Arapi u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#1126 Re: Arapi u Sarajevu

Post by __Phoenix__ »

Većina ne dolazi turistički.
mit12
Posts: 111
Joined: 16/10/2013 15:45

#1127 Re: Arapi u Sarajevu

Post by mit12 »

__Phoenix__ wrote:Većina ne dolazi turistički.
Nego kako?
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#1128 Re: Arapi u Sarajevu

Post by calculator »

mit12 wrote:
__Phoenix__ wrote:Većina ne dolazi turistički.
Nego kako?
Strateški.... :oops:
User avatar
Kinesko prkno
Posts: 951
Joined: 04/12/2013 00:12

#1129 Re: Arapi u Sarajevu

Post by Kinesko prkno »

mit12 wrote:
__Phoenix__ wrote:Većina ne dolazi turistički.
Nego kako?
Nije bitno kako,bitno je da za 10 godina moze se desiti da imas 100000 arapa ,pretezno u sarajevskom kantonu,a da se ekonomska situacija za obicnog covjeka ne poboljsa,pa cak da bude i gore.
Doci ce do porasta ksenofobije i sovinizma medju domacim stanovnistvom,a to znaci nova cakijanja,nove provale i razbojnistva,malecki arapi ce postati idealna meta za doci do lake love ,pa ce oni poceti dizati ograde sa strujom oko kuca koje cuvaju bijesni rotvajleri ,pa ko zna, mozda jedan zatraze i autonomiju.
Zato,samo ih nogom u guzicu nabijati nazad,inace nemamo sanse. :bih:
User avatar
Danguba
Posts: 15848
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#1130 Re: Arapi u Sarajevu

Post by Danguba »

User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#1131 Re: Arapi u Sarajevu

Post by Truba »

arapi na ilidzi bi trebalo biti naslov :mrgreen:
nisam nesto cesto vidjao ljetos arape po gradu...a svaki dan setam na pauzi

dok na ilidzi navecer postajes manjina dok setas :mrgreen:

ovo mi mirise na ono da se treba rezati u budzetu al da se ne pocinje od mene

isto je tako zivim na grbavici neka arapa u sarajevu (citaj na ilidzi) :mrgreen:

ps. nek dolaze boli me djon
User avatar
sezma
Posts: 63
Joined: 31/08/2015 23:48

#1132 Re: Arapi u Sarajevu

Post by sezma »

Sve nam je vise bula po cesti, meni Licno ne smeta samo konstatiram
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1133 Re: Arapi u Sarajevu

Post by supercali »

Ako ostanu 500 godina jebali smo jeza :D
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#1134 Re: Arapi u Sarajevu

Post by aldinjo »

Kinesko prkno wrote:
mit12 wrote:
__Phoenix__ wrote:Većina ne dolazi turistički.
Nego kako?
Nije bitno kako,bitno je da za 10 godina moze se desiti da imas 100000 arapa ,pretezno u sarajevskom kantonu,a da se ekonomska situacija za obicnog covjeka ne poboljsa,pa cak da bude i gore.
Doci ce do porasta ksenofobije i sovinizma medju domacim stanovnistvom,a to znaci nova cakijanja,nove provale i razbojnistva,malecki arapi ce postati idealna meta za doci do lake love ,pa ce oni poceti dizati ograde sa strujom oko kuca koje cuvaju bijesni rotvajleri ,pa ko zna, mozda jedan zatraze i autonomiju.
Zato,samo ih nogom u guzicu nabijati nazad,inace nemamo sanse. :bih:
:lol: :roll: :run:
User avatar
Danguba
Posts: 15848
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#1135 Re: Arapi u Sarajevu

Post by Danguba »

supercali wrote:Ako ostanu 500 godina jebali smo jeza :D
:lol: :lol:
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#1136 Re: Arapi u Sarajevu

Post by krater »

Danguba wrote:
supercali wrote:Ako ostanu 500 godina jebali smo jeza :D
:lol: :lol:
:lol:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#1137 Re: Arapi u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

supercali wrote:Ako ostanu 500 godina jebali smo jeza :D
Redovna vazdusna linija od septembra Sarajevo-Doha,tri puta sedmicno. :D
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#1138 Re: Arapi u Sarajevu

Post by Truba »

klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#1139 Re: Arapi u Sarajevu

Post by klixo »

Kinesko prkno wrote:
mit12 wrote:
__Phoenix__ wrote:Većina ne dolazi turistički.
Nego kako?
Nije bitno kako,bitno je da za 10 godina moze se desiti da imas 100000 arapa ,pretezno u sarajevskom kantonu,a da se ekonomska situacija za obicnog covjeka ne poboljsa,pa cak da bude i gore.
Doci ce do porasta ksenofobije i sovinizma medju domacim stanovnistvom,a to znaci nova cakijanja,nove provale i razbojnistva,malecki arapi ce postati idealna meta za doci do lake love ,pa ce oni poceti dizati ograde sa strujom oko kuca koje cuvaju bijesni rotvajleri ,pa ko zna, mozda jedan zatraze i autonomiju.
Zato,samo ih nogom u guzicu nabijati nazad,inace nemamo sanse. :bih:
Koje gluposti covjek moze procitati na ovom forumu to je fascinantno.
privremeni
Posts: 1522
Joined: 29/07/2003 00:00

#1140 Re: Arapi u Sarajevu

Post by privremeni »

Prvi predsjedavajuci Predsjednistva: "Mirno spavajte...... " :zjev:
User avatar
dildi
Posts: 148
Joined: 01/07/2015 22:52

#1141 Re: Arapi u Sarajevu

Post by dildi »

Daoce vise krenut ulagati
User avatar
muminovic
Posts: 3306
Joined: 17/08/2013 15:10

#1142 Re: Arapi u Sarajevu

Post by muminovic »

Sto se mene tiče super
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#1143 Re: Arapi u Sarajevu

Post by krater »

muminovic wrote:Sto se mene tiče super
:thumbup:
User avatar
Salcho
Posts: 260
Joined: 28/05/2012 11:16

#1144 Re: Arapi u Sarajevu

Post by Salcho »

krater wrote:
muminovic wrote:Sto se mene tiče super
:thumbup:
Nikome ne smetaju, samo neka jos krenu sa vecim investicijama
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#1145 Re: Arapi u Sarajevu

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#1146 Re: Arapi u Sarajevu

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Kinesko prkno wrote:
mit12 wrote:
__Phoenix__ wrote:Većina ne dolazi turistički.
Nego kako?
Nije bitno kako,bitno je da za 10 godina moze se desiti da imas 100000 arapa ,pretezno u sarajevskom kantonu,a da se ekonomska situacija za obicnog covjeka ne poboljsa,pa cak da bude i gore.
Doci ce do porasta ksenofobije i sovinizma medju domacim stanovnistvom,a to znaci nova cakijanja,nove provale i razbojnistva,malecki arapi ce postati idealna meta za doci do lake love ,pa ce oni poceti dizati ograde sa strujom oko kuca koje cuvaju bijesni rotvajleri ,pa ko zna, mozda jedan zatraze i autonomiju.
Zato,samo ih nogom u guzicu nabijati nazad,inace nemamo sanse. :bih:
Ma ja, jebem ti logiku zasnovanu na strahu i predrasudama. :roll:
mali_balon
Posts: 14557
Joined: 12/09/2012 09:57

#1147 Re: Arapi u Sarajevu

Post by mali_balon »

Bio sam u banovicima sto sam rekao kakvi su arapi, tako da cu se suzdrzati o njima. Ja bi o nasim robovima koji obaraju cijenu rada, koji bi im guzice dali za marku....i onda ovi vide da smo gori, tj isplativiji od njihovih filipniskih, indijskih i ostalih robova...
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#1148 Re: Arapi u Sarajevu

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

mali_balon wrote:Bio sam u banovicima sto sam rekao kakvi su arapi, tako da cu se suzdrzati o njima. Ja bi o nasim robovima koji obaraju cijenu rada, koji bi im guzice dali za marku....i onda ovi vide da smo gori, tj isplativiji od njihovih filipniskih, indijskih i ostalih robova...
Ja ne znam koliko si ti imao priliku da recimo razgovaraš sa tim Arapima koji dođu u BiH ili koliko si ih ugostio, družio se sa njima, popio kafa, pojeo ručaka...ali mlatiti praznu slamu nisu argumenti. Ja ću ti reći iz prve ruke da su bolji ljudi od naših balija, četnika pogotovo, a bolji su i od ovih pavelićevih bojovnika. Eto ako te šta zanima iz prve ruke slobodno pitaj.
mali_balon
Posts: 14557
Joined: 12/09/2012 09:57

#1149 Re: Arapi u Sarajevu

Post by mali_balon »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
mali_balon wrote:Bio sam u banovicima sto sam rekao kakvi su arapi, tako da cu se suzdrzati o njima. Ja bi o nasim robovima koji obaraju cijenu rada, koji bi im guzice dali za marku....i onda ovi vide da smo gori, tj isplativiji od njihovih filipniskih, indijskih i ostalih robova...
Ja ne znam koliko si ti imao priliku da recimo razgovaraš sa tim Arapima koji dođu u BiH ili koliko si ih ugostio, družio se sa njima, popio kafa, pojeo ručaka...ali mlatiti praznu slamu nisu argumenti. Ja ću ti reći iz prve ruke da su bolji ljudi od naših balija, četnika pogotovo, a bolji su i od ovih pavelićevih bojovnika. Eto ako te šta zanima iz prve ruke slobodno pitaj.

Pa eto reko si sve iz prve ruke, i od srca ti zelim da se ne uvjeris u suprotno....btw vec neke 2 godine radim sa njima, ne sa jednim, nega sa stotinama njih, iz svih zemalja, ali eto ti imas bolje info
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#1150 Re: Arapi u Sarajevu

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

mali_balon wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
mali_balon wrote:Bio sam u banovicima sto sam rekao kakvi su arapi, tako da cu se suzdrzati o njima. Ja bi o nasim robovima koji obaraju cijenu rada, koji bi im guzice dali za marku....i onda ovi vide da smo gori, tj isplativiji od njihovih filipniskih, indijskih i ostalih robova...
Ja ne znam koliko si ti imao priliku da recimo razgovaraš sa tim Arapima koji dođu u BiH ili koliko si ih ugostio, družio se sa njima, popio kafa, pojeo ručaka...ali mlatiti praznu slamu nisu argumenti. Ja ću ti reći iz prve ruke da su bolji ljudi od naših balija, četnika pogotovo, a bolji su i od ovih pavelićevih bojovnika. Eto ako te šta zanima iz prve ruke slobodno pitaj.

Pa eto reko si sve iz prve ruke, i od srca ti zelim da se ne uvjeris u suprotno....btw vec neke 2 godine radim sa njima, ne sa jednim, nega sa stotinama njih, iz svih zemalja, ali eto ti imas bolje info
Nravno, govorim iz iskustva, za sada sve najbolje, kažem ti pokazali su se boljim od naših. Plate koliko se dogovori, poštuju zakon, šta bi trebalo još? Biće i lošeg iskustva kao sa svakim strancima, misliš da nema loših ljudi Slovenaca, Nijemaca, Francuza ili smatraš da biti loš čovjek je rezervisano samo za Arape? Pa mi sa Balkana smo gori od Arapa, šta smo uradili jedni drugima to će se još dugo pominjati u istoriji. Mi smo ti koji Arapima nemamo šta prigovoriti.
Locked