može objašnjenje tog nadimka za Maju, ako netko zna?Ambrozija wrote:Cini mi se da su Marko Mario del Tintoreto,
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
cancel
- Posts: 481
- Joined: 11/07/2006 22:56
#1126 Re: Veliki Brat 2013
- Dugi nožni nokti
- Posts: 453
- Joined: 24/03/2012 17:46
- Location: Ne zna ni Google
#1127 Re: Veliki Brat 2013
Predstavlja se drugačijom negoli uistinu jeste. Ukratko.
- ho oponopono
- Posts: 13192
- Joined: 23/01/2013 07:23
- Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!
#1128 Re: Veliki Brat 2013
...favorit?
Boban
...a Nevena da je vi ovdje ne spomenete ne bih ni znala za nju malo se sa lujkom Sindi zakačila i ništ više od nje...bezze prašinu skuplja tamo!
...eto zbog čega del Tintoretić!
Boban
...a Nevena da je vi ovdje ne spomenete ne bih ni znala za nju malo se sa lujkom Sindi zakačila i ništ više od nje...bezze prašinu skuplja tamo!
...eto zbog čega del Tintoretić!
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#1129 Re: Veliki Brat 2013
NA NAGOVOR MENADŽERA SAŠE MIRKOVIĆA: Aca Lukas ulazi u kuću Velikog brata
06.04.2013.
Popularni pjevač i estradna zvijezda Aca Lukas ulazi u kuću Velikog Brata, na nagovor svog menadžera Saše Mirkovića
Aca LukasPopularni pjevač i estradna zvijezda Aca Lukas ulazi u kuću Velikog Brata, saznaje “Informer”, a društvo će mu praviti jedna od dvije atraktivne pjevačice Nataša Bekvalac ili Ana Nikolić.
Pjevač je na nagovor svog menadžera Saše Mirkovića, koji danima pregovara s vlasnikom “Imoušna” Goranom Stamenkovićem, odlučio da uđe među ukućane na Košutnjaku.
Ako je suditi po tome što je Aca poznat kao neko ko nema dlake na jeziku, sigurno je da će biti glavna zvijezda u “Velikom Bratu”.
06.04.2013.
Popularni pjevač i estradna zvijezda Aca Lukas ulazi u kuću Velikog Brata, na nagovor svog menadžera Saše Mirkovića
Aca LukasPopularni pjevač i estradna zvijezda Aca Lukas ulazi u kuću Velikog Brata, saznaje “Informer”, a društvo će mu praviti jedna od dvije atraktivne pjevačice Nataša Bekvalac ili Ana Nikolić.
Pjevač je na nagovor svog menadžera Saše Mirkovića, koji danima pregovara s vlasnikom “Imoušna” Goranom Stamenkovićem, odlučio da uđe među ukućane na Košutnjaku.
Ako je suditi po tome što je Aca poznat kao neko ko nema dlake na jeziku, sigurno je da će biti glavna zvijezda u “Velikom Bratu”.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#1130 Re: Veliki Brat 2013
Ja sam nepravedno nominovana

Last edited by vedra nebesa on 06/04/2013 16:56, edited 1 time in total.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1131 Re: Veliki Brat 2013
svako ima nekog koga nema.Ambrozija wrote:
Kako ko? Pa ima muza, a ima i didzeja
-
sonjiii
- Posts: 44
- Joined: 04/04/2013 23:38
#1132 Re: Veliki Brat 2013
Ovaj Slavko ne prestaje da se*e.............. 
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#1133 Re: Veliki Brat 2013
Nominovani: Maja, Slavko i blizanci, plus Uroš jer je kažnjen.
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1134 Re: Veliki Brat 2013
Što je Cipiripi kažnjen?
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#1135 Re: Veliki Brat 2013
Pričao s Majom o nominacijamaklavirdžija wrote:Što je Cipiripi kažnjen?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65960
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1136 Re: Veliki Brat 2013
StupskaBitanga wrote:a mame blizanca kako ga pravda da nije gay![]()
![]()
gdje to?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65960
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1138 Re: Veliki Brat 2013
Ma nebitno...bitno je to da mi je drago da se neko suprotstavio onom mudroseru (da izvinete)zakonpera wrote:pa ona se i buni sto je zapravo polovnjaca, puno presla.. nasla se uvrijedjenom .. cuj ko ce tebe da bira .. pa ko ce nju hahhaa_nevermind_ wrote:Okreniklavirdžija wrote:Kako mu ga zabiberi? I to smo propustili...na OBN, ide necenzurisano...
Ma truni on nesto, poredi polovna auta i zene, kako da nadje neku koja je polovna, ali ocuvana, nije puno presla...drzi govor Maji i Urosu...a Sindi iz pozadine: ''Je li se ti zezas?? Kakva ti je to glupa prica?? Ko si ti da biras zene, ko si ti? A sta ako zena nece tebe''... da skratim ... 'vakav si - 'nakav si, sovinista, glupan ... al' ono bas otresito, odlucno ... svaka cast.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#1139 Re: Veliki Brat 2013
kakavdanakneiskustvu wrote:StupskaBitanga wrote:a mame blizanca kako ga pravda da nije gay![]()
![]()
gdje to?
EXTRA // Majka Žarka Stojanovića: Mog sina su
naterali
da bude gay!
Majka Žarka Stojanovića, učesnika realityja "Veliki brat", tvrdi da se on deklarisao kao gay na nagovor producenata iz Francuske.
Naterali su ga!
Biljana Stojanović, majka blizanaca Žarka i Željka, za dnevni list "Kurir" otkrila je da su producenti francuske verzije realityja "Veliki brat" naterali njenog sina da se deklariše kao gay.
Kako je rekla za dnevni list "Kurir", Žarko ima devojku već osam godina.
- Žarko ima devojku već osam godina. Zove se Žudit, pravoslavne je vere i veoma je drag gost u našem domu u predgrađu Pariza. Još ne žive pod istim krovom, ali sve ide ka tome. Moje sinove su producenti francuskog „Velikog brata“ naterali da se jedan od njih izjasni kao gej. Hteli su braću da predstave kao izuzetno različite momke - jednog kao nekog ko voli muškarce, a drugog koji simpatiše žene. On trenutno samo dobro igra tu ulogu - rekla je Biljana.
Na pomenuti način je ona opravdala i fotografije na kojima se Žarko može videti u "intimnijim" pozama sa muškarcima. Biljani se dopada i što se Željko druži sa Avom.
- Ne bih imala ništa protiv da je dovede kući. Ava me mnogo podseća na mene kad sam bila mlada. Izuzetno je luckasta i devojka je koju prosto ne možete da ne zavolite. Željko je izuzetno neozbiljan. Imam utisak da se neće skoro oženiti. Voli da menja devojke svaki drugi dan - kaže rekla je Biljana.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1140 Re: Veliki Brat 2013
kurir je pravo pouzdan za citirat'... 
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1142 Re: Veliki Brat 2013
ja bih rek'o u ponedjeljak....klavirdžija wrote:Izbacivanje sutra?
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1143 Re: Veliki Brat 2013
Zeljko i Ava se poljubise 
-
matematicar_teski
- Posts: 1199
- Joined: 12/03/2012 18:59
- Location: Jusuf Nurkic aka Sabonis
#1144 Re: Veliki Brat 2013
mogo bi cetnik i cetnikusa by by
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1145 Re: Veliki Brat 2013
slavko je nominovao bobana čisto iz predrasuda, iako je prosipao šuplju....
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1146 Re: Veliki Brat 2013
Ja bih najradije Avu istjerala van...
Kaze maloprije: ''Ja sam najkonzervativnija osoba u kuci''
Kaze maloprije: ''Ja sam najkonzervativnija osoba u kuci''
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#1147 Re: Veliki Brat 2013
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65960
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65960
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1149 Re: Veliki Brat 2013
matematicar_teski wrote:mogo bi cetnik i cetnikusa by by
maja?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65960
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1150 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Ja bih najradije Avu istjerala van...
Kaze maloprije: ''Ja sam najkonzervativnija osoba u kuci''
ne zna ona ni šta to znači,ona samo priča i priča i priča,slična željku
