X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#1126 Re: X FACTOR Adria

Post by Atticus Finch »

Ma ja, razvaljuju po podrumima i inim rupčagama duž Ibarske magistrale. Karijera za poželit. :lol:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1127 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Atticus Finch wrote:Ma ja, razvaljuju po podrumima i inim rupčagama duž Ibarske magistrale. Karijera za poželit. :lol:
Nisi u pravu.

Svi finalisti zadnjih osam sezona Zvezda Granda su itekako poznati među onima koji slušaju narodnu muziku i turbo folk. I uglavnom pjevaju po inostranstvu, tipa Švicarska, Njemačka, Amerika, a koliko znam tamo se zarađuju basnoslovne pare. ( Doduše, 10 godina od sudjelovanja u ZG dužni su 30 % honorara uplaćivati na njihov račun) E sad. To što se nama to ne sviđa je nešto sasvim drugo.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#1128 Re: X FACTOR Adria

Post by Atticus Finch »

Možda si upravu, ali tu vrstu tezgarenja ja ne doživljam kao karijeru. Šta je sa njihovim autorskim pjesmama, ako se uopće može pričati o autorstvu u okvirima te vrste muzike u današnje vrijeme?

Nego batali grand, je l' ti misliš da će takmičari x factora proći išta bolje nego li njihovi prethodnici u sličnim formatima? Ja sam siguran da neće, u tom pravcu je bio moj prvi komentar. Neki su čak pominjali inostrane karijere, tu sam tek umro od smijeha.
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#1129 Re: X FACTOR Adria

Post by gidra »

Uskoro duet.
Ovaj dingospo na slici, za one koji ga ne prepoznaju, je Sinan Sakić :D

Image
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#1130 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

od kada se odrzavaju ovi x factori, Voice-ovi, Talents jos ne znam da je izbacilo ijedno od ovih takmicenja zvucno ime
eto nek me neko uputi ako grijesim, ja svakako slusam nesto stariju muziku
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#1131 Re: X FACTOR Adria

Post by raoul duke »

Tamara :thumbup:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#1132 Re: X FACTOR Adria

Post by kritichar »

MedenoSrce wrote:od kada se odrzavaju ovi x factori, Voice-ovi, Talents jos ne znam da je izbacilo ijedno od ovih takmicenja zvucno ime
eto nek me neko uputi ako grijesim, ja svakako slusam nesto stariju muziku
kako nije
a babaja?


:mrgreen: :oops:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#1133 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

ma eto mislila sam na ove zemlje sto imaju jaku produkciju, usa i britanija i eventualno australija
ima li iko da je napravio karijeru, inostranu?
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#1134 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

MedenoSrce wrote:ma eto mislila sam na ove zemlje sto imaju jaku produkciju, usa i britanija i eventualno australija
ima li iko da je napravio karijeru, inostranu?

leona lewis - pobjednica
one direction - ucestvovali
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#1135 Re: X FACTOR Adria

Post by charrrmed »

MedenoSrce wrote:ma eto mislila sam na ove zemlje sto imaju jaku produkciju, usa i britanija i eventualno australija
ima li iko da je napravio karijeru, inostranu?
Kelly Clarkson
Carrie Underwood
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#1136 Re: X FACTOR Adria

Post by Mr. Brightside »

Rafo i Dr. Zo :D
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#1137 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

gidra wrote:Uskoro duet.
Ovaj dingospo na slici, za one koji ga ne prepoznaju, je Sinan Sakić :D

Image
Ne prepoznaju ko je na slici jedino ovi sto slusaju samo Harisa Dzinovica i Tomu Zdravkovica :mrgreen:
x_lecter
Posts: 703
Joined: 04/11/2013 16:11

#1138 Re: X FACTOR Adria

Post by x_lecter »

X-faktor ... ima sila pjevaca, ali tesko da ce neko napraviti karijeru.

Zvezde granda ... to je vec masinerija para ... raspitajte se koliko npr kosta da angazujete Gileta da vam pjeva na svadbi, slavlju ili sl.?
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#1139 Re: X FACTOR Adria

Post by navedeni »

x_lecter wrote:X-faktor ... ima sila pjevaca, ali tesko da ce neko napraviti karijeru.

Zvezde granda ... to je vec masinerija para ... raspitajte se koliko npr kosta da angazujete Gileta da vam pjeva na svadbi, slavlju ili sl.?
Gile od 2000 do 5000 KM po nastupu, zavisi sta je u pitanju, za godinu ce moci kupiti polovnog audija a6 2010 godiste i uslikat se i reci da je uspio u zivotu, za dvije-tri godine ce u farmu ako Bog da :lol:
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#1140 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

navedeni wrote:
x_lecter wrote:X-faktor ... ima sila pjevaca, ali tesko da ce neko napraviti karijeru.

Zvezde granda ... to je vec masinerija para ... raspitajte se koliko npr kosta da angazujete Gileta da vam pjeva na svadbi, slavlju ili sl.?
Gile od 2000 do 5000 KM po nastupu, zavisi sta je u pitanju, za godinu ce moci kupiti polovnog audija a6 2010 godiste i uslikat se i reci da je uspio u zivotu, za dvije-tri godine ce u farmu ako Bog da :lol:
Pogledaj ostale pobjednike ZG...svi imaju ugovor, ne može ih niko sje*at za nastup jer Grand za njih ugovori nastupe,2000-5000€ možda više za nastup +nekoliko nastupa u sedmici...uz to imaju mjesečnu platu od 500€

Žive ko Hadžije

Sent from my LT26i using Tapatalk
ELA_BIH
Posts: 62
Joined: 18/01/2012 12:26

#1141 Re: X FACTOR Adria

Post by ELA_BIH »

Zvezde granda , npr. Gile po nastupu 3500 eura do 5000 eura . Nastupa odprilike Srijeda , Petak , Subota . Naravno van sezone ponekad nema , al zimi i ljeti je to full sve. I uzmu dobru lovu naravno imaju troskovi putovanja , i sto grand uzima sebi. Grand placa bend , ekstra lova moze zaraditi za godinu ko dobar ministar samo sto ti pjevaci pretezno nisu dobri u glavi pa trose ko ludi ili se pocnu drogirati itd... Al lova do krova sigurno sad za X Factor , prvi je vidjet cemo sta ce biti. kad se sjetim operacije trijumf i Adnana Babajica sad pjeva za 150 KM na predizbornom skupu SDA :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#1142 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

Mora Babi vratiti 20.000KM što je potrošio na glasanje :lol:

Sent from my LT26i using Tapatalk
x_lecter
Posts: 703
Joined: 04/11/2013 16:11

#1143 Re: X FACTOR Adria

Post by x_lecter »

kao i obicno, vecini je to smijesno ... a uporedite samo goliko grandovci uzimaju po nastupu, a koliko moze uzeti jedna dubioza npr? razlika ko lady gaga i neno murić :izet:
User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#1144 Re: X FACTOR Adria

Post by pirpa »

Diwan wrote:Ilmina druga pjesma iz Judges House od Željka Joksimovića


Jeko lik pored kikia ??
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#1145 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

Kal El wrote:
navedeni wrote:
x_lecter wrote:X-faktor ... ima sila pjevaca, ali tesko da ce neko napraviti karijeru.

Zvezde granda ... to je vec masinerija para ... raspitajte se koliko npr kosta da angazujete Gileta da vam pjeva na svadbi, slavlju ili sl.?
Gile od 2000 do 5000 KM po nastupu, zavisi sta je u pitanju, za godinu ce moci kupiti polovnog audija a6 2010 godiste i uslikat se i reci da je uspio u zivotu, za dvije-tri godine ce u farmu ako Bog da :lol:
Pogledaj ostale pobjednike ZG...svi imaju ugovor, ne može ih niko sje*at za nastup jer Grand za njih ugovori nastupe,2000-5000€ možda više za nastup +nekoliko nastupa u sedmici...uz to imaju mjesečnu platu od 500€

Žive ko Hadžije

Sent from my LT26i using Tapatalk
Od toga Grand uzima 70 %
BlackPool
Posts: 133
Joined: 21/11/2010 19:37

#1146 Re: X FACTOR Adria

Post by BlackPool »

Havatar wrote: Od toga Grand uzima 70 %
Opet je bolje nego da te nema na mapi.

Ovi svi sto su po BiH po nekakvim takmicenjima lafo pobjedjivali, nema ih ni u prdinoj zvizgi. Klosare za 100 km i to ako ih ko pozove.

I ova Ilma, nigdje nje nece bit' ... dijete lijepo pjeva, ali ne pjeva muziku od koje nesto moze napravit u zivotu. Ustvari ona ni ne zna zanr muzike koju ce pjevat. Nazalost.....
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#1147 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

pirpa wrote:
Diwan wrote:Ilmina druga pjesma iz Judges House od Željka Joksimovića


Jeko lik pored kikia ??
Nekakav lik iz BBC-a

Sent from my LT26i using Tapatalk
Neregistrirani
Posts: 1252
Joined: 27/07/2007 22:44
Contact:

#1148 Re: X FACTOR Adria

Post by Neregistrirani »

finalisti veceras pjevaju u Novom Sadu za docek srpske nove godine. ilma je objavila da ona ne nastupa zbog prehlade, pise da ne zeli da ugrozi grlo pred live sutra.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#1149 Re: X FACTOR Adria

Post by kritichar »

ovo ispade srpski x factor
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#1150 Re: X FACTOR Adria

Post by jastuk1 »

Meeh ni ova vodilica nije čemu. PREVEČ SE PEeeČIiii... I onda neko kaže nešto protiv kako Haris priča... :roll:
Post Reply