Sacica ljudi i u sarajevu prosvjeduje za alep. Vehabije su isto sacica ali kolinda nekako i dalje misli da su glavna prijetnja balkana.Lincoln-Burrows wrote:Osuđujem ovo nemoj odma da se pališ,Bodkin wrote:Ma ja ba. Fasisti koji su pobili milion ljudi su folklorLincoln-Burrows wrote:Sva ta ikonografija, ustaštvo i povik Za dom spremni jesu dio jedne mračne prošlosti a opet
malo je vjerojatno da će se danas ovih par desničara raznijeti u nekom noćnom klubu ili
pregaziti stotinu ljudi na makarskoj rivijeri s kamionom.
Ovo je za osuditi ali realno je mizerna prijetnja, terorizam je realna prijetnja današnjice.dok je terorizam ubio ne vise od 5.
Dakle ustasluk u hrvatkoj nikad nije umro i nije to nikakav dio povijesti
jedno je fašistička vlast i raznorazna etnička i rasna čiščenja a drugo je ova šačica ljudi što tu kao prosvjeduje.
Ovo prolazi neopazeno jer su komunisti jebali majku fasistima kao ovim sa slike, a evropljani ih bas ne vole. Plus sto je desnica ojacala u evropi pa im ovakvi pacijenti nisu strani
