Desavanja u Hrvatskoj

Post Reply
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#11326 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by julisiz es grant »

hizo ramidovic wrote:
Bobi wrote:Image
najslikovitije i najvjerodostojnije je prikazan josipovic...
I ja htjedoh reći :D
Bodkin
Posts: 22535
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#11327 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Bodkin »

Chmoljo wrote:
Black swan wrote:Image
sreća pa malena ne drži pionirovu čokoladicu.
Rodio se milorad tu i okupirao teritoriju :izet: a i ne znam sta pokazuje ova slika uopste
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52678
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#11328 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Chmoljo »

Bodkin wrote:
Rodio se milorad tu i okupirao teritoriju :izet: a i ne znam sta pokazuje ova slika uopste
i ja se pitam. možda bratovu bradu... ko da ona nešto kazuje.

pa tako ima ljubopitljivih sličica golobradih koljača sa testerama u rukama spremnih da nasijeku koji kubik nepoćudnih vratova.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#11329 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

Bodkin wrote:
Chmoljo wrote:
Black swan wrote:Image
sreća pa malena ne drži pionirovu čokoladicu.
Rodio se milorad tu i okupirao teritoriju :izet: a i ne znam sta pokazuje ova slika uopste

nista bitno,osim slike dva brata,ako je to ikome od nas bitno
breuer
Posts: 7880
Joined: 06/07/2009 15:44

#11330 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by breuer »

Black swan wrote:
Bobi wrote:Image
ovo je još jedan dokaz one rečenice

što je manje to je više
nije baš tako: Manje je više Less is more,poznata krilatica jednog od najvećih arhitekata Moderne, Mies van de Rohe-a, kasnije su nastajale mnoge kovanice na tu temu koje su u manjoj ili većoj mjeri ironizirali geometrijsku čistoću radikalnih modernista: Less is a bore, BIG is more, itd itd

:P
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#11331 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by SmokingMan »

Image

Image
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#11332 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by pici »

UstašHe na Haparatima, živ je čiča...


Image

Samo TRST je granica !!!
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#11333 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Chmoljo wrote:
Black swan wrote:Image
sreća pa malena ne drži pionirovu čokoladicu.
A vidi slika po majci kod brata mu, sve četničko znamenje, može se razaznati i lik Šešelja. :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#11334 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by insomnia78 »

Ma ja jebo to sto mu je buraz bio u cetnicima.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#11335 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by GeeTnT »

insomnia78 wrote:Ma ja jebo to sto mu je buraz bio u cetnicima.
..zato treba zamijenit plocu u Jasenovcu....i staviti istu ali na cirilici..
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11336 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

insomnia78 wrote:Ma ja jebo to sto mu je buraz bio u cetnicima.
ne shvacas ti to

cete u hrvatskoj nisu kao cete u bih i srbiji :mrgreen:

ili neprijatelj moga nepreijatelja je moj prijatelj :sax:
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11337 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

bekstrit bojs frizura :mrgreen:
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#11338 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Šunj »

Dobro je da nisu Vehabije iz BiH

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska ... i/5403443/

RADIKALNA DESNICA ODRŽALA MITING U CENTRU ZAGREBA Pred Srpsko narodno vijeće došli pravaši, glumac Božidar Alić i drugi, uzvikivalo se Za dom spremni
Image
Image
Image
Image
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#11339 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

nije ovo nista opasno,rekli bi neki
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#11340 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by insomnia78 »

Stan'te paše i ustaše
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#11341 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Lincoln-Burrows »

Sva ta ikonografija, ustaštvo i povik Za dom spremni jesu dio jedne mračne prošlosti a opet
malo je vjerojatno da će se danas ovih par desničara raznijeti u nekom noćnom klubu ili
pregaziti stotinu ljudi na makarskoj rivijeri s kamionom.
Ovo je za osuditi ali realno je mizerna prijetnja, terorizam je realna prijetnja današnjice.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#11342 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by insomnia78 »

Ma ja ba
Vise onako ko KUD.
Al' KUD idioti :D
Last edited by insomnia78 on 17/12/2016 17:12, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#11343 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by insomnia78 »

Koliko je tacno ljudi na ovim nasih prostorima do sada glavu izgubilo zbog terorizma a koliko zbog benignih navika komsija nam i susjeda?
Bodkin
Posts: 22535
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#11344 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Bodkin »

Lincoln-Burrows wrote:Sva ta ikonografija, ustaštvo i povik Za dom spremni jesu dio jedne mračne prošlosti a opet
malo je vjerojatno da će se danas ovih par desničara raznijeti u nekom noćnom klubu ili
pregaziti stotinu ljudi na makarskoj rivijeri s kamionom.
Ovo je za osuditi ali realno je mizerna prijetnja, terorizam je realna prijetnja današnjice.
Ma ja ba. Fasisti koji su pobili milion ljudi su folklor :D dok je terorizam ubio ne vise od 5.

Dakle ustasluk u hrvatkoj nikad nije umro i nije to nikakav dio povijesti
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#11345 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by insomnia78 »

Đamije su problem. ZDS je svakako vise folklorni pozdrav. Steta sto je onaj sibicar banovan da nam malo prica o japanskoj operi
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#11346 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Lincoln-Burrows »

Bodkin wrote:
Lincoln-Burrows wrote:Sva ta ikonografija, ustaštvo i povik Za dom spremni jesu dio jedne mračne prošlosti a opet
malo je vjerojatno da će se danas ovih par desničara raznijeti u nekom noćnom klubu ili
pregaziti stotinu ljudi na makarskoj rivijeri s kamionom.
Ovo je za osuditi ali realno je mizerna prijetnja, terorizam je realna prijetnja današnjice.
Ma ja ba. Fasisti koji su pobili milion ljudi su folklor :D dok je terorizam ubio ne vise od 5.

Dakle ustasluk u hrvatkoj nikad nije umro i nije to nikakav dio povijesti
Osuđujem ovo nemoj odma da se pališ,
jedno je fašistička vlast i raznorazna etnička i rasna čiščenja a drugo je ova šačica ljudi što tu kao prosvjeduje.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#11347 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by insomnia78 »

Pa tako i ovi "nasi" osude oni napade u Parizu a onda ide famozno "ali"
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#11348 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

insomnia78 wrote:Đamije su problem,ZDS je svakako vise folklorni pozdrav. Steta sto je onaj sibicar banovan da nam malo prica o japanskoj operi

da,kazu stari hrvatski pozdrav,ja se jbg ne sjecam da su se moji djedovi tako pozdravljali,ali eto,mozda sam ja naopak hrvat
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#11349 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Lincoln-Burrows »

Još je dobro što ima onih koji osude,
međutim čitao sam ovdje baš na ovom forumu da ima onih koji ni ne osude,
ne bih o nickovima davno je bilo ne pamtim detalje.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#11350 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by insomnia78 »

Pa i svastika , osim po tome sto je zenina sestra :D, van nacistickog konteksta ima sasvim drugo znacenje ali je njena upotreba svugdje zabranjena
Post Reply