Drama queenkakavdanakneiskustvu wrote:_nevermind_ wrote:Ja bih najradije Avu istjerala van...
Kaze maloprije: ''Ja sam najkonzervativnija osoba u kuci''
ne zna ona ni šta to znači,ona samo priča i priča i priča,slična željku
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1151 Re: Veliki Brat 2013
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1152 Re: Veliki Brat 2013
pa dobro ne treba nju baš uzimati preozbiljno_nevermind_ wrote:Ja bih najradije Avu istjerala van...
Kaze maloprije: ''Ja sam najkonzervativnija osoba u kuci''
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1153 Re: Veliki Brat 2013
Koji klinac sad place?
Edit:
MeŠČini da sam skontala
Zeljko i Ava su se poljubili i sad ona place i proganja njega da joj kaze na cemu je i sta osjeca prema njoj. Kaze Zeljko: ''Ja te volim kao sto te voli tvoja majka''

Edit:
MeŠČini da sam skontala
Last edited by _nevermind_ on 06/04/2013 22:43, edited 1 time in total.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#1154 Re: Veliki Brat 2013
ja mislim da bi ga prebila ova klošarka
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1155 Re: Veliki Brat 2013
Hahahah Milic je kralj...
Ava mu opet pocela kukati, a on se izdera na nju: ''Nema dovoljno vode u zemlji, kopala si dovoljno duboko, mijenjaj mjesto!!!''
Ava mu opet pocela kukati, a on se izdera na nju: ''Nema dovoljno vode u zemlji, kopala si dovoljno duboko, mijenjaj mjesto!!!''
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#1156 Re: Veliki Brat 2013
Ova Ava možda nije loša, ali ona samo hoće biti u centru pažnje. Pogledajte njenu facu, nikad ne znaš hoće li se nasmijati ili zaplakati, a ne zna ni ona. I stalno se osvrće da vidi ko je gleda. Naporna je skroz.
Na fb stranici VB postavili njihove slike i kao profile. Milićeva parola je ...

Na fb stranici VB postavili njihove slike i kao profile. Milićeva parola je ...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1157 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Koji klinac sad place?
Edit:
MeŠČini da sam skontala![]()
Zeljko i Ava su se poljubili i sad ona place i proganja njega da joj kaze na cemu je i sta osjeca prema njoj. Kaze Zeljko: ''Ja te volim kao sto te voli tvoja majka''
![]()
![]()
slični su oni
-
sonjiii
- Posts: 44
- Joined: 04/04/2013 23:38
#1158 Re: Veliki Brat 2013
Voljela bih da Slavko leti napolje.Jedini je glasao za Bobana(mislim da je jedini). Povrijedjeni egoisticni sovinista!! Tipican primjerak Crnogorca iz prica.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1159 Re: Veliki Brat 2013
Baltazar_khan wrote:
ja mislim da bi ga prebila ova klošarka
spremaju li išta za jelo soraja,ava,peru li suđe?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1160 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Hahahah Milic je kralj...
Ava mu opet pocela kukati, a on se izdera na nju: ''Nema dovoljno vode u zemlji, kopala si dovoljno duboko, mijenjaj mjesto!!!''
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#1161 Re: Veliki Brat 2013
a tek pračnuo se šarancicVenomousV wrote:
![]()
![]()
ja se tako lijepo ismijah na ovu pjesmu
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1162 Re: Veliki Brat 2013
U prevodu - prebaci se sa Urosa na Zeljkakakavdanakneiskustvu wrote:_nevermind_ wrote:Hahahah Milic je kralj...
Ava mu opet pocela kukati, a on se izdera na nju: ''Nema dovoljno vode u zemlji, kopala si dovoljno duboko, mijenjaj mjesto!!!''
![]()
![]()
![]()
o čemu on
![]()
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1163 Re: Veliki Brat 2013
vedra nebesa wrote:Ova Ava možda nije loša, ali ona samo hoće biti u centru pažnje. Pogledajte njenu facu, nikad ne znaš hoće li se nasmijati ili zaplakati, a ne zna ni ona. I stalno se osvrće da vidi ko je gleda. Naporna je skroz.
Na fb stranici VB postavili njihove slike i kao profile. Milićeva parola je ...![]()
![]()
koja parola,ne mogu naći na fb?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1164 Re: Veliki Brat 2013
sonjiii wrote:Voljela bih da Slavko leti napolje.Jedini je glasao za Bobana(mislim da je jedini). Povrijedjeni egoisticni sovinista!! Tipican primjerak Crnogorca iz prica.
plus četnik
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1165 Re: Veliki Brat 2013
modna pista u kući,pa zar im nije lakše u trenerkama biti nego na štiklama,bože sačuvaj
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1166 Re: Veliki Brat 2013
podsjeća me na onog nikolu iz prvog anonimnog VB -akakavdanakneiskustvu wrote:sonjiii wrote:Voljela bih da Slavko leti napolje.Jedini je glasao za Bobana(mislim da je jedini). Povrijedjeni egoisticni sovinista!! Tipican primjerak Crnogorca iz prica.
plus četnik
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1167 Re: Veliki Brat 2013
kisni indijanac wrote:podsjeća me na onog nikolu iz prvog anonimnog VB -akakavdanakneiskustvu wrote:sonjiii wrote:Voljela bih da Slavko leti napolje.Jedini je glasao za Bobana(mislim da je jedini). Povrijedjeni egoisticni sovinista!! Tipican primjerak Crnogorca iz prica.
plus četnik
ne sjećam ga se
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1168 Re: Veliki Brat 2013
rade li soraja i ava bilo šta u kući,pranje suđa,kuhanje?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1169 Re: Veliki Brat 2013
ava stvarno nema grama mozga
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#1170 Re: Veliki Brat 2013
sonjiii wrote:Voljela bih da Slavko leti napolje.Jedini je glasao za Bobana(mislim da je jedini). Povrijedjeni egoisticni sovinista!! Tipican primjerak Crnogorca iz prica.
On je Srbin iz Crne Gore
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#1171 Re: Veliki Brat 2013
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theaterkakavdanakneiskustvu wrote:vedra nebesa wrote:Ova Ava možda nije loša, ali ona samo hoće biti u centru pažnje. Pogledajte njenu facu, nikad ne znaš hoće li se nasmijati ili zaplakati, a ne zna ni ona. I stalno se osvrće da vidi ko je gleda. Naporna je skroz.
Na fb stranici VB postavili njihove slike i kao profile. Milićeva parola je ...![]()
![]()
koja parola,ne mogu naći na fb?
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#1172 Re: Veliki Brat 2013
Tintoreto je izjavila da je nepravdeno nominovana i da je to jer je ona njihova najveca konkurencija 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1173 Re: Veliki Brat 2013
vedra nebesa wrote:http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theaterkakavdanakneiskustvu wrote:vedra nebesa wrote:Ova Ava možda nije loša, ali ona samo hoće biti u centru pažnje. Pogledajte njenu facu, nikad ne znaš hoće li se nasmijati ili zaplakati, a ne zna ni ona. I stalno se osvrće da vidi ko je gleda. Naporna je skroz.
Na fb stranici VB postavili njihove slike i kao profile. Milićeva parola je ...![]()
![]()
koja parola,ne mogu naći na fb?
nije normalan
- dječak sa šibicama
- Posts: 51171
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1174 Re: Veliki Brat 2013
Soraja, vrati bundu
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#1175 Re: Veliki Brat 2013
Sjooo sto ovi
celu 
