Zemljak, mogli bi mi lagano za par godina organizirati tradicionalne skokove s neumskog mostawebby-x wrote:Možda zato što je Hrvatska država, i to u EU i NATO-u,palermo wrote:pa zašto Hrvati mogu most, a bosanci ne mogu luku
a BiH je "failed state" koja nije u stanju niti osnovne
stvari riješiti. ovo sarajevsko nautičko društvo je žalosno
i slušati kako se provaljuju.
Velim, dok se ta tužba ne riješi, u tom praznom hodu i koju paru okrenut


, 
