hrvatska-more
-
Nokija
- Posts: 1590
- Joined: 20/05/2012 14:46
#1101 Re: hrvatska-more
100% ovaj scenarij.
Jedno se ipak mora priznati DA. Ovo dugogodisnje, stratesko ponizavanje intelgencije prosjecnog citaoca je vrijedno neke ozbiljne socijalne studije. Bez obzira sto ko mislio o DA to je ipak najcitanija dnevna novina i kreator misljenja velikog broja ljudi u BH.
Jedno se ipak mora priznati DA. Ovo dugogodisnje, stratesko ponizavanje intelgencije prosjecnog citaoca je vrijedno neke ozbiljne socijalne studije. Bez obzira sto ko mislio o DA to je ipak najcitanija dnevna novina i kreator misljenja velikog broja ljudi u BH.
- dalmatinka
- Posts: 2882
- Joined: 31/07/2005 22:30
- Location: Krešimirov Grad
#1102 Re: hrvatska-more
Meteoropatija se definira kao grupa simptoma i reakcija koje se manifestiraju kada dođe do promjene jednog ili više meteoroloških čimbenika. Meteorološki čimbenici su temperatura i vlažnost zraka, vjetar, atmosferski tlak, kiša i grmljavina, te efekt ionizacije.Hrulj wrote:Sta je rec pa ne psujes moj smajo.
Gdje ja zivim. U Zahumlju naime
Lijepo je vidjenje Sarajeva grada od strane hrvatskih komsija, kao mracnog vilajeta, evropskog teherana i mjesta zlostavljanja hrvata
Sam izraz meteoropatija dolazi od grčke riječi meteoron (nebeska pojava) i pathos (bolest).
Ne izlazi vani danas.
-
Smajic.smajo
- Posts: 614
- Joined: 01/07/2013 14:05
#1103 Re: hrvatska-more
ma ti ni sarajva ni hrvacke ni na googlo nisi vidioHrulj wrote:Sta je rec pa ne psujes moj smajo.
Gdje ja zivim. U Zahumlju naime
Lijepo je vidjenje Sarajeva grada od strane hrvatskih komsija, kao mracnog vilajeta, evropskog teherana i mjesta zlostavljanja hrvata
- Hrulj
- Posts: 1867
- Joined: 08/06/2013 11:53
- Location: Zaclhumia
#1104 Re: hrvatska-more
Zaboravio si ospovatSmajic.smajo wrote:ma ti ni sarajva ni hrvacke ni na googlo nisi vidioHrulj wrote:Sta je rec pa ne psujes moj smajo.
Gdje ja zivim. U Zahumlju naime
Lijepo je vidjenje Sarajeva grada od strane hrvatskih komsija, kao mracnog vilajeta, evropskog teherana i mjesta zlostavljanja hrvata
-
mrAdil
- Posts: 417
- Joined: 06/08/2012 12:01
#1105 Re: hrvatska-more
Ako je izmljisljotina, zasto se oglasava ova prodavacica sa kioska - Bosanka?uglavnomja wrote:Šveđanin wrote:Jel uspio kupiti sarajlija Havaz?![]()
havaz![]()
a.h.![]()
![]()
sarajlija![]()
![]()
![]()
najvjerovatniji scenario: novinar placenik stanca naruceni tekst sa hipotetickim a.h. sarajlijom (ranoraniocem koji ne moze bez avaza da dise i maltretira jadnu zenu koju ceka citav dan u 1 m2 na plus 30 stepeni, sa x stotina nad***nih a.h-ova) sjedeci u kancelariji u sarajevu i sanja kako ce u zavicaj na odmor. i zato se trudi da ostvari 2 osnovna cilja: da objasni polupismenom pucanstvu da je havaz razlog sto se zivi, gdje god isao, havaz citao. i drugi razlog je otjerati te ljude kojim havaz misli umjesto njih iz hrvatske u cg, a zastozna se da fahruskoni sve za pare radi.
ozbiljno, ako kokoska 2 puta kihne, eto ekipe havaza da slika i kokos i vlasnika i familiju i komsiluk i nacelnika opcine ... ee a a.h. je inicijal, ni slike ni nalaza iz hitne pomoci da se toliko nasekirao sto nije procitao havaz prije 8 ujutro da je morao kod doktora.
dalje, nema famoznog "faksimila" iz policije da je prijava zaprimljena
nema reakcije tiska, ni te radnice.
i nema, ono najvaznije, reakcije hrvatskih novinara, domoljuba (svaki narod ima svoje avazovce, i citaoce i novinare) da se bar pocesu po savu od mudanti sto im neko blati njihovu lijepu.
itd
jos jedna od havazaovih izmisljotina i manipulacija![]()
koju se uzeti zdravo za gotovo neki citaoci, ali sve ih je manje
-
mrAdil
- Posts: 417
- Joined: 06/08/2012 12:01
#1106 Re: hrvatska-more
Pokazali su oni sta misle ovome narodu 90 - tih, pametnom dovoljno!Hrulj wrote:Sta je rec pa ne psujes moj smajo.
Gdje ja zivim. U Zahumlju naime
Lijepo je vidjenje Sarajeva grada od strane hrvatskih komsija, kao mracnog vilajeta, evropskog teherana i mjesta zlostavljanja hrvata
- dalmatinka
- Posts: 2882
- Joined: 31/07/2005 22:30
- Location: Krešimirov Grad
#1107 Re: hrvatska-more
Ako izda račun prije službenog radnog vremena riskira kaznu koju ona od svoje plaće ne može platiti. Ako dade novine i ne izda račun - opet ista stvar. Tip je dobro oblatio, ako ona smatra da tip laže onda se i oglašava. Osobno ne vjerujem ni njemu ni njoj.mrAdil
Ako je izmljisljotina, zasto se oglasava ova prodavacica sa kioska - Bosanka?
-
Smajic.smajo
- Posts: 614
- Joined: 01/07/2013 14:05
#1108 Re: hrvatska-more
isceniro lik incident, avaz jedva docekao da objavi i da nalaze svasta, ne bi me cudilo i da su ga oni poslali... sjoj cudni su putevi radoncica fahre... zve za licni interes i profit al to je vec za druge teme
-
sandokann
- Posts: 589
- Joined: 16/02/2009 00:15
#1109 Re: hrvatska-more
Svako cita sta hoce i koliko hoce. Nepotrebno obiljezavas ljude koji citaju Avaz. Njihovo pravo za svoje pare da kupe je sta god oni hoce, a prodavac je tu da proda - bez ikakvih kvalifikacija kojima nema mjesta.uglavnomja wrote:Šveđanin wrote:Jel uspio kupiti sarajlija Havaz?![]()
havaz![]()
a.h.![]()
![]()
sarajlija![]()
![]()
![]()
najvjerovatniji scenario: novinar placenik stanca naruceni tekst sa hipotetickim a.h. sarajlijom (ranoraniocem koji ne moze bez avaza da dise i maltretira jadnu zenu koju ceka citav dan u 1 m2 na plus 30 stepeni, sa x stotina nad***nih a.h-ova) sjedeci u kancelariji u sarajevu i sanja kako ce u zavicaj na odmor. i zato se trudi da ostvari 2 osnovna cilja: da objasni polupismenom pucanstvu da je havaz razlog sto se zivi, gdje god isao, havaz citao. i drugi razlog je otjerati te ljude kojim havaz misli umjesto njih iz hrvatske u cg, a zastozna se da fahruskoni sve za pare radi.
ozbiljno, ako kokoska 2 puta kihne, eto ekipe havaza da slika i kokos i vlasnika i familiju i komsiluk i nacelnika opcine ... ee a a.h. je inicijal, ni slike ni nalaza iz hitne pomoci da se toliko nasekirao sto nije procitao havaz prije 8 ujutro da je morao kod doktora.
dalje, nema famoznog "faksimila" iz policije da je prijava zaprimljena
nema reakcije tiska, ni te radnice.
i nema, ono najvaznije, reakcije hrvatskih novinara, domoljuba (svaki narod ima svoje avazovce, i citaoce i novinare) da se bar pocesu po savu od mudanti sto im neko blati njihovu lijepu.
itd
jos jedna od havazaovih izmisljotina i manipulacija![]()
koju se uzeti zdravo za gotovo neki citaoci, ali sve ih je manje
Skonto!
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#1110 Re: hrvatska-more
Smajic.smajo wrote:isceniro lik incident, avaz jedva docekao da objavi i da nalaze svasta, ne bi me cudilo i da su ga oni poslali... sjoj cudni su putevi radoncica fahre... zve za licni interes i profit al to je vec za druge teme
- Hrulj
- Posts: 1867
- Joined: 08/06/2013 11:53
- Location: Zaclhumia
#1111 Re: hrvatska-more
dalmatinka wrote:Ako izda račun prije službenog radnog vremena riskira kaznu koju ona od svoje plaće ne može platiti. Ako dade novine i ne izda račun - opet ista stvar. Tip je dobro oblatio, ako ona smatra da tip laže onda se i oglašava. Osobno ne vjerujem ni njemu ni njoj.mrAdil
Ako je izmljisljotina, zasto se oglasava ova prodavacica sa kioska - Bosanka?
Sto je onda prodavala hrvatima prije njega? A onda jos i u 8 sati prodavala drugima a njemu nema? Glupost.
-
sandokann
- Posts: 589
- Joined: 16/02/2009 00:15
#1112 Re: hrvatska-more
I poreska uprava posalje LIK da iscenira stvar.Smajic.smajo wrote:isceniro lik incident, avaz jedva docekao da objavi i da nalaze svasta, ne bi me cudilo i da su ga oni poslali... sjoj cudni su putevi radoncica fahre... zve za licni interes i profit al to je vec za druge teme
I antikorupcioni timovi salju LIKOVE da provjere ima li korupcije ili ne...
Ali ko radi svoj posao kako treba ne pada.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#1113 Re: hrvatska-more
Ovi Hrvati iz Bosne koji sad zive u Hrvatskoj su Bosanci jedino kad urade nesto lose najcesce vezano za nacionalizam prema onima koji su iz Bosne ( Bosnjacima uglavnom ali i prema onima koji nisu Bosnjaci ali su probosanski nastrojeni ) i tad kazu "kako ja mogu da mrzim Bosance kad sam Bosanka" dok u svim drugim slucajevima se prave da su veci Hrvati od onih rodjenih u Hrvatskoj. To se vidi i na ovom slucaju prodavacice i onog sto je izjavila.
-
sandokann
- Posts: 589
- Joined: 16/02/2009 00:15
#1114 Re: hrvatska-more
Da, tu je sva poenta i to smo neki dan raspravili.Hrulj wrote:dalmatinka wrote:Ako izda račun prije službenog radnog vremena riskira kaznu koju ona od svoje plaće ne može platiti. Ako dade novine i ne izda račun - opet ista stvar. Tip je dobro oblatio, ako ona smatra da tip laže onda se i oglašava. Osobno ne vjerujem ni njemu ni njoj.mrAdil
Ako je izmljisljotina, zasto se oglasava ova prodavacica sa kioska - Bosanka?
Sto je onda prodavala hrvatima prije njega? A onda jos i u 8 sati prodavala drugima a njemu nema? Glupost.
Kako sarajliji tako je trebalo prema svima.
Ili kiosk radi ili ne, kako prema jednom tako prema svima.
-
Smajic.smajo
- Posts: 614
- Joined: 01/07/2013 14:05
#1115 Re: hrvatska-more
sandokann wrote:I poreska uprava posalje LIK da iscenira stvar.Smajic.smajo wrote:isceniro lik incident, avaz jedva docekao da objavi i da nalaze svasta, ne bi me cudilo i da su ga oni poslali... sjoj cudni su putevi radoncica fahre... zve za licni interes i profit al to je vec za druge teme
I antikorupcioni timovi salju LIKOVE da provjere ima li korupcije ili ne...
Ali ko radi svoj posao kako treba ne pada.
a daj salis se? to radoncic ispituje sigurnost nasijeh turista u hrvata u sklopu svog ministarkog zanimanja?
Ode lik dolje isprovocira incident, cura ga otrese ko sto bi svako normalan otresao takvog idiota, o svemu tom avaz u 10 recenica napise 12 laznih i to je sasvim ok? Tako treba?
-
sandokann
- Posts: 589
- Joined: 16/02/2009 00:15
#1116 Re: hrvatska-more
Hajde da ja i ti nesto zavrsimo.Smajic.smajo wrote:sandokann wrote:
I poreska uprava posalje LIK da iscenira stvar.
I antikorupcioni timovi salju LIKOVE da provjere ima li korupcije ili ne...
Ali ko radi svoj posao kako treba ne pada.![]()
![]()
a daj salis se? to radoncic ispituje sigurnost nasijeh turista u hrvata u sklopu svog ministarkog zanimanja?![]()
Ode lik dolje isprovocira incident, cura ga otrese ko sto bi svako normalan otresao takvog idiota, o svemu tom avaz u 10 recenica napise 12 laznih i to je sasvim ok? Tako treba?Majke mi tacno se moze isprofilisat prosjecan ctaoc avaza
Ja nisam Bosnjak, rodjen sam i zivim u Sarajevu. Ne citam Avaz, osim nekada on-line, kao i masu drugih ( nazovi ) novina.
Vrijedja me kao covjeka kada neko, ma koliko bio izrevoltiran, izleti kao ova prodavacica. To su nepotrebne stvari i nemaju opravdanje, ma koliko ti pokusao biti "duhovit" u svojim postovima.
Ako se sarajlije spominju na HRT-u kako zagadjuju plaze, nose hranu, termoske... ako ce prodavacica na kiosku porucivati Mrzim vas... onda je sasvim u redu da se javno kaze ljudima Ne dolazite.
A pogotovo da se o tome sarajlije, makar i preko Avaza, blagovremeno informisu.
Nema Fahro sa tim nikakve veze, bez obzira na moj, tvoj ili bilo ciji stav o Avazu, Fahru...
Kontas li
-
Smajic.smajo
- Posts: 614
- Joined: 01/07/2013 14:05
#1117 Re: hrvatska-more
Prvo ne mozes biti siguran da je rekla da mrzi bosance, vise nego ocigledno da se radi o lazima i konstrukciji po cemu je avaz vise nego poznat, drugo onako kako je on nastupio, da je bio neki muskarac a ne djevojka, vjerovatno ne bi stigo vise nista ni da progovori, zapamtio bi taj avaz do kraja zivota, trece u vezi onog sto je rekla voditeljica, vec sam spomenuo to, prijesvega zbog tog je naisla na razne osude kako u hrvatskoj tako i kod nas, dakle ona je ocigledno iditot jednako kao i ovaj sto je avaz trazio. To ne znaci automatski da nas svi dolje mrze, a i nema logike da nas se zele rijesiti jer im donosimo novac, pa makar i marku dnevno. Cetvrto razmuijem i frustracije nekih ljudi jer budimo realni nas ovamo ima svakakvih i tom smo svjedoci svaki dan, ne moram ici dalje od svoje ulice da vidim kakvih nas ima sto opet ne znaci da smo svi isti. Treba osudiiti papanluk ciji god da je i gdje god da se desi.sandokann wrote:Hajde da ja i ti nesto zavrsimo.Smajic.smajo wrote:sandokann wrote:
I poreska uprava posalje LIK da iscenira stvar.
I antikorupcioni timovi salju LIKOVE da provjere ima li korupcije ili ne...
Ali ko radi svoj posao kako treba ne pada.![]()
![]()
a daj salis se? to radoncic ispituje sigurnost nasijeh turista u hrvata u sklopu svog ministarkog zanimanja?![]()
Ode lik dolje isprovocira incident, cura ga otrese ko sto bi svako normalan otresao takvog idiota, o svemu tom avaz u 10 recenica napise 12 laznih i to je sasvim ok? Tako treba?Majke mi tacno se moze isprofilisat prosjecan ctaoc avaza
Ja nisam Bosnjak, rodjen sam i zivim u Sarajevu. Ne citam Avaz, osim nekada on-line, kao i masu drugih ( nazovi ) novina.
Vrijedja me kao covjeka kada neko, ma koliko bio izrevoltiran, izleti kao ova prodavacica. To su nepotrebne stvari i nemaju opravdanje, ma koliko ti pokusao biti "duhovit" u svojim postovima.
Ako se sarajlije spominju na HRT-u kako zagadjuju plaze, nose hranu, termoske... ako ce prodavacica na kiosku porucivati Mrzim vas... onda je sasvim u redu da se javno kaze ljudima Ne dolazite.
A pogotovo da se o tome sarajlije, makar i preko Avaza, blagovremeno informisu.
Nema Fahro sa tim nikakve veze, bez obzira na moj, tvoj ili bilo ciji stav o Avazu, Fahru...
Kontas li
Cijela ova prica o tom da nas mrze jer eto mrzi im se je naduvana glupost od strane medija od koje neki vjerovatno imaju licne koristi.
Kontas li ti?
Last edited by Smajic.smajo on 12/07/2013 15:55, edited 2 times in total.
-
sandokann
- Posts: 589
- Joined: 16/02/2009 00:15
#1118 Re: hrvatska-more
Ne kontam te, evo zasto:Smajic.smajo wrote:
Prvo ne mozes biti siguran da je rekla da mrzi bosance, vise nego ocigledno da se radi o lazima i konstrukciji po cemu je avaz vise nego poznat, drugo onako kako je on nastupio, da je bio neki muskarac a ne djevojka, vjerovatno ne bi stigo vise nista ni da progovori, zapamtio bi taj avaz do kraja zivota, trece u vezi onog sto je rekla voditeljica, vec sam spomenuo to, prijesvega zbog tog je naisla na razne osude kako u hrvatskoj tako i kod nas, dakle ona je ocigledno iditot jednako kao i ovaj sto je avaz trazio. To ne znaci automatski da nas svi dolje mrze, a i nema logike da nas se zele rijesiti jer im donosimo novac, pa makar i marku dnevno. Cetvrto razmuijem i frustracije nekih ljudi jer budimo realni nas ovamo ima svakakvih i tom smo svjedoci svaki dan, ne moram ici dalje od svoje ulice da vidim kakvih nas ima sto opet ne znaci da smo svi isti. Treba osudiiti papanluk ciji god da je i gdje god da se desi.
Cijela ova prica o tom da nas mrze jer eto mrzi im se je naduvana glupost od strane medija od koje neki vjerovatno imaju licne koristi.
Kontas li ti?
Prenesena je vijest da je rekla to. Slijedi njen odgovor, u kojem, maltene, potvrdjuje da je to rekla. Znaci, nije laz!
To sto je ona novinarka naisla na osudu ne znaci nista, jer valjda i sam znas da je trebala umjesto osude dozivjeti presudu. Makar presuda znacila da ostane bez radnog mjesta, a i nakon toga je vodila dnevnike, da ili ne?
Ovo sto pises da nas ima svakakvih je obicna glupost, jer vjerovatno ni sam ne pristajes da te neko uvrijedi jer ima nas svakakvih.
Ne bih dalje, jer vidim da je nepotrebno!
- Hrulj
- Posts: 1867
- Joined: 08/06/2013 11:53
- Location: Zaclhumia
#1119 Re: hrvatska-more
Smajic.smajo wrote:
I poreska uprava posalje LIK da iscenira stvar.
I antikorupcioni timovi salju LIKOVE da provjere ima li korupcije ili ne...
Ali ko radi svoj posao kako treba ne pada.
a daj salis se? to radoncic ispituje sigurnost nasijeh turista u hrvata u sklopu svog ministarkog zanimanja?
Ode lik dolje isprovocira incident, cura ga otrese ko sto bi svako normalan otresao takvog idiota, o svemu tom avaz u 10 recenica napise 12 laznih i to je sasvim ok? Tako treba?
Hajde da ja i ti nesto zavrsimo.
Ja nisam Bosnjak, rodjen sam i zivim u Sarajevu. Ne citam Avaz, osim nekada on-line, kao i masu drugih ( nazovi ) novina.
Vrijedja me kao covjeka kada neko, ma koliko bio izrevoltiran, izleti kao ova prodavacica. To su nepotrebne stvari i nemaju opravdanje, ma koliko ti pokusao biti "duhovit" u svojim postovima.
Ako se sarajlije spominju na HRT-u kako zagadjuju plaze, nose hranu, termoske... ako ce prodavacica na kiosku porucivati Mrzim vas... onda je sasvim u redu da se javno kaze ljudima Ne dolazite.
A pogotovo da se o tome sarajlije, makar i preko Avaza, blagovremeno informisu.
Nema Fahro sa tim nikakve veze, bez obzira na moj, tvoj ili bilo ciji stav o Avazu, Fahru...
Kontas li[/quote]
Prvo ne mozes biti siguran da je rekla da mrzi bosance, vise nego ocigledno da se radi o lazima i konstrukciji po cemu je avaz vise nego poznat, drugo onako kako je on nastupio, da je bio neki muskarac a ne djevojka, vjerovatno ne bi stigo vise nista ni da progovori, zapamtio bi taj avaz do kraja zivota, trece u vezi onog sto je rekla voditeljica, vec sam spomenuo to, prijesvega zbog tog je naisla na razne osude kako u hrvatskoj tako i kod nas, dakle ona je ocigledno iditot jednako kao i ovaj sto je avaz trazio. To ne znaci automatski da nas svi dolje mrze, a i nema logike da nas se zele rijesiti jer im donosimo novac, pa makar i marku dnevno. Cetvrto razmuijem i frustracije nekih ljudi jer budimo realni nas ovamo ima svakakvih i tom smo svjedoci svaki dan, ne moram ici dalje od svoje ulice da vidim kakvih nas ima sto opet ne znaci da smo svi isti. Treba osudiiti papanluk ciji god da je i gdje god da se desi.
Cijela ova prica o tom da nas mrze jer eto mrzi im se je naduvana glupost od strane medija od koje neki vjerovatno imaju licne koristi.
Kontas li ti?[/quote]
Papanluk ti sto covjek trazi da bude usluzen i sto trazi svoje pravo? A nije ti papanluk sto ga je ona odbila usluziti jer je Bosnjak.
-
Smajic.smajo
- Posts: 614
- Joined: 01/07/2013 14:05
#1120 Re: hrvatska-more
sandokann wrote:Ne kontam te, evo zasto:Smajic.smajo wrote:
Prvo ne mozes biti siguran da je rekla da mrzi bosance, vise nego ocigledno da se radi o lazima i konstrukciji po cemu je avaz vise nego poznat, drugo onako kako je on nastupio, da je bio neki muskarac a ne djevojka, vjerovatno ne bi stigo vise nista ni da progovori, zapamtio bi taj avaz do kraja zivota, trece u vezi onog sto je rekla voditeljica, vec sam spomenuo to, prijesvega zbog tog je naisla na razne osude kako u hrvatskoj tako i kod nas, dakle ona je ocigledno iditot jednako kao i ovaj sto je avaz trazio. To ne znaci automatski da nas svi dolje mrze, a i nema logike da nas se zele rijesiti jer im donosimo novac, pa makar i marku dnevno. Cetvrto razmuijem i frustracije nekih ljudi jer budimo realni nas ovamo ima svakakvih i tom smo svjedoci svaki dan, ne moram ici dalje od svoje ulice da vidim kakvih nas ima sto opet ne znaci da smo svi isti. Treba osudiiti papanluk ciji god da je i gdje god da se desi.
Cijela ova prica o tom da nas mrze jer eto mrzi im se je naduvana glupost od strane medija od koje neki vjerovatno imaju licne koristi.
Kontas li ti?
Prenesena je vijest da je rekla to. Slijedi njen odgovor, u kojem, maltene, potvrdjuje da je to rekla. Znaci, nije laz!
To sto je ona novinarka naisla na osudu ne znaci nista, jer valjda i sam znas da je trebala umjesto osude dozivjeti presudu. Makar presuda znacila da ostane bez radnog mjesta, a i nakon toga je vodila dnevnike, da ili ne?
Ovo sto pises da nas ima svakakvih je obicna glupost, jer vjerovatno ni sam ne pristajes da te neko uvrijedi jer ima nas svakakvih.
Ne bih dalje, jer vidim da je nepotrebno!
vako da ti kazem, prosao sam dalmaciju uzduz cijelu, nikad nisamo dozivio neugodnost zato jer sam bosanac, naprotiv
Iz licnog iskustva a i iz iskustva jos more drugih mogu reci da je ova cijela prica oko hrvatske jedno veliko sranje
-
mrAdil
- Posts: 417
- Joined: 06/08/2012 12:01
#1121 Re: hrvatska-more
smajo, evo ti malo komentara sa SD o ljubavi prema Bosnjacima, sa teksta o Kati prodavacici:
Komentar od: Muje Darasović | Komentirano: 12. srpanj 2013. 13:50
još jedan od onih koji su spremili obitelji po hrvatskoj da bi nesmetano klali po bosni...
inače bolje bi bilo da se službeno zabrani tim nazovi turistima koji dolaze za 10e iz bosne autobusima išporkaju naprave nered i ne potroše ni lipe u hrvatskoj....
Komentar od: mason | Komentirano: 12. srpanj 2013. 12:52
to je sigurno neki muđahedin
Komentar od: Sanst1 | Komentirano: 12. srpanj 2013. 12:27
Nek svoje balkanske manire ostave na Balkanu.
Komentar od: crookrutni | Komentirano: 12. srpanj 2013. 12:15
Nek se tako dođe u Zadru ili Splitu ponašat , sigurno bi tek onda shvatio da ga ova gospođa u Makarskoj voli a ne mrzi .
Komentar od: boycie | Komentirano: 12. srpanj 2013. 11:32
ovo je dnevni avaz objavija prvi da reklamira sam sebe..druga stvar šta ti bosanci oće???meni su grb na tablci na kupresu sprejom opiturali i šta bi triba to slat slobodnoj ..i je ponašaju se najgore od svih turista daleko.ko radi u ugostiteljstvu to dobro zna
-
Smajic.smajo
- Posts: 614
- Joined: 01/07/2013 14:05
#1122 Re: hrvatska-more
mrAdil wrote:smajo, evo ti malo komentara sa SD o ljubavi prema Bosnjacima, sa teksta o Kati prodavacici:
Komentar od: Muje Darasović | Komentirano: 12. srpanj 2013. 13:50
još jedan od onih koji su spremili obitelji po hrvatskoj da bi nesmetano klali po bosni...
inače bolje bi bilo da se službeno zabrani tim nazovi turistima koji dolaze za 10e iz bosne autobusima išporkaju naprave nered i ne potroše ni lipe u hrvatskoj....Komentar od: mason | Komentirano: 12. srpanj 2013. 12:52
to je sigurno neki muđahedinKomentar od: Sanst1 | Komentirano: 12. srpanj 2013. 12:27
Nek svoje balkanske manire ostave na Balkanu.Komentar od: crookrutni | Komentirano: 12. srpanj 2013. 12:15
Nek se tako dođe u Zadru ili Splitu ponašat , sigurno bi tek onda shvatio da ga ova gospođa u Makarskoj voli a ne mrzi .Komentar od: boycie | Komentirano: 12. srpanj 2013. 11:32
ovo je dnevni avaz objavija prvi da reklamira sam sebe..druga stvar šta ti bosanci oće???meni su grb na tablci na kupresu sprejom opiturali i šta bi triba to slat slobodnoj ..i je ponašaju se najgore od svih turista daleko.ko radi u ugostiteljstvu to dobro zna
jaku ulogu imaju komentari s portala, stvarno reprezentabilno
daj me nemoj
adile - evo ti jos jedna cinjenica, dobar dio moje familije bio u hrvatskoj u izbjeglistvu, primili ih ljudi, kolektivni smjestaj u hotelu, nije bas bilo bajno al bilo bolje neg meni, no poenta je nesto drugo
aha stas sad
- Hrulj
- Posts: 1867
- Joined: 08/06/2013 11:53
- Location: Zaclhumia
#1123 Re: hrvatska-more
Smajic.smajo wrote:mrAdil wrote:smajo, evo ti malo komentara sa SD o ljubavi prema Bosnjacima, sa teksta o Kati prodavacici:
Komentar od: Muje Darasović | Komentirano: 12. srpanj 2013. 13:50
još jedan od onih koji su spremili obitelji po hrvatskoj da bi nesmetano klali po bosni...
inače bolje bi bilo da se službeno zabrani tim nazovi turistima koji dolaze za 10e iz bosne autobusima išporkaju naprave nered i ne potroše ni lipe u hrvatskoj....Komentar od: mason | Komentirano: 12. srpanj 2013. 12:52
to je sigurno neki muđahedinKomentar od: Sanst1 | Komentirano: 12. srpanj 2013. 12:27
Nek svoje balkanske manire ostave na Balkanu.Komentar od: crookrutni | Komentirano: 12. srpanj 2013. 12:15
Nek se tako dođe u Zadru ili Splitu ponašat , sigurno bi tek onda shvatio da ga ova gospođa u Makarskoj voli a ne mrzi .Komentar od: boycie | Komentirano: 12. srpanj 2013. 11:32
ovo je dnevni avaz objavija prvi da reklamira sam sebe..druga stvar šta ti bosanci oće???meni su grb na tablci na kupresu sprejom opiturali i šta bi triba to slat slobodnoj ..i je ponašaju se najgore od svih turista daleko.ko radi u ugostiteljstvu to dobro zna
![]()
jaku ulogu imaju komentari s portala, stvarno reprezentabilno![]()
daj me nemoj
adile - evo ti jos jedna cinjenica, dobar dio moje familije bio u hrvatskoj u izbjeglistvu, primili ih ljudi, kolektivni smjestaj u hotelu, nije bas bilo bajno al bilo bolje neg meni, no poenta je nesto drugo
aha stas sad
A sta je reprezentativno, poruke politicara?
Za 20 godina se misljenje mijenja. Eto moja familija nije bila u izbjeglistvu a HVO ih gadjao sa Huma
Vjerovatno u isti vakat kad i tvoju stavise u hotele
-
Smajic.smajo
- Posts: 614
- Joined: 01/07/2013 14:05
#1124 Re: hrvatska-more
Kako majke ti moze 10 kometara s nekog portala ista predstavljati isto ko i komentari s klixa? Komentari anonimaca koji su bog zna gdje ne mogu nikako biti osnov za neku ozbiljnu analizu.
Hrulj sto se tice tog gadjanja, nije li crna gora bila zajedno sa srbijom u toj jugoslaviji koja nas je tako lijepo zabavljala 90ih? Ti tamo hvalis cg i ides njima cccc
et na svaki vas taj tulavi argument ja imam jos tulaviji
joj i ja sam budala s kima se ja raspravljam
Hrulj sto se tice tog gadjanja, nije li crna gora bila zajedno sa srbijom u toj jugoslaviji koja nas je tako lijepo zabavljala 90ih? Ti tamo hvalis cg i ides njima cccc
joj i ja sam budala s kima se ja raspravljam
- Hrulj
- Posts: 1867
- Joined: 08/06/2013 11:53
- Location: Zaclhumia
#1125 Re: hrvatska-more
Meni su se crnogorci odvajanjem od Srbije iskupiliSmajic.smajo wrote:Kako majke ti moze 10 kometara s nekog portala ista predstavljati isto ko i komentari s klixa? Komentari anonimaca koji su bog zna gdje ne mogu nikako biti osnov za neku ozbiljnu analizu.
Hrulj sto se tice tog gadjanja, nije li crna gora bila zajedno sa srbijom u toj jugoslaviji koja nas je tako lijepo zabavljala 90ih? Ti tamo hvalis cg i ides njima ccccet na svaki vas taj tulavi argument ja imam jos tulaviji
joj i ja sam budala s kima se ja raspravljam
Otidji na Krstaricu ili koji god forum hoces, napisi da si Bosnjak, pokreni temu o Sarajevu pa cemo vidjeti kako ces proci.
Ako ti je milije, evo imas i ovaj sajt
Imaju cak i hrvatski i srpski podforum
Ne smeta ti kruhovanje pa se mozda snadjes
http://www.stormfront.org/forum/
