dobraDon Karlos wrote:...a jeste se svi raspekmezili....
Lab,za Peggy Sue pitaj Buddy Hollya,ali zadnje što sam čuo,"Peggy Sue got married"
Rockabilly - Psychobilly
Moderator: _BataZiv_0809
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#1126 Re: Rockabilly - Psychobilly
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#1127 Re: Rockabilly - Psychobilly
mmm, amateur is goodMrs.Zurbrigen wrote: ma ja sam u svemu tome jos veliki amater, ja samo slusam muziku, odem na pokoji koncert i tako to...
jebo pegi su, bibapalula openjorlegs rulz
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#1128 Re: Rockabilly - Psychobilly
Da tacno ... ali neka malo osvjezenja ... Bio sam sada na Royal Deuces blogu i pronasao odlican album Three Bad Jacks "Made Of Stone". Mislim da ce Vam se svidjeti, odlican neo rockabilly album ... One svoje nisam jos prebacio na laptop, pa cim to uradim, saljem Vam linkove ...
Lab3352
http://rockabilly.blogger.ba
Lab3352
http://rockabilly.blogger.ba
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#1129 Re: Rockabilly - Psychobilly
morbilly wrote:![]()
....kvotiram frenda: "dobar je album, mozz je malo bjesniji, a i na kaveru ima fred peri majicu i drži malog za jaja"![]()
E baš ću da skinem tu prokletinju i da je preslušam. Dotičnog Mozza sam poslednji put slušao kao dječarac u skladbi Panic, Ask...lab3352 wrote:Jos mu fali Stone Island jakna i bijele tene i eto ga kao pravi brit huligan ... mozes izbiti covjeka iz fudbala, ali nikako fudbal iz covjeka...
@Lab: Završena prva "visa internet" transakcija sa "Daddyos" pa javljam za detalje
I naravno srdačan pozdrav za Psycho Susjetku...
- fadill
- Posts: 407
- Joined: 14/01/2007 22:10
#1130 Re: Rockabilly - Psychobilly
joj i ja sam kupio dvije koshe i cipe al sam najebo s carinom
narudzba je isla u NLi 70 evra sam dodo na sveukupnu cjenu robe i slanja iste
ali!...nije mi zao
isplatilo se
ovo nije ko daddyos' al ima kaubojshtine
http://www.westernemporium.com
narudzba je isla u NLi 70 evra sam dodo na sveukupnu cjenu robe i slanja iste
ali!...nije mi zao
ovo nije ko daddyos' al ima kaubojshtine
http://www.westernemporium.com
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#1131 Re: Rockabilly - Psychobilly
Zna li se gdje je najbolji izbor edvardijanskih iliti tediboj kaputa za naručiti?
Evo jedan najaktivniji ruski DL blog, ne znam je li već bio ovdje (malo previše hororpanka, ali ima i dosta detkantrija i dementedsurfa, pa fadile navali):
http://community.livejournal.com/ru_horrorpunk/
Evo jedan najaktivniji ruski DL blog, ne znam je li već bio ovdje (malo previše hororpanka, ali ima i dosta detkantrija i dementedsurfa, pa fadile navali):
http://community.livejournal.com/ru_horrorpunk/
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#1132 Re: Rockabilly - Psychobilly
e ti kaputi i mene zanimaju, ja sam svojedobno našao link za propali dučan 'Teds Corner' (tamo sam 80-ih kupio puno dobrih stvari), frajer je radio po nrudžbi (to je bilo prije par godina) preko interneta ali je bio sve samo ne jeftin.morbilly wrote:Zna li se gdje je najbolji izbor edvardijanskih iliti tediboj kaputa za naručiti?
Evo jedan najaktivniji ruski DL blog, ne znam je li već bio ovdje (malo previše hororpanka, ali ima i dosta detkantrija i dementedsurfa, pa fadile navali):
http://community.livejournal.com/ru_horrorpunk/
inače, iskrvaril sam sam se tražeći teddy kaput kad sam se ženil i nisam ga našel
Morbilly, da ti netreba za svadbu?
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#1134 Re: Rockabilly - Psychobilly
Zbog Neckermana i njihove kataloške prodaje, pre 2 godine su carinski limit sa 100 eur skinuli na 20 eur. Tako da za svu garderobufadill wrote:joj i ja sam kupio dvije koshe i cipe al sam najebo s carinom
narudzba je isla u NLi 70 evra sam dodo na sveukupnu cjenu robe i slanja iste
preko te cifre ide 20% carina + 18% pdv
Ja sam robu iz Daddyosa platio i poslao je do ortaka u Čikago. Onda ćemo da napravimo u photo shopu "korigovanu" fakturu
pa ako me i ocarine onda će to biti na mnogo manju cifru
Muri care, kupi nam cigare.....Muri wrote:Sto ne pitate kralja ....to jest mene![]()
https://www.londonboots.com/Drape_Jackets
poz,
Muri
Kad porastem i ja hoću da izgledam ovako

- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#1135 Re: Rockabilly - Psychobilly
zar ti mislis jos rasti?
ionako si predugacak
ionako si predugacak
- Don Karlos
- Posts: 351
- Joined: 07/04/2008 11:03
- Location: Novi Vinodolski
- Contact:
#1136 Re: Rockabilly - Psychobilly
Alo Sun 56!
Ja ti imam jedan oriđiđi "drape" koji sam prerastao debljinom.Crni s leopardovim krznom...
Ak hoćeš,donesem ti ga u ZG sljedeći put kad dođem...
Ja ti imam jedan oriđiđi "drape" koji sam prerastao debljinom.Crni s leopardovim krznom...
Ak hoćeš,donesem ti ga u ZG sljedeći put kad dođem...
-
Mrs.Zurbrigen
- Posts: 696
- Joined: 25/09/2008 11:27
#1137 Re: Rockabilly - Psychobilly
jel je taj exkurs u svijet mode sad da se gospoja osjeca familijarno ili je regularan dio threada? 
- black
- Posts: 18640
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#1138 Re: Rockabilly - Psychobilly
evo neshto i od mene 

THE CRAMPS: ""Songs The Lord Taught Us"



Code: Select all
http://rapidshare.com/files/15483611/FireballsSoBadItsGood.rar.htmlCode: Select all
http://rapidshare.com/files/56975554/The_Cramps.rar.html

- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#1139 Re: Rockabilly - Psychobilly
Hehe
sacekaj nisi jos cula kad krenu diskutovati o kozmetici: lakovi za kosu, samponi protiv peruti ...
Ma jok bona ovi su ti samo za ripovanje, cim skrenes sa teme odma kukaju
Jedno pitanje:
Odakle si ti ? jos vaznije sta sviras?
U svakom sl. drago mi je tu mit ju i dobro nam dosla
Muri
sacekaj nisi jos cula kad krenu diskutovati o kozmetici: lakovi za kosu, samponi protiv peruti ...
Ma jok bona ovi su ti samo za ripovanje, cim skrenes sa teme odma kukaju
Jedno pitanje:
Odakle si ti ? jos vaznije sta sviras?
U svakom sl. drago mi je tu mit ju i dobro nam dosla
Muri
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#1140 Re: Rockabilly - Psychobilly
Heheheheheheheh ... ode topic nasiroko ... ali super ... Vidis kako jedno zensko unese vedrinu na topic ... Nisam jos pogledao sve linkove, koje ste postavili za fashion, ali polako. Ima vremena ... To s postarinom sam se samo jednom "opekao" i nikada vise ... Sada prije narudžbe pitam kolika je postarina, a cijena nesmije preći 100E, jer mi onda udare i carinu i porez ... Kako starim sve sam pametniji ...
NiceGuyEddie ... javi kada se sve zavrsi s DaddyOs, pa da vidimo nacin da i ja nesto uletim (klizeči, kao Hadžialagić)
Lab3352
http://rockabilly.blogger.ba
NiceGuyEddie ... javi kada se sve zavrsi s DaddyOs, pa da vidimo nacin da i ja nesto uletim (klizeči, kao Hadžialagić)
Lab3352
http://rockabilly.blogger.ba
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#1141 Re: Rockabilly - Psychobilly
Nemoraš se truditi, u zadnjih godinu dana sam malo više radil na masi, sad se okrećem svaki put kad netko pusti 101-cu.Don Karlos wrote:Alo Sun 56!
Ja ti imam jedan oriđiđi "drape" koji sam prerastao debljinom.Crni s leopardovim krznom...
Ak hoćeš,donesem ti ga u ZG sljedeći put kad dođem...
Sad sam jači od Sleepy LaBeefa.
Ako si ga ti prerasel, onda je meni turbo premali.
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#1142 Re: Rockabilly - Psychobilly
....hej Muri, zaboravio si da je pitaš da okači neku svoju fotku....Muri wrote: Jedno pitanje:
Odakle si ti ? jos vaznije sta sviras?
Last edited by Nice Guy Eddie on 14/01/2009 10:08, edited 1 time in total.
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#1143 Re: Rockabilly - Psychobilly
hm, zanimljivo zvuči!sun56 wrote:Nemoraš se truditi, u zadnjih godinu dana sam malo više radil na masi, sad se okrećem svaki put kad netko pusti 101-cu.Don Karlos wrote:Alo Sun 56!
Ja ti imam jedan oriđiđi "drape" koji sam prerastao debljinom.Crni s leopardovim krznom...
Ak hoćeš,donesem ti ga u ZG sljedeći put kad dođem...
Sad sam jači od Sleepy LaBeefa.
Ako si ga ti prerasel, onda je meni turbo premali.
ak je na prodaju, pošalji sličku i veličinu (ja sam L do XL), pa možda upiknem
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#1144 Re: Rockabilly - Psychobilly
Eddie, ti bi odma preso na stvar
lakse malo...umjesto da ti bude drago da imamo konacno jedno zensko u kuci. Sramota je da nam Elvis pegla kosulje
lakse malo...umjesto da ti bude drago da imamo konacno jedno zensko u kuci. Sramota je da nam Elvis pegla kosulje
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#1145 Re: Rockabilly - Psychobilly
[quote="black"]evo neshto i od mene 

joj, koliko puta sam se znojan budio nakon gledanja VHS-a od Crampsa, kad sam bil klinac (15,16) u snove su mi ulazile samo Ivy i Debbie Harry iz Blondie

joj, koliko puta sam se znojan budio nakon gledanja VHS-a od Crampsa, kad sam bil klinac (15,16) u snove su mi ulazile samo Ivy i Debbie Harry iz Blondie
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#1146 Re: Rockabilly - Psychobilly
šta ti se desilo poslije?
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#1147 Re: Rockabilly - Psychobilly
videl sam Crampse uživo i zabranil blondie ulazmorbilly wrote:![]()
šta ti se desilo poslije?
- Don Karlos
- Posts: 351
- Joined: 07/04/2008 11:03
- Location: Novi Vinodolski
- Contact:
#1148 Re: Rockabilly - Psychobilly
Ma ja bi ti to poklonio,ali nema šanse da bi ti bio dobar...Bio mi je taman kad sam imao 63 kg (visok sam i danas 176).Ak' znaš nekog takvog tko bi ga nosio...Meni ima neku sentimentalnu vrijednost pa ga nisam bacio do sad...nek čeka sina ak će biti u istoj furci...morbilly wrote:hm, zanimljivo zvuči!sun56 wrote:Nemoraš se truditi, u zadnjih godinu dana sam malo više radil na masi, sad se okrećem svaki put kad netko pusti 101-cu.Don Karlos wrote:Alo Sun 56!
Ja ti imam jedan oriđiđi "drape" koji sam prerastao debljinom.Crni s leopardovim krznom...
Ak hoćeš,donesem ti ga u ZG sljedeći put kad dođem...
Sad sam jači od Sleepy LaBeefa.
Ako si ga ti prerasel, onda je meni turbo premali.
ak je na prodaju, pošalji sličku i veličinu (ja sam L do XL), pa možda upiknem
Last edited by Don Karlos on 14/01/2009 14:10, edited 1 time in total.
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#1149 Re: Rockabilly - Psychobilly
Evo u maloj pauzi na poslu, odoh na internet da vidim cijene i neke modele za hot rod. Iako ima zelju da kupim sebi jedan, za sada ostaje sve samo na toj zelji, pa "žeđ" gasim na slikama na internetu. Jos samo u neki od ovih dole modela ugraditi finu, ne jaku, muziku i pojacati King Voodoo posljednji album i svijet je moj.
Trazim li puno!
http://www.chooseyouritem.com/classics/ ... 84129.html
http://www.chooseyouritem.com/classics/ ... 24625.html
http://www.chooseyouritem.com/classics/ ... 99750.html
Nista nije nemoguće...
Lab3352
http//rockabilly.blogger.ba
Trazim li puno!
http://www.chooseyouritem.com/classics/ ... 84129.html
http://www.chooseyouritem.com/classics/ ... 24625.html
http://www.chooseyouritem.com/classics/ ... 99750.html
Nista nije nemoguće...
Lab3352
http//rockabilly.blogger.ba
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#1150 Re: Rockabilly - Psychobilly
hahah, i doživil traumu, a?sun56 wrote:videl sam Crampse uživo i zabranil blondie ulazmorbilly wrote:![]()
šta ti se desilo poslije?
inače, ne treba mi za svadbu kaput, već za po gradu, nekak sam si preobičan postao
@ Karlos:
da, premali, šteta, a možda nabavim neki običan na Hrelji ovih dana pa ga kastomiziram, thx!
Poginuo bubnjar Nekromantixa i the Rocketza Andrew Martinez sa samo 25 godina u prometnoj. Vozio ga pijani vozač u oldsmobilu i zabio se u u drvo te još i pobjegao s mjesta nesreće.
vju s kripšo u Zege:
http://www.backpackrock.net/the-creepshow-interview
i još zanimljivih stvarčica s bekpekroka:
http://www.backpackrock.net/tag/psychobilly
Last edited by morbilly on 14/01/2009 15:43, edited 1 time in total.
