Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
Opalaopa12
Posts: 147
Joined: 17/03/2013 04:39

#1101 Re: Veliki Brat 2013

Post by Opalaopa12 »

Ova Ava je definitvno bolesna .. :O
User avatar
Converse
Posts: 287
Joined: 09/04/2010 12:44
Location: ...

#1102 Re: Veliki Brat 2013

Post by Converse »

Jedan od blizanaca je navodno Avi izjavio ljubav, tako nesto i ona se jadna pocela snebivati, kao ne bi ona da ga povrijedi jer je u njenom srdascu drugi (Uros), pa malo place, pa se malo smije...fakat je meni nje zao, njoj treba dobar psihijatar, ne moze ostati skoncentrisana ni 5 sec, ne znam koliko ce Vendi jos imati strpljenja da joj objasnjava jedno te isto po peti put...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1103 Re: Veliki Brat 2013

Post by Velkoski »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#1104 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ali_G »

Fakat Avi treba strucna pomoc. Najjace kad sva usplahirena objasnjava situaciji sa blizancem, i onda sljedece sekunde pita jel napravio neko kafu. Boze sacuvaj:)
Ime postoji
Posts: 160
Joined: 23/10/2012 00:37

#1105 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ime postoji »

Vendi i Ava,glup i gluplji!
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1106 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

E vala ga Sindi zabiberi Slavku .... gdje je onaj @didžej da mu opet cestitam :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1107 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Kako mu ga zabiberi? I to smo propustili...
academy46
Posts: 102
Joined: 03/04/2013 23:50

#1108 Re: Veliki Brat 2013

Post by academy46 »

Kako su mi slatki Ava i Željko :)
Željko se zaljubio u nju. Pile malo slatko
academy46
Posts: 102
Joined: 03/04/2013 23:50

#1109 Re: Veliki Brat 2013

Post by academy46 »

http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu



Tko Vam je favorit? :) Hajde da čujem
User avatar
Converse
Posts: 287
Joined: 09/04/2010 12:44
Location: ...

#1110 Re: Veliki Brat 2013

Post by Converse »

Je li se meni ucinilo, ili je Ava trazila od Vendi da joj donese lexilium?
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#1111 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Uki se uvalio Sorki u kreve'? :roll:
sonjiii
Posts: 44
Joined: 04/04/2013 23:38

#1112 Re: Veliki Brat 2013

Post by sonjiii »

klavirdžija wrote:Kako mu ga zabiberi? I to smo propustili...
Islo maloprije u "necenzurisano"..
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1113 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

klavirdžija wrote:Kako mu ga zabiberi? I to smo propustili...
Okreni :D na OBN, ide necenzurisano...
Ma truni on nesto, poredi polovna auta i zene, kako da nadje neku koja je polovna, ali ocuvana, nije puno presla...drzi govor Maji i Urosu...a Sindi iz pozadine: ''Je li se ti zezas?? Kakva ti je to glupa prica?? Ko si ti da biras zene, ko si ti? A sta ako zena nece tebe''... da skratim ... 'vakav si - 'nakav si, sovinista, glupan ... al' ono bas otresito, odlucno ... svaka cast.
Last edited by _nevermind_ on 06/04/2013 01:33, edited 1 time in total.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1114 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

academy46 wrote:http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu



Tko Vam je favorit? :) Hajde da čujem
Blizanci :-)
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1115 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Hvala, da ne živim u neznanju. :D Ćelavac je u stvari običan slabić i seoski filozof, ali i to prolazi kod naroda.
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#1116 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

academy46 wrote:http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu



Tko Vam je favorit? :) Hajde da čujem
Bobica :-D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#1117 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

_nevermind_ wrote:E vala ga Sindi zabiberi Slavku .... gdje je onaj @didžej da mu opet cestitam :D
ako je i bilo nekih dilema u vezi sindi mislim da su sad otklonjene. 8-)
mada nisam siguran da joj se slavko negdje u dubini duse ne svidja s obzirom da je skorpija k'o i ja a ona je rak.
to je odlicna kombinacija. :)
u ovom slucaju volio bih da se ne pokaze tako, ipak je on crnogorska skorpija. :D

moji favoriti su sindi naravno, ali i top i zla kucka. :D ipak mislim da ce zla kucka negdje da napravi kiks jer gejevi su obicno i gejevi u dusi, ono tipa "pele vrati mi frizuru" ili "necu s vama da se igram" pa pokupi svoje igracke i ne da ih nikome. volio bih da grijesim jer za sad je ok momak. :)
Last edited by didžej on 06/04/2013 12:07, edited 1 time in total.
User avatar
Dugi nožni nokti
Posts: 453
Joined: 24/03/2012 17:46
Location: Ne zna ni Google

#1118 Re: Veliki Brat 2013

Post by Dugi nožni nokti »

Stvarno Boban razbija predrasude. :thumbup: Iskreno, teško da će do pobjede, ali u ovih 10-ak dana je pokazao da je najbolje ljudsko biće u onoj prokletoj kući.

Što se tiče Topa, ne volim takve ljude koji se trude da sa svima budu dobri. To je nemoguće. Posebno kada si okružen ljudima koji jedva čekaju da ogovaraju, spletkare i vrijeđaju. Istresi se brate/bracika/ i pošalji ih u onu stvar i automatski ćeš postati čovjek i po.

Mića mi je još uvijek rezervisan. Mani se sudopera, jbt. :lol: Pokaži malo šovinizma i tjeraj žene da peru. :P

Volio bih da Nevena uđe u kakvu takvu konverzaciju i da se što više pojavljuje u kojekakvim pregledima. S ovim "appear offline" modom je nikakva. :D Trgni se, djevojko.

To je ono što sam upratio do sada. Nadam se da će Milić i(li) Boban pobijediti, ali male su šanse da se to desi.
zakonpera
Posts: 345
Joined: 27/10/2011 13:45

#1119 Re: Veliki Brat 2013

Post by zakonpera »

_nevermind_ wrote:
klavirdžija wrote:Kako mu ga zabiberi? I to smo propustili...
Okreni :D na OBN, ide necenzurisano...
Ma truni on nesto, poredi polovna auta i zene, kako da nadje neku koja je polovna, ali ocuvana, nije puno presla...drzi govor Maji i Urosu...a Sindi iz pozadine: ''Je li se ti zezas?? Kakva ti je to glupa prica?? Ko si ti da biras zene, ko si ti? A sta ako zena nece tebe''... da skratim ... 'vakav si - 'nakav si, sovinista, glupan ... al' ono bas otresito, odlucno ... svaka cast.
pa ona se i buni sto je zapravo polovnjaca, puno presla.. nasla se uvrijedjenom .. cuj ko ce tebe da bira .. pa ko ce nju hahhaa
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#1120 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

zakonpera wrote:
_nevermind_ wrote:
klavirdžija wrote:Kako mu ga zabiberi? I to smo propustili...
Okreni :D na OBN, ide necenzurisano...
Ma truni on nesto, poredi polovna auta i zene, kako da nadje neku koja je polovna, ali ocuvana, nije puno presla...drzi govor Maji i Urosu...a Sindi iz pozadine: ''Je li se ti zezas?? Kakva ti je to glupa prica?? Ko si ti da biras zene, ko si ti? A sta ako zena nece tebe''... da skratim ... 'vakav si - 'nakav si, sovinista, glupan ... al' ono bas otresito, odlucno ... svaka cast.
pa ona se i buni sto je zapravo polovnjaca, puno presla.. nasla se uvrijedjenom .. cuj ko ce tebe da bira .. pa ko ce nju hahhaa
Kako ko? Pa ima muza, a ima i didzeja :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#1121 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Cini mi se da su Marko Mario del Tintoreto, Uros i Slavko nominovani.
Slavko ispada.
academy46
Posts: 102
Joined: 03/04/2013 23:50

#1122 Re: Veliki Brat 2013

Post by academy46 »

Dragi moji obožavatelji Ave :)

Ne znam jeste li čuli Avinu pjesmu

http://www.youtube.com/watch?v=uoIjuQUrQOA
sonjiii
Posts: 44
Joined: 04/04/2013 23:38

#1123 Re: Veliki Brat 2013

Post by sonjiii »

astrid wrote:
academy46 wrote:http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu



Tko Vam je favorit? :) Hajde da čujem
Bobica :-D
Nevena,Boban :thumbup:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1124 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

a mame blizanca kako ga pravda da nije gay :lol: :lol: :lol:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#1125 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

Dugi nožni nokti wrote:Stvarno Boban razbija predrasude. :thumbup: Iskreno, teško da će do pobjede, ali u ovih 10-ak dana je pokazao da je najbolje ljudsko biće u onoj prokletoj kući.

Što se tiče Topa, ne volim takve ljude koji se trude da sa svima budu dobri. To je nemoguće. Posebno kada si okružen ljudima koji jedva čekaju da ogovaraju, spletkare i vrijeđaju. Istresi se brate/bracika/ i pošalji ih u onu stvar i automatski ćeš postati čovjek i po.

Mića mi je još uvijek rezervisan. Mani se sudopera, jbt. :lol: Pokaži malo šovinizma i tjeraj žene da peru. :P

Volio bih da Nevena uđe u kakvu takvu konverzaciju i da se što više pojavljuje u kojekakvim pregledima. S ovim "appear offline" modom je nikakva. :D Trgni se, djevojko.

To je ono što sam upratio do sada. Nadam se da će Milić i(li) Boban pobijediti, ali male su šanse da se to desi.
mića ili boban, baš tako :thumbup:
Locked