Iskupili seHrulj wrote:Meni su se crnogorci odvajanjem od Srbije iskupiliSmajic.smajo wrote:Kako majke ti moze 10 kometara s nekog portala ista predstavljati isto ko i komentari s klixa? Komentari anonimaca koji su bog zna gdje ne mogu nikako biti osnov za neku ozbiljnu analizu.
Hrulj sto se tice tog gadjanja, nije li crna gora bila zajedno sa srbijom u toj jugoslaviji koja nas je tako lijepo zabavljala 90ih? Ti tamo hvalis cg i ides njima ccccet na svaki vas taj tulavi argument ja imam jos tulaviji
joj i ja sam budala s kima se ja raspravljam
Otidji na Krstaricu ili koji god forum hoces, napisi da si Bosnjak, pokreni temu o Sarajevu pa cemo vidjeti kako ces proci.
Ako ti je milije, evo imas i ovaj sajt
Imaju cak i hrvatski i srpski podforum
Ne smeta ti kruhovanje pa se mozda snadjes
http://www.stormfront.org/forum/
Kako ces u crnoj gori bez avaza? Recimo ides u ulcinj, pa tamo albanci sve, ne znjau ni sta je hljeb ni sta je kruh
Mani se ic na more preko foruma i interneta, vec sam ti reko, otputuj malo, provedi se, nije lose vidjet ces
Joj nije vis zanimljivo
