
Desavanja u Hrvatskoj
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10952 Re: Desavanja u Hrvatskoj
o boži mogu samo reći da liči na čovjeka po izgledu za razliku od većine nehljeba u hrvatskoj politici

jedini o kojima ništa ne znam niti mogu reći su živi zidovci
o kome je riječ
sekta?
djo (društvo jedne obitelji)
zašto nije mogao registrirati ime živi zid Vilibor Sinčić
ako neko može ukratko objasniti genezu ovog lika sjećam se da je dar mar pravio preko fejsa pa je dobio 100 glasova ali vidim uzdigao se
poštujem

jedini o kojima ništa ne znam niti mogu reći su živi zidovci
o kome je riječ
sekta?
djo (društvo jedne obitelji)
zašto nije mogao registrirati ime živi zid Vilibor Sinčić
ako neko može ukratko objasniti genezu ovog lika sjećam se da je dar mar pravio preko fejsa pa je dobio 100 glasova ali vidim uzdigao se
poštujem
- dječak sa šibicama
- Posts: 51253
- Joined: 29/06/2011 23:39
#10953 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Zivi zid je ekipa nekakvih anarhista kojima je jedini program koji nude otprilike "glasajte za nas i mi cemo svojim tijelima sprijeciti banke da vrse ovrhe, necete morati vracati kredite, sve cemo mi to vama srediti, samo glasajte za nas, a ni zakone ne morate postovati jer mi cemo vam to omoguciti".
Izbori nisu posteno ni okoncani, a oni su se medjusobno pokefali.
Izbori nisu posteno ni okoncani, a oni su se medjusobno pokefali.
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10954 Re: Desavanja u Hrvatskoj
znači kriptokomunisti
tuđe ne daju a svoje nemaju
jasno je zašto imaju glasova... a vidim neka žena je bila žirant ovoj palfi pa je ovrha došla a i slagala da je inžEnjer nije ni prvu godinu očistila
sudeći prema naslovima ne čitam ništa ispod
tuđe ne daju a svoje nemaju
jasno je zašto imaju glasova... a vidim neka žena je bila žirant ovoj palfi pa je ovrha došla a i slagala da je inžEnjer nije ni prvu godinu očistila
sudeći prema naslovima ne čitam ništa ispod
-
breuer
- Posts: 7882
- Joined: 06/07/2009 15:44
#10956 Re: Desavanja u Hrvatskoj
što im znače ove obrezane pletenice? asocijacina na molekulu dnk?Black swan wrote:
ženske kose raspletene
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10957 Re: Desavanja u Hrvatskoj
ustaše postavile ženske lutke na stratištima kako bi podmetnuli partizanima
pa ih iskopali 70 godina kasnije
pa ih iskopali 70 godina kasnije
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10958 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Black swan wrote:smijetekakavdanakneiskustvu wrote:Black swan wrote:fakat ste pegle
ako se ne razumijete u terminologiju nemojte lupati gluposti
covjek se obratio, shvatio i kao takav ima pravo drzati predavnja
eno vam nacelnik ratni zlocinac takodjer koji se nije obratio i dalje jede govna pa o njemu pricajte
a o ovom ratnom zlocincu kao ne smijemo pricati?
ali ne znam što me lik spominje gore u postu
ionako mi je pola na ignoreu nit me briga što trabunjate niti me zanima iskreno
jbg,ne znam sta ces onda ovdje ako te ne zanima
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#10959 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Evo dosli su u Stolac, kazu opet Hrvati ugrozeni pa da ih brane.
Hajde da su dosli u Bugojno i Vares pa da pricaju o ugrozenosti, nego u Stolac
i pricaju o ugrozenosti Hrvata. Zemljo otvori se.
Hajde da su dosli u Bugojno i Vares pa da pricaju o ugrozenosti, nego u Stolac
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10960 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Pa to je taman... tamo vise ne smiju ni doci.Grean wrote:Evo dosli su u Stolac, kazu opet Hrvati ugrozeni pa da ih brane.
Hajde da su dosli u Bugojno i Vares pa da pricaju o ugrozenosti, nego u Stolaci pricaju o ugrozenosti Hrvata. Zemljo otvori se.
Za 20 godina ce dolaziti i govoriti da su ugrozeni i u Sirokom... a sto je najbolje to ce biti samo njihova krivica.
Last edited by ultima_palabra on 09/10/2016 17:59, edited 1 time in total.
-
megaman4
- Posts: 4956
- Joined: 08/08/2011 23:59
#10961 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Autogol Hrvatske po ko zna koji put.Grean wrote:Evo dosli su u Stolac, kazu opet Hrvati ugrozeni pa da ih brane.
Hajde da su dosli u Bugojno i Vares pa da pricaju o ugrozenosti, nego u Stolaci pricaju o ugrozenosti Hrvata. Zemljo otvori se.
Pametuju nama a Srbima ne daju ćirilicu u Vukovaru, nego razbijaju dvojezične ploče. Licemjeri bili i ostali.
Kakve su nam komšije dobro ikako BIH i postoji.
I još nešto ovo je težak SKANDAL!
Da ima pameti kao što nema, čitav Bošnjački korpus bi se digao i poslao ih u 3 pm u Zagreb nazad. Nema nama spasa dok se sami ne ujedinimo i riješimo pitanje BIH, jer ni ljigavi zapad a ni ove naše tzv. komšije ne žele Bošnjacima dobro.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#10962 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Kako crnokošuljaštvo može biti i medijski vrlo unosno ako si blizak HDZ-u. Manjkas, Vrdoljak, Ogresta i HRT milioni:
OTKRIVAMO Najviše profitirali Karamarkovi ljudi, evo kako je Kovačić trošio novac na HRT-u
http://www.index.hr/vijesti/clanak/otkr ... 25085.aspx
...iz kvote Obrazovanja i znanosti kupljena je Škola kuhanja voditeljice Vlatke Pokos koja stoji 712 tisuća kuna. Riječ je o 75 epizoda koje traju pet minuta a svaka epizoda stoji 9,5 tisuća kuna.
Projekt Željke Ogreste Dva jedan u gostima stoji 78 tisuća kuna po epizodi. Riječ je o 20 epizoda koje traje pola sata, a ukupno stoje 1,5 milijuna kuna.
General, Antuna Vrdoljaka, dobio je 9,6 milijuna kuna za projekt General. Riječ je o osam epizoda po 47 minuta od kojih svaka stoji 1,2 milijuna kuna....
- dječak sa šibicama
- Posts: 51253
- Joined: 29/06/2011 23:39
#10963 Re: Desavanja u Hrvatskoj
kme kme tema
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10964 Re: Desavanja u Hrvatskoj
plači mala plači
kune ostale na rači
kune ostale na rači
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#10965 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Nedostajace mi Oreskovic kad se obraca «gradjevinama Hrvatske». I kad na pitanje «Jel prisezete» odgovori «Dogovoreno»
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10967 Re: Desavanja u Hrvatskoj
tri minuta je previše ali podržavam ideju
kome se ne sviđa neka se za to vrijeme drži za spolovilo u svoja četiri zida ili nek prebaci kanal
kome se ne sviđa neka se za to vrijeme drži za spolovilo u svoja četiri zida ili nek prebaci kanal
- dječak sa šibicama
- Posts: 51253
- Joined: 29/06/2011 23:39
#10968 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Ne kontam sto bi bila zajebancija molitva u vrijeme Bozica, na bih federalnoj televiziji svaki ramazan po dva tri sata ramazanskog programa.
Ali s obzirom da se radi o jos jednom kvazi humoristicnom lijevom portalu koji zivi od drzavnih para, samo los pokusaj sprdanja.
Ali s obzirom da se radi o jos jednom kvazi humoristicnom lijevom portalu koji zivi od drzavnih para, samo los pokusaj sprdanja.
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10969 Re: Desavanja u Hrvatskoj
javni TV ionako gledaju samo babe i program treba prilagoditi njima
a i imaju fikse aparate ( za prostor bIh) zbog naplate
molitva, kuhanje, emisija o dzravlju, molitva kuhanje, pljuvanje mladih, molitva
e tako treba program izgledati
a i imaju fikse aparate ( za prostor bIh) zbog naplate
molitva, kuhanje, emisija o dzravlju, molitva kuhanje, pljuvanje mladih, molitva
e tako treba program izgledati
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#10970 Re: Desavanja u Hrvatskoj
http://www.jutarnji.hr/komentari/hrvati ... e/5127429/
mada je clanak o desavanjima u bih, pisan je iz perspektive fetivog hrvata
mada je clanak o desavanjima u bih, pisan je iz perspektive fetivog hrvata
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10971 Re: Desavanja u Hrvatskoj

ove godine neću stićći u vukovar kao prošle
ali idem kopati kosti u sloveniju
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10972 Re: Desavanja u Hrvatskoj
dvije rijeci
izdaja
izdaja
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#10973 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Kakve kosti
- dale cooper
- Posts: 31379
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#10974 Re: Desavanja u Hrvatskoj
KMEEEEEEEEEEEEEEEEEE

- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#10975 Re: Desavanja u Hrvatskoj
solidno to plenki slozio. na ignore siptarsku budaletinu, na hladjenje ustasku budaletinu, odjebao i debelu krmacu... jos kad bi i crkvu poslao u pm glasao bi i ja za nj
ovako na prvu sporan ministar zdravstva kujundzic (dovoljno je vi't oklen je) i ministar obrazovanja. no opet, tesko je nadmasit nakiceve i sustarove debilizme


