Nije mi zao. Ista govna, Erdogan i pucisti. Lider pucista je vodio zlocinacku kampanju na istoku zemlje. Pravda je zadovoljena. Sve sto su ti bolesnici po nalogu Erdogana radili na istoku zemlje, sada im taj isti Erdogan vraca istom mjerom. Oni su kurdskim zarobljenicima lomili glave, sada Erdogan njima lomi glave i izbija bubrege po zatvorima. Ne kazem da mi je drago sto ti ljudi, iako zlocinci, prolaze torturu... al' to je tako, kada si zao i okrutan - vratiti ti se istom mjerom, u vecini slucajeva!Matzan wrote:
Hoćeš reći, bez uvijanja, da ti je žao što puč nije uspio?
Potukla se dva zlocinacka klana. E takav je moj pogled na sukob Erdogana i Gulena. Ne drzim stranu nikome.
