Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#10801 Re: Gledate seriju - preporucite je
MODERN FAMILY!!!
- Kinesko prkno
- Posts: 951
- Joined: 04/12/2013 00:12
#10802 Re: Gledate seriju - preporucite je
I ja preporucujem,4 sezona strahota,Hood je genijalan, nesto kao zajebaniji Mister no i da ima puno seksayoda82 wrote:Dobra serija. U nekim trenutcima malo preseravanja, ali sve u svemu vrijedi je gledati. Osim toga 4 sezone po 8 epizoda i kraj. Realno mogli su je kao većinu serija razvući još 10 sezona. Ovako mjera.cassius wrote:Brate Daryle, znaci vrijedi pocet gledat Banshee ?Daryl Dixon wrote:[
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65949
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Tyke
- Posts: 3175
- Joined: 23/02/2012 05:44
#10804 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mozda klasican kraj, ali jesam li ja jedini koji nazire jos jednu sezonu, nekad u buducnosti (citaj pod spoilerom)?Daryl Dixon wrote:ma derpe brat vjeruj mi hahah oplacem svaki put kad provali nestoTyke wrote:Koji celo, nacista? Mislim da ce njega brat dokrajciti, kad mu vec udara zenu.
Ili si mislio na derpea-hackera![]()
a nazi brat ima strasne tetke a i uloga mu je gotivna kao i mala sto je preslusava svaku drugu epizodu![]()
ma dohakat ce mu bratu banshee ekipa, bas me nervira fol isjeko na komade onog dr. nazi manijaka![]()
edit: kurt bunker se zove,opasno su ga uradili samo tako.
Spoiler:
Mozda da kartel sazna kako je Carrie im unistila posao pa mozda nju zarobe ili kcerku joj, a onda Lucas Hood dolazi da ih spasi i ipak na kraju odluce zajedno ziviti on i Carrie? Nekako mi ova teorija naumpade, a i glupo mi je da ostanu razdvojeni, fakat su se volili i jos se vole...
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#10805 Re: Gledate seriju - preporucite je
Zadnja epizoda ipak malo slabija od svih prethodnih, ima materijala da se nastavi ali kako vise nema Rebece i ne morajuTyke wrote:Mozda klasican kraj, ali jesam li ja jedini koji nazire jos jednu sezonu, nekad u buducnosti (citaj pod spoilerom)?Daryl Dixon wrote:ma derpe brat vjeruj mi hahah oplacem svaki put kad provali nestoTyke wrote:Koji celo, nacista? Mislim da ce njega brat dokrajciti, kad mu vec udara zenu.
Ili si mislio na derpea-hackera![]()
a nazi brat ima strasne tetke a i uloga mu je gotivna kao i mala sto je preslusava svaku drugu epizodu![]()
ma dohakat ce mu bratu banshee ekipa, bas me nervira fol isjeko na komade onog dr. nazi manijaka![]()
edit: kurt bunker se zove,opasno su ga uradili samo tako.
Spoiler:
Mozda da kartel sazna kako je Carrie im unistila posao pa mozda nju zarobe ili kcerku joj, a onda Lucas Hood dolazi da ih spasi i ipak na kraju odluce zajedno ziviti on i Carrie? Nekako mi ova teorija naumpade, a i glupo mi je da ostanu razdvojeni, fakat su se volili i jos se vole...
Banshee sam vidio na ovoj temi i cista radoznalost me natjerala da pogledam prvu ep. ostalo je historija
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#10806 Re: Gledate seriju - preporucite je
moguce je svašta..Tyke wrote: Mozda klasican kraj, ali jesam li ja jedini koji nazire jos jednu sezonu, nekad u buducnosti (citaj pod spoilerom)?
Spoiler:
Mozda da kartel sazna kako je Carrie im unistila posao pa mozda nju zarobe ili kcerku joj, a onda Lucas Hood dolazi da ih spasi i ipak na kraju odluce zajedno ziviti on i Carrie? Nekako mi ova teorija naumpade, a i glupo mi je da ostanu razdvojeni, fakat su se volili i jos se vole...
kontam i ja da bi mogla biti jos jedna sezona iz razloga sto je dosao ovaj novi nazi gradonačelnik a i novi im lider što ga je on postavio... Proctor je vjerovatno mrtav pa se tu otvara prostor za manevrisanje i pisanje scenarija... nije nemoguce i to sto ti kazes... meni išareti ona tabla na kraju da bi moglo biti nastavka "Banshee - See you soon"
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#10807 Re: Gledate seriju - preporucite je
I ja sam prvi put na ovoj temi cuo za seriju ima par godina šteta da nisam prije sedmicu.
Kraj sasvim ok
Senator Derile, Proctor je Gradonacelnik
Novi nacista postavljen umjesto kerovog brata.
Ma ostavili su bruku prostora za nastavak, vjerovatno cekaju godinu dvije i bice dobrih ponua..
Kraj sasvim ok
Senator Derile, Proctor je Gradonacelnik
Novi nacista postavljen umjesto kerovog brata.
Ma ostavili su bruku prostora za nastavak, vjerovatno cekaju godinu dvije i bice dobrih ponua..
Last edited by nema me tamo on 23/05/2016 04:15, edited 2 times in total.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#10808 Re: Gledate seriju - preporucite je
ma kakva Rebeca brate gara ga daje u 16 eliza dushkurelativno84 wrote: Zadnja epizoda ipak malo slabija od svih prethodnih, ima materijala da se nastavi ali kako vise nema Rebece i ne moraju![]()
Banshee sam vidio na ovoj temi i cista radoznalost me natjerala da pogledam prvu ep. ostalo je historija

- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#10809 Re: Gledate seriju - preporucite je
isti qracnema me tamo wrote:I ja sam prvi put na ovoj temi cuo za seriju ima par godina šteta da nisam prije sedmicu.![]()
Kraj sasvim ok
Senator Derile, Proctor je Gradonacelnik
Novi nacista postavljen umjesto kerovog brata.
Ma ostavili su bruku prostora za nastavak, vjerovatno cekaju godinu dvije i bice dobrih ponua..
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#10811 Re: Gledate seriju - preporucite je
džeš' mi to radit' brate u ove sitne sate
mlada je albanka ovdje (2002 sniman film) al' je konza <3
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#10812 Re: Gledate seriju - preporucite je
Previse stara za meneDaryl Dixon wrote:ma kakva Rebeca brate gara ga daje u 16 eliza dushku![]()
![]()
![]()
Koliko samo transformacija, tacno mi vec nedostaje




-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#10813 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mlada..
Ovo sam ti ja gledao tamo neke 2004 rana faza glađenja mačora.
Ofalila je dosta u zadnjih 10tak godina.
Ovo sam ti ja gledao tamo neke 2004 rana faza glađenja mačora.
Ofalila je dosta u zadnjih 10tak godina.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#10814 Re: Gledate seriju - preporucite je
.
Last edited by Daryl Dixon on 06/06/2016 03:12, edited 1 time in total.
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#10816 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mogla bi biti dobra, odgledao sam ovu prvu epizodu koja je jutros izašla, zabavna je...
http://www.imdb.com/title/tt5016504/

http://www.imdb.com/title/tt5016504/

- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
- pink floydd
- Posts: 6043
- Joined: 04/01/2012 14:06
- Location: Vinograd
#10818 Re: Gledate seriju - preporucite je
uradjen je malo drugačije nego u knjizi (noveli) gdje je ubica poslao poruku u boci sa priznanjem i objašnjenjem kako je počinio ubistva.Fajcion wrote:Dobrapink floydd wrote:http://www.imdb.com/title/tt3581932/
ne znam je li neko već spominjao, odlična miniserija od 3 epizode
s tim da mi kraj nešto i nije baš legao.
- Kinesko prkno
- Posts: 951
- Joined: 04/12/2013 00:12
#10819 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nisam citao knjigu a seriju pogledah u kasne sate pa mi jedna stvar ne bi jasna,kako je ubica bio siguran da je guvernanta ubila dijete ili Debeljko onog u zatvorupink floydd wrote:uradjen je malo drugačije nego u knjizi (noveli) gdje je ubica poslao poruku u boci sa priznanjem i objašnjenjem kako je počinio ubistva.Fajcion wrote:Dobrapink floydd wrote:http://www.imdb.com/title/tt3581932/
ne znam je li neko već spominjao, odlična miniserija od 3 epizode
s tim da mi kraj nešto i nije baš legao.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65949
- Joined: 03/08/2010 19:04
- pink floydd
- Posts: 6043
- Joined: 04/01/2012 14:06
- Location: Vinograd
#10821 Re: Gledate seriju - preporucite je
pa 40 godina radio kao sudac i to mu iskustvo pomoglo da ih skuži, njegove riječiKinesko prkno wrote: Nisam citao knjigu a seriju pogledah u kasne sate pa mi jedna stvar ne bi jasna,kako je ubica bio siguran da je guvernanta ubila dijete ili Debeljko onog u zatvoru
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10822 Re: Gledate seriju - preporucite je
saće wayward pines 2 sezona ali neću gledati dok se ne nakupi
ali eto kako je ko zaboravio
ali eto kako je ko zaboravio
- dale cooper
- Posts: 31350
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#10823 Re: Gledate seriju - preporucite je
Opa, jedva čekam. Obje sezone Farga su bile fenomenalne.kakavdanakneiskustvu wrote:http://deadline.com/2016/05/ewan-mcgreg ... 201760430/
- Izlija
- Posts: 1209
- Joined: 20/05/2010 13:04
#10824 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja taman htjeo da pitam jeli još neko gledao. Serija obećava ako je suditi po pilotu, ima nešto fakinsko u sebi pa bi mogla biti vrh.Officer Crabtree wrote:Mogla bi biti dobra, odgledao sam ovu prvu epizodu koja je jutros izašla, zabavna je...
http://www.imdb.com/title/tt5016504/![]()
- RIZVA
- Posts: 20786
- Joined: 18/03/2007 15:18
- Location: Sarajevo
#10825 Re: Gledate seriju - preporucite je
Outcast dobra prva epizoda





