X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Bojdoo
Posts: 5
Joined: 07/01/2014 23:35

#1076 Re: X FACTOR Adria

Post by Bojdoo »

Kristina mi se svidja, zbog direktnog misljenja, kaže sve sto misli, bez puno foliranja i dodvoravanja.
EdinŠopović
Posts: 625
Joined: 26/03/2013 13:56

#1077 Re: X FACTOR Adria

Post by EdinŠopović »

Pa Tamara jedina od njih vani može napraviti karijeru, to je valjda svima jasno.
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#1078 Re: X FACTOR Adria

Post by jastuk1 »

EdinŠopović wrote:Pa Tamara jedina od njih vani može napraviti karijeru, to je valjda svima jasno.
:lol: :lol: :lol: :roll: :lol:

Nisam siguran da iko može naparaviti karijeru vani sem Ilme, ali je i ona premlada tako da ništa. Danijel tu ima najviše šanse, ali je i vani tržište prezasićeno tako da ni tu ništa.

Haris me je pozitivno iznenadio. Engleski mu je puno bolji nego što sam očekivao, a Lukijan je stvarno bio neprijatno iznenađenje jer može puuuuno bolje. Srećom za potonjeg glasa RS, tako da nema zime.
edoooox
Posts: 22
Joined: 19/12/2013 01:17

#1079 Re: X FACTOR Adria

Post by edoooox »

EdinŠopović wrote:Pa Tamara jedina od njih vani može napraviti karijeru, to je valjda svima jasno.
Bravo :D Dijelim misljenje ...
Moram dodati Ilmu, nije za inostrane karijere, ali fantastican glas :) mada je dosadna malo sa pricom
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#1080 Re: X FACTOR Adria

Post by jastuk1 »

MedenoSrce wrote:
jastuk1 wrote:Kao što sam i trubio i trubio ovdje kad je Toni licemjer Cetinski progurao ovog dosadnjaka Mladena umjesto Maida. :!:

A šta ste se svi napalili na Tamaru? Jeste lijepa, ali ispod te površinske ljepote nema ništa sem nekog latentnog pasivno agresivnog egoizma. Ja, ja i opet ja.

Umjesto vokalno egoistične Tamare, trebala je vokalno darežljiva Aleksandra Sekulić ići dalje! Isto kao što sam prije 2 sedmice i govorio da je trebao Maid mjesto Mladena ići dalje.

hu iz ju :caocao: da nisi terapiju jutros preskocio

truth is out there

@nmi, stas ba ti mislila :ljubi: hvala
Ništa nisam profulio, sve uredno uzimam. :kiss:

Evo vidi:

THE truth is out there. ;-)
Bojdoo
Posts: 5
Joined: 07/01/2014 23:35

#1081 Re: X FACTOR Adria

Post by Bojdoo »

EdinŠopović wrote:Pa Tamara jedina od njih vani može napraviti karijeru, to je valjda svima jasno.
Slažem se. Dodao bih tu Daniela, i za koju godini Ilmu, ako sve bude kako treba.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#1082 Re: X FACTOR Adria

Post by Atticus Finch »

Još jedna u nizu tv senzacija. Kakva karijera, ništa od toga. Još manje inostrana! :lol: Ovi će biti zaboravljeni dan poslije završetka ''spektakla'' kao i mnogi prije. Zbilja, kao da prvi put pratite slične programe. :-)
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#1083 Re: X FACTOR Adria

Post by skafiskafsnjak »

Bojdoo wrote:
EdinŠopović wrote:Pa Tamara jedina od njih vani može napraviti karijeru, to je valjda svima jasno.
Slažem se. Dodao bih tu Daniela, i za koju godini Ilmu, ako sve bude kako treba.
Ma vala ono dijete mi na zivac plaho ide.. neka prica sinoc nesto. Vec se ona digla u nebo ...
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#1084 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

eh pa sad drugovi i drugarice

ispade tamara upis ljepote
meni iskreno nije, ima neke tuzne oci iako lijepe boje - ali mi je od prve nekako sjela i bas mi je draga
pjesmu joj je (kao i drugima) sjebao kiki

meni ona grimasava super bi sinoc u nastupu bas mi je super zvucala, samo da je ne gledam kako pravi grimase

ilma je jedina od sviju njih sinoc pricala
jbt sve ljudi od 20+ godina hoce da buudu zvijezde
pitaju ih nesto a oni muckaju, stuckaju, kuckaju, stide se i znaju samo reci hvala
ok jest ilma starmala to nema govora ali ipak je dijete smislilo prostoprosirenu recenicu i izgovorilo je pred sirokim narodnim masama

Lukijan je meni bezlicnjak zesci
slusala sam ga na yt i super mi je zvucao ali ocito zvuci super kada pjeva kuci u studiju svom ali ovako
cijukao je na kraju ko ranjeni mis
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#1085 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

drago mi je da je mladen ispao jer je on nadmen i previse ali to nekako skromno pokazuje tj krije iza skromnosti
ali u sustini on misli da mu drugi nisu ni do koljena
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#1086 Re: X FACTOR Adria

Post by House »

skafiskafsnjak wrote:
Bojdoo wrote:
EdinŠopović wrote:Pa Tamara jedina od njih vani može napraviti karijeru, to je valjda svima jasno.
Slažem se. Dodao bih tu Daniela, i za koju godini Ilmu, ako sve bude kako treba.
Ma vala ono dijete mi na zivac plaho ide.. neka prica sinoc nesto. Vec se ona digla u nebo ...

Zbog Kristine Kovac :evil:

vokri Kristini sto nikad nece pjevati kao Ilma :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#1087 Re: X FACTOR Adria

Post by skafiskafsnjak »

ahahah ma sta ja znam, na prvom nastupu sam stekao taj utisak ... nekako je mala vec ufurana pravo ...
a dijete... :skoljka:
User avatar
kanocale
Posts: 360
Joined: 10/12/2008 21:38

#1088 Re: X FACTOR Adria

Post by kanocale »

Bojdoo wrote:
EdinŠopović wrote:Pa Tamara jedina od njih vani može napraviti karijeru, to je valjda svima jasno.
Slažem se. Dodao bih tu Daniela, i za koju godini Ilmu, ako sve bude kako treba.
daniel mi je broj 1. daleko najbolji. momak rastura. predobar.

ilma i crveni karmin...meni je nespojivo. :cry:
User avatar
LEDA
Posts: 1426
Joined: 13/04/2013 16:08

#1089 Re: X FACTOR Adria

Post by LEDA »

Prošli H20 :shock: :shock: :shock:
Razočarao me Lukijan , slabo je bilo sinoć :-? ,od njega sam više očekivala.
Ilma ,opet, dobra ,ma dijete pjeva samo je neko mora "ispolirati".
Danijel najopušteniji na sceni ,super.
Aleksandra odlična.

Mladen ispao ,pa i neka je ,on je meni neupečatljiv i dosadan.
Slavko -voditelj ,pa odlično za njega ,a i on će "nadoći". :lol:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#1090 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

ja sam ocito jedina koju danijel ne dotice NI NAJMANJE!
User avatar
LEDA
Posts: 1426
Joined: 13/04/2013 16:08

#1091 Re: X FACTOR Adria

Post by LEDA »

Dobar je Danijel,dobro pjeva.
mene još niko nije dotakao. :lol:
Baba_Droga
Posts: 407
Joined: 24/01/2006 23:16

#1092 Re: X FACTOR Adria

Post by Baba_Droga »

Kako ziri, a najviše Kiki prave vještačke face...
Prvo pogledaju u kameru pa kada vide da ih snima onda nastupaju neka vještačka zadovoljna klimanja glavom i usnopuĆne face.... :-)
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#1093 Re: X FACTOR Adria

Post by House »

Btw Voditelja treba baciti lavovima :D isto dijete s posebnim potrebama
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#1094 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

Partizzanka wrote:ja sam ocito jedina koju danijel ne dotice NI NAJMANJE!
Ni mene ne dotiče :lol: krije se iza neke lažne skromnosti, bezveze lik
saale
Posts: 1440
Joined: 08/07/2008 13:39

#1095 Re: X FACTOR Adria

Post by saale »

Baba_Droga wrote:Kako ziri, a najviše Kiki prave vještačke face...
Prvo pogledaju u kameru pa kada vide da ih snima onda nastupaju neka vještačka zadovoljna klimanja glavom i usnopuĆne face.... :-)
:izet: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#1096 Re: X FACTOR Adria

Post by dustaban »

House wrote:Btw Voditelja treba baciti lavovima :D isto dijete s posebnim potrebama
A djeca sa posebnim potrebama se inace bacaju lavovima ?!
:twisted:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1097 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Bann za ovog što vrijeđa djecu sa posebnim potrebama !

Inače.

Ilma - superirorna je. Najbolja. Fenomenalna. Samo joj neko mora reći da prestane pričati u momentima, jer zvuči k'o djevojački spomenar.
Haris - superioran i on. Fenomenalan.
Danijel - ti čeznutljivi pogledi u daljinu, lagani osmijeh koji poručuje - "Sačuvajte dopre dupine i neka bude mir u svijetu" u kombinaciji sa nevjerovatno pizdastim izborom pjesama, u meni budi neki nagon da ga ošamarim, da je samo malo bliže. S ovako "autentničnom" facom i stavom može eventualno biti predgrupa Hari Mata Hariju ili učesnik Velikog Brata iz Makedonije. Za sve ostalo je PREDOSADAN.
Muški bend - Vrlo simpatično. S tim da bi Kristina trebala imati obzira da su to sve momci odrasli, a ne neke pubertetlije, pa da skakuću okolo s nekim gej pjesmuljom.
Ženski bend - Hajde de. Moglo ih se slušati.
Lukijan - 90 % pjesme apsolutno van ritma. Loše, bezidejno, mrtvački. Katastrofalno.
Aleksandra - snažno, upečatljivo, autentnično. Mogao bih je zamisliti kao nekog na čiji bih nastup otišao.
Tamara - pjevala pjesmu koja je dio ZMBT repertoara. Sve je rečeno.
H20 - Fifi je bilo bolji dio dueta koji u kontinuitetu skasapi svaku dobru pjesmu koju dobiju.
Mladen - prosječan pjevač koji privlači tzv. ljubitelje kvalitetne muzike koji u njegovom arogantnom držanju i dubokom glasu prepoznaju neki silni kvalitet. Dosadan je do neprepoznatljivosti. Kompletan užas.
Aleksa Perović - vjerovatni pobjednik. Ne zato što je neki ubij BOže pjevač, već zato što će curice pod naletom androgena glasati, kao i gejevi.
Luisova kćerka - jedva sam se sjetio da je i nastupala.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#1098 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

Partizzanka wrote:ja sam ocito jedina koju danijel ne dotice NI NAJMANJE!
nisi jedina
meni je sav mlak, ni tamo ni vamo
nit ima facu i pojavu koja se pamti, nit je nesto senzacionalan kao pjevac


sto se tice Tamare, nije sad uber ljepotica, lijepa jeste nema govora- ali je jebozovna, to je bitnije nego da je ljepotica :mrgreen:
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#1099 Re: X FACTOR Adria

Post by Averus »

Meni Tamara vizuelno osrednja :zoka:
Jebozovna - ni blizu...


Ilma je najsexy :izet: :lol:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#1100 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

lecler - kao da sam ja ovo pisala :)
Post Reply