muha_sa wrote:bitanga proslavlja pobjedu na trkamaLikeLike wrote:99% cu to uraditi. Samo cekam da mi se javi Bitanga da vidim sta i kako.NediM17 wrote:Ma uzmi onda Nissens slobodno, neces se pokajati.![]()
ljubi ga drug![]()
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10776 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#10777 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jesam, za pokvariti.LikeLike wrote:Jesi i ti majstor?
Nisam, ali volim se baktati oko auta, i neke jednostavnije stvari volim uraditi sam sebi.
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#10778 Re: Pitamo Mehanicare ?
I ja sam volio dok sam bio u kuci, imao garazuNediM17 wrote:Jesam, za pokvariti.LikeLike wrote:Jesi i ti majstor?![]()
Nisam, ali volim se baktati oko auta, i neke jednostavnije stvari volim uraditi sam sebi.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10779 Re: Pitamo Mehanicare ?
da vozis mazdu ko ja , struhla bi ti dosadLikeLike wrote: Sad ga ne volim ni oprati![]()
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#10780 Re: Pitamo Mehanicare ?
suti ti, sta a vozi opel kao jaamar1994 wrote:da vozis mazdu ko ja , struhla bi ti dosadLikeLike wrote: Sad ga ne volim ni oprati![]()
![]()
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#10781 Re: Pitamo Mehanicare ?
Za svako godisnje doba po jedno pranjeamar1994 wrote:da vozis mazdu ko ja , struhla bi ti dosadLikeLike wrote: Sad ga ne volim ni oprati![]()
![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10782 Re: Pitamo Mehanicare ?
pa mazda i opel imaju istu korozija DNAbeni-bu-man wrote:suti ti, sta a vozi opel kao jaamar1994 wrote:da vozis mazdu ko ja , struhla bi ti dosadLikeLike wrote: Sad ga ne volim ni oprati![]()
![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10783 Re: Pitamo Mehanicare ?
jedna obrva godisnjeLikeLike wrote:Za svako godisnje doba po jedno pranjeamar1994 wrote:da vozis mazdu ko ja , struhla bi ti dosadLikeLike wrote: Sad ga ne volim ni oprati![]()
![]()
Pa skontaj koliko je to godisnje
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#10784 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa kaže kupi mazdu.
Zajebavam se Amare, nije mazda loša, samo ne valja.
Stvarno se zajebavam
Zajebavam se Amare, nije mazda loša, samo ne valja.
Stvarno se zajebavam
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10785 Re: Pitamo Mehanicare ?
junior3 wrote:Pa kaže kupi mazdu.![]()
Zajebavam se Amare, nije mazda loša, samo ne valja.
Stvarno se zajebavam
ma ja sam zavrsio sa hvaljenjem , ko voli nek izvoli
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#10786 Re: Pitamo Mehanicare ?
onda primi moje saucesceamar1994 wrote: pa mazda i opel imaju istu korozija DNA![]()
![]()
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#10787 Re: Pitamo Mehanicare ?
Renault ruuuuullzzzzzzbeni-bu-man wrote:onda primi moje saucesceamar1994 wrote: pa mazda i opel imaju istu korozija DNA![]()
![]()
plastika jbga
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10788 Re: Pitamo Mehanicare ?
pa ja hahah , i kae ne valja plastikaner

-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#10789 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma de, ja kupio auto i nakon dva dana ulje sa max padne na minimum, kad nisam osijedio ko Tale.amar1994 wrote:junior3 wrote:Pa kaže kupi mazdu.![]()
Zajebavam se Amare, nije mazda loša, samo ne valja.
Stvarno se zajebavam![]()
![]()
![]()
ma ja sam zavrsio sa hvaljenjem , ko voli nek izvoli
Muka mi je bila od tog auta dugo vremena.
Neko napisa da ga ni oprati neće tako sam i ja, al' šta'š, posle otklonjenog kvara je bio dobar, samo mu nisam vjerovao.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10790 Re: Pitamo Mehanicare ?
basicm wrote:
corolla02 wrote:
Na kraju , BCM(body control module) izgubio memoriju pa je slao signal ABS-u da koci , jer su 1000 puta ukljucili i iskljucili akumulator ,da bi probali je li sve spojeno i radi li . Bem ti elektronikucondy wrote:
Ceh konacni : 125KM sa PDV-om , od toga 50KM na plin i dez. klime , hajde nije lose , ispali su stvarno fer i korektni
Ventilator je bio 30KM u posljskoj
Jedino cu morat novu kozicu oko mjenjaca , jer se nekako stara poderala , eto toliko.
Hvala svima na podrsci i pomoci
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#10791 Re: Pitamo Mehanicare ?
BCM izgubio pamćenje
Nek bude sretno i što manje zafrkancija
Nek bude sretno i što manje zafrkancija
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10792 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hvala ,condy wrote:BCM izgubio pamćenje![]()
Nek bude sretno i što manje zafrkancija
zaboravio sam mu dati dozu
- corolla02
- Posts: 11334
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#10793 Re: Pitamo Mehanicare ?
Eto dobar, sreća pa sitnica
Mazda Vazda osta
Mazda Vazda osta
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#10794 Re: Pitamo Mehanicare ?
Javi se gradonacelniku, on sigurno ima tih kozica.amar1994 wrote:basicm wrote:corolla02 wrote:Na kraju , BCM(body control module) izgubio memoriju pa je slao signal ABS-u da koci , jer su 1000 puta ukljucili i iskljucili akumulator ,da bi probali je li sve spojeno i radi li . Bem ti elektronikucondy wrote:![]()
Ceh konacni : 125KM sa PDV-om , od toga 50KM na plin i dez. klime , hajde nije lose , ispali su stvarno fer i korektni![]()
Ventilator je bio 30KM u posljskoj![]()
Jedino cu morat novu kozicu oko mjenjaca , jer se nekako stara poderala , eto toliko.
Hvala svima na podrsci i pomoci![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10795 Re: Pitamo Mehanicare ?
hahahaNediM17 wrote:
Javi se gradonacelniku, on sigurno ima tih kozica.
ima kod Esmera ba , mozda od alcantare uradim
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#10796 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne mogu izvadit led sijalicu od pozicije nema sanse,a trebam je izvadit posto mi treperi,izvadim ja kratka svijetla ali poziciju nema sanse,nemam zasto uhvatit,a nista je ni drzi pa da otpustim kao kod kratkih,onako kao da je ucahurena unutra,jednio da iscupam,joj jes me sramota

-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#10797 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hoces da ti ja dam broj od svog majstora sto mi je vadio pozicije spicangama? Eno gledam neki dan pola grla fali.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#10798 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da i ja upitam: cime cistiti egr, treba li neki specijalni sprej ili moze onaj za kocnice, ili sta vec?
I zna li ko od vas set alata/gedora neki solidan da ne krepa odmah a da nije bas naj naj.
I zna li ko od vas set alata/gedora neki solidan da ne krepa odmah a da nije bas naj naj.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#10799 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sprej moze Carb&Choke. Imas na pumpama toga.
Za alat ne znam. Tu ti je obicno koliko para toliko muzike.
Za alat ne znam. Tu ti je obicno koliko para toliko muzike.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#10800 Re: Pitamo Mehanicare ?
Benzinom... Naprskaj, krpa i to je to...basicm wrote:Da i ja upitam: cime cistiti egr, treba li neki specijalni sprej ili moze onaj za kocnice, ili sta vec?
I zna li ko od vas set alata/gedora neki solidan da ne krepa odmah a da nije bas naj naj.
