X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#1101 Re: X FACTOR Adria

Post by shalla »

Ma Tamara je dooooooooobra, i vizuelno i vokalno i svakako...
Za sve vas što govorite da nije, atraktivna, lijepa, jebozovna i sl, pa ne mora žensko biti sisato i guzato da bi bila jebozovna, meni je PREDOBRA...
staradis
Posts: 1873
Joined: 03/04/2012 17:40

#1102 Re: X FACTOR Adria

Post by staradis »

Jebozovna pravo bgm

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#1103 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

ja od prve epizode govorim da su mi favoriti Tamara i mali Nikola, i meni dosta sto su oni prosli :oops: :mrgreen:
btw i meni je tamara dobra :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1104 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

Ljuba Moljac wrote:pici hajmo i mi u pedere.

biH Ja ...dje se upisuje...imaju dobran primanja i plaĆaju solidno
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1105 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

profesora je sjebala ona od indexa pjesma, zaista loše je otpjevo al za one h2o je David Coverdale :thumbup:


meni je onaj Aleksa sa onom španskom pjesmicom nekako najbolje lego (ne bukvalno)... :mrgreen:
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#1106 Re: X FACTOR Adria

Post by Picajzla »

Nije mi jasno zasto ziri realno ne govori kako je ko pjevao nego svi su bili super, svi odlicni... :-)
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#1107 Re: X FACTOR Adria

Post by Diwan »

Ilmina druga pjesma iz Judges House od Željka Joksimovića


User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1108 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

Diwan wrote:Ilmina druga pjesma iz Judges House od Željka Joksimovića



slušo sam ovo i bukvalno je poderala, razvalila i željka i pjesmu :thumbup: ...i KiKi joj da "sve će to o mila moja" od dugmeta :shock: e jebiga KiKi usra i šHefa i stanicu...mislio je da pjesme muški vokalno obađenu za ženski vokal će napravit dar-mar...medjutim ipak nije to za djete od 13 godina...POP pjesmice OK al ROCK balade tipa ove pjesme od dugmeta NE.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#1109 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

nije mi jasno zasto ona pjesma od sinoc nije za nju a ova jeste

djeca njenih godina, ok mozda godinu dvije starija kada pocnu da se furaju na izlaske i rock - slusaju b.dugme
ja sam u njenim godinama znala ovu pjesmu i bila mi je ok
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1110 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

Partizzanka wrote:nije mi jasno zasto ona pjesma od sinoc nije za nju a ova jeste

djeca njenih godina, ok mozda godinu dvije starija kada pocnu da se furaju na izlaske i rock - slusaju b.dugme
ja sam u njenim godinama znala ovu pjesmu i bila mi je ok

poslušaj malo bolje...intonacijski je Ilma savršena al interpretacija pjesme od dugmeta je...meni se nije svidjelo, ova od željka je odlično otpjevano s dosta emocija i u novom ruhu, najvjerovatnije je KiKi htjeo sa drugačijom pjesmom da zabetonira sve ostale izvodjaće...po meni, nije uspijo.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#1111 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

meni sinoc kada je ona pocela da pjeva ... i kosa mi se od miline na glavi digla

meni je i inace pjesma odlicna

a ovo mi je onako ....




ali sve su to ukusi
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#1112 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

jel do mene ili nema na yt od sinoc klipova ? :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1113 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

Partizzanka wrote:meni sinoc kada je ona pocela da pjeva ... i kosa mi se od miline na glavi digla

meni je i inace pjesma odlicna

a ovo mi je onako ....




ali sve su to ukusi
naravno... o ukusima se ne raspravlja, mada ima medju žirijom sujete, pogotovo duel izmedju profesora i aleksandre koja je razvalila sa zadnjom numerom i željko ko profesor njegov a emina daj neutralna a vidi se iz aviJona da bi dala glas aleksandri...ponašaju se ko hayatov žiri :mrgreen:
User avatar
forest gump
Posts: 861
Joined: 14/06/2012 23:19

#1114 Re: X FACTOR Adria

Post by forest gump »

Ilma je pojela dugme za doručak.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#1115 Re: X FACTOR Adria

Post by kritichar »

forest gump wrote:Ilma je pojela dugme za doručak.
mislim da je pjevala pjesmu u večernjem terminu
User avatar
szlava
Posts: 676
Joined: 10/03/2013 18:27

#1116 Re: X FACTOR Adria

Post by szlava »

Ima ovdje :)
User avatar
szlava
Posts: 676
Joined: 10/03/2013 18:27

#1117 Re: X FACTOR Adria

Post by szlava »

Ima ovdje :)
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1118 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

szlava wrote:Ima ovdje :)


evo tri puta preslušo i JOK...nije ovo za nju...KiKi jeboga ti nemoj forsirat muške vokalne pjesme još ROCK Balade...
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#1119 Re: X FACTOR Adria

Post by House »

dustaban wrote:
House wrote:Btw Voditelja treba baciti lavovima :D isto dijete s posebnim potrebama
A djeca sa posebnim potrebama se inace bacaju lavovima ?!
:twisted:


Nekad jesu :D nekad davno u Rimskom carstvu
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1120 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

Image


imam ko neki osjeČaj da drži nešH u dupetu :shock: ...Slavko bjež od te djece dobit ĆešH Ćorku... :mrgreen:
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#1121 Re: X FACTOR Adria

Post by Diwan »

Picajzla wrote:Nije mi jasno zasto ziri realno ne govori kako je ko pjevao nego svi su bili super, svi odlicni... :-)
vjerovatno da ne bi utjecali svojim komentarima na glasače, a moguče da su htjeli, pošto im je ovo bilo prvo live pjevanje, da svima daju malo vjetra u leđa
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1122 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

nije samo Kristina je bila narobušHena na KiKija...pogotovo za Ilmu i Tamaru i mislim da je bila upravu...OK je šHo KiKi daje novi pravac djevojkama al mislim da su one mlade, ne iskusne i prerano za ovakve skokove u razliČitim pravcima muzike.
User avatar
Lunetina
Posts: 318
Joined: 27/12/2013 09:36
Location: Zimbabwe

#1123 Re: X FACTOR Adria

Post by Lunetina »

pici wrote:
szlava wrote:Ima ovdje :)


evo tri puta preslušo i JOK...nije ovo za nju...KiKi jeboga ti nemoj forsirat muške vokalne pjesme još ROCK Balade...
Slažem se, totalno pogrešan izbor pjesme, ali je opet došao do izražaja kristalno čist glas koji mala Ilma nesumnjivo ima. Mislim da će Kiki, nakon dobijenih kritika, bolje razmisliti o izboru pjesama...
Dobro je pa joj nije dao da pjeva "Nikad se neću vratit' u svoj rodni grad" :run:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#1124 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

Atticus Finch wrote:Još jedna u nizu tv senzacija. Kakva karijera, ništa od toga. Još manje inostrana! :lol: Ovi će biti zaboravljeni dan poslije završetka ''spektakla'' kao i mnogi prije. Zbilja, kao da prvi put pratite slične programe. :-)
:thumbup:
User avatar
moranadruga
Posts: 222
Joined: 05/04/2013 17:18

#1125 Re: X FACTOR Adria

Post by moranadruga »

Atticus Finch wrote:Još jedna u nizu tv senzacija. Kakva karijera, ništa od toga. Još manje inostrana! :lol: Ovi će biti zaboravljeni dan poslije završetka ''spektakla'' kao i mnogi prije. Zbilja, kao da prvi put pratite slične programe. :-)
niDZe veze. pink ne bi ulagao ovolike novce a da ne ocekuje povrat ulozenog i zaradu. svi pobjednici zvezda granda pale i zare. :izet:
Post Reply