Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#10751 Re: Gdje u Sa......

Post by shandrprcSA »

Ujedam wrote:
Zovem se Zelena wrote:Mogu li se u Sarajevu naći Sobranie cigare?
pa imaš u bolje opremljenom kiosku :) a inače su 5ojra.. pazi da te ne zajebu ovi što preprodaju po piku :D
eno sad :D
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#10752 Re: Gdje u Sa......

Post by Zovem se Zelena »

shandrprcSA wrote:
Ujedam wrote:
Zovem se Zelena wrote:Mogu li se u Sarajevu naći Sobranie cigare?
pa imaš u bolje opremljenom kiosku :) a inače su 5ojra.. pazi da te ne zajebu ovi što preprodaju po piku :D
eno sad :D
Jesi mislio zaraditi na nevinom forumskom puku, a? :mrgreen:

Hvala @Ujedam.
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#10753 Gdje u Sa......

Post by Ali_G »

Da li negdje u Sa ima kupiti tabla za fudbalske trenere, ono za crtanje taktike, po mogucnosti sa magnetima?
Tnx
FMDzem
Posts: 651
Joined: 23/07/2011 20:30

#10754 Re: Gdje u Sa......

Post by FMDzem »

Ali_G wrote:Da li negdje u Sa ima kupiti tabla za fudbalske trenere, ono za crtanje taktike, po mogucnosti sa magnetima?
Tnx
Ima u Skenderiji, tamo sam vidio u onoj BBsport, čini mi se tako da se zove, uglavnom naletićeš.
Btw, treba li ti kakav pomoćnik, čisto volonterski. :D
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#10755 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Gdje odloziti 30-tak staklenih flasa nepovratne ambalaze? Ima li negdje kontejner za reciklazu stakla a da nije zavuceno puno?
x_lecter
Posts: 703
Joined: 04/11/2013 16:11

#10756 Re: Gdje u Sa......

Post by x_lecter »

Vidi sa navijacima treba to njima cesto za molotovljeve koktele
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#10757 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Ne naoruzavam neprijatelja! :D
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#10758 Re: Gdje u Sa......

Post by Angel_of... »

Gdje kupiti sjeme za zacinsko bilje (razna) za uzgoj u teglama/posudama kuci??
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#10759 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Većinu začinskog bilja (bosiljak, ružmarin, majčinu dušicu, limunsku travu, mentu, origano itd.) možeš kupiti već uzgojene za 2-3 KM po komadu na pijaci Ciglane. E sad, ako tebi treba baš sjeme onda zanemari ovaj post. :)
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#10760 Re: Gdje u Sa......

Post by Angel_of... »

.
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#10761 Re: Gdje u Sa......

Post by Ali_G »

FMDzem wrote:
Ali_G wrote:Da li negdje u Sa ima kupiti tabla za fudbalske trenere, ono za crtanje taktike, po mogucnosti sa magnetima?
Tnx
Ima u Skenderiji, tamo sam vidio u onoj BBsport, čini mi se tako da se zove, uglavnom naletićeš.
Btw, treba li ti kakav pomoćnik, čisto volonterski. :D
Hvala puno, znam gdje je ta radnja.
Ma meni ovo treba za poklon:-)
staradis
Posts: 1873
Joined: 03/04/2012 17:40

#10762 Re: Gdje u Sa......

Post by staradis »

Nisam odavno vidjao to bilje. Potrazi po bolje opremljenim centrima.
Svakako bi ti preporucio da kupis vec ono malo uzgojeno i samo presadis.
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#10763 Re: Gdje u Sa......

Post by šatirana_ljubičica »

Treba mi kvalitetnija šerpa srednje veličine, ali da nije sad cijena 100 KM.
Sve što sam imala kvalitetnog posudja do sad bilo je iz kompleta tako da pojma nemam ima li kvalitetno pojedinačno uzeti...
User avatar
LieToMe
Posts: 1300
Joined: 21/02/2011 11:07
Location: ...tamo gdje je sve po mom...

#10764 Re: Gdje u Sa......

Post by LieToMe »

šatirana_ljubičica wrote:Treba mi kvalitetnija šerpa srednje veličine, ali da nije sad cijena 100 KM.
Sve što sam imala kvalitetnog posudja do sad bilo je iz kompleta tako da pojma nemam ima li kvalitetno pojedinačno uzeti...
Metalac, solidan omjer cijene i kvalitete :wink: es kompani je direktni zastupnik metalca a njihovo sudje imas i u vecim trznim centrima (Merkator, Konzum, Amko...)
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#10765 Re: Gdje u Sa......

Post by šatirana_ljubičica »

Ma pojma nemam, sve su mi sa debelim dnom od inoxa, a imam i par teflonskih... Zadovoljna sam sa njima, nema šta, al probala bih i neku noviju varijantu, ako valja.Strah me od onih iz Konzuma a ova je bila neka njemačka marka, a ostale su Korkmaz.
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#10766 Re: Gdje u Sa......

Post by šatirana_ljubičica »

LieToMe wrote:
šatirana_ljubičica wrote:Treba mi kvalitetnija šerpa srednje veličine, ali da nije sad cijena 100 KM.
Sve što sam imala kvalitetnog posudja do sad bilo je iz kompleta tako da pojma nemam ima li kvalitetno pojedinačno uzeti...
Metalac, solidan omjer cijene i kvalitete :wink: es kompani je direktni zastupnik metalca a njihovo sudje imas i u vecim trznim centrima (Merkator, Konzum, Amko...)

Metalac sam vidjala al sve mi nekako lagane šerpe, možda nisam naletila na pravu... Ja ono vjerujem da šerpa mora biti teška :D

Ipak hvala, pogledaću naravno .
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#10767 Re: Gdje u Sa......

Post by šatirana_ljubičica »

nisu ravne plate, a šta je sa onim delimano?jesu li puno skupe i kakve su?
User avatar
LieToMe
Posts: 1300
Joined: 21/02/2011 11:07
Location: ...tamo gdje je sve po mom...

#10768 Re: Gdje u Sa......

Post by LieToMe »

šatirana_ljubičica wrote:
LieToMe wrote:
šatirana_ljubičica wrote:Treba mi kvalitetnija šerpa srednje veličine, ali da nije sad cijena 100 KM.
Sve što sam imala kvalitetnog posudja do sad bilo je iz kompleta tako da pojma nemam ima li kvalitetno pojedinačno uzeti...
Metalac, solidan omjer cijene i kvalitete :wink: es kompani je direktni zastupnik metalca a njihovo sudje imas i u vecim trznim centrima (Merkator, Konzum, Amko...)

Metalac sam vidjala al sve mi nekako lagane šerpe, možda nisam naletila na pravu... Ja ono vjerujem da šerpa mora biti teška :D

Ipak hvala, pogledaću naravno .
Kao sto ti rece krvava zavisi za sta ti treba i na cemu kuhas. Ja kuham na plinu i meni su idealne ove od metalca (u njima kuham supice, variva, tjesteninu...). Ove za debelim dnom koristim samo kad kuham puding, kreme za kolace i mlijeko.

Ima i metalac koliko sam vidjela onih nekih sa debelim dnom. Javi sta si kupila, mozda i nama sta zatreba :mrgreen:
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#10769 Re: Gdje u Sa......

Post by šatirana_ljubičica »

Hoću ;)
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#10770 Re: Gdje u Sa......

Post by Ma.Le.Na »

def pogledati u eš-u
pored metalca imaju stvarno lijep izbor posudja
u primus balkanu sam takodjer vidjela jaaako lijepe serpe, samo mislim da su bile mrvu skuplje :)
sweet_sin
Posts: 296
Joined: 31/12/2012 01:30

#10771 Re: Gdje u Sa......

Post by sweet_sin »

šatirana_ljubičica wrote:Treba mi kvalitetnija šerpa srednje veličine, ali da nije sad cijena 100 KM.
Sve što sam imala kvalitetnog posudja do sad bilo je iz kompleta tako da pojma nemam ima li kvalitetno pojedinačno uzeti...
domod SCC
User avatar
GarfieldLover
Posts: 432
Joined: 05/03/2013 13:07

#10772 Re: Gdje u Sa......

Post by GarfieldLover »

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Last edited by GarfieldLover on 31/03/2017 14:37, edited 1 time in total.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#10773 Re: Gdje u Sa......

Post by ZonFon »

Gdje se vadi uvjerenje da se ne nalazim u jedinstvenom sistemu registracije kao osiguranik? Na jednom mjestu pise Porezna uprava FBiH a drugi kazu u opstini u kojoj imam prebivaliste.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#10774 Re: Gdje u Sa......

Post by DaffyDuck »

Gdje ima veci izbor ukrasnih jastuka ili jastucnica? Ili eventualno platno za sasiti iste?
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#10775 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

Imaš fin izbor u jysku mada ono sto valja nije ni jeftino. Imaš online katalog pa mozes pogledati kod kuće da ne lutas dzaba.
Platna imaš na pijaci, fisu...
Ja sam kupila divne jastucnice u Bingu, mada tamo nema uvijek.
Post Reply