Desavanja u Hrvatskoj

Post Reply
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#10951 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by mayab »

Image
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10952 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

o boži mogu samo reći da liči na čovjeka po izgledu za razliku od većine nehljeba u hrvatskoj politici

Image

jedini o kojima ništa ne znam niti mogu reći su živi zidovci :D
o kome je riječ
sekta?
djo (društvo jedne obitelji)
zašto nije mogao registrirati ime živi zid Vilibor Sinčić

ako neko može ukratko objasniti genezu ovog lika sjećam se da je dar mar pravio preko fejsa pa je dobio 100 glasova ali vidim uzdigao se
poštujem
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51253
Joined: 29/06/2011 23:39

#10953 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »

Zivi zid je ekipa nekakvih anarhista kojima je jedini program koji nude otprilike "glasajte za nas i mi cemo svojim tijelima sprijeciti banke da vrse ovrhe, necete morati vracati kredite, sve cemo mi to vama srediti, samo glasajte za nas, a ni zakone ne morate postovati jer mi cemo vam to omoguciti".

Izbori nisu posteno ni okoncani, a oni su se medjusobno pokefali.
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10954 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

znači kriptokomunisti :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

tuđe ne daju a svoje nemaju

jasno je zašto imaju glasova... a vidim neka žena je bila žirant ovoj palfi pa je ovrha došla a i slagala da je inžEnjer nije ni prvu godinu očistila
sudeći prema naslovima ne čitam ništa ispod :D
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#10955 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by annoy »

Image
breuer
Posts: 7882
Joined: 06/07/2009 15:44

#10956 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by breuer »

Black swan wrote:Image

ženske kose raspletene
što im znače ove obrezane pletenice? asocijacina na molekulu dnk?
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10957 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

ustaše postavile ženske lutke na stratištima kako bi podmetnuli partizanima
pa ih iskopali 70 godina kasnije
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#10958 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

Black swan wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Black swan wrote:fakat ste pegle

ako se ne razumijete u terminologiju nemojte lupati gluposti
covjek se obratio, shvatio i kao takav ima pravo drzati predavnja

eno vam nacelnik ratni zlocinac takodjer koji se nije obratio i dalje jede govna pa o njemu pricajte


a o ovom ratnom zlocincu kao ne smijemo pricati?
smijete
ali ne znam što me lik spominje gore u postu

ionako mi je pola na ignoreu nit me briga što trabunjate niti me zanima iskreno

jbg,ne znam sta ces onda ovdje ako te ne zanima
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#10959 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Grean »

Evo dosli su u Stolac, kazu opet Hrvati ugrozeni pa da ih brane.

Hajde da su dosli u Bugojno i Vares pa da pricaju o ugrozenosti, nego u Stolac :-) i pricaju o ugrozenosti Hrvata. Zemljo otvori se.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10960 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by ultima_palabra »

Grean wrote:Evo dosli su u Stolac, kazu opet Hrvati ugrozeni pa da ih brane.

Hajde da su dosli u Bugojno i Vares pa da pricaju o ugrozenosti, nego u Stolac :-) i pricaju o ugrozenosti Hrvata. Zemljo otvori se.
Pa to je taman... tamo vise ne smiju ni doci.

Za 20 godina ce dolaziti i govoriti da su ugrozeni i u Sirokom... a sto je najbolje to ce biti samo njihova krivica.
Last edited by ultima_palabra on 09/10/2016 17:59, edited 1 time in total.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#10961 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by megaman4 »

Grean wrote:Evo dosli su u Stolac, kazu opet Hrvati ugrozeni pa da ih brane.

Hajde da su dosli u Bugojno i Vares pa da pricaju o ugrozenosti, nego u Stolac :-) i pricaju o ugrozenosti Hrvata. Zemljo otvori se.
Autogol Hrvatske po ko zna koji put. :-)

Pametuju nama a Srbima ne daju ćirilicu u Vukovaru, nego razbijaju dvojezične ploče. Licemjeri bili i ostali.

Kakve su nam komšije dobro ikako BIH i postoji.

I još nešto ovo je težak SKANDAL! :twisted:

Da ima pameti kao što nema, čitav Bošnjački korpus bi se digao i poslao ih u 3 pm u Zagreb nazad. Nema nama spasa dok se sami ne ujedinimo i riješimo pitanje BIH, jer ni ljigavi zapad a ni ove naše tzv. komšije ne žele Bošnjacima dobro.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#10962 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »

Kako crnokošuljaštvo može biti i medijski vrlo unosno ako si blizak HDZ-u. Manjkas, Vrdoljak, Ogresta i HRT milioni:

OTKRIVAMO Najviše profitirali Karamarkovi ljudi, evo kako je Kovačić trošio novac na HRT-u

http://www.index.hr/vijesti/clanak/otkr ... 25085.aspx

...iz kvote Obrazovanja i znanosti kupljena je Škola kuhanja voditeljice Vlatke Pokos koja stoji 712 tisuća kuna. Riječ je o 75 epizoda koje traju pet minuta a svaka epizoda stoji 9,5 tisuća kuna.

Projekt Željke Ogreste Dva jedan u gostima stoji 78 tisuća kuna po epizodi. Riječ je o 20 epizoda koje traje pola sata, a ukupno stoje 1,5 milijuna kuna.

General, Antuna Vrdoljaka, dobio je 9,6 milijuna kuna za projekt General. Riječ je o osam epizoda po 47 minuta od kojih svaka stoji 1,2 milijuna kuna....
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51253
Joined: 29/06/2011 23:39

#10963 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »

kme kme tema
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10964 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

plači mala plači
kune ostale na rači :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#10965 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by KatarinaKosaca »

Nedostajace mi Oreskovic kad se obraca «gradjevinama Hrvatske». I kad na pitanje «Jel prisezete» odgovori «Dogovoreno»
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10967 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

tri minuta je previše ali podržavam ideju

kome se ne sviđa neka se za to vrijeme drži za spolovilo u svoja četiri zida ili nek prebaci kanal
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51253
Joined: 29/06/2011 23:39

#10968 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »

Ne kontam sto bi bila zajebancija molitva u vrijeme Bozica, na bih federalnoj televiziji svaki ramazan po dva tri sata ramazanskog programa.

Ali s obzirom da se radi o jos jednom kvazi humoristicnom lijevom portalu koji zivi od drzavnih para, samo los pokusaj sprdanja.
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10969 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

javni TV ionako gledaju samo babe i program treba prilagoditi njima
a i imaju fikse aparate ( za prostor bIh) zbog naplate

molitva, kuhanje, emisija o dzravlju, molitva kuhanje, pljuvanje mladih, molitva

e tako treba program izgledati
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#10970 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by wewa »

http://www.jutarnji.hr/komentari/hrvati ... e/5127429/

mada je clanak o desavanjima u bih, pisan je iz perspektive fetivog hrvata :thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10971 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

Image

ove godine neću stićći u vukovar kao prošle

ali idem kopati kosti u sloveniju :|
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10972 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

dvije rijeci

izdaja :skoljka:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#10973 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by _BataZiv_0809 »

Kakve kosti
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10974 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dale cooper »

KMEEEEEEEEEEEEEEEEEE :skoljka: :mrgreen:
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#10975 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

solidno to plenki slozio. na ignore siptarsku budaletinu, na hladjenje ustasku budaletinu, odjebao i debelu krmacu... jos kad bi i crkvu poslao u pm glasao bi i ja za nj :) ovako na prvu sporan ministar zdravstva kujundzic (dovoljno je vi't oklen je) i ministar obrazovanja. no opet, tesko je nadmasit nakiceve i sustarove debilizme
Post Reply