Martinez_ wrote:
Mašiš poentu. Alfons proziva proruse na temi, pritom mahom Bošnjake, da žele da Rusi (od)brane srpske interese u Bosni, ma šta to bilo. Kao, navijanje protiv kijevskih fašista a za Ruse je maska kojom se prikriva želja da Rusija obezbedi Srbima pola Bosne. A to nigde niko nije napisao, već Alfons čita misli forumašima koji ne pristaju na zapadne propagandne izmišljotine. Pritom mahom Bošnjacima.
Sa druge strane više forumaša je na ovoj temi sasvim otvoreno na strani NATO u Ukrajini jer smatraju da je NATO na njihovoj strani i u Bosni. Oni se ničeg ne srame, jedni bi napisali dobro je što Rusi uzimaju Krim jer će Amerika vratiti Rusima oslobađanjem Bosne od srpske okupacije. Drugi, u većini, prepoznaju Srbe i srpsko ponašanje u Rusima i ruskom ponašanju, i žele uništenje Srborusa bilo gde, naročito u Bosni.
To, naravno, Alfonsu i sličnima promiče. NATO-vci imaju pravo na najgnusnije paralele sa Bosnom, prorusima se pak i misli krivo tumače i na osnovu istih bivaju osuđeni od strane pravovernih. Tobože objektivnih
Nema ni jedan Bošnjak koji je na RUskoj fašističkoj strani. Ove što vidiš da prde o "majčici Rusiji" su nekadašnji YU-govci, promoteri tzv. "bratstva i jednista" (naravno u kome uvjek zaplati stotinjak hiljada Bošnjačkih civila).
U svemu ovome Rusi i jesu fašisti koji okupiraju druge države, pokušavaju praviti nekave imperije po uzorima iz 17 - vijeka..itd..itd..Naravno da će svako normalan stati na stranu civilizacija koje baštine tradicije slobode i demokratije i najvećih standarda ljudskih prava. Ta neće niko normalan stati na stranu diktatora, pjandura i barbara koji su ih još i ubijali od 92-ge do 95-te.
Paralela koja se jedino nameće je paralela između Miloševića i Putina. Ista stvar ! Pod krinkom "brige o narodu" napada druge suverene države sa ciljem njihove okupacije (tzv sao krajina, tzv srpska BiH, tzv srpsko Kosovo, tzv. "srce Rusije Krim, tzv Ruski narod na istoku Ukraine, tzv Ruski narod na jugoistoku Ukraine..itd..itd...)
Zaključak se sam nameće.