Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#10801 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Nisrin »

MODERN FAMILY!!!
User avatar
Kinesko prkno
Posts: 951
Joined: 04/12/2013 00:12

#10802 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kinesko prkno »

yoda82 wrote:
cassius wrote:
Daryl Dixon wrote:[
Brate Daryle, znaci vrijedi pocet gledat Banshee ? :D
Dobra serija. U nekim trenutcima malo preseravanja, ali sve u svemu vrijedi je gledati. Osim toga 4 sezone po 8 epizoda i kraj. Realno mogli su je kao većinu serija razvući još 10 sezona. Ovako mjera. :thumbup:
I ja preporucujem,4 sezona strahota,Hood je genijalan, nesto kao zajebaniji Mister no i da ima puno seksa :-D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65949
Joined: 03/08/2010 19:04

#10803 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

http://www.imdb.com/title/tt5016504/


ovo bi mogla biti zanimljiva serija
Tyke
Posts: 3175
Joined: 23/02/2012 05:44

#10804 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tyke »

Daryl Dixon wrote:
Tyke wrote:Koji celo, nacista? Mislim da ce njega brat dokrajciti, kad mu vec udara zenu. :D
Ili si mislio na derpea-hackera :lol:
ma derpe brat vjeruj mi hahah oplacem svaki put kad provali nesto :lol:
a nazi brat ima strasne tetke a i uloga mu je gotivna kao i mala sto je preslusava svaku drugu epizodu :)
ma dohakat ce mu bratu banshee ekipa, bas me nervira fol isjeko na komade onog dr. nazi manijaka :-) :thumbup:

edit: kurt bunker se zove,opasno su ga uradili samo tako.
Image
Image
Mozda klasican kraj, ali jesam li ja jedini koji nazire jos jednu sezonu, nekad u buducnosti (citaj pod spoilerom)?

Spoiler:
Mozda da kartel sazna kako je Carrie im unistila posao pa mozda nju zarobe ili kcerku joj, a onda Lucas Hood dolazi da ih spasi i ipak na kraju odluce zajedno ziviti on i Carrie? Nekako mi ova teorija naumpade, a i glupo mi je da ostanu razdvojeni, fakat su se volili i jos se vole...
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#10805 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by relativno84 »

Tyke wrote:
Daryl Dixon wrote:
Tyke wrote:Koji celo, nacista? Mislim da ce njega brat dokrajciti, kad mu vec udara zenu. :D
Ili si mislio na derpea-hackera :lol:
ma derpe brat vjeruj mi hahah oplacem svaki put kad provali nesto :lol:
a nazi brat ima strasne tetke a i uloga mu je gotivna kao i mala sto je preslusava svaku drugu epizodu :)
ma dohakat ce mu bratu banshee ekipa, bas me nervira fol isjeko na komade onog dr. nazi manijaka :-) :thumbup:

edit: kurt bunker se zove,opasno su ga uradili samo tako.
Image
Image
Mozda klasican kraj, ali jesam li ja jedini koji nazire jos jednu sezonu, nekad u buducnosti (citaj pod spoilerom)?

Spoiler:
Mozda da kartel sazna kako je Carrie im unistila posao pa mozda nju zarobe ili kcerku joj, a onda Lucas Hood dolazi da ih spasi i ipak na kraju odluce zajedno ziviti on i Carrie? Nekako mi ova teorija naumpade, a i glupo mi je da ostanu razdvojeni, fakat su se volili i jos se vole...
Zadnja epizoda ipak malo slabija od svih prethodnih, ima materijala da se nastavi ali kako vise nema Rebece i ne moraju :oops:

Banshee sam vidio na ovoj temi i cista radoznalost me natjerala da pogledam prvu ep. ostalo je historija :D
:kakoste:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10806 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

Tyke wrote: Mozda klasican kraj, ali jesam li ja jedini koji nazire jos jednu sezonu, nekad u buducnosti (citaj pod spoilerom)?

Spoiler:
Mozda da kartel sazna kako je Carrie im unistila posao pa mozda nju zarobe ili kcerku joj, a onda Lucas Hood dolazi da ih spasi i ipak na kraju odluce zajedno ziviti on i Carrie? Nekako mi ova teorija naumpade, a i glupo mi je da ostanu razdvojeni, fakat su se volili i jos se vole...
moguce je svašta.. :)

kontam i ja da bi mogla biti jos jedna sezona iz razloga sto je dosao ovaj novi nazi gradonačelnik a i novi im lider što ga je on postavio... Proctor je vjerovatno mrtav pa se tu otvara prostor za manevrisanje i pisanje scenarija... nije nemoguce i to sto ti kazes... meni išareti ona tabla na kraju da bi moglo biti nastavka "Banshee - See you soon" :izet:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#10807 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

I ja sam prvi put na ovoj temi cuo za seriju ima par godina šteta da nisam prije sedmicu. :D
Kraj sasvim ok
Senator Derile, Proctor je Gradonacelnik
Novi nacista postavljen umjesto kerovog brata. :D

Ma ostavili su bruku prostora za nastavak, vjerovatno cekaju godinu dvije i bice dobrih ponua..
Last edited by nema me tamo on 23/05/2016 04:15, edited 2 times in total.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10808 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

relativno84 wrote: Zadnja epizoda ipak malo slabija od svih prethodnih, ima materijala da se nastavi ali kako vise nema Rebece i ne moraju :oops:

Banshee sam vidio na ovoj temi i cista radoznalost me natjerala da pogledam prvu ep. ostalo je historija :D
:kakoste:
ma kakva Rebeca brate gara ga daje u 16 eliza dushku :oops: :) :srce:

Image
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10809 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

nema me tamo wrote:I ja sam prvi put na ovoj temi cuo za seriju ima par godina šteta da nisam prije sedmicu. :D
Kraj sasvim ok
Senator Derile, Proctor je Gradonacelnik
Novi nacista postavljen umjesto kerovog brata. :D

Ma ostavili su bruku prostora za nastavak, vjerovatno cekaju godinu dvije i bice dobrih ponua..
isti qrac :D :thumbup:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10811 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

nema me tamo wrote:Za tvoje oci samo

https://www.youtube.com/watch?v=bQC-tErE-b0
džeš' mi to radit' brate u ove sitne sate :lol:

mlada je albanka ovdje (2002 sniman film) al' je konza <3 :) al' fakat, nema glumice da je loša eto sutra cemo slike zaredat' :-D
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#10812 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by relativno84 »

Daryl Dixon wrote:ma kakva Rebeca brate gara ga daje u 16 eliza dushku :oops: :) :srce:
Previse stara za mene :oops:

Koliko samo transformacija, tacno mi vec nedostaje :D
Image
Image

Image

Image
:run:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#10813 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

Mlada..
Ovo sam ti ja gledao tamo neke 2004 rana faza glađenja mačora. :D

Ofalila je dosta u zadnjih 10tak godina. :D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10814 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 06/06/2016 03:12, edited 1 time in total.
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#10815 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dr Kova »

Evo gledam i ne dišem. Preporuka

http://www.imdb.com/title/tt1124373/

Image
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#10816 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Officer Crabtree »

Mogla bi biti dobra, odgledao sam ovu prvu epizodu koja je jutros izašla, zabavna je...

http://www.imdb.com/title/tt5016504/ :izet:

Image
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#10817 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Diwan »

User avatar
pink floydd
Posts: 6043
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#10818 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pink floydd »

Fajcion wrote:
pink floydd wrote:http://www.imdb.com/title/tt3581932/

ne znam je li neko već spominjao, odlična miniserija od 3 epizode

Image
Dobra :thumbup: s tim da mi kraj nešto i nije baš legao.
uradjen je malo drugačije nego u knjizi (noveli) gdje je ubica poslao poruku u boci sa priznanjem i objašnjenjem kako je počinio ubistva.
User avatar
Kinesko prkno
Posts: 951
Joined: 04/12/2013 00:12

#10819 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kinesko prkno »

pink floydd wrote:
Fajcion wrote:
pink floydd wrote:http://www.imdb.com/title/tt3581932/

ne znam je li neko već spominjao, odlična miniserija od 3 epizode

Image
Dobra :thumbup: s tim da mi kraj nešto i nije baš legao.
uradjen je malo drugačije nego u knjizi (noveli) gdje je ubica poslao poruku u boci sa priznanjem i objašnjenjem kako je počinio ubistva.
Nisam citao knjigu a seriju pogledah u kasne sate pa mi jedna stvar ne bi jasna,kako je ubica bio siguran da je guvernanta ubila dijete ili Debeljko onog u zatvoru
User avatar
pink floydd
Posts: 6043
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#10821 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pink floydd »

Kinesko prkno wrote: Nisam citao knjigu a seriju pogledah u kasne sate pa mi jedna stvar ne bi jasna,kako je ubica bio siguran da je guvernanta ubila dijete ili Debeljko onog u zatvoru
pa 40 godina radio kao sudac i to mu iskustvo pomoglo da ih skuži, njegove riječi
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10822 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

saće wayward pines 2 sezona ali neću gledati dok se ne nakupi :D

ali eto kako je ko zaboravio :D
User avatar
dale cooper
Posts: 31350
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10823 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Opa, jedva čekam. Obje sezone Farga su bile fenomenalne.
User avatar
Izlija
Posts: 1209
Joined: 20/05/2010 13:04

#10824 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Izlija »

Officer Crabtree wrote:Mogla bi biti dobra, odgledao sam ovu prvu epizodu koja je jutros izašla, zabavna je...

http://www.imdb.com/title/tt5016504/ :izet:

Image
Ja taman htjeo da pitam jeli još neko gledao. Serija obećava ako je suditi po pilotu, ima nešto fakinsko u sebi pa bi mogla biti vrh.
User avatar
RIZVA
Posts: 20786
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#10825 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by RIZVA »

Outcast dobra prva epizoda
Post Reply