2. nelinearni odgovor:
"Od Ukrajine moramo napraviti ruski Vijetnam."
"Dobiće Vijetnam ruskog jugoistoka."
- Evo kako to izgleda u praksi: Mariupolj, danas; građani protiv naoružanih lica: VIDEO
2. nelinearni odgovor:
"Od Ukrajine moramo napraviti ruski Vijetnam."
"Dobiće Vijetnam ruskog jugoistoka."
- (Geo)stratezi postaju žrtva sopstvene strategije: umjesto da drugu stranu uvuku u zamku, upali su oni. Umjesto da se armiji RF kreira partizanski front otpora, za čim su čeznuli i što su pokušali isprovocirati, to se sada dešava kijevskoj hunti i njenim sponzorima.daxon wrote:Znači totalno nadrealno, pucaju u nenaoružane građane koji mirno hodaju.
jeS ti lud, jedva stignem da vas čitam, ko će još snimke gledati ?:)Co0l wrote:
A vidio si kako je onaj na snimku u Chelijevom postu kojeg su na onoj nakoj raskrsnici okruzili bio sam.Kazem,jebo transporter al smijesno kako se pokusava opravdat obicna laz koja je toliko ocita.
upravo zato su ga morali pokupiti po svaku cijenu...JohnnyS dana 09/05/2014 18:52
Doduše, kad vidim koliko se onanira na jednu olupinu od tenka možda su i trebali da ga povedu sa sobom
i naravno, naši bošnjački nacionalisti.daxon wrote:Mislim pucati dvanaestogodišnjem djetetu u grudi, jer na grudima je imao "georgijevsku lentu", simbol pobjede Rusije u Drugom svjetskom ratu je nešto najbolesnije i najodvratnije što sam čuo. Nikog, pa ni mene ne zabrinjavaju bolesnici koji čine takva djela, lako je njih potarasati, ono što je zabrinjavajuće i poražavajuće, jesu bolesnici koji podržavaju i pravdaju takva djela, a to je, pored pučističke hunte iz Kijeva, skoro cjelokupni europski politički establišment.
USA namjerno ne pominjem, jer bi bilo iznenađenja kada oni takva (ne)djela ne bi podržavali.
covjek dijeli ljude po naciji. lakmus test mu je ako si za ili protiv rusije. bosnjake koji su za rusiju, ispisuje iz nacije.Martinez_ wrote:Alfons Kauders wrote: meni je savrseno jasna... samo ih je potrebno prestati nazivati bosnjacima i rijesen problem![]()
ne kaze se dzaba poturica gori od turcina... uz male izmjene to se da primjeniti i ovdje
Misliš, kad će NATO da zavede red u Bosni, ukine Srpsku i protera Srbe, je li to to? Dosta ih se upravo tako otvoreno i izjasnilo na temi, dok ovo što ti insinuiraš, nije pomenuo niko. Čak ni većina proruskih forumaša nisu Srbi uopšte, štaviše. Challenger, klavikula, Black Swan...svima njima hinjski podmećeš da žele rusku intervenciju u Bosni na štetu Bošnjaka
Od deset vojnosposobnih muskaraca dva su vidjela transporter za vrijeme vonoga roka a jedan ga mozda zna vozitiCo0l wrote:Tamo ako od deset vojno sposobnih muskaraca ne nadjes brat bratu najmanje 4-5 njih koji znaju vozit transporter evo ruke namahdaxon wrote:Nigdje veze, da si rekao bager gusjeničar i nekakao, ali vožnja kamiona i ovoga nemaju veze jedno sa drugim.Co0l wrote: al zato svako ko zna vozit kamion mogo je odvest i transporter.
Uostalom, čak i da nema u blizini drugog vozila, u što sumnjam, jer ih uvijek ima više od jednoga, mogli su poslati drugo vozilo da ga odvuče.![]()
Sta se ba ofiras,jebo jedan transporter ali ona fotka je prilicno self-explanatory.
Znamo mi da islamofobima smetaju bosnjacki nacionalisti i da su za sve oni krivi. I naravno da ce bosnjacki nacionalisti biti protiv fasisticke poltitike Rusije kao sto su bili protiv fasistickih politika 90-tih.Nikolaj Stavrogin wrote:i naravno, naši bošnjački nacionalisti.daxon wrote:Mislim pucati dvanaestogodišnjem djetetu u grudi, jer na grudima je imao "georgijevsku lentu", simbol pobjede Rusije u Drugom svjetskom ratu je nešto najbolesnije i najodvratnije što sam čuo. Nikog, pa ni mene ne zabrinjavaju bolesnici koji čine takva djela, lako je njih potarasati, ono što je zabrinjavajuće i poražavajuće, jesu bolesnici koji podržavaju i pravdaju takva djela, a to je, pored pučističke hunte iz Kijeva, skoro cjelokupni europski politički establišment.
USA namjerno ne pominjem, jer bi bilo iznenađenja kada oni takva (ne)djela ne bi podržavali.
Ukidanje Srpske i protjerivanje Srba nije jedno te isto posto je ukidanje Srpske ukidanje genocidne tvorevine i to je duznost svakog ko sebe smatra civiliziranim.Martinez_ wrote:Alfons Kauders wrote: meni je savrseno jasna... samo ih je potrebno prestati nazivati bosnjacima i rijesen problem![]()
ne kaze se dzaba poturica gori od turcina... uz male izmjene to se da primjeniti i ovdje
Misliš, kad će NATO da zavede red u Bosni, ukine Srpsku i protera Srbe, je li to to? Dosta ih se upravo tako otvoreno i izjasnilo na temi, dok ovo što ti insinuiraš, nije pomenuo niko. Čak ni većina proruskih forumaša nisu Srbi uopšte, štaviše. Challenger, klavikula, Black Swan...svima njima hinjski podmećeš da žele rusku intervenciju u Bosni na štetu Bošnjaka
Nenaoruzane ljude koji obaraju avione i helikopteredaxon wrote:Znači totalno nadrealno, pucaju u nenaoružane građane koji mirno hodaju.
ja što ćemo najebati, majko božija...U Budvi privedeno 20 Rusa
Beta | 10. 05. 2014. - 10:44h | Komentara: 143
Policija u Budvi privela je u petak dvadeset ruskih državljana jer su u konvoju od više automobila i s istaknutim ruskim zastavama obeležili Dan pobede nad fašizmom.
Rusi su u konvoju od devet automobila, praveći buku sirenama, kružili Budvom, salutirali i pozdravljali prolaznike, pišu podgoričke "Vijesti" i napominju da je na jednom od vozila bilo napisano "Na Berlin", što je aluzija na pohod ruske armije na glavni grad Nemačke 1945.
Policija je privela dvadeset ruskih državljana zbog kršenja Zakona o javnom redu i miru, odnosno isticanja zastave druge države na javnom mestu, navode "Vijesti" i dodaju da policija razmatra da li će podneti prekršajne prijave protiv privedenih.
Kupili pola Crne Gore kako me smiju isticati zastavu cccradostan dan wrote:mali prilog temi...
ja što ćemo najebati, majko božija...U Budvi privedeno 20 Rusa
Beta | 10. 05. 2014. - 10:44h | Komentara: 143
Policija u Budvi privela je u petak dvadeset ruskih državljana jer su u konvoju od više automobila i s istaknutim ruskim zastavama obeležili Dan pobede nad fašizmom.
Rusi su u konvoju od devet automobila, praveći buku sirenama, kružili Budvom, salutirali i pozdravljali prolaznike, pišu podgoričke "Vijesti" i napominju da je na jednom od vozila bilo napisano "Na Berlin", što je aluzija na pohod ruske armije na glavni grad Nemačke 1945.
Policija je privela dvadeset ruskih državljana zbog kršenja Zakona o javnom redu i miru, odnosno isticanja zastave druge države na javnom mestu, navode "Vijesti" i dodaju da policija razmatra da li će podneti prekršajne prijave protiv privedenih.
kad ćemo naučiti da dok slonovi igraju fudbal, mravi ne izlaze vani.
mali se uvijek moraju uvlaciti u dupe nekome, ali koliko god da je milo mutan igrac, pokazao je da zna, bar za sada, da odabere i pravu guzicu i pravi tajming za ulazak.radostan dan wrote:pregone u ovom dodvoravanju zapadu...po nekim podacima, 5000 rusa živi u cg, a provjereno - postoji više odjeljenja u osnovnim školama gdje se nastava izvodi na ruskm jeziku.
rusi pak suptilo iskoriste dan pobjede 09.05. kao međunarodni praznik, a ovi domaći međedi se prime kO saučešće i reaguju...![]()
i sad će ovo rusofilno stanovništvo (a nema rusofila do-no crnogorca rusofila) da zaokruži kontru aktuelnoj vlasti...
daL će to biti dovoljno, pitanje je.
zajebanu igru igraju crnogorice, iL donji, iL gornji, sredine biDnuT neČe.
pa zato sto su makedonci puno gori primjer bez ijednog dobrog poteza.radostan dan wrote:jbt, gdje ode kod makedonaca, a srbi ti pred očima...
čuvajte se kontre, a nije nato-va, a bogUmi ni varšavska...AleksoMKD wrote:Ha, jedini put kada su Makedonci birali nesto je bilo na referendumu za nezavisnost.
Od tada pa nadalje se trudimo da se uvucemo u NATO.
uvlacenje u guzicu uvijek po defaultu treba rezultirati nekim interesom, ali makedonija vec 20 godina ne izlazi iz guzice, a jos uvijek ni imena nemaju. Pa jebote, ni popis stanovnistva se nije uspio provesti vec je prekinut.AleksoMKD wrote:Ha, jdini put kada su Makedonci birali nesto je bilo ja referendumu za nezavisnost.
Od tada pa nadalje se trudimo da se uvucemo u NATO.