X FACTOR Adria
Moderator: anex
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#1126 Re: X FACTOR Adria
Ma ja, razvaljuju po podrumima i inim rupčagama duž Ibarske magistrale. Karijera za poželit. 
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#1127 Re: X FACTOR Adria
Nisi u pravu.Atticus Finch wrote:Ma ja, razvaljuju po podrumima i inim rupčagama duž Ibarske magistrale. Karijera za poželit.
Svi finalisti zadnjih osam sezona Zvezda Granda su itekako poznati među onima koji slušaju narodnu muziku i turbo folk. I uglavnom pjevaju po inostranstvu, tipa Švicarska, Njemačka, Amerika, a koliko znam tamo se zarađuju basnoslovne pare. ( Doduše, 10 godina od sudjelovanja u ZG dužni su 30 % honorara uplaćivati na njihov račun) E sad. To što se nama to ne sviđa je nešto sasvim drugo.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#1128 Re: X FACTOR Adria
Možda si upravu, ali tu vrstu tezgarenja ja ne doživljam kao karijeru. Šta je sa njihovim autorskim pjesmama, ako se uopće može pričati o autorstvu u okvirima te vrste muzike u današnje vrijeme?
Nego batali grand, je l' ti misliš da će takmičari x factora proći išta bolje nego li njihovi prethodnici u sličnim formatima? Ja sam siguran da neće, u tom pravcu je bio moj prvi komentar. Neki su čak pominjali inostrane karijere, tu sam tek umro od smijeha.
Nego batali grand, je l' ti misliš da će takmičari x factora proći išta bolje nego li njihovi prethodnici u sličnim formatima? Ja sam siguran da neće, u tom pravcu je bio moj prvi komentar. Neki su čak pominjali inostrane karijere, tu sam tek umro od smijeha.
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#1129 Re: X FACTOR Adria
Uskoro duet.
Ovaj dingospo na slici, za one koji ga ne prepoznaju, je Sinan Sakić

Ovaj dingospo na slici, za one koji ga ne prepoznaju, je Sinan Sakić
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#1130 Re: X FACTOR Adria
od kada se odrzavaju ovi x factori, Voice-ovi, Talents jos ne znam da je izbacilo ijedno od ovih takmicenja zvucno ime
eto nek me neko uputi ako grijesim, ja svakako slusam nesto stariju muziku
eto nek me neko uputi ako grijesim, ja svakako slusam nesto stariju muziku
- kritichar
- Posts: 8678
- Joined: 17/10/2010 09:51
- Location: Sarajevo-x.com
#1132 Re: X FACTOR Adria
kako nijeMedenoSrce wrote:od kada se odrzavaju ovi x factori, Voice-ovi, Talents jos ne znam da je izbacilo ijedno od ovih takmicenja zvucno ime
eto nek me neko uputi ako grijesim, ja svakako slusam nesto stariju muziku
a babaja?
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#1133 Re: X FACTOR Adria
ma eto mislila sam na ove zemlje sto imaju jaku produkciju, usa i britanija i eventualno australija
ima li iko da je napravio karijeru, inostranu?
ima li iko da je napravio karijeru, inostranu?
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#1134 Re: X FACTOR Adria
MedenoSrce wrote:ma eto mislila sam na ove zemlje sto imaju jaku produkciju, usa i britanija i eventualno australija
ima li iko da je napravio karijeru, inostranu?
leona lewis - pobjednica
one direction - ucestvovali
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#1135 Re: X FACTOR Adria
Kelly ClarksonMedenoSrce wrote:ma eto mislila sam na ove zemlje sto imaju jaku produkciju, usa i britanija i eventualno australija
ima li iko da je napravio karijeru, inostranu?
Carrie Underwood
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#1137 Re: X FACTOR Adria
Ne prepoznaju ko je na slici jedino ovi sto slusaju samo Harisa Dzinovica i Tomu Zdravkovicagidra wrote:Uskoro duet.
Ovaj dingospo na slici, za one koji ga ne prepoznaju, je Sinan Sakić![]()
-
x_lecter
- Posts: 703
- Joined: 04/11/2013 16:11
#1138 Re: X FACTOR Adria
X-faktor ... ima sila pjevaca, ali tesko da ce neko napraviti karijeru.
Zvezde granda ... to je vec masinerija para ... raspitajte se koliko npr kosta da angazujete Gileta da vam pjeva na svadbi, slavlju ili sl.?
Zvezde granda ... to je vec masinerija para ... raspitajte se koliko npr kosta da angazujete Gileta da vam pjeva na svadbi, slavlju ili sl.?
- navedeni
- Posts: 1114
- Joined: 24/12/2013 02:10
#1139 Re: X FACTOR Adria
Gile od 2000 do 5000 KM po nastupu, zavisi sta je u pitanju, za godinu ce moci kupiti polovnog audija a6 2010 godiste i uslikat se i reci da je uspio u zivotu, za dvije-tri godine ce u farmu ako Bog dax_lecter wrote:X-faktor ... ima sila pjevaca, ali tesko da ce neko napraviti karijeru.
Zvezde granda ... to je vec masinerija para ... raspitajte se koliko npr kosta da angazujete Gileta da vam pjeva na svadbi, slavlju ili sl.?
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#1140 Re: X FACTOR Adria
Pogledaj ostale pobjednike ZG...svi imaju ugovor, ne može ih niko sje*at za nastup jer Grand za njih ugovori nastupe,2000-5000€ možda više za nastup +nekoliko nastupa u sedmici...uz to imaju mjesečnu platu od 500€navedeni wrote:Gile od 2000 do 5000 KM po nastupu, zavisi sta je u pitanju, za godinu ce moci kupiti polovnog audija a6 2010 godiste i uslikat se i reci da je uspio u zivotu, za dvije-tri godine ce u farmu ako Bog dax_lecter wrote:X-faktor ... ima sila pjevaca, ali tesko da ce neko napraviti karijeru.
Zvezde granda ... to je vec masinerija para ... raspitajte se koliko npr kosta da angazujete Gileta da vam pjeva na svadbi, slavlju ili sl.?
Žive ko Hadžije
Sent from my LT26i using Tapatalk
-
ELA_BIH
- Posts: 62
- Joined: 18/01/2012 12:26
#1141 Re: X FACTOR Adria
Zvezde granda , npr. Gile po nastupu 3500 eura do 5000 eura . Nastupa odprilike Srijeda , Petak , Subota . Naravno van sezone ponekad nema , al zimi i ljeti je to full sve. I uzmu dobru lovu naravno imaju troskovi putovanja , i sto grand uzima sebi. Grand placa bend , ekstra lova moze zaraditi za godinu ko dobar ministar samo sto ti pjevaci pretezno nisu dobri u glavi pa trose ko ludi ili se pocnu drogirati itd... Al lova do krova sigurno sad za X Factor , prvi je vidjet cemo sta ce biti. kad se sjetim operacije trijumf i Adnana Babajica sad pjeva za 150 KM na predizbornom skupu SDA

- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#1142 Re: X FACTOR Adria
Mora Babi vratiti 20.000KM što je potrošio na glasanje 
Sent from my LT26i using Tapatalk
Sent from my LT26i using Tapatalk
-
x_lecter
- Posts: 703
- Joined: 04/11/2013 16:11
#1143 Re: X FACTOR Adria
kao i obicno, vecini je to smijesno ... a uporedite samo goliko grandovci uzimaju po nastupu, a koliko moze uzeti jedna dubioza npr? razlika ko lady gaga i neno murić 
- pirpa
- Posts: 3832
- Joined: 22/02/2012 18:16
#1144 Re: X FACTOR Adria
Jeko lik pored kikia ??Diwan wrote:Ilmina druga pjesma iz Judges House od Željka Joksimovića
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#1145 Re: X FACTOR Adria
Od toga Grand uzima 70 %Kal El wrote:Pogledaj ostale pobjednike ZG...svi imaju ugovor, ne može ih niko sje*at za nastup jer Grand za njih ugovori nastupe,2000-5000€ možda više za nastup +nekoliko nastupa u sedmici...uz to imaju mjesečnu platu od 500€navedeni wrote:Gile od 2000 do 5000 KM po nastupu, zavisi sta je u pitanju, za godinu ce moci kupiti polovnog audija a6 2010 godiste i uslikat se i reci da je uspio u zivotu, za dvije-tri godine ce u farmu ako Bog dax_lecter wrote:X-faktor ... ima sila pjevaca, ali tesko da ce neko napraviti karijeru.
Zvezde granda ... to je vec masinerija para ... raspitajte se koliko npr kosta da angazujete Gileta da vam pjeva na svadbi, slavlju ili sl.?
Žive ko Hadžije
Sent from my LT26i using Tapatalk
-
BlackPool
- Posts: 133
- Joined: 21/11/2010 19:37
#1146 Re: X FACTOR Adria
Opet je bolje nego da te nema na mapi.Havatar wrote: Od toga Grand uzima 70 %
Ovi svi sto su po BiH po nekakvim takmicenjima lafo pobjedjivali, nema ih ni u prdinoj zvizgi. Klosare za 100 km i to ako ih ko pozove.
I ova Ilma, nigdje nje nece bit' ... dijete lijepo pjeva, ali ne pjeva muziku od koje nesto moze napravit u zivotu. Ustvari ona ni ne zna zanr muzike koju ce pjevat. Nazalost.....
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#1147 Re: X FACTOR Adria
Nekakav lik iz BBC-apirpa wrote:Jeko lik pored kikia ??Diwan wrote:Ilmina druga pjesma iz Judges House od Željka Joksimovića
Sent from my LT26i using Tapatalk
-
Neregistrirani
- Posts: 1252
- Joined: 27/07/2007 22:44
- Contact:
#1148 Re: X FACTOR Adria
finalisti veceras pjevaju u Novom Sadu za docek srpske nove godine. ilma je objavila da ona ne nastupa zbog prehlade, pise da ne zeli da ugrozi grlo pred live sutra.
- kritichar
- Posts: 8678
- Joined: 17/10/2010 09:51
- Location: Sarajevo-x.com
#1149 Re: X FACTOR Adria
ovo ispade srpski x factor
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#1150 Re: X FACTOR Adria
Meeh ni ova vodilica nije čemu. PREVEČ SE PEeeČIiii... I onda neko kaže nešto protiv kako Haris priča... 
