Zanimljivo. Nisam znao za ovo.X Factor wrote:Znači da ipak možeš predati na dva fakulteta.neo7 wrote:Predas orginale na medicinski npr, zatrazis od njih potvrdu da su ti kod njih orginalna svjedocanstva i sa tom potvrdom predas OVJERENE kopije svjedocanstvaa (i ostalog) i to je to. Nece ti praviti probleme, provjereno
Mada...malo ce te propitivati, glupa plavusa i odvratna crnka..![]()
Puno hvala.
Pošto ovi iz administracije mogu biti naporni i mijenjati pravila na svoju ruku, ako ti kojim slučajem ovo ne upali, ja bih napravio kopije u boji i podvalio kao originale. Jedino ako ti originali nisu na nekom posebnom papiru.
