X FACTOR Adria
Moderator: anex
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#1101 Re: X FACTOR Adria
Ma Tamara je dooooooooobra, i vizuelno i vokalno i svakako...
Za sve vas što govorite da nije, atraktivna, lijepa, jebozovna i sl, pa ne mora žensko biti sisato i guzato da bi bila jebozovna, meni je PREDOBRA...
Za sve vas što govorite da nije, atraktivna, lijepa, jebozovna i sl, pa ne mora žensko biti sisato i guzato da bi bila jebozovna, meni je PREDOBRA...
-
staradis
- Posts: 1873
- Joined: 03/04/2012 17:40
#1102 Re: X FACTOR Adria
Jebozovna pravo bgm
Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#1103 Re: X FACTOR Adria
ja od prve epizode govorim da su mi favoriti Tamara i mali Nikola, i meni dosta sto su oni prosli
btw i meni je tamara dobra
btw i meni je tamara dobra
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#1104 Re: X FACTOR Adria
Ljuba Moljac wrote:pici hajmo i mi u pedere.
biH Ja ...dje se upisuje...imaju dobran primanja i plaĆaju solidno
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#1105 Re: X FACTOR Adria
profesora je sjebala ona od indexa pjesma, zaista loše je otpjevo al za one h2o je David Coverdale 
meni je onaj Aleksa sa onom španskom pjesmicom nekako najbolje lego (ne bukvalno)...
meni je onaj Aleksa sa onom španskom pjesmicom nekako najbolje lego (ne bukvalno)...
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
#1106 Re: X FACTOR Adria
Nije mi jasno zasto ziri realno ne govori kako je ko pjevao nego svi su bili super, svi odlicni... 
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#1107 Re: X FACTOR Adria
Ilmina druga pjesma iz Judges House od Željka Joksimovića
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#1108 Re: X FACTOR Adria
Diwan wrote:Ilmina druga pjesma iz Judges House od Željka Joksimovića
slušo sam ovo i bukvalno je poderala, razvalila i željka i pjesmu
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#1109 Re: X FACTOR Adria
nije mi jasno zasto ona pjesma od sinoc nije za nju a ova jeste
djeca njenih godina, ok mozda godinu dvije starija kada pocnu da se furaju na izlaske i rock - slusaju b.dugme
ja sam u njenim godinama znala ovu pjesmu i bila mi je ok
djeca njenih godina, ok mozda godinu dvije starija kada pocnu da se furaju na izlaske i rock - slusaju b.dugme
ja sam u njenim godinama znala ovu pjesmu i bila mi je ok
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#1110 Re: X FACTOR Adria
Partizzanka wrote:nije mi jasno zasto ona pjesma od sinoc nije za nju a ova jeste
djeca njenih godina, ok mozda godinu dvije starija kada pocnu da se furaju na izlaske i rock - slusaju b.dugme
ja sam u njenim godinama znala ovu pjesmu i bila mi je ok
poslušaj malo bolje...intonacijski je Ilma savršena al interpretacija pjesme od dugmeta je...meni se nije svidjelo, ova od željka je odlično otpjevano s dosta emocija i u novom ruhu, najvjerovatnije je KiKi htjeo sa drugačijom pjesmom da zabetonira sve ostale izvodjaće...po meni, nije uspijo.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#1111 Re: X FACTOR Adria
meni sinoc kada je ona pocela da pjeva ... i kosa mi se od miline na glavi digla
meni je i inace pjesma odlicna
a ovo mi je onako ....
ali sve su to ukusi
meni je i inace pjesma odlicna
a ovo mi je onako ....
ali sve su to ukusi
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#1112 Re: X FACTOR Adria
jel do mene ili nema na yt od sinoc klipova ? 
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#1113 Re: X FACTOR Adria
naravno... o ukusima se ne raspravlja, mada ima medju žirijom sujete, pogotovo duel izmedju profesora i aleksandre koja je razvalila sa zadnjom numerom i željko ko profesor njegov a emina daj neutralna a vidi se iz aviJona da bi dala glas aleksandri...ponašaju se ko hayatov žiriPartizzanka wrote:meni sinoc kada je ona pocela da pjeva ... i kosa mi se od miline na glavi digla
meni je i inace pjesma odlicna
a ovo mi je onako ....
ali sve su to ukusi
- forest gump
- Posts: 861
- Joined: 14/06/2012 23:19
#1114 Re: X FACTOR Adria
Ilma je pojela dugme za doručak.
- kritichar
- Posts: 8678
- Joined: 17/10/2010 09:51
- Location: Sarajevo-x.com
#1115 Re: X FACTOR Adria
mislim da je pjevala pjesmu u večernjem terminuforest gump wrote:Ilma je pojela dugme za doručak.
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#1118 Re: X FACTOR Adria
szlava wrote:Ima ovdje![]()
evo tri puta preslušo i JOK...nije ovo za nju...KiKi jeboga ti nemoj forsirat muške vokalne pjesme još ROCK Balade...
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#1119 Re: X FACTOR Adria
dustaban wrote:A djeca sa posebnim potrebama se inace bacaju lavovima ?!House wrote:Btw Voditelja treba baciti lavovimaisto dijete s posebnim potrebama
Nekad jesu
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#1120 Re: X FACTOR Adria

imam ko neki osjeČaj da drži nešH u dupetu
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#1121 Re: X FACTOR Adria
vjerovatno da ne bi utjecali svojim komentarima na glasače, a moguče da su htjeli, pošto im je ovo bilo prvo live pjevanje, da svima daju malo vjetra u leđaPicajzla wrote:Nije mi jasno zasto ziri realno ne govori kako je ko pjevao nego svi su bili super, svi odlicni...
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#1122 Re: X FACTOR Adria
nije samo Kristina je bila narobušHena na KiKija...pogotovo za Ilmu i Tamaru i mislim da je bila upravu...OK je šHo KiKi daje novi pravac djevojkama al mislim da su one mlade, ne iskusne i prerano za ovakve skokove u razliČitim pravcima muzike.
- Lunetina
- Posts: 318
- Joined: 27/12/2013 09:36
- Location: Zimbabwe
#1123 Re: X FACTOR Adria
Slažem se, totalno pogrešan izbor pjesme, ali je opet došao do izražaja kristalno čist glas koji mala Ilma nesumnjivo ima. Mislim da će Kiki, nakon dobijenih kritika, bolje razmisliti o izboru pjesama...pici wrote:szlava wrote:Ima ovdje![]()
evo tri puta preslušo i JOK...nije ovo za nju...KiKi jeboga ti nemoj forsirat muške vokalne pjesme još ROCK Balade...
Dobro je pa joj nije dao da pjeva "Nikad se neću vratit' u svoj rodni grad"
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#1124 Re: X FACTOR Adria
Atticus Finch wrote:Još jedna u nizu tv senzacija. Kakva karijera, ništa od toga. Još manje inostrana!Ovi će biti zaboravljeni dan poslije završetka ''spektakla'' kao i mnogi prije. Zbilja, kao da prvi put pratite slične programe.
- moranadruga
- Posts: 222
- Joined: 05/04/2013 17:18
#1125 Re: X FACTOR Adria
niDZe veze. pink ne bi ulagao ovolike novce a da ne ocekuje povrat ulozenog i zaradu. svi pobjednici zvezda granda pale i zare.Atticus Finch wrote:Još jedna u nizu tv senzacija. Kakva karijera, ništa od toga. Još manje inostrana!Ovi će biti zaboravljeni dan poslije završetka ''spektakla'' kao i mnogi prije. Zbilja, kao da prvi put pratite slične programe.
