Pretpostavljam da moras imati u programskom paketu HBO ?chino wrote:Na HBO GO gledam, europski. Na smart tv-u imam aplikaciju (svi korisnici Telemacha i D3 paketa samo se registruju na stranici HBOGO). Potom se kod ukuca u tv-u u samoj aplikaciji HBOGO i to je to.
Vrlo jednostavno i praktično.
A serija je prevedena Lagodan život
Inače HBO GO mi je super, npr zadnju cijelu sezonu Game of Thrones sam tamo gledao i to dan poslije premijere bude dostpuna i prevedena.
Da ne kažem da ima oko 2800 naslova i naravno sve sezone od Wire, Sopranosa pa do GoT
http://www.hbogo.ba/group/offers
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- Altsa
- Posts: 9226
- Joined: 19/03/2004 18:31
#11151 Re: Gledate seriju - preporucite je
- kr0 0ss
- Posts: 408
- Joined: 11/07/2016 20:15
#11152 Re: RE: Re: Gledate seriju - preporucite je
kakavdanakneiskustvu wrote:odlican je,nisam ga do sad nigdje vidio da glumikr0 0ss wrote:Preporučujem svima da pogledaju seriju Mr. Robot
Potpuno sam oduševljen glumačkim talentom Rami Maleka u ulozi Elliota.
Meni se svidja priča ove serije. Možda je nekima to dosadno ali lod mene su hackeri uvijek budili neko interesovanje.
Iznenadićeš se kada pogledaš gdje je do sada a i u kojim filmovima ili serijama sve glumio
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Rami_Malek
Iskreno, nisam ga ni ja do ove serije Mr. Robot primjetio.
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#11153 Re: Gledate seriju - preporucite je
bio je u onom short term 12 filmu
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#11154 Re: Gledate seriju - preporucite je
bio je u onoj komicnoj seriji u ulozi tinejdz pedera
-
chino
- Posts: 781
- Joined: 21/11/2002 00:00
#11155 Re: Gledate seriju - preporucite je
Moras imati HBO premium paket. Ali na jedan racun idu tri uredjaja ili tri razlicita tv-a. Provjeri ima li neko od tvojih taj paket, uzmi mu pretplatnicki mail i sifru i aktiviraj kod sebe. Cak i ne moras biti korisnis Telemacha.Altsa wrote:Pretpostavljam da moras imati u programskom paketu HBO ?chino wrote:Na HBO GO gledam, europski. Na smart tv-u imam aplikaciju (svi korisnici Telemacha i D3 paketa samo se registruju na stranici HBOGO). Potom se kod ukuca u tv-u u samoj aplikaciji HBOGO i to je to.
Vrlo jednostavno i praktično.
A serija je prevedena Lagodan život
Inače HBO GO mi je super, npr zadnju cijelu sezonu Game of Thrones sam tamo gledao i to dan poslije premijere bude dostpuna i prevedena.
Da ne kažem da ima oko 2800 naslova i naravno sve sezone od Wire, Sopranosa pa do GoT
http://www.hbogo.ba/group/offers
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#11156 Re: Gledate seriju - preporucite je
Rami Malek tj. Snafu iz serije Pacific, mislim da mu je ta uloga mozda bila i presudna da dobije ovu u Mr. Robot
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#11157 Re: Gledate seriju - preporucite je
http://www.imdb.com/title/tt4061080/
Love, netflix produkcija, laganica serija za mozak na pashu, za dva dana je sazvakah cjelu, i nako nista spektakularno al ima svoj shmek slatkast.

Love, netflix produkcija, laganica serija za mozak na pashu, za dva dana je sazvakah cjelu, i nako nista spektakularno al ima svoj shmek slatkast.

-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
- kr0 0ss
- Posts: 408
- Joined: 11/07/2016 20:15
#11159 Re: Gledate seriju - preporucite je
Da li je neko od vas gledao seriju "Hemlock Grove"?

Vukodlaci, vampiri i ostale krvopije

Vukodlaci, vampiri i ostale krvopije
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#11160 Re: Gledate seriju - preporucite je
evo odgledah stranger things i posto ima ovdje raje kojima je ona vrh, hajde da ja igram djavoljeg advokata, da malo bacim kosku i zakuham, pa da dam kontraanalizu zasto je meni ova serija top 7/10 a ne 10/10 ili 9.2/10 kao sto je na imdb-u.
ne kazem da je u ovome problem, ali haj prvo da izlistamo odakle su uzeli materijale:
ET, goonies, bliski susreti 3. vrste, the mist, postoji jos neki film ali se ne mogu sjetiti gdje otac radi ove neke supernatural eksperimente nad svojom djecom (ok ovdje nije rijec o pravom ocu), postoji i film gdje se rade neki eksperimenti nad junkijima ili njihovom djecom. haj mozda je to i istinita stvar da su radjeni eksperimenti pa se vise filmova i serija referira na to. ima li jos neki film ili serija od kojeg su ponesto uzeli? ali opet kazem, to mi i nije toliko bitno.
ali sta privlaci raju pa da show ima 9.2? iskerno ja nisam vidio sta bi to moglo biti. losa gluma vinone rajder koje slabo gdje i ima u glumackim vodama. ona kao da je i ostala u 80im i 90im pa su je mozda na osnovu toga i castirali. losa gluma onog policajca. mnogo rupa i nelogicnosti u plotu. jos me onaj vinonin stariji sin u ranijem dijelu serije pravo podsjecao na reeka iz game of thronesa sa onim nekim ludjackim pogledom.
nostalgija? meni je i to beze razlog da se dadne dobra ocjena seriji. u svakom slucaju 100% izlazi druga sezona, toliko su dovoljno ostavili mjesta da je to kvota 1.01.
od mene 7/10.
ne kazem da je u ovome problem, ali haj prvo da izlistamo odakle su uzeli materijale:
ET, goonies, bliski susreti 3. vrste, the mist, postoji jos neki film ali se ne mogu sjetiti gdje otac radi ove neke supernatural eksperimente nad svojom djecom (ok ovdje nije rijec o pravom ocu), postoji i film gdje se rade neki eksperimenti nad junkijima ili njihovom djecom. haj mozda je to i istinita stvar da su radjeni eksperimenti pa se vise filmova i serija referira na to. ima li jos neki film ili serija od kojeg su ponesto uzeli? ali opet kazem, to mi i nije toliko bitno.
ali sta privlaci raju pa da show ima 9.2? iskerno ja nisam vidio sta bi to moglo biti. losa gluma vinone rajder koje slabo gdje i ima u glumackim vodama. ona kao da je i ostala u 80im i 90im pa su je mozda na osnovu toga i castirali. losa gluma onog policajca. mnogo rupa i nelogicnosti u plotu. jos me onaj vinonin stariji sin u ranijem dijelu serije pravo podsjecao na reeka iz game of thronesa sa onim nekim ludjackim pogledom.
nostalgija? meni je i to beze razlog da se dadne dobra ocjena seriji. u svakom slucaju 100% izlazi druga sezona, toliko su dovoljno ostavili mjesta da je to kvota 1.01.
od mene 7/10.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#11161 Re: Gledate seriju - preporucite je
Meni u prve dvije epizode Winona isla na zivce i njena gluma ali onda je iz epizode u epizodu postala mnogo bolja. Jedino sto su joj dali je da glumi histericnu mamu, nije imala bas puno toga da odradi. Na kraju je to dobro odradila.
Prije nego sto sam poceo gledati seriju pogledao opet Black Mass gdje drot isto glumi pa sam ga opet pratio. I on mi je solidno glumio, bolje nego Winona, ali opet o njegovom liku naucili smo mnogo vise nego o mami.
Kao sto sam rekao ljudi nisu krenuli da izmisle toplu vodu, napraivli seriju The Best Of 80's. Jedino sto sam mislio da ce usrati, kada su ih kombijem ganjali a oni na biciklima, reko evo sada ce biti ET moment i letjeti sa bicklima. Ipak totalno su nesto drugo izabrali i napravili pravo dobru scenu, scena koja me podigla na noge
I ja sam primjetio rupe u radnji, ali zbog tako nekih malih scena jednostavno citava serija je bila uzivancija. 9/10
Prije nego sto sam poceo gledati seriju pogledao opet Black Mass gdje drot isto glumi pa sam ga opet pratio. I on mi je solidno glumio, bolje nego Winona, ali opet o njegovom liku naucili smo mnogo vise nego o mami.
Kao sto sam rekao ljudi nisu krenuli da izmisle toplu vodu, napraivli seriju The Best Of 80's. Jedino sto sam mislio da ce usrati, kada su ih kombijem ganjali a oni na biciklima, reko evo sada ce biti ET moment i letjeti sa bicklima. Ipak totalno su nesto drugo izabrali i napravili pravo dobru scenu, scena koja me podigla na noge
I ja sam primjetio rupe u radnji, ali zbog tako nekih malih scena jednostavno citava serija je bila uzivancija. 9/10
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#11162 Re: Gledate seriju - preporucite je
Peaky Blinders
Ko nije gledao, preporuka ! Tom Hardy isto glumi od druge sezone
9/10

https://en.wikipedia.org/wiki/Peaky_Blinders
Ko nije gledao, preporuka ! Tom Hardy isto glumi od druge sezone

https://en.wikipedia.org/wiki/Peaky_Blinders
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#11163 Re: Gledate seriju - preporucite je
Legends, steta sto nema trece sezone. Moram pohvalit i dobar angazman nasih glumaca u seriji.
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#11164 Re: Gledate seriju - preporucite je
cuo sam da postoji neka serija u fazonu (ako sam dobro razumio lika kad je prico) neki je svjetski rat valjda zavrsio suprotno nego sto se to stvarno desilo i sad sve na svijetu se desava totalno suprotno
to je sve cega se sjecam sto je prico, o kojoj se seriji radi?
to je sve cega se sjecam sto je prico, o kojoj se seriji radi?
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#11165 Re: RE: Re: Gledate seriju - preporucite je
The man in the high castleKB9 wrote:cuo sam da postoji neka serija u fazonu (ako sam dobro razumio lika kad je prico) neki je svjetski rat valjda zavrsio suprotno nego sto se to stvarno desilo i sad sve na svijetu se desava totalno suprotno
to je sve cega se sjecam sto je prico, o kojoj se seriji radi?
http://m.imdb.com/title/tt1740299
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#11166 Re: RE: Re: Gledate seriju - preporucite je
hvalavicious wrote:The man in the high castleKB9 wrote:cuo sam da postoji neka serija u fazonu (ako sam dobro razumio lika kad je prico) neki je svjetski rat valjda zavrsio suprotno nego sto se to stvarno desilo i sad sve na svijetu se desava totalno suprotno
to je sve cega se sjecam sto je prico, o kojoj se seriji radi?
http://m.imdb.com/title/tt1740299
samo jedna sezona ima, auuu, steta, ne vrijedi jos pocet gledat znaci
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#11167 Re: RE: Re: RE: Re: Gledate seriju - preporucite je
Meni vala nije nesto legla, odustao nakon 2-3 epizode. Nekako mi sve naivno djelovalo, i nije me nijednog momenta povukla priča.KB9 wrote:hvala [emoji106]vicious wrote:The man in the high castleKB9 wrote:cuo sam da postoji neka serija u fazonu (ako sam dobro razumio lika kad je prico) neki je svjetski rat valjda zavrsio suprotno nego sto se to stvarno desilo i sad sve na svijetu se desava totalno suprotno
to je sve cega se sjecam sto je prico, o kojoj se seriji radi?
http://m.imdb.com/title/tt1740299
samo jedna sezona ima, auuu, steta, ne vrijedi jos pocet gledat znaci
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#11168 Re: Gledate seriju - preporucite je
chino wrote:Upravo završih prvu sezonuGledam na HBO GO,tako da nisam ni provjeravao ima li titlova i torenta.
nazalost titlova nemaaaaa
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#11169 Re: Gledate seriju - preporucite je
preporuka - Vice Principals, HBO, za sada 2 epizode... dobra komedija za opustiti se
http://www.imdb.com/title/tt3766376/

http://www.imdb.com/title/tt3766376/

- Altsa
- Posts: 9226
- Joined: 19/03/2004 18:31
#11170 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gledao prvu sezonu. Moze proci ali svakako nije vrh.kr0 0ss wrote:Da li je neko od vas gledao seriju "Hemlock Grove"?
Vukodlaci, vampiri i ostale krvopije
- chakany
- Posts: 3445
- Joined: 05/09/2010 14:05
#11171 Re: Gledate seriju - preporucite je

Evo od mene još jedna preporuka za seriju Big Love (Velika ljubav) iz HBO produkcije. Zanimljiva drama od pet sezona i ukupno 53. epizode.
Trenutno sam na prvoj sezoni, ali ovo što sam do sada pogledao je odlično.
Žao mi je što ranije nisam gledao ovu seriju.
U seriji igra i Amanda Seyfried.
- chakany
- Posts: 3445
- Joined: 05/09/2010 14:05
#11172 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledao sam prvu epizodu, i bila mi je solidna, nije sad neka vrh komedija, ali je solidna i gledljiva.Officer Crabtree wrote:preporuka - Vice Principals, HBO, za sada 2 epizode... dobra komedija za opustiti se
http://www.imdb.com/title/tt3766376/
Večeras gledam drugu epizodu.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#11173 Re: Gledate seriju - preporucite je
tako je kod komedija: često treba nekoliko epizoda, a ponekad i cijela sezona da se glumci uhodaju u likove a i mi s njima. evo recimo američki office - prva sezona za zaborav, od druge krećechakany wrote:Pogledao sam prvu epizodu, i bila mi je solidna, nije sad neka vrh komedija, ali je solidna i gledljiva.Officer Crabtree wrote:preporuka - Vice Principals, HBO, za sada 2 epizode... dobra komedija za opustiti se
http://www.imdb.com/title/tt3766376/
Večeras gledam drugu epizodu.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#11174 Re: RE: Re: Gledate seriju - preporucite je
KB9 wrote:hvalavicious wrote:The man in the high castleKB9 wrote:cuo sam da postoji neka serija u fazonu (ako sam dobro razumio lika kad je prico) neki je svjetski rat valjda zavrsio suprotno nego sto se to stvarno desilo i sad sve na svijetu se desava totalno suprotno
to je sve cega se sjecam sto je prico, o kojoj se seriji radi?
http://m.imdb.com/title/tt1740299![]()
samo jedna sezona ima, auuu, steta, ne vrijedi jos pocet gledat znaci
navodno je u planu i druga sezona
-
howdy
- Posts: 3605
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara

