Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#10851 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

Potpuno druga prica Waywarda nema Matt Dillona..
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10852 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

pa kako će ga biti poslije eksplozije :D
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#10853 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

taureg71 wrote:
brown.sugar wrote:Veceras pocinje druga sezona Wayward Pines. :thumbup:

ako je kao 1. onda je bolje ne gledat... :sax:

ja na "guranje" pogledao prvu najvise zbog Karle Gugino, inace jedna od onih serija gdje mozak moras pustiti na pasu negdje na livadu neku dok gledas :D, do 5 epizode jos mi je bila i zanimljiva , druga sezona je katastrofa ako je suditi po prvoj epizodi - "Dr. Jenkins Jugend" :lol: , serija je sad pravi teen show...nema vise ni Karle nakono prve epizode :-?
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#10854 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »



Danska serija Follow The Money poceo gledati danas, odlicno uradjena, na torentima ima sa Hardcoded Eng titlovima.


a

Bloodline,sezona 2 je na Netflix i torentima vec.
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#10855 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

wayward pines odustao nakon mozda dvije epizode.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#10857 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

nema me tamo wrote:Potpuno druga prica Waywarda nema Matt Dillona..


morace se pogledati zadnja epizoda prve sezone
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#10858 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sizifinho »

Šveđanin wrote:Valja li?
http://www.imdb.com/title/tt5016504/
dašta da valja

plašio sam se da neće baš ići po stripu - ali pogriješio sam. Super je fkt.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#10859 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Partijaner »

Gleda li ko, cini mi se interesantna po traileru ?

http://www.imdb.com/title/tt2879552/?ref_=nv_sr_1
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#10860 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Diwan »

Spring Tide

http://www.imdb.com/title/tt5194410/?ref_=nv_sr_5

Image

Odlična naslovna pjesma

kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#10861 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

Partijaner wrote:Gleda li ko, cini mi se interesantna po traileru ?

http://www.imdb.com/title/tt2879552/?ref_=nv_sr_1

odgledao,dobra
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#10862 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Diwan »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Partijaner wrote:Gleda li ko, cini mi se interesantna po traileru ?

http://www.imdb.com/title/tt2879552/?ref_=nv_sr_1

odgledao,dobra
dijelim mišljenje
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10863 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Diwan wrote:Spring Tide

http://www.imdb.com/title/tt5194410/?ref_=nv_sr_5

Image

Odlična naslovna pjesma


gdje si našao ovo? može i na pp
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#10864 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Diwan »

@zomri

Ima na uobičajenim mjestima odakle se nalazi i sve ostalo. Prijevod takođe postoji
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#10865 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

Diwan wrote:@zomri

Ima na uobičajenim mjestima odakle se nalazi i sve ostalo. Prijevod takođe postoji
Ja nađoh samo epizode 8, 9 i 10 "na uobičajenim mjestima" :D
Može na pp ako imaš neke linkove?
User avatar
Filter
Posts: 8665
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#10866 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Filter »

vicious wrote:
Diwan wrote:@zomri

Ima na uobičajenim mjestima odakle se nalazi i sve ostalo. Prijevod takođe postoji
Ja nađoh samo epizode 8, 9 i 10 "na uobičajenim mjestima" :D
Može na pp ako imaš neke linkove?

trazi pod originalnim naslovom Springfloden. ima na Pb :)
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#10867 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by The 51st State »

moze li link u pp za prevode 9 i 10 epizode za springfolden?
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#10868 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Diwan »

The 51st State wrote:moze li link u pp za prevode 9 i 10 epizode za springfolden?
nema još prevoda za te dvije epizode
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10869 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

nema čak ni engleski prevod, uspio sam samo naći njemački i talijanski.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#10870 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sizifinho »

za preporuku kakva dobra drama ili sf ili po mogućnosti oboje?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#10871 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by skafiskafsnjak »

sizifinho wrote:za preporuku kakva dobra drama ili sf ili po mogućnosti oboje?
ako trazis seriju o kojoj neces puno razmisljati kad zavrsi ... Sleepy Hollow ... Grimm .... :D
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#10872 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sizifinho »

skafiskafsnjak wrote:
sizifinho wrote:za preporuku kakva dobra drama ili sf ili po mogućnosti oboje?
ako trazis seriju o kojoj neces puno razmisljati kad zavrsi ... Sleepy Hollow ... Grimm .... :D
a treba mi nešto što ću razmišljat hahaha ne volim ja te usputne serije o kojima kasnije i ne razmisliš

The Shield je primjer dobre serije, nju sam zadnju gledao.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#10873 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by skafiskafsnjak »

ma ove 2 su bas plitke, ja pogledam ponekad, ako bas ne znam sta bih :P

Sad bih ti rekao, gledaj Fringe...al vjerovatno vec jesi
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#10874 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sizifinho »

skafiskafsnjak wrote:ma ove 2 su bas plitke, ja pogledam ponekad, ako bas ne znam sta bih :P

Sad bih ti rekao, gledaj Fringe...al vjerovatno vec jesi
nisam, nisam bio siguran da će mi se svidjeti. Šta, dobra je? Koja je centralna tema?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#10875 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by skafiskafsnjak »

sizifinho wrote:
skafiskafsnjak wrote:ma ove 2 su bas plitke, ja pogledam ponekad, ako bas ne znam sta bih :P

Sad bih ti rekao, gledaj Fringe...al vjerovatno vec jesi
nisam, nisam bio siguran da će mi se svidjeti. Šta, dobra je? Koja je centralna tema?
Toplo ti preporucujem :) Na pocetku i nije nes specijalno, ali kasnije sve bolja i bolja. Baca malo na X-FIles, ali nema vanzemaljaca.... ali ima drugih stvari, slicnih :P I sto je najbolje, gotova je - snimljena - 6 sezona
Post Reply