Desavanja u Hrvatskoj

Post Reply
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#11051 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

zunazu wrote:
zg1911 wrote:jak vam je taj bosanski antifa. bih hrvati i mulimani mahom u ustasama, partizani pak u vecem broju samo bih srbi
Znaš i sam da je to laž i da ne postoje historijski izvori kojima bi to mogao potkrijepiti.
koji dio je laz? da su bih hrvati i muslimani bili puno cesce u sluzbi ndh no u partizanima ili da su srbi u vecem dijelu bili u partizanima?
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#11052 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by mousstapha »

Vojvoda Pernar :lol:

Image
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#11053 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by annoy »

ne volim Pernara, ali
žestoko pretjeruju s reakcijama na njegove zadnje izjave
da ne napominjem koliko su mediji te izjave rastegnuli do krajnjih granica, pa se tako može pročitati i kako, između ostalog Pernar smatra da je u Vukovaru pobijeno premalo ljudi
:roll:
čitam da su ga napali u tramvaju
kao iskorištava povlasticu besplatne vožnje, a nema pokaz, šverca se
a kad će napast sve one puno opasnije koji se godinama na njihov račun bogate i ne rade kurca, kradu i pljačkaju, ali ne, takve neće sresti u jebenom tramvaju, takvi imaju svoj vozni park
prioriteti su nam u kurcu
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11054 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

nisam znao da je daleki rod onome što su ga srpske demokrate upucale 1928 u parlamentu

http://narod.hr/hrvatska/novi-list-i-sa ... varu-zasto

novi-list-i-sanja-modric-pozivaju-na-prestanak-komemoracije-u-vukovaru

ne da mi se čitati, ali očito je kako mnogo boli gledati podsjćanje na taj zločin jer se ne slaže u aktualnim dnevnopolitičkim pljuvanjem i mržnji svega hrvatskog osim kune

kao podsjetnik na veliku mržnju prema hrvatskoj i zagrebu
mogu dati svoje dječačko iskustvo

1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi

eto mog odgovora na propagandu koja se puštala preko tadašnje televizije
dječje iskreno

onda je došla 1992. pa HRV BOŠ sukob pa dayton... i tako dalje
nije ni čudo što i dalje kriptomrzitelji kad je jaka antihrvatska propaganda
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#11055 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by spreca »

annoy wrote:ne volim Pernara, ali
žestoko pretjeruju s reakcijama na njegove zadnje izjave
da ne napominjem koliko su mediji te izjave rastegnuli do krajnjih granica, pa se tako može pročitati i kako, između ostalog Pernar smatra da je u Vukovaru pobijeno premalo ljudi
:roll:
čitam da su ga napali u tramvaju
kao iskorištava povlasticu besplatne vožnje, a nema pokaz, šverca se
a kad će napast sve one puno opasnije koji se godinama na njihov račun bogate i ne rade kurca, kradu i pljačkaju, ali ne, takve neće sresti u jebenom tramvaju, takvi imaju svoj vozni park
prioriteti su nam u kurcu
Ima Pernar pametnih i istinitih....ali ima i gluposti
Collins
Posts: 72
Joined: 20/11/2016 07:29

#11056 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Collins »

Pernar tvrdi da u Vukovaru masakr ne 500 nego 800 ljudi nije genocid, ok nije genocid i četnici su izigrali dogovor sa MZ o polaganju oružja nakon predaje i masakrirali.

Kasnije priča o Izraelu i da je Izrael izvršio genocid a gostuje u Banja Luci :D Izrael je gori od RS-a :D?
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11057 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

Image
Collins
Posts: 72
Joined: 20/11/2016 07:29

#11058 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Collins »

Emil Vlajki i Pernar :D ovaj mali nije normalan jebeš mi sve, daj deportirajte ga iz države.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#11059 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

Black swan wrote:nisam znao da je daleki rod onome što su ga srpske demokrate upucale 1928 u parlamentu

http://narod.hr/hrvatska/novi-list-i-sa ... varu-zasto

novi-list-i-sanja-modric-pozivaju-na-prestanak-komemoracije-u-vukovaru

ne da mi se čitati, ali očito je kako mnogo boli gledati podsjćanje na taj zločin jer se ne slaže u aktualnim dnevnopolitičkim pljuvanjem i mržnji svega hrvatskog osim kune

kao podsjetnik na veliku mržnju prema hrvatskoj i zagrebu
mogu dati svoje dječačko iskustvo

1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi

eto mog odgovora na propagandu koja se puštala preko tadašnje televizije
dječje iskreno

onda je došla 1992. pa HRV BOŠ sukob pa dayton... i tako dalje
nije ni čudo što i dalje kriptomrzitelji kad je jaka antihrvatska propaganda

a ti si tad bio gdje,u sarajevu?
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#11060 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zunazu »

zg1911 wrote:koji dio je laz? da su bih hrvati i muslimani bili puno cesce u sluzbi ndh no u partizanima ili da su srbi u vecem dijelu bili u partizanima?
Procenat muslimana i Hrvata koji su bili u partizanima je neuporediv. Hrvati su imali ustaše, NDH, duboku saradnju sa nacistima, a muslimani nisu imali interesa da to rade, osim manjeg dijela njih. Većinom su bili uz partizane i to je nakon svih SHS/NDH i sličnih sranja bio logičan i poželjan izbor.
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#11061 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by animals »

zunazu wrote:
zg1911 wrote:koji dio je laz? da su bih hrvati i muslimani bili puno cesce u sluzbi ndh no u partizanima ili da su srbi u vecem dijelu bili u partizanima?
Procenat muslimana i Hrvata koji su bili u partizanima je neuporediv. Hrvati su imali ustaše, NDH, duboku saradnju sa nacistima, a muslimani nisu imali interesa da to rade, osim manjeg dijela njih. Većinom su bili uz partizane i to je nakon svih SHS/NDH i sličnih sranja bio logičan i poželjan izbor.
Kako ti ubjedjujes sebe :-)
skoro kaoi Srpska propaganda..
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#11062 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zunazu »

animals wrote:Kako ti ubjedjujes sebe :-)
skoro kaoi Srpska propaganda..
Neargumentovani komentari me ne zanimaju.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#11063 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Black swan wrote:nisam znao da je daleki rod onome što su ga srpske demokrate upucale 1928 u parlamentu

http://narod.hr/hrvatska/novi-list-i-sa ... varu-zasto

novi-list-i-sanja-modric-pozivaju-na-prestanak-komemoracije-u-vukovaru

ne da mi se čitati, ali očito je kako mnogo boli gledati podsjćanje na taj zločin jer se ne slaže u aktualnim dnevnopolitičkim pljuvanjem i mržnji svega hrvatskog osim kune

kao podsjetnik na veliku mržnju prema hrvatskoj i zagrebu
mogu dati svoje dječačko iskustvo

1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi

eto mog odgovora na propagandu koja se puštala preko tadašnje televizije
dječje iskreno

onda je došla 1992. pa HRV BOŠ sukob pa dayton... i tako dalje
nije ni čudo što i dalje kriptomrzitelji kad je jaka antihrvatska propaganda
Tebi je neko dobro ispao mozak. Ne drži ti priča vodu, jer istu nisi pisao/pričao kada si se registrovao. Ni blizu.

Prije bijahu filmovi, šah, horori, žene i zajebancija, a sada priča o ugroženosti 91, domoljubima, Tuđmanu i kripromrziteljima.

Salto mortale. Negdje usput si se izgubio ili našao, al ispade da si plitak ko Miljacka u Augustu.

Doduše, narodi na ovim prostorima imaju kratko pamćenje, slabe domete i lako se prodaju.

Pozdrav za sve ostrascene domoljube i prevrtanere :mrgreen:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#11064 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by jao_situacije »

šteta što mi nemamo nekakavog pernara, samo da kontrira
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11065 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

Cvrcak kani me se i ti i tvoja sorta jesi cuo
I mis mijenja rupu
A ne covjek s kilo mozga


A usput nitko ne negira sto napisem o mrznji prema zagrebu

Mozete malo srati o hzhb i to je to
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11066 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »

zunazu wrote:
zg1911 wrote:koji dio je laz? da su bih hrvati i muslimani bili puno cesce u sluzbi ndh no u partizanima ili da su srbi u vecem dijelu bili u partizanima?
Procenat muslimana i Hrvata koji su bili u partizanima je neuporediv. Hrvati su imali ustaše, NDH, duboku saradnju sa nacistima, a muslimani nisu imali interesa da to rade, osim manjeg dijela njih. Većinom su bili uz partizane i to je nakon svih SHS/NDH i sličnih sranja bio logičan i poželjan izbor.
Image
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11067 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »

Black swan wrote:
1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi
:lol:
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#11068 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

zunazu wrote:
zg1911 wrote:koji dio je laz? da su bih hrvati i muslimani bili puno cesce u sluzbi ndh no u partizanima ili da su srbi u vecem dijelu bili u partizanima?
Procenat muslimana i Hrvata koji su bili u partizanima je neuporediv. Hrvati su imali ustaše, NDH, duboku saradnju sa nacistima, a muslimani nisu imali interesa da to rade, osim manjeg dijela njih. Većinom su bili uz partizane i to je nakon svih SHS/NDH i sličnih sranja bio logičan i poželjan izbor.
mislim da se pricalo o fasistickim korijenima hrvatske a antifasistickim bih, no mozemo i o narodima

postotak hrvata u partizanima je visi od udjela hrvata u pucanstvu srfj. kod muslimana imamo debelo obrnutu situaciju. a niti su muslimani u sluzbi ndh zanemarivi

istina, stvarno je neusporediv. alternativnu povijest promoviraj nekom drugom ter se poklopi usima
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#11069 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by seln »

Black swan wrote: I mis mijenja rupu
Naravno, takvi su misevi... :wink:

Ne zamjerite labudanu, covjek je otkrio Hrvata u sebi. Desava se to cak i Jugoslavenima koji pisu cirilicu.

Doduse, i meni je bilo cudno kad je poceo pricati o svetoj majci crkvi, domoljublju, pleteru.... ja bogami mislio on se zajebava.

Kad ono medjutim....
User avatar
Danguba
Posts: 15923
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#11070 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Danguba »

Banksy wrote:
Black swan wrote:
1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi
:lol:
:pisnuo: :pisnuo:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11071 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »

Danguba wrote:
Banksy wrote:
Black swan wrote:
1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi
:lol:
:pisnuo: :pisnuo:
...sad, ako je bila Paloma Zagreb, vjerujem da je sakrivao...
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#11072 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by stakasa »

Black swan wrote:nisam znao da je daleki rod onome što su ga srpske demokrate upucale 1928 u parlamentu

http://narod.hr/hrvatska/novi-list-i-sa ... varu-zasto

novi-list-i-sanja-modric-pozivaju-na-prestanak-komemoracije-u-vukovaru

ne da mi se čitati, ali očito je kako mnogo boli gledati podsjćanje na taj zločin jer se ne slaže u aktualnim dnevnopolitičkim pljuvanjem i mržnji svega hrvatskog osim kune

kao podsjetnik na veliku mržnju prema hrvatskoj i zagrebu
mogu dati svoje dječačko iskustvo

1991. sam imao likovno u petom razredu
i blok 5 nije mogao stati u torbu nego sam morao nešto dodatno nosati
kako bih imao slobodne ruke koristio sam neku pletenu torbu s nekom reklamom za firmu iz zagreba
npr lupam
paloma zagreb
osim što se to slabo vidjelo ja sam to zagreb držao okrenuto prema sebi
i još sam dodatno zagreb prefarbao bojom da se ne vidi

eto mog odgovora na propagandu koja se puštala preko tadašnje televizije
dječje iskreno

onda je došla 1992. pa HRV BOŠ sukob pa dayton... i tako dalje
nije ni čudo što i dalje kriptomrzitelji kad je jaka antihrvatska propaganda
Mogu ti reci da je Zagreb nakon rata kudikamo omiljeniji nego sto je bio u Jugoslaviji. A jugoslavenska propaganda je bila kontra Zagreba, pro Splita recimo, a Zagreb uvjek bio puno bolji grad. Zagreb je po meni najbolji grad na Balkanu
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#11073 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by jao_situacije »

Image
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#11075 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Black swan wrote:Cvrcak kani me se i ti i tvoja sorta jesi cuo
I mis mijenja rupu
A ne covjek s kilo mozga


A usput nitko ne negira sto napisem o mrznji prema zagrebu

Mozete malo srati o hzhb i to je to
Moja sorta ? Mrzim SDA više od HDZ-a i SDS/SNSD-a, agnostik, bosanac, sarajlija, cijeli život u BiH, radim (nisam na budžetu ), dobro zarađujem za naše prilike, prilično realan.

Znaš šta realnost kaže ? Da ti prije nije smetala ugrozba i kriptomržnja :oops: nego si se zajebavao i bavio normalnim stvarima na forumu. Odjednom miš promijeni rupu i dobismo majoriziranog labuda, domoljuba :navijacica:

Salto mortale, po sred usta. Mene stid zbog tebe :skoljka:

U tor, mišu, tamo ti je i mjesto, sa ostalim ovcama.
Post Reply