Desavanja u Hrvatskoj

Post Reply
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11426 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »

Odličan, zaista. I samoj mi je uvijek to smetalo: OD SVIH ogavnih stvari vezanih za njih, ipak je najodvratnija stvar kod fašista to što kukavički odbijaju reći: da, ja sam fašist,.. taj hinjaluk da se prizna šta si.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#11428 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

Banksy wrote:Odličan, zaista. I samoj mi je uvijek to smetalo: OD SVIH ogavnih stvari vezanih za njih, ipak je najodvratnija stvar kod fašista to što kukavički odbijaju reći: da, ja sam fašist,.. taj hinjaluk da se prizna šta si.

oni to podvode pod patritizmom,domoljubljem,ljubavi prema svojoj naciji,ali jbg fasisti su,ne mogu to i ne znaju sakriti
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#11430 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by radostan dan »

sretan badnji dan i veče... :)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#11433 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »

Sad ce im biti zao sto ga nisu maljem.
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11434 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

http://blog.dnevnik.hr/blokirani/2016/1 ... html#dan26

ako nekog zanima jedna verzija događaja oko mola i ine
Bodkin
Posts: 22532
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#11437 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Bodkin »

sherbett wrote:
radostan dan wrote:sretan badnji dan i veče... :)
Hvala Radosni :-D

Видис ти то..нитко није ово дозивио...је*о их комуњаре и устасе..хајмо ми ста попит! :mrgreen:
Mogao bi ti ko sa teme razbiti post :evil: :D
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11438 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

prošle neke donacije prema ustavu za kapitalne projekte hrvata u bih :thumbup:

dobro i milanović je davao koliko je mogao ali niži činovnici su blokirali sve što su mogli

živjela hrvatska još 1000 godina

i hrvatska kuna :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#11439 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by ultima_palabra »

Koje projekte, koševina na Kupresu i koncert Tompsona?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#11441 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Tomahawk11 »

sherbett wrote:Ovo ima samo kod nas!
Frajer je napravio skijaskubstazu od katedrale do trga :-)

Ma ubstvari..... :pisnula:
Eee...al kod vas ne idu teretni kamioni starim gradom i centrom 8-)
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#11442 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by jao_situacije »

pa dobar je fol nemoj zezati

sad kad vidi skaka, ima da napravimo barem 10 staza :bih:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#11443 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by jao_situacije »

iskreno da sam u zg spustio bih se niz stazu bar na guzici :mrgreen:

joj kad vidi ajnadžić pa napravi transverzalu za skijaše niz bjelave i džidžikovac
za najmlađu raju niz dalmatinsku
a da ne bi bilo majorizacije i da se ne bune iz hdz-a spust niz pehlivanušu do katedrale
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#11444 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by jao_situacije »

ja ne znam spuštaju li se djeca sad, ali ja pamtim spuštanja niz sokake
recimo ulicom jekovac ispod topa pa do česme
kad je bio veliki snijeg ja mislim da je 2012. bila, spuštali smo se niz dalmatinsku i u parkuši

a djece ni na vidiku, sve momci i cure

fakat je tad bilo lijepo s curom hodati a metar ipo snijega :lol: :lol:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#11445 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by jao_situacije »

ulica koju mnogi vozači izbjegavaju :lol: :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#11446 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by ultima_palabra »

Semafor na najvećoj uzbrdici :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52662
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#11447 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Chmoljo »

spustiš se niz Dalmatinsku i uz malo ubrzanja na Bradini, eto te začas do Mostara :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#11448 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by spreca »

sherbett wrote:Image

:lol: nema do Bandica
Jel ovo na ovakav nacin komunalne sluzbe peru ulice u Zg :lol:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#11449 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by jao_situacije »

taman kad se snijeg otopi :mrgreen:
Bodkin
Posts: 22532
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#11450 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Bodkin »

Bas je dobra ideja, nemoj zezati :D
Post Reply