I ja htjedoh rećihizo ramidovic wrote:najslikovitije i najvjerodostojnije je prikazan josipovic...Bobi wrote:
Desavanja u Hrvatskoj
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#11326 Re: Desavanja u Hrvatskoj
-
Bodkin
- Posts: 22535
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#11327 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Rodio se milorad tu i okupirao teritorijuChmoljo wrote:sreća pa malena ne drži pionirovu čokoladicu.Black swan wrote:
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52678
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#11328 Re: Desavanja u Hrvatskoj
i ja se pitam. možda bratovu bradu... ko da ona nešto kazuje.Bodkin wrote:
Rodio se milorad tu i okupirao teritorijua i ne znam sta pokazuje ova slika uopste
pa tako ima ljubopitljivih sličica golobradih koljača sa testerama u rukama spremnih da nasijeku koji kubik nepoćudnih vratova.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#11329 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Bodkin wrote:Rodio se milorad tu i okupirao teritorijuChmoljo wrote:sreća pa malena ne drži pionirovu čokoladicu.Black swan wrote:a i ne znam sta pokazuje ova slika uopste
nista bitno,osim slike dva brata,ako je to ikome od nas bitno
-
breuer
- Posts: 7880
- Joined: 06/07/2009 15:44
#11330 Re: Desavanja u Hrvatskoj
nije baš tako: Manje je više Less is more,poznata krilatica jednog od najvećih arhitekata Moderne, Mies van de Rohe-a, kasnije su nastajale mnoge kovanice na tu temu koje su u manjoj ili većoj mjeri ironizirali geometrijsku čistoću radikalnih modernista: Less is a bore, BIG is more, itd itdBlack swan wrote:ovo je još jedan dokaz one rečeniceBobi wrote:
što je manje to je više
- SmokingMan
- Posts: 22527
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#11332 Re: Desavanja u Hrvatskoj
UstašHe na Haparatima, živ je čiča...

Samo TRST je granica !!!

Samo TRST je granica !!!
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#11333 Re: Desavanja u Hrvatskoj
A vidi slika po majci kod brata mu, sve četničko znamenje, može se razaznati i lik Šešelja.Chmoljo wrote:sreća pa malena ne drži pionirovu čokoladicu.Black swan wrote:
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#11334 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Ma ja jebo to sto mu je buraz bio u cetnicima.
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#11335 Re: Desavanja u Hrvatskoj
..zato treba zamijenit plocu u Jasenovcu....i staviti istu ali na cirilici..insomnia78 wrote:Ma ja jebo to sto mu je buraz bio u cetnicima.
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11336 Re: Desavanja u Hrvatskoj
ne shvacas ti toinsomnia78 wrote:Ma ja jebo to sto mu je buraz bio u cetnicima.
cete u hrvatskoj nisu kao cete u bih i srbiji
ili neprijatelj moga nepreijatelja je moj prijatelj
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11337 Re: Desavanja u Hrvatskoj
bekstrit bojs frizura 
- Šunj
- Posts: 1621
- Joined: 13/02/2010 04:02
- Location: American Samoa
#11338 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Dobro je da nisu Vehabije iz BiH
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska ... i/5403443/
RADIKALNA DESNICA ODRŽALA MITING U CENTRU ZAGREBA Pred Srpsko narodno vijeće došli pravaši, glumac Božidar Alić i drugi, uzvikivalo se Za dom spremni




http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska ... i/5403443/
RADIKALNA DESNICA ODRŽALA MITING U CENTRU ZAGREBA Pred Srpsko narodno vijeće došli pravaši, glumac Božidar Alić i drugi, uzvikivalo se Za dom spremni



-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#11339 Re: Desavanja u Hrvatskoj
nije ovo nista opasno,rekli bi neki
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#11340 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Stan'te paše i ustaše
- Lincoln-Burrows
- Posts: 7583
- Joined: 22/01/2008 18:17
#11341 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Sva ta ikonografija, ustaštvo i povik Za dom spremni jesu dio jedne mračne prošlosti a opet
malo je vjerojatno da će se danas ovih par desničara raznijeti u nekom noćnom klubu ili
pregaziti stotinu ljudi na makarskoj rivijeri s kamionom.
Ovo je za osuditi ali realno je mizerna prijetnja, terorizam je realna prijetnja današnjice.
malo je vjerojatno da će se danas ovih par desničara raznijeti u nekom noćnom klubu ili
pregaziti stotinu ljudi na makarskoj rivijeri s kamionom.
Ovo je za osuditi ali realno je mizerna prijetnja, terorizam je realna prijetnja današnjice.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#11342 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Ma ja ba
Vise onako ko KUD.
Al' KUD idioti
Vise onako ko KUD.
Al' KUD idioti
Last edited by insomnia78 on 17/12/2016 17:12, edited 1 time in total.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#11343 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Koliko je tacno ljudi na ovim nasih prostorima do sada glavu izgubilo zbog terorizma a koliko zbog benignih navika komsija nam i susjeda?
-
Bodkin
- Posts: 22535
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#11344 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Ma ja ba. Fasisti koji su pobili milion ljudi su folklorLincoln-Burrows wrote:Sva ta ikonografija, ustaštvo i povik Za dom spremni jesu dio jedne mračne prošlosti a opet
malo je vjerojatno da će se danas ovih par desničara raznijeti u nekom noćnom klubu ili
pregaziti stotinu ljudi na makarskoj rivijeri s kamionom.
Ovo je za osuditi ali realno je mizerna prijetnja, terorizam je realna prijetnja današnjice.
Dakle ustasluk u hrvatkoj nikad nije umro i nije to nikakav dio povijesti
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#11345 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Đamije su problem. ZDS je svakako vise folklorni pozdrav. Steta sto je onaj sibicar banovan da nam malo prica o japanskoj operi
- Lincoln-Burrows
- Posts: 7583
- Joined: 22/01/2008 18:17
#11346 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Osuđujem ovo nemoj odma da se pališ,Bodkin wrote:Ma ja ba. Fasisti koji su pobili milion ljudi su folklorLincoln-Burrows wrote:Sva ta ikonografija, ustaštvo i povik Za dom spremni jesu dio jedne mračne prošlosti a opet
malo je vjerojatno da će se danas ovih par desničara raznijeti u nekom noćnom klubu ili
pregaziti stotinu ljudi na makarskoj rivijeri s kamionom.
Ovo je za osuditi ali realno je mizerna prijetnja, terorizam je realna prijetnja današnjice.dok je terorizam ubio ne vise od 5.
Dakle ustasluk u hrvatkoj nikad nije umro i nije to nikakav dio povijesti
jedno je fašistička vlast i raznorazna etnička i rasna čiščenja a drugo je ova šačica ljudi što tu kao prosvjeduje.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#11347 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Pa tako i ovi "nasi" osude oni napade u Parizu a onda ide famozno "ali"
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#11348 Re: Desavanja u Hrvatskoj
insomnia78 wrote:Đamije su problem,ZDS je svakako vise folklorni pozdrav. Steta sto je onaj sibicar banovan da nam malo prica o japanskoj operi
da,kazu stari hrvatski pozdrav,ja se jbg ne sjecam da su se moji djedovi tako pozdravljali,ali eto,mozda sam ja naopak hrvat
- Lincoln-Burrows
- Posts: 7583
- Joined: 22/01/2008 18:17
#11349 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Još je dobro što ima onih koji osude,
međutim čitao sam ovdje baš na ovom forumu da ima onih koji ni ne osude,
ne bih o nickovima davno je bilo ne pamtim detalje.
međutim čitao sam ovdje baš na ovom forumu da ima onih koji ni ne osude,
ne bih o nickovima davno je bilo ne pamtim detalje.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#11350 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Pa i svastika , osim po tome sto je zenina sestra
, van nacistickog konteksta ima sasvim drugo znacenje ali je njena upotreba svugdje zabranjena




