Desavanja u Hrvatskoj

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11126 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Black swan wrote:samo mogu reći da na topiku nije pokazano nimalo senzibiliteta za vukovar
gdje je možda najjasnija situacija ko je napadač a ko žrtva barem ta 4-5 mjeseca

ako se za to svježe iz naših života ne pokazuje senzibilitet što se onda može očekivati za žrtve 41-45

neka biće nekih drugih datuma spremne su kokice samo vas promatram :sax:

je li to neko na ovoj temi napisao da je neko drugi odgovoran za stradanje vukovara osim jna,srbije,srba?
neka polako... biće
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11127 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

šta kaže čujem prikazan neki dokumentarni film na TV

reakcije hrvatomrzaca...osuđujemo zločine, ali ne dirajte u naše poglavice :D


ovo gore provociranje sa HOSom oštro osuđujem i protestvujem ima sud da malo protabiri je li to legalno
i opaliti po džepu
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#11128 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Kolinda »

HOS je jedna od sastavnica HV u doba rata i svi njihovi simboli su u registru i k tome su i legalni . Svi vojnici HOS—a su u registru branitelja i nema ništa sporno . To što Vulin,Pupovac i ekipa ima napade panike njihov problem a nikako problem Hrvatske .
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11129 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

etnobiznismeni me ne zanimaju

treba pokazati senzibilitet
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11130 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »

Black swan wrote:

ovo gore provociranje sa HOSom oštro osuđujem i protestvujem ima sud da malo protabiri je li to legalno
i opaliti po džepu
:thumbup:

Čak i provokacija mora imati mjeru i osjećaj za vrijeme, prostor i kontekst.
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11131 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

Spomenici bl. Stepincu i dr. Tuđmanu

Povodom 25 godina neovisnosti Republike Hrvatske pred Hrvatskom kućom u Oltenu u organizaciji HKM Solothurn u Švicarskoj svečano su, 3. prosinca, otkrivena i blagoslovljena dva spomenika: bl. Alojziju Stepincu i prvom hrvatskom predsjedniku Franji Tuđmanu.
Prigodni govor uputio je fra Šimun Šito Ćorić, voditelj misije, a kipove je blagoslovio mons. Nedjeljko Pintarić, predstojnik Ureda za kulturna dobra iz Zagreba.

ako je švicarski pečat onda može :D mada ne bih spajao dvojicu likova ali eto svjetovnjak i duhovnjak
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#11132 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

Black swan wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Black swan wrote:samo mogu reći da na topiku nije pokazano nimalo senzibiliteta za vukovar
gdje je možda najjasnija situacija ko je napadač a ko žrtva barem ta 4-5 mjeseca

ako se za to svježe iz naših života ne pokazuje senzibilitet što se onda može očekivati za žrtve 41-45

neka biće nekih drugih datuma spremne su kokice samo vas promatram :sax:

je li to neko na ovoj temi napisao da je neko drugi odgovoran za stradanje vukovara osim jna,srbije,srba?
neka polako... biće

mozda,drugim rijecima izmisljas
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#11133 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

Banksy wrote:
Black swan wrote:

ovo gore provociranje sa HOSom oštro osuđujem i protestvujem ima sud da malo protabiri je li to legalno
i opaliti po džepu
:thumbup:

Čak i provokacija mora imati mjeru i osjećaj za vrijeme, prostor i kontekst.

a ustase to nisu nikad imale
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11134 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »

Ovo je HOS... :oops:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#11135 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

Banksy wrote:Ovo je HOS... :oops:
da,znamo svi koga HOS veliča,čije ideje podržava
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11136 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Banksy wrote:Ovo je HOS... :oops:
da,znamo svi koga HOS veliča,čije ideje podržava
kakavdanakneiskustvu wrote: skontao si ironiju u mom postu?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#11137 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

nisam ,jbg
User avatar
Toto
Posts: 8193
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#11138 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Toto »

to ce Bozo Spasic uneredit
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11139 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

danak dragi ja osjetio senzibilita nisam

ti mozes pricati sto zelis
i meni podmetati grubo da lazem

ako ista znam se ispricati i to precesto

stvarno nisam vidio u porukama nimalo osjecaja
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#11140 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Connaisseur Karlin »

annoy wrote:Pa zar nije to sluzbeni grb HOSa
jeste,ali je problem napisan unutar kruga ZDS :) ZDS govor mrzenj ili povijesni pozdrav !?

http://nacija.hr/2015/05/22/istrazili-s ... m-spremni/
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#11141 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by jao_situacije »

večernji ne popušta sa lovom na nepostojeće vehabije
sramota
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11142 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »

Kratko i jasno.

ŠUTNJOM O JASENOVCU HRVATSKI VRH SRAMOTI SEBE I CIJELU HRVATSKU
Ustaški pozdrav je perverzna provokacija, a cijela službena država se pravi luda

Jelena Lovrić

http://www.jutarnji.hr/komentari/sutnjo ... a/5351399/


Ustašluk se vratio u Jasenovac, preko dobro poznatog ustaškog pozdrava ZDS, koji je ispisan na jednom lokalnom spomeniku. Riječ je, svakako, o perverznoj provokaciji, tim malignijoj jer se cijela oficijelna država pravi luda. Nereagiranje na isticanje ustaškog natpisa u mjestu ustaške tvornice smrti teško kompromitira cijelu Hrvatsku.

Tko se od dužnosnika prvi osramotio?

Prvo se osramotila HDZ-ova načelnica Jasenovca koja u ploči s ustaškim pozdravom, kako je rekla, ne vidi ništa sporno. Riječ je o moralnom idiotizmu, koji relativiziranjem činjenica, tvrdnjama da je na spomeniku ispisan tek HOS-ov legalni pozdrav, jednu tešku svinjariju pokušava predstaviti kao normalnost. Ustaški pozdrav u Jasenovcu normalan je po prilici kao što bi bile normalne četničke insignije na Ovčari. Osobi koja ni takve elementarne stvari ne može razumjeti nije mjesto u politici.

Čime će rezultirati šutnja premijera Andreja Plenkovića?

Kao drugi nepodnošljivo se blamira premijer Andrej Plenković, koji već mjesec dana ne reagira na profašističko znamenje. O sramoti u Jasenovcu nije rekao ni riječ, još manje da bi donio odluku o uklanjanju ustaškog pozdrava. Plenkovićeva umjerenost više nije dovoljna, premijer u ovakvim stvarima mora pokazati odlučnost. S vremenom njegova će šutnja postati problem veći od pojavljivanja ustašlukom zatrovane ploče u Jasenovcu.

Što je predsjednici problem, a što nije?

Treća se sramoti predsjednica države, koja svojim ponašanjem također stvara dojam o benevolentnosti Hrvatske prema povijesnom revizionizmu. Slikajući se s problematičnim zastavama, kao i crnokošuljaškim manekenima, zbunjuje javnost. Ako može kriva šahovnica, onda, valjda, može i ustaški pozdrav u Jasenovcu.

Nepodnošljivom i moralno skandaloznom šutnjom o Jasenovcu čelnici države sramote sebe, ali i cijelu Hrvatsku.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#11144 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

Black swan wrote:danak dragi ja osjetio senzibilita nisam

ti mozes pricati sto zelis
i meni podmetati grubo da lazem

ako ista znam se ispricati i to precesto

stvarno nisam vidio u porukama nimalo osjecaja

ne podmecem,napisao si da ce biti na temi komentara da je neko gkriv za zločine u vukovaru osim jna i srba,sta je to nego izmisljanje,ja i dalje nr vidim takve komentare,podsjeti me ako ih bude
bojim se da tebi smeta sto je na temi objavljen razgovor tuđmana sa dedakovicem jastrebom,iz kojeg je vidljivo da se tuđman i šušak nisu pretrgli da pomognu vukovaru,samo sto to nema veze sa necijim senzibilitetom prema stradanju vukovara
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#11145 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

Banksy wrote:Kratko i jasno.

ŠUTNJOM O JASENOVCU HRVATSKI VRH SRAMOTI SEBE I CIJELU HRVATSKU
Ustaški pozdrav je perverzna provokacija, a cijela službena država se pravi luda

Jelena Lovrić

http://www.jutarnji.hr/komentari/sutnjo ... a/5351399/


Ustašluk se vratio u Jasenovac, preko dobro poznatog ustaškog pozdrava ZDS, koji je ispisan na jednom lokalnom spomeniku. Riječ je, svakako, o perverznoj provokaciji, tim malignijoj jer se cijela oficijelna država pravi luda. Nereagiranje na isticanje ustaškog natpisa u mjestu ustaške tvornice smrti teško kompromitira cijelu Hrvatsku.

Tko se od dužnosnika prvi osramotio?

Prvo se osramotila HDZ-ova načelnica Jasenovca koja u ploči s ustaškim pozdravom, kako je rekla, ne vidi ništa sporno. Riječ je o moralnom idiotizmu, koji relativiziranjem činjenica, tvrdnjama da je na spomeniku ispisan tek HOS-ov legalni pozdrav, jednu tešku svinjariju pokušava predstaviti kao normalnost. Ustaški pozdrav u Jasenovcu normalan je po prilici kao što bi bile normalne četničke insignije na Ovčari. Osobi koja ni takve elementarne stvari ne može razumjeti nije mjesto u politici.

Čime će rezultirati šutnja premijera Andreja Plenkovića?

Kao drugi nepodnošljivo se blamira premijer Andrej Plenković, koji već mjesec dana ne reagira na profašističko znamenje. O sramoti u Jasenovcu nije rekao ni riječ, još manje da bi donio odluku o uklanjanju ustaškog pozdrava. Plenkovićeva umjerenost više nije dovoljna, premijer u ovakvim stvarima mora pokazati odlučnost. S vremenom njegova će šutnja postati problem veći od pojavljivanja ustašlukom zatrovane ploče u Jasenovcu.

Što je predsjednici problem, a što nije?

Treća se sramoti predsjednica države, koja svojim ponašanjem također stvara dojam o benevolentnosti Hrvatske prema povijesnom revizionizmu. Slikajući se s problematičnim zastavama, kao i crnokošuljaškim manekenima, zbunjuje javnost. Ako može kriva šahovnica, onda, valjda, može i ustaški pozdrav u Jasenovcu.

Nepodnošljivom i moralno skandaloznom šutnjom o Jasenovcu čelnici države sramote sebe, ali i cijelu Hrvatsku.

:thumbup: :thumbup:
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#11147 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by House »

Grabar-Kitarović: Iz tzv. Islamske države u BiH se vraćaju hiljade boraca

:lol: :lol:
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11148 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

kolinda pali gume u dubrovniku
User avatar
Toto
Posts: 8193
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#11149 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Toto »

House wrote:
Grabar-Kitarović: Iz tzv. Islamske države u BiH se vraćaju hiljade boraca
:D
:lol: :lol:
usrala se
svi ce oni zavrsit kod nje .. cro iduce godine uvozi 12000 radnika
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#11150 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by radostan dan »

Black swan wrote:

ovo gore provociranje sa HOSom oštro osuđujem i protestvujem ima sud da malo protabiri je li to legalno
i opaliti po džepu
Izvini sto te zloupotrebljavam...pitanje je upuceno svima koji koji dijele tvoj stav...ako nije problem odgovori, ili neko drugi.

Elem...prvo pitanje - zasto ili po kom osnovu protestvujes?
Drugo pitanje je - sta ako sud koji protabiri konkretan slucaj kaze da nema nista sporno u tom slucaju?

Tenks...
Post Reply