Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1151 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

kakavdanakneiskustvu wrote:
_nevermind_ wrote:Ja bih najradije Avu istjerala van...
Kaze maloprije: ''Ja sam najkonzervativnija osoba u kuci'' :run:




ne zna ona ni šta to znači,ona samo priča i priča i priča,slična željku
Drama queen :x
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#1152 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

_nevermind_ wrote:Ja bih najradije Avu istjerala van...
Kaze maloprije: ''Ja sam najkonzervativnija osoba u kuci'' :run:
pa dobro ne treba nju baš uzimati preozbiljno :mrgreen:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1153 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Koji klinac sad place?

Edit:
MeŠČini da sam skontala :D :D Zeljko i Ava su se poljubili i sad ona place i proganja njega da joj kaze na cemu je i sta osjeca prema njoj. Kaze Zeljko: ''Ja te volim kao sto te voli tvoja majka'' :D :D :D
Last edited by _nevermind_ on 06/04/2013 22:43, edited 1 time in total.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#1154 Re: Veliki Brat 2013

Post by Baltazar_khan »



ja mislim da bi ga prebila ova klošarka :oops:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1155 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Hahahah Milic je kralj...
Ava mu opet pocela kukati, a on se izdera na nju: ''Nema dovoljno vode u zemlji, kopala si dovoljno duboko, mijenjaj mjesto!!!''
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#1156 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Ova Ava možda nije loša, ali ona samo hoće biti u centru pažnje. Pogledajte njenu facu, nikad ne znaš hoće li se nasmijati ili zaplakati, a ne zna ni ona. I stalno se osvrće da vidi ko je gleda. Naporna je skroz.

Na fb stranici VB postavili njihove slike i kao profile. Milićeva parola je ... :oops: :lol: :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#1157 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

_nevermind_ wrote:Koji klinac sad place?

Edit:
MeŠČini da sam skontala :D :D Zeljko i Ava su se poljubili i sad ona place i proganja njega da joj kaze na cemu je i sta osjeca prema njoj. Kaze Zeljko: ''Ja te volim kao sto te voli tvoja majka'' :D :D :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


slični su oni
sonjiii
Posts: 44
Joined: 04/04/2013 23:38

#1158 Re: Veliki Brat 2013

Post by sonjiii »

Voljela bih da Slavko leti napolje.Jedini je glasao za Bobana(mislim da je jedini). Povrijedjeni egoisticni sovinista!! Tipican primjerak Crnogorca iz prica.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#1159 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

Baltazar_khan wrote:

ja mislim da bi ga prebila ova klošarka :oops:




spremaju li išta za jelo soraja,ava,peru li suđe?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#1160 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

_nevermind_ wrote:Hahahah Milic je kralj...
Ava mu opet pocela kukati, a on se izdera na nju: ''Nema dovoljno vode u zemlji, kopala si dovoljno duboko, mijenjaj mjesto!!!''



:lol: :lol: :lol: :lol: o čemu on :lol: :lol:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1161 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

VenomousV wrote:

:lol: :lol: :lol: ja se tako lijepo ismijah na ovu pjesmu :D
a tek pračnuo se šarancic
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1162 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

kakavdanakneiskustvu wrote:
_nevermind_ wrote:Hahahah Milic je kralj...
Ava mu opet pocela kukati, a on se izdera na nju: ''Nema dovoljno vode u zemlji, kopala si dovoljno duboko, mijenjaj mjesto!!!''



:lol: :lol: :lol: :lol: o čemu on :lol: :lol:
U prevodu - prebaci se sa Urosa na Zeljka :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#1163 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

vedra nebesa wrote:Ova Ava možda nije loša, ali ona samo hoće biti u centru pažnje. Pogledajte njenu facu, nikad ne znaš hoće li se nasmijati ili zaplakati, a ne zna ni ona. I stalno se osvrće da vidi ko je gleda. Naporna je skroz.

Na fb stranici VB postavili njihove slike i kao profile. Milićeva parola je ... :oops: :lol: :lol:


koja parola,ne mogu naći na fb?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#1164 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

sonjiii wrote:Voljela bih da Slavko leti napolje.Jedini je glasao za Bobana(mislim da je jedini). Povrijedjeni egoisticni sovinista!! Tipican primjerak Crnogorca iz prica.



plus četnik
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#1165 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

modna pista u kući,pa zar im nije lakše u trenerkama biti nego na štiklama,bože sačuvaj
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#1166 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

kakavdanakneiskustvu wrote:
sonjiii wrote:Voljela bih da Slavko leti napolje.Jedini je glasao za Bobana(mislim da je jedini). Povrijedjeni egoisticni sovinista!! Tipican primjerak Crnogorca iz prica.



plus četnik
podsjeća me na onog nikolu iz prvog anonimnog VB -a
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#1167 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

kisni indijanac wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
sonjiii wrote:Voljela bih da Slavko leti napolje.Jedini je glasao za Bobana(mislim da je jedini). Povrijedjeni egoisticni sovinista!! Tipican primjerak Crnogorca iz prica.



plus četnik
podsjeća me na onog nikolu iz prvog anonimnog VB -a



ne sjećam ga se
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#1168 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

rade li soraja i ava bilo šta u kući,pranje suđa,kuhanje?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#1169 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

ava stvarno nema grama mozga
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#1170 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

sonjiii wrote:Voljela bih da Slavko leti napolje.Jedini je glasao za Bobana(mislim da je jedini). Povrijedjeni egoisticni sovinista!! Tipican primjerak Crnogorca iz prica.

On je Srbin iz Crne Gore
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#1171 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

kakavdanakneiskustvu wrote:
vedra nebesa wrote:Ova Ava možda nije loša, ali ona samo hoće biti u centru pažnje. Pogledajte njenu facu, nikad ne znaš hoće li se nasmijati ili zaplakati, a ne zna ni ona. I stalno se osvrće da vidi ko je gleda. Naporna je skroz.

Na fb stranici VB postavili njihove slike i kao profile. Milićeva parola je ... :oops: :lol: :lol:


koja parola,ne mogu naći na fb?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#1172 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Tintoreto je izjavila da je nepravdeno nominovana i da je to jer je ona njihova najveca konkurencija :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#1173 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

vedra nebesa wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
vedra nebesa wrote:Ova Ava možda nije loša, ali ona samo hoće biti u centru pažnje. Pogledajte njenu facu, nikad ne znaš hoće li se nasmijati ili zaplakati, a ne zna ni ona. I stalno se osvrće da vidi ko je gleda. Naporna je skroz.

Na fb stranici VB postavili njihove slike i kao profile. Milićeva parola je ... :oops: :lol: :lol:


koja parola,ne mogu naći na fb?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


nije normalan
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51171
Joined: 29/06/2011 23:39

#1174 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Soraja, vrati bundu
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#1175 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

Sjooo sto ovi :dance: celu :lol:
Locked