Desavanja u Hrvatskoj

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11476 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

veoma emotivan prilog to jest pocetak dnevnika
u vezi sa priznanjem

hrvatske

a znamo mi ko ne slavi


nes razmisljam izgubis ruku nogu zivot najmilijih i onda gledas te budale kako svakodnevno seru protiv drzave i borbe...

da se ljudi nisu ganjali lovackim puskama po selima slavonije dosli bi oni do predgradja zagreba i mogo bi macku o rep priznanje.... ne bi ga ni bilo da branitelji nisu na minusu drzali linije

padne mi temperatura na 18 u sobi pa cmizdrim a ljudi mjesecima u rovovima

i sad neke trulje opajdare i ludjaci seru protiv te borbe
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65945
Joined: 03/08/2010 19:04

#11477 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

Black swan wrote:veoma emotivan prilog to jest pocetak dnevnika
u vezi sa priznanjem

hrvatske

a znamo mi ko ne slavi


nes razmisljam izgubis ruku nogu zivot najmilijih i onda gledas te budale kako svakodnevno seru protiv drzave i borbe...

da se ljudi nisu ganjali lovackim puskama po selima slavonije dosli bi oni do predgradja zagreba i mogo bi macku o rep priznanje.... ne bi ga ni bilo da branitelji nisu na minusu drzali linije

padne mi temperatura na 18 u sobi pa cmizdrim a ljudi mjesecima u rovovima

i sad neke trulje opajdare i ludjaci seru protiv te borbe

ti zivis u sarajevu?
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11478 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

a ti se vidim jasno da je radiš u policiji
mislim takav ti je nastup??? jel tako???

drago mi je što je južni sudan nakon referenduma i suglasnošću svih strana pod patronatom UNa postao neovisna država
a ne hrvatska s kojom nas vežu tolike rodbinske veze
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65945
Joined: 03/08/2010 19:04

#11479 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

Black swan wrote:a ti se vidim jasno da je radiš u policiji
mislim takav ti je nastup??? jel tako???

drago mi je što je južni sudan nakon referenduma i suglasnošću svih strana pod patronatom UNa postao neovisna država
a ne hrvatska s kojom nas vežu tolike rodbinske veze

necu ti uzvracati nisko kako si ti meni,nicim izazvan,pitao sam te to jer mi je malo cudno da te toliko pogadja sudbina vukovara,mislim pogadja i mene,ali mene vise pogadja npr. sudbina srebrenice,bilo kojeg grada u ovoj drzavi,ne znam da li i tebe,ispravi me ako grijesim
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11480 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

stoji zapisano da sam plakao na pauzi na ispracaju identificiranih srebrenicana 2012. ispred bbi i u titiovoj

mozemo iskopati mislim da sam napisao na prigodnoj temi

samo ne znam sto se pravdam
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65945
Joined: 03/08/2010 19:04

#11481 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

Black swan wrote:stoji zapisano da sam plakao na pauzi na ispracaju identificiranih srebrenicana 2012. ispred bbi i u titiovoj

mozemo iskopati mislim da sam napisao na prigodnoj temi

samo ne znam sto se pravdam

ne pravdas se,ja steknem takav utisak kad vidim tvoje postove na ovoj temi,sve ok
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#11482 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by ultima_palabra »

Black swan wrote:nes razmisljam izgubis ruku nogu zivot najmilijih i onda gledas te budale kako svakodnevno seru protiv drzave i borbe...
Nešto imam osjećaj da žrtvama rata teže padaju ratni profiteri, tajkuni, logističari i ostali domoljubi koji su zgrtali bogatstvo dok su oni ginuli.

Nije naravno to samo u RH, važi to za sve strane koje su ratovale.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65945
Joined: 03/08/2010 19:04

#11483 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

imam utisak da pojedinci smatraju da neko sere protiv drzave i borbe kad se spomene da tudjman bas i nije htio slati pomoc vukovaru,ili da je bilo zlocina u ratu i sa hrvatske strane,a to su cinjenice koje su sastavni dio tadasnjeg vremena isto kao i bombardovanje dubriovnika,opsada vukovara
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10164
Joined: 31/03/2007 00:07

#11484 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Bosanski_kralj »

Ono u Hrvatskoj nije vidjelo rata. Vukovar jes najebo, ali ovo ostalo 4 godine bilo obično sitno puškaranje.
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#11485 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

ne lupetaj! nije bilo kao u bih, al bilo je rata diljem rh
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11486 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

vidim neki dan neke piliće ubijaju zbog gripe

lafo mjesec dana neće smjeti druge piliće i koke ljudi kupovati
a dobit će kompenzaciju

lik govori pa ja živim od ovoga umro bi od gladi bez koka i pilića :roll:

koji odron sve zbog ptičije gripe
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11487 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »


Život Krležin

Viktor Ivančić
16.1.2017.
http://www.tacno.net/zagreb/zivot-krlezin/
... o Krleži, Paveliću i Jergoviću, uglavnom...

... da u NDH, toj drugoj najstrašnijoj među strašnim državama Hitlerove Europe, vrhovni zločinac Ante Pavelić nije imao estetske kriterije, kao što ih nemaju njegovi današnji adoranti, ali i oponenti, koja bi čarolija bila potrebna da Krleža preživi rat?
http://www.jutarnji.hr/komentari/miljen ... a/5475923/
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#11489 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »





Pocasni predsjednik Saveza antifasistickih boraca i antifasista RH
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#11490 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by KENJAC »

Ako su ovo antifasisti, kakvi li su onda fasisti ?
Stipe Mesic ? Poslije onog govora o pobjedi Desetog Travnja u Australiji, sto ocekivati ?
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#11491 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by radostan dan »

taj video od par minuta gdje se izjašnjava da su hrvati pobjedili dva puta u drugom svj.ratu, prvi put desetog travnja kako kaže, a drugi put samom činjenicom da su se 45. našli na pobjedničkoj strani, sam postavio na ovom forumu prije 5 godina...
znači, nikakva ekskluziva, niti novost.
u istom govori kako je jasenovac u stvari bio radni logor, i ko je u njemu bio je izbjegao strašnu sudbinu, jer kako kaže - drzavi je trebala besplatna radna snaga, to je prenapuhano, tko bi ubijao besplatnu radu snagu.

dobri stari stipe... :mrgreen:
Stipe Mesic ? Poslije onog govora o pobjedi Desetog Travnja u Australiji, sto ocekivati ?
a vi, kako te? će di zađeš na televizor?
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#11492 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by KENJAC »

Provjereni nas prijatelj !
emillio estevez
Posts: 2016
Joined: 27/05/2009 20:06
Location: http://www.klix.ba/vijesti/bih/rasema-h ... /120430110

#11493 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by emillio estevez »

dječak sa šibicama wrote:



Pocasni predsjednik Saveza antifasistickih boraca i antifasista RH
Cisti dokaz o evoluciji politicara.
Od jugokomunista do kvaziustase te naposlijetku do pingvina sory ivo ono ovo
User avatar
zarko.filip
Posts: 1688
Joined: 26/02/2010 21:44

#11494 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zarko.filip »

KENJAC wrote:Provjereni nas prijatelj !
Covek imao neproverene informacije i lepo se izvinuo.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1223605
User avatar
sinuhe
Posts: 12583
Joined: 03/06/2011 11:33

#11495 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by sinuhe »

Stipe. Najdrazi gost u Sarajevu. A jadan u strahu od Haaga morao dolaziti a stigao je zaprijetiti i Dodiku.
I zar nije bio kurir u partizanima?
emillio estevez
Posts: 2016
Joined: 27/05/2009 20:06
Location: http://www.klix.ba/vijesti/bih/rasema-h ... /120430110

#11496 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by emillio estevez »

zarko.filip wrote:
KENJAC wrote:Provjereni nas prijatelj !
Covek imao neproverene informacije i lepo se izvinuo.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1223605
12

ma ja nije niti bih dijelio 91 92
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#11497 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by KENJAC »

zarko.filip wrote:
KENJAC wrote:Provjereni nas prijatelj !
Covek imao neproverene informacije i lepo se izvinuo.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1223605
Bas sam se bio iznenadio da neko sa tolikim prtljagom moralnih vrijednosti kaze neku nepromisljenost kao ovu. To mu je sigurno komunisticka banda napakovala.
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11498 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

Gledano od 2000. godine naovamo Hrvatsku je najviše zadužila Milanovićeva vlada - za 18.882 kunu po stanovniku, slijedi Vlada Jadranke Kosor sa 17.012 kuna po stanovniku. Sanaderova vlada svakog je građanina Hrvatske zadužila za 13.610 kuna, a Račanova 8.541 kuna
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#11499 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

Najviše nas je koštala sranjina strahovlada
kakonako
Posts: 601
Joined: 20/05/2013 16:26

#11500 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakonako »

Jos kad bi Radosni i Kenjac dodali Nikolica i Vucica u cijelu diskusiju,imalo bi smisla.Ovako...smrdi na otrcano "Hrvati su genetski ustase,luukavi Latini"
Post Reply