Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#10851 Re: Gledate seriju - preporucite je
Potpuno druga prica Waywarda nema Matt Dillona..
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10852 Re: Gledate seriju - preporucite je
pa kako će ga biti poslije eksplozije 
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#10853 Re: Gledate seriju - preporucite je
taureg71 wrote:brown.sugar wrote:Veceras pocinje druga sezona Wayward Pines.
ako je kao 1. onda je bolje ne gledat...
ja na "guranje" pogledao prvu najvise zbog Karle Gugino, inace jedna od onih serija gdje mozak moras pustiti na pasu negdje na livadu neku dok gledas
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#10854 Re: Gledate seriju - preporucite je
Danska serija Follow The Money poceo gledati danas, odlicno uradjena, na torentima ima sa Hardcoded Eng titlovima.
a
Bloodline,sezona 2 je na Netflix i torentima vec.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#10855 Re: Gledate seriju - preporucite je
wayward pines odustao nakon mozda dvije epizode.
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65952
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10857 Re: Gledate seriju - preporucite je
nema me tamo wrote:Potpuno druga prica Waywarda nema Matt Dillona..
morace se pogledati zadnja epizoda prve sezone
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#10858 Re: Gledate seriju - preporucite je
dašta da valjaŠveđanin wrote:Valja li?
http://www.imdb.com/title/tt5016504/
plašio sam se da neće baš ići po stripu - ali pogriješio sam. Super je fkt.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#10859 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gleda li ko, cini mi se interesantna po traileru ?
http://www.imdb.com/title/tt2879552/?ref_=nv_sr_1
http://www.imdb.com/title/tt2879552/?ref_=nv_sr_1
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65952
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10861 Re: Gledate seriju - preporucite je
Partijaner wrote:Gleda li ko, cini mi se interesantna po traileru ?
http://www.imdb.com/title/tt2879552/?ref_=nv_sr_1
odgledao,dobra
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#10862 Re: Gledate seriju - preporucite je
dijelim mišljenjekakavdanakneiskustvu wrote:Partijaner wrote:Gleda li ko, cini mi se interesantna po traileru ?
http://www.imdb.com/title/tt2879552/?ref_=nv_sr_1
odgledao,dobra
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#10863 Re: Gledate seriju - preporucite je
gdje si našao ovo? može i na pp
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#10864 Re: Gledate seriju - preporucite je
@zomri
Ima na uobičajenim mjestima odakle se nalazi i sve ostalo. Prijevod takođe postoji
Ima na uobičajenim mjestima odakle se nalazi i sve ostalo. Prijevod takođe postoji
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#10865 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja nađoh samo epizode 8, 9 i 10 "na uobičajenim mjestima"Diwan wrote:@zomri
Ima na uobičajenim mjestima odakle se nalazi i sve ostalo. Prijevod takođe postoji
Može na pp ako imaš neke linkove?
- Filter
- Posts: 8665
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#10866 Re: Gledate seriju - preporucite je
vicious wrote:Ja nađoh samo epizode 8, 9 i 10 "na uobičajenim mjestima"Diwan wrote:@zomri
Ima na uobičajenim mjestima odakle se nalazi i sve ostalo. Prijevod takođe postoji
Može na pp ako imaš neke linkove?
trazi pod originalnim naslovom Springfloden. ima na Pb
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#10867 Re: Gledate seriju - preporucite je
moze li link u pp za prevode 9 i 10 epizode za springfolden?
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#10868 Re: Gledate seriju - preporucite je
nema još prevoda za te dvije epizodeThe 51st State wrote:moze li link u pp za prevode 9 i 10 epizode za springfolden?
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#10869 Re: Gledate seriju - preporucite je
nema čak ni engleski prevod, uspio sam samo naći njemački i talijanski.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#10870 Re: Gledate seriju - preporucite je
za preporuku kakva dobra drama ili sf ili po mogućnosti oboje?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#10871 Re: Gledate seriju - preporucite je
ako trazis seriju o kojoj neces puno razmisljati kad zavrsi ... Sleepy Hollow ... Grimm ....sizifinho wrote:za preporuku kakva dobra drama ili sf ili po mogućnosti oboje?
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#10872 Re: Gledate seriju - preporucite je
a treba mi nešto što ću razmišljat hahaha ne volim ja te usputne serije o kojima kasnije i ne razmislišskafiskafsnjak wrote:ako trazis seriju o kojoj neces puno razmisljati kad zavrsi ... Sleepy Hollow ... Grimm ....sizifinho wrote:za preporuku kakva dobra drama ili sf ili po mogućnosti oboje?
The Shield je primjer dobre serije, nju sam zadnju gledao.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#10873 Re: Gledate seriju - preporucite je
ma ove 2 su bas plitke, ja pogledam ponekad, ako bas ne znam sta bih 
Sad bih ti rekao, gledaj Fringe...al vjerovatno vec jesi
Sad bih ti rekao, gledaj Fringe...al vjerovatno vec jesi
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#10874 Re: Gledate seriju - preporucite je
nisam, nisam bio siguran da će mi se svidjeti. Šta, dobra je? Koja je centralna tema?skafiskafsnjak wrote:ma ove 2 su bas plitke, ja pogledam ponekad, ako bas ne znam sta bih
Sad bih ti rekao, gledaj Fringe...al vjerovatno vec jesi
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#10875 Re: Gledate seriju - preporucite je
Toplo ti preporucujemsizifinho wrote:nisam, nisam bio siguran da će mi se svidjeti. Šta, dobra je? Koja je centralna tema?skafiskafsnjak wrote:ma ove 2 su bas plitke, ja pogledam ponekad, ako bas ne znam sta bih
Sad bih ti rekao, gledaj Fringe...al vjerovatno vec jesi

