Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10776 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

Banshee je*e i ne vadi.. :oops:

sedma epizoda cetvrte sezone ubjedljivo najjaca do sada! jos 3 epizode do kraja serije :izet: :thumbup:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10777 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Odličan tekst o stanju u tv produkciji

http://www.theguardian.com/tv-and-radio ... os-mad-men

Da se može tagovati na forumu, tagovao bih @omar little ovdje :)
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#10778 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pici »

karanana pratiš li ovo :izet: ... jebate koje sexsi scene ma prste nožne oblizat :thumbup:
Image
http://www.imdb.com/title/tt2650940/



tri prostituke kreću u osvajanje bizMisa :thumbup:


Image

jebozovne Brazilke :izet: :thumbup:
User avatar
mixone1995
Posts: 3527
Joined: 16/07/2012 19:25

#10780 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by mixone1995 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Cini se predobro, inace odlicna serija :thumbup: :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#10781 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

pici wrote:karanana pratiš li ovo :izet: ... jebate koje sexsi scene ma prste nožne oblizat :thumbup:
Image
http://www.imdb.com/title/tt2650940/



tri prostituke kreću u osvajanje bizMisa :thumbup:


Image

jebozovne Brazilke :izet: :thumbup:
Nisam ovo upratio. Stavicu ga na listu. Izgleda da se ima stosta nauciti odavde.
User avatar
ladacoko
Posts: 2664
Joined: 25/06/2011 20:51
Location: pucam penale

#10783 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ladacoko »

cista desetka za ovu seriju

http://youtu.be/0eduKXLbcKg
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#10784 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

zomri wrote:Odličan tekst o stanju u tv produkciji

http://www.theguardian.com/tv-and-radio ... os-mad-men

Da se može tagovati na forumu, tagovao bih @omar little ovdje :)

vise-manje sve sto smo ti i ja nedavno diskutirali. zanimljiv ce biti ovaj period stabiliziranja kojem svjedocimo. volim ja citat ovakve stvari pa ako opet naletis na nesto proslijedi. :) the a.v. club zna imati zanimljive analize i komentare na temu.

druga zanimljiva stvar za razgovor, kad smo vec kod ovoga , nekako paralelna i sa visokim correlation coefficient sa zlatnim dobom tv-a, je tv kritika i opcenito tv komentiranje. o tome bi se dalo napisati pofino. nekad, mozda, zadjenemo i taj razgovor. :D

za sada, sretno veceras. :D iako su mi i klopp i 'pool dragi emery mi je drazi pa cu na njihovoj strani biti, mada mi nece biti krivo ako uzmete kup uefa. kako god, bice bolje tekma od polufinala i finala lp, to je sigurno. :D
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#10785 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Lincoln-Burrows »

ladacoko wrote:cista desetka za ovu seriju

http://youtu.be/0eduKXLbcKg
Gledao i nisam pod utiskom,
ali ne bih da ti kvarim doživljaj :thumbup:
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#10787 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

opa. naći saffovci spremaju đihad na priyon brejk!!
User avatar
pink floydd
Posts: 6043
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#10788 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pink floydd »

e jebiga sad :D :-) :lol: :lol:
Tyke
Posts: 3175
Joined: 23/02/2012 05:44

#10789 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tyke »

Jest mi ovaj Clay Burton (Matthew Rauch) iz Banshee postao drag lik, Proctorov tjelohranitelj. Lik ima takvu ludjacku facu, pogled, stav, pravi badass. :mrgreen:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10790 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

ja bih volio da ga onaj celo isjece abuzengijom :D kako ima smijesnih momenata sa njim :lol:
Tyke
Posts: 3175
Joined: 23/02/2012 05:44

#10791 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tyke »

Koji celo, nacista? Mislim da ce njega brat dokrajciti, kad mu vec udara zenu. :D
Ili si mislio na derpea-hackera :lol:
User avatar
dale cooper
Posts: 31350
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10792 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Za ovu seriju kažu da će biti novi True Detective.





There is a casting change on HBO‘s miniseries Criminal Justice, the passion project of the late James Gandolfini. John Turturro has stepped in to play the role of Jack Stone, originally played by Gandolfini in the pilot. Turturro replaces Robert De Niro who committed to succeeding the beloved Sopranos star last fall but has pulled out because of scheduling reasons. Gandolfini is getting a posthumous executive credit on the seven-hour miniseries, based on the BBC series created by Peter Moffat. Richard Price wrote the adaptation with Steven Zaillian directing. On the mini, produced by HBO in association with BBC Worldwide Prods. and Film Rites and Tribeca Films, Turturro joins originally cast Riz Ahmed, Bill Camp, Payman Maadi and Poorna Jagannathan.

The New York crime story centers on Jack Stone, an ambulance-chasing New York City attorney who gets in over-his-head when he takes on the case of a Pakistani (Ahmed) accused of murdering a girl on the Upper West Side. While the Jack Stone part is central to the overall story, in the pilot the character only appears in the final scene, which led to discussions between HBO and Zaillian about possibly recasting the role and carrying on with the project that had been so important to Gandolfini. Criminal Justice is executive produced by Gandolfini, Zaillian, Price, Moffat, BBC Worldwide’s Jane Tranter, with Film Rites’ Garrett Basch and Attaboy’s Mark Armstrong and Nancy Sanders serving as co-executive producers. Gandolfini toplined the 2005 film Romance & Cigarettes, which was written and directed by Turturro. The two co-starred together in the 2009 The Taking Of Pelham 1 2 3. Turturro, repped by ICM Partners and attorney George Sheanshang, is currently seen in Fading Gigolo.


Bazirana je na BBC mini seriji Criminal Justice. Starta 10 Jula.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10793 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

Tyke wrote:Koji celo, nacista? Mislim da ce njega brat dokrajciti, kad mu vec udara zenu. :D
Ili si mislio na derpea-hackera :lol:
ma derpe brat vjeruj mi hahah oplacem svaki put kad provali nesto :lol:
a nazi brat ima strasne tetke a i uloga mu je gotivna kao i mala sto je preslusava svaku drugu epizodu :)
ma dohakat ce mu bratu banshee ekipa, bas me nervira fol isjeko na komade onog dr. nazi manijaka :-) :thumbup:

edit: kurt bunker se zove,opasno su ga uradili samo tako.
Image
Image
User avatar
pink floydd
Posts: 6043
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#10795 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pink floydd »

http://www.imdb.com/title/tt3581932/

ne znam je li neko već spominjao, odlična miniserija od 3 epizode

Image
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#10796 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Fajcion »

pink floydd wrote:http://www.imdb.com/title/tt3581932/

ne znam je li neko već spominjao, odlična miniserija od 3 epizode

Image
Dobra :thumbup: s tim da mi kraj nešto i nije baš legao.
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#10797 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by cassius »

Daryl Dixon wrote:[
Brate Daryle, znaci vrijedi pocet gledat Banshee ? :D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10798 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

cassius wrote:
Daryl Dixon wrote:[
Brate Daryle, znaci vrijedi pocet gledat Banshee ? :D
tebra ako ti se ne svidi serija reci lokaciju da se nađemo da ti platim piće :) neću da spojlam, serija je jedna od jačih koje sam gledao u zadnje vrijeme :thumbup: :bih:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#10799 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

Za picija i druga Batu preporuka: Submission :D

http://www.imdb.com/title/tt5625066/

PS. Mor'o sam djecu u drugu sobu slat' :D
User avatar
yoda82
Posts: 1993
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#10800 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by yoda82 »

cassius wrote:
Daryl Dixon wrote:[
Brate Daryle, znaci vrijedi pocet gledat Banshee ? :D
Dobra serija. U nekim trenutcima malo preseravanja, ali sve u svemu vrijedi je gledati. Osim toga 4 sezone po 8 epizoda i kraj. Realno mogli su je kao većinu serija razvući još 10 sezona. Ovako mjera. :thumbup:
Post Reply