Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#10776 Re: Gdje u Sa......

Post by shandrprcSA »

wewa wrote:
shandrprcSA wrote:...uzeti bijela/crna zenska obicna majica L velicine pristojne kvalitete?
bijela ima u waikikiju, okrugli izrez
Chustaa wrote:ja sam jednom u new yorkeru kupio, cini mi se 6-7 maraka platio, cisto bijela, bilo je i zenskih
hvala, nemaju...igdje drugo?
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#10777 Re: Odg: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

krvava wrote:
DaffyDuck wrote:Gdje ima veci izbor ukrasnih jastuka ili jastucnica? Ili eventualno platno za sasiti iste?
ima u Bingu ja sebi kupila prekrasne i jastuke i navlake i to na rajsferšlus praktične su jako
Jesu li sa crnim cvjetovima? :lol:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#10778 Re: Gdje u Sa......

Post by uglavnomja »

DaffyDuck wrote:Gdje ima veci izbor ukrasnih jastuka ili jastucnica? Ili eventualno platno za sasiti iste?

Ova jedna moja kupila u nekoj radnji prema obiju svega, jastuka, jastusnica, jorgana ... Prva liga, nije ni preskupo za kvalitet.
A to je kad od ilidze ides prema obiju pa prije pumpe, poslije mosta, skrenes desno, i tu je druga treca radnja, mislim tacno iza pumpe. A kako se zove :roll:
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#10779 Re: Gdje u Sa......

Post by bull21 »

Ima uraditi kod privatnika nalaze hormona štitnjače i nadbubrežne žlijezde. I po kojoj cijeni?
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#10780 Re: Gdje u Sa......

Post by Entropio »

bull21 wrote:Ima uraditi kod privatnika nalaze hormona štitnjače i nadbubrežne žlijezde. I po kojoj cijeni?
Sanasa. Štitna 50KM. Za ovo drugo ne znam.
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#10781 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

uglavnomja wrote:
DaffyDuck wrote:Gdje ima veci izbor ukrasnih jastuka ili jastucnica? Ili eventualno platno za sasiti iste?

Ova jedna moja kupila u nekoj radnji prema obiju svega, jastuka, jastusnica, jorgana ... Prva liga, nije ni preskupo za kvalitet.
A to je kad od ilidze ides prema obiju pa prije pumpe, poslije mosta, skrenes desno, i tu je druga treca radnja, mislim tacno iza pumpe. A kako se zove :roll:
biće da se zove Kana:)
Bumblebee
Posts: 72
Joined: 27/05/2010 12:48

#10782 Re: Gdje u Sa......

Post by Bumblebee »

bull21 wrote:Ima uraditi kod privatnika nalaze hormona štitnjače i nadbubrežne žlijezde. I po kojoj cijeni?
Pogledaj Prolab, imaju kontakt na netu.
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10783 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

shandrprcSA wrote:
wewa wrote:
shandrprcSA wrote:...uzeti bijela/crna zenska obicna majica L velicine pristojne kvalitete?
bijela ima u waikikiju, okrugli izrez
Chustaa wrote:ja sam jednom u new yorkeru kupio, cini mi se 6-7 maraka platio, cisto bijela, bilo je i zenskih
hvala, nemaju...igdje drugo?
Legend i Zara u SCC-u, mislim da ima i Terranova. Intersport isto ima
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#10784 Re: Gdje u Sa......

Post by Maharadza »

Image

Obicno se koristi u modelarstvu, arhitekturi, dizajnu, modnom dizajnu itd. Ali zna li ko gdje kupiti ovo? Radi se o podlogama za rezanje papira, tekstila, kartona itd... :?: :?: :?:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#10785 Re: Gdje u Sa......

Post by DaffyDuck »

uglavnomja wrote:
DaffyDuck wrote:Gdje ima veci izbor ukrasnih jastuka ili jastucnica? Ili eventualno platno za sasiti iste?

Ova jedna moja kupila u nekoj radnji prema obiju svega, jastuka, jastusnica, jorgana ... Prva liga, nije ni preskupo za kvalitet.
A to je kad od ilidze ides prema obiju pa prije pumpe, poslije mosta, skrenes desno, i tu je druga treca radnja, mislim tacno iza pumpe. A kako se zove :roll:
Dobro zvuci! Odem pogledati. Hvala :)
User avatar
muhanata
Posts: 702
Joined: 09/11/2011 12:49

#10786 Re: Gdje u Sa......

Post by muhanata »

muhanata wrote:Nabaviti flomastere za tkaninu? Bilo bi divno da to budu ovi GIOTTO

Image

ali neću se buniti ako neko zna za neke druge da su ok 8-)

Tražila u Obi-u, nema :sad:

Jel' ima još neko neku ideju gdje bi moglo ovo čudo da se prodaje? :?
User avatar
Hakuna Matata
Posts: 181
Joined: 24/03/2008 23:35

#10787 Re: Gdje u Sa......

Post by Hakuna Matata »

Gdje se u Sa moze uzeti spuzva debljine 5 cm da napravim sjedalicu :D
Bumblebee
Posts: 72
Joined: 27/05/2010 12:48

#10788 Re: Gdje u Sa......

Post by Bumblebee »

Hakuna Matata wrote:Gdje se u Sa moze uzeti spuzva debljine 5 cm da napravim sjedalicu :D
Leder u Svrakinom?
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#10789 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

muhanata wrote:
muhanata wrote:Nabaviti flomastere za tkaninu? Bilo bi divno da to budu ovi GIOTTO

Image

ali neću se buniti ako neko zna za neke druge da su ok 8-)

Tražila u Obi-u, nema :sad:

Jel' ima još neko neku ideju gdje bi moglo ovo čudo da se prodaje? :?

Polusaj u knjizari Kultura, imas u Alti, a imas i u Merkatoru na Socijalnom!
User avatar
Narkoman
Posts: 309
Joined: 23/01/2014 14:38

#10790 Re: Gdje u Sa......

Post by Narkoman »

Jel zna neko gdje se u Sarajevu može nabaviti kana (kna, na engleskom henna) i koliko je para odprilike? :roll:

Može i na PM. :bih:
Sharif
Posts: 198
Joined: 23/08/2012 10:45
Location: Malo vamo, malo tamo

#10791 Re: Gdje u Sa......

Post by Sharif »

Gdje u SA se moze kupiti Playstation 3? (ne preko Pik-a)
Ako moze i adresa web stranice bilo bi super.
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#10792 Re: Gdje u Sa......

Post by Zatamnjena stakla »

Sharif wrote:Gdje u SA se moze kupiti Playstation 3? (ne preko Pik-a)
Ako moze i adresa web stranice bilo bi super.
Imaš u BBI ne znam koji sprat. Imaš na Skenderiji.
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#10793 Re: Gdje u Sa......

Post by Ujedam »

Narkoman wrote:Jel zna neko gdje se u Sarajevu može nabaviti kana (kna, na engleskom henna) i koliko je para odprilike? :roll:

Može i na PM. :bih:
svugdje? :skoljka:

Badem butik :D
Sharif wrote:Gdje u SA se moze kupiti Playstation 3? (ne preko Pik-a)
Ako moze i adresa web stranice bilo bi super.
Odmah pored suda ima radnja sa opremom, i plejkom. :-D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#10794 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

Narkoman wrote:Jel zna neko gdje se u Sarajevu može nabaviti kana (kna, na engleskom henna) i koliko je para odprilike? :roll:

Može i na PM. :bih:
Lush u BBI
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#10795 Re: Gdje u Sa......

Post by Maharadza »

Stolar izrada namjestaja?

Ali da nije neki priuceni papak vec pravi stolar. :D
glockov kolac
Posts: 1453
Joined: 30/04/2011 15:53

#10796 Re: Gdje u Sa......

Post by glockov kolac »

Raja pomagajte! Gdje mogu kupiti djeciju ruksak sa Spidermanom. Bio sam u Mercatoru, ne odgovara, i kod taksista na Carsiji, taj je prevelik. Isto tako, moze i odjelo Spiderman. Hvala unaprijed
Sharif
Posts: 198
Joined: 23/08/2012 10:45
Location: Malo vamo, malo tamo

#10797 Re: Gdje u Sa......

Post by Sharif »

Zatamnjena stakla wrote:
Sharif wrote:Gdje u SA se moze kupiti Playstation 3? (ne preko Pik-a)
Ako moze i adresa web stranice bilo bi super.
Imaš u BBI ne znam koji sprat. Imaš na Skenderiji.
Ujedam wrote: Odmah pored suda ima radnja sa opremom, i plejkom. :-D
Hvala na odgovoru :)
Razlog sto pitam za web stranicu ili webshop je da mogu pogledati varijante/cijene, jer sam 2000 i kusur kilometara od Sarajeva pa nemogu licno do prodavnice :(
Ali ako nema nije problem, u svakom slucaju pomogli ste mi pa mogu poslati nekoga na licu mjesta da provjeri.
:thumbup:
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#10798 Re: Gdje u Sa......

Post by Ujedam »

glockov kolac wrote:Raja pomagajte! Gdje mogu kupiti djeciju ruksak sa Spidermanom. Bio sam u Mercatoru, ne odgovara, i kod taksista na Carsiji, taj je prevelik. Isto tako, moze i odjelo Spiderman. Hvala unaprijed
Bilo je u Bingu, pa pogledaj, odijelo spiderman :D A taj ruksak pogledaj po dječijim radnjama, mora biti.. ako ništa, ima na pijacama 100% :-D
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#10799 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

Maharadza wrote:Stolar izrada namjestaja?

Ali da nije neki priuceni papak vec pravi stolar. :D
Suljo 061/538-223

rahat duse preporucujem :thumbup:
glockov kolac
Posts: 1453
Joined: 30/04/2011 15:53

#10800 Re: Gdje u Sa......

Post by glockov kolac »

Ujedam wrote:
glockov kolac wrote:Raja pomagajte! Gdje mogu kupiti djeciju ruksak sa Spidermanom. Bio sam u Mercatoru, ne odgovara, i kod taksista na Carsiji, taj je prevelik. Isto tako, moze i odjelo Spiderman. Hvala unaprijed
Bilo je u Bingu, pa pogledaj, odijelo spiderman :D A taj ruksak pogledaj po dječijim radnjama, mora biti.. ako ništa, ima na pijacama 100% :-D
Hvala puno! Sad sam zvao Bingo i u Sarajevu i u Tuzli, nemaju. Nastavicu traziti...
Post Reply