Desavanja u Hrvatskoj
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11476 Re: Desavanja u Hrvatskoj
veoma emotivan prilog to jest pocetak dnevnika
u vezi sa priznanjem
hrvatske
a znamo mi ko ne slavi
nes razmisljam izgubis ruku nogu zivot najmilijih i onda gledas te budale kako svakodnevno seru protiv drzave i borbe...
da se ljudi nisu ganjali lovackim puskama po selima slavonije dosli bi oni do predgradja zagreba i mogo bi macku o rep priznanje.... ne bi ga ni bilo da branitelji nisu na minusu drzali linije
padne mi temperatura na 18 u sobi pa cmizdrim a ljudi mjesecima u rovovima
i sad neke trulje opajdare i ludjaci seru protiv te borbe
u vezi sa priznanjem
hrvatske
a znamo mi ko ne slavi
nes razmisljam izgubis ruku nogu zivot najmilijih i onda gledas te budale kako svakodnevno seru protiv drzave i borbe...
da se ljudi nisu ganjali lovackim puskama po selima slavonije dosli bi oni do predgradja zagreba i mogo bi macku o rep priznanje.... ne bi ga ni bilo da branitelji nisu na minusu drzali linije
padne mi temperatura na 18 u sobi pa cmizdrim a ljudi mjesecima u rovovima
i sad neke trulje opajdare i ludjaci seru protiv te borbe
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65945
- Joined: 03/08/2010 19:04
#11477 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Black swan wrote:veoma emotivan prilog to jest pocetak dnevnika
u vezi sa priznanjem
hrvatske
a znamo mi ko ne slavi
nes razmisljam izgubis ruku nogu zivot najmilijih i onda gledas te budale kako svakodnevno seru protiv drzave i borbe...
da se ljudi nisu ganjali lovackim puskama po selima slavonije dosli bi oni do predgradja zagreba i mogo bi macku o rep priznanje.... ne bi ga ni bilo da branitelji nisu na minusu drzali linije
padne mi temperatura na 18 u sobi pa cmizdrim a ljudi mjesecima u rovovima
i sad neke trulje opajdare i ludjaci seru protiv te borbe
ti zivis u sarajevu?
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11478 Re: Desavanja u Hrvatskoj
a ti se vidim jasno da je radiš u policiji
mislim takav ti je nastup??? jel tako???
drago mi je što je južni sudan nakon referenduma i suglasnošću svih strana pod patronatom UNa postao neovisna država
a ne hrvatska s kojom nas vežu tolike rodbinske veze
mislim takav ti je nastup??? jel tako???
drago mi je što je južni sudan nakon referenduma i suglasnošću svih strana pod patronatom UNa postao neovisna država
a ne hrvatska s kojom nas vežu tolike rodbinske veze
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65945
- Joined: 03/08/2010 19:04
#11479 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Black swan wrote:a ti se vidim jasno da je radiš u policiji
mislim takav ti je nastup??? jel tako???
drago mi je što je južni sudan nakon referenduma i suglasnošću svih strana pod patronatom UNa postao neovisna država
a ne hrvatska s kojom nas vežu tolike rodbinske veze
necu ti uzvracati nisko kako si ti meni,nicim izazvan,pitao sam te to jer mi je malo cudno da te toliko pogadja sudbina vukovara,mislim pogadja i mene,ali mene vise pogadja npr. sudbina srebrenice,bilo kojeg grada u ovoj drzavi,ne znam da li i tebe,ispravi me ako grijesim
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11480 Re: Desavanja u Hrvatskoj
stoji zapisano da sam plakao na pauzi na ispracaju identificiranih srebrenicana 2012. ispred bbi i u titiovoj
mozemo iskopati mislim da sam napisao na prigodnoj temi
samo ne znam sto se pravdam
mozemo iskopati mislim da sam napisao na prigodnoj temi
samo ne znam sto se pravdam
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65945
- Joined: 03/08/2010 19:04
#11481 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Black swan wrote:stoji zapisano da sam plakao na pauzi na ispracaju identificiranih srebrenicana 2012. ispred bbi i u titiovoj
mozemo iskopati mislim da sam napisao na prigodnoj temi
samo ne znam sto se pravdam
ne pravdas se,ja steknem takav utisak kad vidim tvoje postove na ovoj temi,sve ok
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#11482 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Nešto imam osjećaj da žrtvama rata teže padaju ratni profiteri, tajkuni, logističari i ostali domoljubi koji su zgrtali bogatstvo dok su oni ginuli.Black swan wrote:nes razmisljam izgubis ruku nogu zivot najmilijih i onda gledas te budale kako svakodnevno seru protiv drzave i borbe...
Nije naravno to samo u RH, važi to za sve strane koje su ratovale.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65945
- Joined: 03/08/2010 19:04
#11483 Re: Desavanja u Hrvatskoj
imam utisak da pojedinci smatraju da neko sere protiv drzave i borbe kad se spomene da tudjman bas i nije htio slati pomoc vukovaru,ili da je bilo zlocina u ratu i sa hrvatske strane,a to su cinjenice koje su sastavni dio tadasnjeg vremena isto kao i bombardovanje dubriovnika,opsada vukovara
- Bosanski_kralj
- Posts: 10164
- Joined: 31/03/2007 00:07
#11484 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Ono u Hrvatskoj nije vidjelo rata. Vukovar jes najebo, ali ovo ostalo 4 godine bilo obično sitno puškaranje.
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#11485 Re: Desavanja u Hrvatskoj
ne lupetaj! nije bilo kao u bih, al bilo je rata diljem rh
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11486 Re: Desavanja u Hrvatskoj
vidim neki dan neke piliće ubijaju zbog gripe
lafo mjesec dana neće smjeti druge piliće i koke ljudi kupovati
a dobit će kompenzaciju
lik govori pa ja živim od ovoga umro bi od gladi bez koka i pilića
koji odron sve zbog ptičije gripe
lafo mjesec dana neće smjeti druge piliće i koke ljudi kupovati
a dobit će kompenzaciju
lik govori pa ja živim od ovoga umro bi od gladi bez koka i pilića
koji odron sve zbog ptičije gripe
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#11487 Re: Desavanja u Hrvatskoj
... o Krleži, Paveliću i Jergoviću, uglavnom...
... da u NDH, toj drugoj najstrašnijoj među strašnim državama Hitlerove Europe, vrhovni zločinac Ante Pavelić nije imao estetske kriterije, kao što ih nemaju njegovi današnji adoranti, ali i oponenti, koja bi čarolija bila potrebna da Krleža preživi rat?
http://www.jutarnji.hr/komentari/miljen ... a/5475923/
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65945
- Joined: 03/08/2010 19:04
- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
#11489 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Pocasni predsjednik Saveza antifasistickih boraca i antifasista RH
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#11490 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Ako su ovo antifasisti, kakvi li su onda fasisti ?
Stipe Mesic ? Poslije onog govora o pobjedi Desetog Travnja u Australiji, sto ocekivati ?
Stipe Mesic ? Poslije onog govora o pobjedi Desetog Travnja u Australiji, sto ocekivati ?
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#11491 Re: Desavanja u Hrvatskoj
taj video od par minuta gdje se izjašnjava da su hrvati pobjedili dva puta u drugom svj.ratu, prvi put desetog travnja kako kaže, a drugi put samom činjenicom da su se 45. našli na pobjedničkoj strani, sam postavio na ovom forumu prije 5 godina...
znači, nikakva ekskluziva, niti novost.
u istom govori kako je jasenovac u stvari bio radni logor, i ko je u njemu bio je izbjegao strašnu sudbinu, jer kako kaže - drzavi je trebala besplatna radna snaga, to je prenapuhano, tko bi ubijao besplatnu radu snagu.
dobri stari stipe...
znači, nikakva ekskluziva, niti novost.
u istom govori kako je jasenovac u stvari bio radni logor, i ko je u njemu bio je izbjegao strašnu sudbinu, jer kako kaže - drzavi je trebala besplatna radna snaga, to je prenapuhano, tko bi ubijao besplatnu radu snagu.
dobri stari stipe...
a vi, kako te? će di zađeš na televizor?Stipe Mesic ? Poslije onog govora o pobjedi Desetog Travnja u Australiji, sto ocekivati ?
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#11492 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Provjereni nas prijatelj !
-
emillio estevez
- Posts: 2016
- Joined: 27/05/2009 20:06
- Location: http://www.klix.ba/vijesti/bih/rasema-h ... /120430110
#11493 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Cisti dokaz o evoluciji politicara.dječak sa šibicama wrote:
Pocasni predsjednik Saveza antifasistickih boraca i antifasista RH
Od jugokomunista do kvaziustase te naposlijetku do pingvina sory ivo ono ovo
- zarko.filip
- Posts: 1688
- Joined: 26/02/2010 21:44
#11494 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Covek imao neproverene informacije i lepo se izvinuo.KENJAC wrote:Provjereni nas prijatelj !
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1223605
- sinuhe
- Posts: 12583
- Joined: 03/06/2011 11:33
#11495 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Stipe. Najdrazi gost u Sarajevu. A jadan u strahu od Haaga morao dolaziti a stigao je zaprijetiti i Dodiku.
I zar nije bio kurir u partizanima?
I zar nije bio kurir u partizanima?
-
emillio estevez
- Posts: 2016
- Joined: 27/05/2009 20:06
- Location: http://www.klix.ba/vijesti/bih/rasema-h ... /120430110
#11496 Re: Desavanja u Hrvatskoj
12zarko.filip wrote:Covek imao neproverene informacije i lepo se izvinuo.KENJAC wrote:Provjereni nas prijatelj !
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1223605
ma ja nije niti bih dijelio 91 92
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#11497 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Bas sam se bio iznenadio da neko sa tolikim prtljagom moralnih vrijednosti kaze neku nepromisljenost kao ovu. To mu je sigurno komunisticka banda napakovala.zarko.filip wrote:Covek imao neproverene informacije i lepo se izvinuo.KENJAC wrote:Provjereni nas prijatelj !
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1223605
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11498 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Gledano od 2000. godine naovamo Hrvatsku je najviše zadužila Milanovićeva vlada - za 18.882 kunu po stanovniku, slijedi Vlada Jadranke Kosor sa 17.012 kuna po stanovniku. Sanaderova vlada svakog je građanina Hrvatske zadužila za 13.610 kuna, a Račanova 8.541 kuna
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#11499 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Najviše nas je koštala sranjina strahovlada
-
kakonako
- Posts: 601
- Joined: 20/05/2013 16:26
#11500 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Jos kad bi Radosni i Kenjac dodali Nikolica i Vucica u cijelu diskusiju,imalo bi smisla.Ovako...smrdi na otrcano "Hrvati su genetski ustase,luukavi Latini"
