Desavanja u Hrvatskoj
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#11426 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Odličan, zaista. I samoj mi je uvijek to smetalo: OD SVIH ogavnih stvari vezanih za njih, ipak je najodvratnija stvar kod fašista to što kukavički odbijaju reći: da, ja sam fašist,.. taj hinjaluk da se prizna šta si.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#11428 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Banksy wrote:Odličan, zaista. I samoj mi je uvijek to smetalo: OD SVIH ogavnih stvari vezanih za njih, ipak je najodvratnija stvar kod fašista to što kukavički odbijaju reći: da, ja sam fašist,.. taj hinjaluk da se prizna šta si.
oni to podvode pod patritizmom,domoljubljem,ljubavi prema svojoj naciji,ali jbg fasisti su,ne mogu to i ne znaju sakriti
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#11430 Re: Desavanja u Hrvatskoj
sretan badnji dan i veče... 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
#11433 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Sad ce im biti zao sto ga nisu maljem.
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11434 Re: Desavanja u Hrvatskoj
http://blog.dnevnik.hr/blokirani/2016/1 ... html#dan26
ako nekog zanima jedna verzija događaja oko mola i ine
ako nekog zanima jedna verzija događaja oko mola i ine
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Bodkin
- Posts: 22532
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#11437 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Mogao bi ti ko sa teme razbiti postsherbett wrote:Hvala Radosniradostan dan wrote:sretan badnji dan i veče...![]()
Видис ти то..нитко није ово дозивио...је*о их комуњаре и устасе..хајмо ми ста попит!
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11438 Re: Desavanja u Hrvatskoj
prošle neke donacije prema ustavu za kapitalne projekte hrvata u bih
dobro i milanović je davao koliko je mogao ali niži činovnici su blokirali sve što su mogli
živjela hrvatska još 1000 godina
i hrvatska kuna
dobro i milanović je davao koliko je mogao ali niži činovnici su blokirali sve što su mogli
živjela hrvatska još 1000 godina
i hrvatska kuna
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#11439 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Koje projekte, koševina na Kupresu i koncert Tompsona?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#11441 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Eee...al kod vas ne idu teretni kamioni starim gradom i centromsherbett wrote:Ovo ima samo kod nas!
Frajer je napravio skijaskubstazu od katedrale do trga![]()
Ma ubstvari.....
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#11442 Re: Desavanja u Hrvatskoj
pa dobar je fol nemoj zezati
sad kad vidi skaka, ima da napravimo barem 10 staza
sad kad vidi skaka, ima da napravimo barem 10 staza
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#11443 Re: Desavanja u Hrvatskoj
iskreno da sam u zg spustio bih se niz stazu bar na guzici
joj kad vidi ajnadžić pa napravi transverzalu za skijaše niz bjelave i džidžikovac
za najmlađu raju niz dalmatinsku
a da ne bi bilo majorizacije i da se ne bune iz hdz-a spust niz pehlivanušu do katedrale
joj kad vidi ajnadžić pa napravi transverzalu za skijaše niz bjelave i džidžikovac
za najmlađu raju niz dalmatinsku
a da ne bi bilo majorizacije i da se ne bune iz hdz-a spust niz pehlivanušu do katedrale
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#11444 Re: Desavanja u Hrvatskoj
ja ne znam spuštaju li se djeca sad, ali ja pamtim spuštanja niz sokake
recimo ulicom jekovac ispod topa pa do česme
kad je bio veliki snijeg ja mislim da je 2012. bila, spuštali smo se niz dalmatinsku i u parkuši
a djece ni na vidiku, sve momci i cure
fakat je tad bilo lijepo s curom hodati a metar ipo snijega

recimo ulicom jekovac ispod topa pa do česme
kad je bio veliki snijeg ja mislim da je 2012. bila, spuštali smo se niz dalmatinsku i u parkuši
a djece ni na vidiku, sve momci i cure
fakat je tad bilo lijepo s curom hodati a metar ipo snijega
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#11445 Re: Desavanja u Hrvatskoj
ulica koju mnogi vozači izbjegavaju

- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#11446 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Semafor na najvećoj uzbrdici 
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52662
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#11447 Re: Desavanja u Hrvatskoj
spustiš se niz Dalmatinsku i uz malo ubrzanja na Bradini, eto te začas do Mostara 
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#11448 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Jel ovo na ovakav nacin komunalne sluzbe peru ulice u Zgsherbett wrote:
nema do Bandica
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#11449 Re: Desavanja u Hrvatskoj
taman kad se snijeg otopi 
-
Bodkin
- Posts: 22532
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#11450 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Bas je dobra ideja, nemoj zezati 

