nemas razloga za brigu, ja cu Vas album naruciti s Raucous Records sada kada budem uradio novu narudzbu. A sem toga na Howardovom sajtu su Vas pravo nahvalili ...
http://www.raucousrecords.com/rockabill ... _4937.aspx
A sta je bilo s postom, ma ko ce ga znati ... i nije bitno, nema problema ... Idemo dalje, sta ima novo kod Vas, imate li kakvih svirki dogovorenih u naredom periodu i gdje? Da li je neko poslusao posljednji box set The Meteors i kako Vam se cini? Meni je to u posljednje vrijeme jedan od drazih box setova koje slusam (cak sam prebacio na zenin iPod
Lab3352
http://rockabilly.blogger.ba


