koji dio je laz? da su bih hrvati i muslimani bili puno cesce u sluzbi ndh no u partizanima ili da su srbi u vecem dijelu bili u partizanima?zunazu wrote:Znaš i sam da je to laž i da ne postoje historijski izvori kojima bi to mogao potkrijepiti.zg1911 wrote:jak vam je taj bosanski antifa. bih hrvati i mulimani mahom u ustasama, partizani pak u vecem broju samo bih srbi
Desavanja u Hrvatskoj
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#11051 Re: Desavanja u Hrvatskoj
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#11052 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Vojvoda Pernar


- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#11053 Re: Desavanja u Hrvatskoj
ne volim Pernara, ali
žestoko pretjeruju s reakcijama na njegove zadnje izjave
da ne napominjem koliko su mediji te izjave rastegnuli do krajnjih granica, pa se tako može pročitati i kako, između ostalog Pernar smatra da je u Vukovaru pobijeno premalo ljudi
čitam da su ga napali u tramvaju
kao iskorištava povlasticu besplatne vožnje, a nema pokaz, šverca se
a kad će napast sve one puno opasnije koji se godinama na njihov račun bogate i ne rade kurca, kradu i pljačkaju, ali ne, takve neće sresti u jebenom tramvaju, takvi imaju svoj vozni park
prioriteti su nam u kurcu
žestoko pretjeruju s reakcijama na njegove zadnje izjave
da ne napominjem koliko su mediji te izjave rastegnuli do krajnjih granica, pa se tako može pročitati i kako, između ostalog Pernar smatra da je u Vukovaru pobijeno premalo ljudi
čitam da su ga napali u tramvaju
kao iskorištava povlasticu besplatne vožnje, a nema pokaz, šverca se
a kad će napast sve one puno opasnije koji se godinama na njihov račun bogate i ne rade kurca, kradu i pljačkaju, ali ne, takve neće sresti u jebenom tramvaju, takvi imaju svoj vozni park
prioriteti su nam u kurcu
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11054 Re: Desavanja u Hrvatskoj
nisam znao da je daleki rod onome što su ga srpske demokrate upucale 1928 u parlamentu
http://narod.hr/hrvatska/novi-list-i-sa ... varu-zasto
novi-list-i-sanja-modric-pozivaju-na-prestanak-komemoracije-u-vukovaru
ne da mi se čitati, ali očito je kako mnogo boli gledati podsjćanje na taj zločin jer se ne slaže u aktualnim dnevnopolitičkim pljuvanjem i mržnji svega hrvatskog osim kune
kao podsjetnik na veliku mržnju prema hrvatskoj i zagrebu
mogu dati svoje dječačko iskustvo
1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi
eto mog odgovora na propagandu koja se puštala preko tadašnje televizije
dječje iskreno
onda je došla 1992. pa HRV BOŠ sukob pa dayton... i tako dalje
nije ni čudo što i dalje kriptomrzitelji kad je jaka antihrvatska propaganda
http://narod.hr/hrvatska/novi-list-i-sa ... varu-zasto
novi-list-i-sanja-modric-pozivaju-na-prestanak-komemoracije-u-vukovaru
ne da mi se čitati, ali očito je kako mnogo boli gledati podsjćanje na taj zločin jer se ne slaže u aktualnim dnevnopolitičkim pljuvanjem i mržnji svega hrvatskog osim kune
kao podsjetnik na veliku mržnju prema hrvatskoj i zagrebu
mogu dati svoje dječačko iskustvo
1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi
eto mog odgovora na propagandu koja se puštala preko tadašnje televizije
dječje iskreno
onda je došla 1992. pa HRV BOŠ sukob pa dayton... i tako dalje
nije ni čudo što i dalje kriptomrzitelji kad je jaka antihrvatska propaganda
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#11055 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Ima Pernar pametnih i istinitih....ali ima i glupostiannoy wrote:ne volim Pernara, ali
žestoko pretjeruju s reakcijama na njegove zadnje izjave
da ne napominjem koliko su mediji te izjave rastegnuli do krajnjih granica, pa se tako može pročitati i kako, između ostalog Pernar smatra da je u Vukovaru pobijeno premalo ljudi
![]()
čitam da su ga napali u tramvaju
kao iskorištava povlasticu besplatne vožnje, a nema pokaz, šverca se
a kad će napast sve one puno opasnije koji se godinama na njihov račun bogate i ne rade kurca, kradu i pljačkaju, ali ne, takve neće sresti u jebenom tramvaju, takvi imaju svoj vozni park
prioriteti su nam u kurcu
-
Collins
- Posts: 72
- Joined: 20/11/2016 07:29
#11056 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Pernar tvrdi da u Vukovaru masakr ne 500 nego 800 ljudi nije genocid, ok nije genocid i četnici su izigrali dogovor sa MZ o polaganju oružja nakon predaje i masakrirali.
Kasnije priča o Izraelu i da je Izrael izvršio genocid a gostuje u Banja Luci
Izrael je gori od RS-a
?
Kasnije priča o Izraelu i da je Izrael izvršio genocid a gostuje u Banja Luci
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
-
Collins
- Posts: 72
- Joined: 20/11/2016 07:29
#11058 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Emil Vlajki i Pernar
ovaj mali nije normalan jebeš mi sve, daj deportirajte ga iz države.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#11059 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Black swan wrote:nisam znao da je daleki rod onome što su ga srpske demokrate upucale 1928 u parlamentu
http://narod.hr/hrvatska/novi-list-i-sa ... varu-zasto
novi-list-i-sanja-modric-pozivaju-na-prestanak-komemoracije-u-vukovaru
ne da mi se čitati, ali očito je kako mnogo boli gledati podsjćanje na taj zločin jer se ne slaže u aktualnim dnevnopolitičkim pljuvanjem i mržnji svega hrvatskog osim kune
kao podsjetnik na veliku mržnju prema hrvatskoj i zagrebu
mogu dati svoje dječačko iskustvo
1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi
eto mog odgovora na propagandu koja se puštala preko tadašnje televizije
dječje iskreno
onda je došla 1992. pa HRV BOŠ sukob pa dayton... i tako dalje
nije ni čudo što i dalje kriptomrzitelji kad je jaka antihrvatska propaganda
a ti si tad bio gdje,u sarajevu?
- zunazu
- Posts: 1429
- Joined: 02/11/2014 11:20
#11060 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Procenat muslimana i Hrvata koji su bili u partizanima je neuporediv. Hrvati su imali ustaše, NDH, duboku saradnju sa nacistima, a muslimani nisu imali interesa da to rade, osim manjeg dijela njih. Većinom su bili uz partizane i to je nakon svih SHS/NDH i sličnih sranja bio logičan i poželjan izbor.zg1911 wrote:koji dio je laz? da su bih hrvati i muslimani bili puno cesce u sluzbi ndh no u partizanima ili da su srbi u vecem dijelu bili u partizanima?
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#11061 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Kako ti ubjedjujes sebezunazu wrote:Procenat muslimana i Hrvata koji su bili u partizanima je neuporediv. Hrvati su imali ustaše, NDH, duboku saradnju sa nacistima, a muslimani nisu imali interesa da to rade, osim manjeg dijela njih. Većinom su bili uz partizane i to je nakon svih SHS/NDH i sličnih sranja bio logičan i poželjan izbor.zg1911 wrote:koji dio je laz? da su bih hrvati i muslimani bili puno cesce u sluzbi ndh no u partizanima ili da su srbi u vecem dijelu bili u partizanima?
skoro kaoi Srpska propaganda..
- zunazu
- Posts: 1429
- Joined: 02/11/2014 11:20
#11062 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Neargumentovani komentari me ne zanimaju.animals wrote:Kako ti ubjedjujes sebe![]()
skoro kaoi Srpska propaganda..
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#11063 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Tebi je neko dobro ispao mozak. Ne drži ti priča vodu, jer istu nisi pisao/pričao kada si se registrovao. Ni blizu.Black swan wrote:nisam znao da je daleki rod onome što su ga srpske demokrate upucale 1928 u parlamentu
http://narod.hr/hrvatska/novi-list-i-sa ... varu-zasto
novi-list-i-sanja-modric-pozivaju-na-prestanak-komemoracije-u-vukovaru
ne da mi se čitati, ali očito je kako mnogo boli gledati podsjćanje na taj zločin jer se ne slaže u aktualnim dnevnopolitičkim pljuvanjem i mržnji svega hrvatskog osim kune
kao podsjetnik na veliku mržnju prema hrvatskoj i zagrebu
mogu dati svoje dječačko iskustvo
1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi
eto mog odgovora na propagandu koja se puštala preko tadašnje televizije
dječje iskreno
onda je došla 1992. pa HRV BOŠ sukob pa dayton... i tako dalje
nije ni čudo što i dalje kriptomrzitelji kad je jaka antihrvatska propaganda
Prije bijahu filmovi, šah, horori, žene i zajebancija, a sada priča o ugroženosti 91, domoljubima, Tuđmanu i kripromrziteljima.
Salto mortale. Negdje usput si se izgubio ili našao, al ispade da si plitak ko Miljacka u Augustu.
Doduše, narodi na ovim prostorima imaju kratko pamćenje, slabe domete i lako se prodaju.
Pozdrav za sve ostrascene domoljube i prevrtanere
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#11064 Re: Desavanja u Hrvatskoj
šteta što mi nemamo nekakavog pernara, samo da kontrira
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11065 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Cvrcak kani me se i ti i tvoja sorta jesi cuo
I mis mijenja rupu
A ne covjek s kilo mozga
A usput nitko ne negira sto napisem o mrznji prema zagrebu
Mozete malo srati o hzhb i to je to
I mis mijenja rupu
A ne covjek s kilo mozga
A usput nitko ne negira sto napisem o mrznji prema zagrebu
Mozete malo srati o hzhb i to je to
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#11066 Re: Desavanja u Hrvatskoj
zunazu wrote:Procenat muslimana i Hrvata koji su bili u partizanima je neuporediv. Hrvati su imali ustaše, NDH, duboku saradnju sa nacistima, a muslimani nisu imali interesa da to rade, osim manjeg dijela njih. Većinom su bili uz partizane i to je nakon svih SHS/NDH i sličnih sranja bio logičan i poželjan izbor.zg1911 wrote:koji dio je laz? da su bih hrvati i muslimani bili puno cesce u sluzbi ndh no u partizanima ili da su srbi u vecem dijelu bili u partizanima?

- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#11067 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Black swan wrote:
1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#11068 Re: Desavanja u Hrvatskoj
mislim da se pricalo o fasistickim korijenima hrvatske a antifasistickim bih, no mozemo i o narodimazunazu wrote:Procenat muslimana i Hrvata koji su bili u partizanima je neuporediv. Hrvati su imali ustaše, NDH, duboku saradnju sa nacistima, a muslimani nisu imali interesa da to rade, osim manjeg dijela njih. Većinom su bili uz partizane i to je nakon svih SHS/NDH i sličnih sranja bio logičan i poželjan izbor.zg1911 wrote:koji dio je laz? da su bih hrvati i muslimani bili puno cesce u sluzbi ndh no u partizanima ili da su srbi u vecem dijelu bili u partizanima?
postotak hrvata u partizanima je visi od udjela hrvata u pucanstvu srfj. kod muslimana imamo debelo obrnutu situaciju. a niti su muslimani u sluzbi ndh zanemarivi
istina, stvarno je neusporediv. alternativnu povijest promoviraj nekom drugom ter se poklopi usima
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#11069 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Naravno, takvi su misevi...Black swan wrote: I mis mijenja rupu
Ne zamjerite labudanu, covjek je otkrio Hrvata u sebi. Desava se to cak i Jugoslavenima koji pisu cirilicu.
Doduse, i meni je bilo cudno kad je poceo pricati o svetoj majci crkvi, domoljublju, pleteru.... ja bogami mislio on se zajebava.
Kad ono medjutim....
- Danguba
- Posts: 15923
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#11070 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Banksy wrote:Black swan wrote:
1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#11071 Re: Desavanja u Hrvatskoj
...sad, ako je bila Paloma Zagreb, vjerujem da je sakrivao...Danguba wrote:Banksy wrote:Black swan wrote:
1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi
![]()
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#11072 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Mogu ti reci da je Zagreb nakon rata kudikamo omiljeniji nego sto je bio u Jugoslaviji. A jugoslavenska propaganda je bila kontra Zagreba, pro Splita recimo, a Zagreb uvjek bio puno bolji grad. Zagreb je po meni najbolji grad na BalkanuBlack swan wrote:nisam znao da je daleki rod onome što su ga srpske demokrate upucale 1928 u parlamentu
http://narod.hr/hrvatska/novi-list-i-sa ... varu-zasto
novi-list-i-sanja-modric-pozivaju-na-prestanak-komemoracije-u-vukovaru
ne da mi se čitati, ali očito je kako mnogo boli gledati podsjćanje na taj zločin jer se ne slaže u aktualnim dnevnopolitičkim pljuvanjem i mržnji svega hrvatskog osim kune
kao podsjetnik na veliku mržnju prema hrvatskoj i zagrebu
mogu dati svoje dječačko iskustvo
1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi
eto mog odgovora na propagandu koja se puštala preko tadašnje televizije
dječje iskreno
onda je došla 1992. pa HRV BOŠ sukob pa dayton... i tako dalje
nije ni čudo što i dalje kriptomrzitelji kad je jaka antihrvatska propaganda
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#11075 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Moja sorta ? Mrzim SDA više od HDZ-a i SDS/SNSD-a, agnostik, bosanac, sarajlija, cijeli život u BiH, radim (nisam na budžetu ), dobro zarađujem za naše prilike, prilično realan.Black swan wrote:Cvrcak kani me se i ti i tvoja sorta jesi cuo
I mis mijenja rupu
A ne covjek s kilo mozga
A usput nitko ne negira sto napisem o mrznji prema zagrebu
Mozete malo srati o hzhb i to je to
Znaš šta realnost kaže ? Da ti prije nije smetala ugrozba i kriptomržnja
Salto mortale, po sred usta. Mene stid zbog tebe
U tor, mišu, tamo ti je i mjesto, sa ostalim ovcama.


