u državama sa 50-300 milijuna ljudi koji svake godine uvezu desetke tisuća zdravih obitelji i najboljih stručnjaka iz cijelog svijeta
se mogu promovirati sve liberalne ideologije i takve zemlje koje konstantno rastu mogu trpiti sve oblike perverzija koje se danas nameću kao mejnstrim ( a zapravo su manjina i ni 10%)
dok u zemljama s 1-12 milijuna ljudi koje imaju tendenciju da je mortalitet mnogo veći od nataliteta plus ogromno iseljavanje
davanje zajedničkih para za promociju LBQKTY i svih onih koji radikalno promagiraju nerađanje, eutanaziju, brakove bez djece, iseljavanje i kako je tamo drugdje negdje bolje je ravno zločinu
a za hasanbegovića ću ti reći kad mi kažeš ko su ono tvoji idoli možeš krenuti od aristotela
svak ima mnogo krvi na rukama garantiram


