Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1101 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Pocivaj u miru Vojo.

Sta se desilo? :sad:
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1102 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Sarajmen wrote:Samoubistvo vješanjem.

:(
:( :( :(
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#1103 Re: Horde Zla

Post by Chisum »

Vojo brate, laka ti zemlja bosanska!


U picku materinu... Bas zaboli kada ode neko koga si toliko dugo znao....
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1104 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

Image
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1105 Re: Horde Zla

Post by todd_smith »

To u Grckoj?
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1106 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

Da.
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1107 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Jaka slika. :thumbup:
ObiVan
Posts: 143
Joined: 11/06/2005 20:49
Location: Sehen Sie diese Stadt...

#1108 Re: Horde Zla

Post by ObiVan »

[quote="Mr Hiccup"][quote]Danas nas je napustio jedan od članova stare garde naše grupe, Vojislav Galin - Vojo. Svi ga se sigurno sjećate iz perioda dok smo se skupljali u Vozdri.

Image


Pocivaj u miru veliki covjece. Jos uvijek ne mogu da vjerujem. Zadnji puta kada smo se sreli smo se pravo ispricali, nisam ni pomisljao da je posljednji. Sada kada vratim film, osjecao sam tezinu s kojom si se nosio, ni slutio nisam da ce te ona slomiti. Volio si klub vise od svega. Sjecam se kada smo isli skupa na tekme, motivisali jedni druge. Jebi ga, rekao bih ti. Ja nekako ne mogu...


P.S:

Ima li iko informacije sta je bilo. Gdje mu zivi porodica sad? Sta je tacno prethodilo? Moze i na pp.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1109 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

Image
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1110 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1111 Re: Horde Zla

Post by Kemal Malovčić »

nuto nuto nokticha
@sarajevo grad
đe si ih radio?
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1112 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

Da ti je znati. :P
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1113 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Evo razlog vise da u subotu svi dodjemo na stadion i sjever :D
U Subotu prije utakmice ( na štandu ispred stadiona od 17:30h ) i na poluvremenu utakmice ( ma sjevernoj tribini ) vršit će se prodaja :

Polo majice (dugi rukav) 25 KM (veličine M, L, XL, XXL )
Image
Image

Marame "HORDE ZLA" 7KM
Image
Image

Majice "HORDE ZLA" 15 KM (veličine XL, XXL )
Image

Bedževi 2,5 KM jedan (4 vrste)
Image
Image

Majice "NAJLUĐE SU HZ" 15 KM (veličine XXL, XXXL )

USKORO STIKERI, DUXERICE i NOVI BEDŽEVI :sarajvooo


Preuzeto sa Hz foruma.
FKSarajevo
Posts: 132
Joined: 24/10/2004 19:41
Location: Sarajevo

#1114 Re: Horde Zla

Post by FKSarajevo »

Svi trazite i jedva cekate video snimke navijanja sa domacih i gostujucih terena, izjave trenera i igraca poslije utakmice, najave i slicno. Iza nas su hiljade video snimaka. Zelite li da sve to bude na jednom vecem nivou?
Ukoliko je vas odgovor DA, onda se ukljucite u akciju i zajedno poboljsajmo FKSinfo video sekciju!

Svoju donaciju mozete ubaciti u FKSinfo kutiju u subotu prije utakmice sa Borcem.
User avatar
weedonjaaa
Posts: 715
Joined: 07/01/2012 13:07
Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..

#1115 Re: Horde Zla

Post by weedonjaaa »

Ako neko hoće da kupi očuvanu hz jaknu, nek' se javi na pm..
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1116 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

R.I.P. VOJO :(
Image
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#1117 Re: Horde Zla

Post by un1ted »

Sram i stid da bude one koji su kamenovali voz a koji se smatraju navijacem Sarajeva! Sljam obicni!
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1118 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

nimajneb wrote:Sram i stid da bude one koji su kamenovali voz a koji se smatraju navijacem Sarajeva! Sljam obicni!
Što?
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2684
Joined: 07/05/2009 19:51

#1119 Re: Horde Zla

Post by Magarece_godine »

Sarajevo_Grad wrote:
nimajneb wrote:Sram i stid da bude one koji su kamenovali voz a koji se smatraju navijacem Sarajeva! Sljam obicni!
Što?
Čuj što ... žali Bože voza, eto što ...
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#1120 Re: Horde Zla

Post by un1ted »

Zali boze pameti :) Svakom od njih bi ruku polomio barem na dva mejsta :wink:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1121 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

Dođeš fino sljedeću domaću utakmicu na sjevernu tribinu, pitaš ko je kamenovao navijače Borca, oni dignu ruku i ti ih sve polomiš. Jednostavno je.
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2684
Joined: 07/05/2009 19:51

#1122 Re: Horde Zla

Post by Magarece_godine »

Sarajevo_Grad wrote:Dođeš fino sljedeću domaću utakmicu na sjevernu tribinu, pitaš ko je kamenovao navijače Borca, oni dignu ruku i ti ih sve polomiš. Jednostavno je.
Ne, nego na narednoj gostujućoj u Banja Luci tražit ćemo ko je kamenovao voz ... naravno nećemo nikog naći, jer ti debili koji su to uradili samo brukaju grupu, grad, klub .... A nikada na gostujućoj tekmi nisu bili ... idioti ...
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#1123 Re: Horde Zla

Post by un1ted »

Magarece_godine wrote:
Sarajevo_Grad wrote:Dođeš fino sljedeću domaću utakmicu na sjevernu tribinu, pitaš ko je kamenovao navijače Borca, oni dignu ruku i ti ih sve polomiš. Jednostavno je.
Ne, nego na narednoj gostujućoj u Banja Luci tražit ćemo ko je kamenovao voz ... naravno nećemo nikog naći, jer ti debili koji su to uradili samo brukaju grupu, grad, klub .... A nikada na gostujućoj tekmi nisu bili ... idioti ...
:thumbup: Treba se izdignuti iznad ovih seljaka koji brukaju sve, od kluba, grada i vredjaju normalnog stanovnika Sarajeva!

Ako bi im ko trebao polomiti ruke, onda ste to vi normalni navijaci Sarajeva koji vole svoj klub i koji "rade" za njega!
F&N
Posts: 5277
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#1124 Re: Horde Zla

Post by F&N »

Hajte molim vas prekinite tu pricu s kamenovanjem vishe, i ne brukajte se bezveze... niti nas maltretirajte sa svojim glupim raspravama.
Kome je zao cetnika(namjerno to kazem jer i jesu, jer podrzavaju karadzica, mladica, skandiraju Srebrenici itd...) nek fino kupi buket ruza i nek im odnese.
Jeb'li vas oni vishe smarate s njima.

Utakmica dobra, ne smijemo vise onoliko grijesiti u zadnjoj liniji. Previse je ono mogli smo im hladno 2 gola pokloniti.
Sesar fali mnogo.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#1125 Re: Horde Zla

Post by un1ted »

Zaboli me ona stvar da li je u vozu bio sam ratko mladic, jer NIKAKO NEMA OPRAVDANJA da u 21. vijeku DODJE GRUPA I DA KAMENUJE VOZ! HElou!!!

To sto isti spadaju i navijaju u iste navijacke grupe kao i ti, ne daje ti za pravo da ih opravdavas! Oni su nanjeli stetu najvise svome klubu i gradu! STOKA!

Da se razumijemo, nemam nista protiv HZ, da je bilo ko drugi to uradio isto bih pisao. Jednom se ovome mora stati u kraj i razlikvoati sport od politike i tenzija, te se izdingnuti iz trenutnog stanja. Vama ako se ratuje, pusku u ruke svaki pa se poubijajte.
Post Reply