eno sadUjedam wrote:pa imaš u bolje opremljenom kioskuZovem se Zelena wrote:Mogu li se u Sarajevu naći Sobranie cigare?a inače su 5ojra.. pazi da te ne zajebu ovi što preprodaju po piku
Gdje u Sa......
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#10751 Re: Gdje u Sa......
- Zovem se Zelena
- Posts: 3461
- Joined: 23/09/2010 13:17
#10752 Re: Gdje u Sa......
Jesi mislio zaraditi na nevinom forumskom puku, a?shandrprcSA wrote:eno sadUjedam wrote:pa imaš u bolje opremljenom kioskuZovem se Zelena wrote:Mogu li se u Sarajevu naći Sobranie cigare?a inače su 5ojra.. pazi da te ne zajebu ovi što preprodaju po piku
Hvala @Ujedam.
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#10753 Gdje u Sa......
Da li negdje u Sa ima kupiti tabla za fudbalske trenere, ono za crtanje taktike, po mogucnosti sa magnetima?
Tnx
Tnx
-
FMDzem
- Posts: 651
- Joined: 23/07/2011 20:30
#10754 Re: Gdje u Sa......
Ima u Skenderiji, tamo sam vidio u onoj BBsport, čini mi se tako da se zove, uglavnom naletićeš.Ali_G wrote:Da li negdje u Sa ima kupiti tabla za fudbalske trenere, ono za crtanje taktike, po mogucnosti sa magnetima?
Tnx
Btw, treba li ti kakav pomoćnik, čisto volonterski.
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#10755 Re: Gdje u Sa......
Gdje odloziti 30-tak staklenih flasa nepovratne ambalaze? Ima li negdje kontejner za reciklazu stakla a da nije zavuceno puno?
-
x_lecter
- Posts: 703
- Joined: 04/11/2013 16:11
#10756 Re: Gdje u Sa......
Vidi sa navijacima treba to njima cesto za molotovljeve koktele
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#10757 Re: Gdje u Sa......
Ne naoruzavam neprijatelja! 
- Angel_of...
- Posts: 311
- Joined: 24/07/2009 18:43
#10758 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti sjeme za zacinsko bilje (razna) za uzgoj u teglama/posudama kuci??
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#10759 Re: Gdje u Sa......
Većinu začinskog bilja (bosiljak, ružmarin, majčinu dušicu, limunsku travu, mentu, origano itd.) možeš kupiti već uzgojene za 2-3 KM po komadu na pijaci Ciglane. E sad, ako tebi treba baš sjeme onda zanemari ovaj post. 
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#10761 Re: Gdje u Sa......
Hvala puno, znam gdje je ta radnja.FMDzem wrote:Ima u Skenderiji, tamo sam vidio u onoj BBsport, čini mi se tako da se zove, uglavnom naletićeš.Ali_G wrote:Da li negdje u Sa ima kupiti tabla za fudbalske trenere, ono za crtanje taktike, po mogucnosti sa magnetima?
Tnx
Btw, treba li ti kakav pomoćnik, čisto volonterski.
Ma meni ovo treba za poklon:-)
-
staradis
- Posts: 1873
- Joined: 03/04/2012 17:40
#10762 Re: Gdje u Sa......
Nisam odavno vidjao to bilje. Potrazi po bolje opremljenim centrima.
Svakako bi ti preporucio da kupis vec ono malo uzgojeno i samo presadis.
Svakako bi ti preporucio da kupis vec ono malo uzgojeno i samo presadis.
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#10763 Re: Gdje u Sa......
Treba mi kvalitetnija šerpa srednje veličine, ali da nije sad cijena 100 KM.
Sve što sam imala kvalitetnog posudja do sad bilo je iz kompleta tako da pojma nemam ima li kvalitetno pojedinačno uzeti...
Sve što sam imala kvalitetnog posudja do sad bilo je iz kompleta tako da pojma nemam ima li kvalitetno pojedinačno uzeti...
- LieToMe
- Posts: 1300
- Joined: 21/02/2011 11:07
- Location: ...tamo gdje je sve po mom...
#10764 Re: Gdje u Sa......
Metalac, solidan omjer cijene i kvalitetešatirana_ljubičica wrote:Treba mi kvalitetnija šerpa srednje veličine, ali da nije sad cijena 100 KM.
Sve što sam imala kvalitetnog posudja do sad bilo je iz kompleta tako da pojma nemam ima li kvalitetno pojedinačno uzeti...
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#10765 Re: Gdje u Sa......
Ma pojma nemam, sve su mi sa debelim dnom od inoxa, a imam i par teflonskih... Zadovoljna sam sa njima, nema šta, al probala bih i neku noviju varijantu, ako valja.Strah me od onih iz Konzuma a ova je bila neka njemačka marka, a ostale su Korkmaz.
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#10766 Re: Gdje u Sa......
LieToMe wrote:Metalac, solidan omjer cijene i kvalitetešatirana_ljubičica wrote:Treba mi kvalitetnija šerpa srednje veličine, ali da nije sad cijena 100 KM.
Sve što sam imala kvalitetnog posudja do sad bilo je iz kompleta tako da pojma nemam ima li kvalitetno pojedinačno uzeti...es kompani je direktni zastupnik metalca a njihovo sudje imas i u vecim trznim centrima (Merkator, Konzum, Amko...)
Metalac sam vidjala al sve mi nekako lagane šerpe, možda nisam naletila na pravu... Ja ono vjerujem da šerpa mora biti teška
Ipak hvala, pogledaću naravno .
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#10767 Re: Gdje u Sa......
nisu ravne plate, a šta je sa onim delimano?jesu li puno skupe i kakve su?
- LieToMe
- Posts: 1300
- Joined: 21/02/2011 11:07
- Location: ...tamo gdje je sve po mom...
#10768 Re: Gdje u Sa......
Kao sto ti rece krvava zavisi za sta ti treba i na cemu kuhas. Ja kuham na plinu i meni su idealne ove od metalca (u njima kuham supice, variva, tjesteninu...). Ove za debelim dnom koristim samo kad kuham puding, kreme za kolace i mlijeko.šatirana_ljubičica wrote:LieToMe wrote:Metalac, solidan omjer cijene i kvalitetešatirana_ljubičica wrote:Treba mi kvalitetnija šerpa srednje veličine, ali da nije sad cijena 100 KM.
Sve što sam imala kvalitetnog posudja do sad bilo je iz kompleta tako da pojma nemam ima li kvalitetno pojedinačno uzeti...es kompani je direktni zastupnik metalca a njihovo sudje imas i u vecim trznim centrima (Merkator, Konzum, Amko...)
Metalac sam vidjala al sve mi nekako lagane šerpe, možda nisam naletila na pravu... Ja ono vjerujem da šerpa mora biti teška
Ipak hvala, pogledaću naravno .
Ima i metalac koliko sam vidjela onih nekih sa debelim dnom. Javi sta si kupila, mozda i nama sta zatreba
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#10770 Re: Gdje u Sa......
def pogledati u eš-u
pored metalca imaju stvarno lijep izbor posudja
u primus balkanu sam takodjer vidjela jaaako lijepe serpe, samo mislim da su bile mrvu skuplje
pored metalca imaju stvarno lijep izbor posudja
u primus balkanu sam takodjer vidjela jaaako lijepe serpe, samo mislim da su bile mrvu skuplje
-
sweet_sin
- Posts: 296
- Joined: 31/12/2012 01:30
#10771 Re: Gdje u Sa......
domod SCCšatirana_ljubičica wrote:Treba mi kvalitetnija šerpa srednje veličine, ali da nije sad cijena 100 KM.
Sve što sam imala kvalitetnog posudja do sad bilo je iz kompleta tako da pojma nemam ima li kvalitetno pojedinačno uzeti...
- GarfieldLover
- Posts: 432
- Joined: 05/03/2013 13:07
#10772 Re: Gdje u Sa......
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Last edited by GarfieldLover on 31/03/2017 14:37, edited 1 time in total.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#10773 Re: Gdje u Sa......
Gdje se vadi uvjerenje da se ne nalazim u jedinstvenom sistemu registracije kao osiguranik? Na jednom mjestu pise Porezna uprava FBiH a drugi kazu u opstini u kojoj imam prebivaliste.
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#10774 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima veci izbor ukrasnih jastuka ili jastucnica? Ili eventualno platno za sasiti iste?
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#10775 Re: Gdje u Sa......
Imaš fin izbor u jysku mada ono sto valja nije ni jeftino. Imaš online katalog pa mozes pogledati kod kuće da ne lutas dzaba.
Platna imaš na pijaci, fisu...
Ja sam kupila divne jastucnice u Bingu, mada tamo nema uvijek.
Platna imaš na pijaci, fisu...
Ja sam kupila divne jastucnice u Bingu, mada tamo nema uvijek.
