P308 wrote:Ma to je lik iz serije Srecni ljudi koji se predstavlja kao nesto sto nije, ukratko.kakavdanakneiskustvu wrote:_nevermind_ wrote:Vendi nominovala naravno Marka Maria del Tintoreto
i drugi nominovani Slavko
zbog čega vendi tako zove maju?
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65963
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1076 Re: Veliki Brat 2013
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65963
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#1078 Re: Veliki Brat 2013
kakavdanakneiskustvu wrote:http://www.velikibrat2013.com/2013/maja ... -i-slavku/
Nego zna li se ko je nominovan?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#1079 Re: Veliki Brat 2013
Uvlacenje u dupe by Maja N.
Sto se onaj Celo uzdig'o nestA, imponuje mu sto ga Maja odmjerava. Cica jedan perverzni nabildani.
Sto se onaj Celo uzdig'o nestA, imponuje mu sto ga Maja odmjerava. Cica jedan perverzni nabildani.
-
sonjiii
- Posts: 44
- Joined: 04/04/2013 23:38
#1080 Re: Veliki Brat 2013
Ma samo da se Nevena hoce malo vise ukljuciti.Od samog starta se vidjelo da je djevojka na mjestu,i evo...ostade takva.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#1081 Re: Veliki Brat 2013
Ja ne znam progovori li ona, ili suti cijeli dansonjiii wrote:Ma samo da se Nevena hoce malo vise ukljuciti.Od samog starta se vidjelo da je djevojka na mjestu,i evo...ostade takva.
-
arminem
- Posts: 100
- Joined: 17/02/2012 16:27
#1082 Re: Veliki Brat 2013
evo uživo Žurka u kuci VB http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html Puno se Uros oko Soraje vrti,ali nije Soraja Ava 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1083 Re: Veliki Brat 2013
Ma bi Soraja, al da se ne zna.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#1085 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:sta sindi radi?
-
Holms
- Posts: 515
- Joined: 27/01/2012 22:51
#1086 Re: Veliki Brat 2013
ova Ava je izgleda ženska verzija Ekrema Jevrića
-
sonjiii
- Posts: 44
- Joined: 04/04/2013 23:38
#1087 Re: Veliki Brat 2013
Evo,upravo prica...recituje..Ambrozija wrote:Ja ne znam progovori li ona, ili suti cijeli dansonjiii wrote:Ma samo da se Nevena hoce malo vise ukljuciti.Od samog starta se vidjelo da je djevojka na mjestu,i evo...ostade takva.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1088 Re: Veliki Brat 2013
ja se pitam za sindi, ti za mene...Ambrozija wrote:didžej wrote:sta sindi radi?Znala sam, sad citam na farmi nesto pises o gljivi, i kontam cudo ovo ne pita za sindi
trougao na pomolu.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1089 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:ja se pitam za sindi, ti za mene...Ambrozija wrote:didžej wrote:sta sindi radi?Znala sam, sad citam na farmi nesto pises o gljivi, i kontam cudo ovo ne pita za sindi
trougao na pomolu.
Ili sad popularno receno - Trougao u najavi
Zna li se ko je nominovan?
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1090 Re: Veliki Brat 2013
kvadrat u najavi?_nevermind_ wrote:
![]()
![]()
![]()
![]()
Ili sad popularno receno - Trougao u najavi![]()
Zna li se ko je nominovan?
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1091 Re: Veliki Brat 2013
E vala basHolms wrote:ova Ava je izgleda ženska verzija Ekrema Jevrića
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#1092 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:ja se pitam za sindi, ti za mene...Ambrozija wrote:didžej wrote:sta sindi radi?Znala sam, sad citam na farmi nesto pises o gljivi, i kontam cudo ovo ne pita za sindi
trougao na pomolu.
Imam li sanse protiv Sindi?
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1093 Re: Veliki Brat 2013
Kakva je ovo festa, svi se razbjezali u sobu i pricaona
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1094 Re: Veliki Brat 2013
nisam iskljuciv covjek.Ambrozija wrote:
![]()
Imam li sanse protiv Sindi?
-
sonjiii
- Posts: 44
- Joined: 04/04/2013 23:38
#1095 Re: Veliki Brat 2013
Naidjoh na Farmu.Tamo haoooooooooos..Muzika uzivo,svi pjevaju,igraju...Merak,bedak... 
-
pepe le frr
- Posts: 57
- Joined: 13/12/2009 14:47
#1096 Re: Veliki Brat 2013
Ova Ava utuši ove likove o Urošu, mogla bi 24 sata o njemu trabunjati.Ona bi jadna samo da je ona u centru pažnje, samo dok Vendi pukne film.
-
Ime postoji
- Posts: 160
- Joined: 23/10/2012 00:37
#1097 Re: Veliki Brat 2013
Sta radi ova Ava,Boze sacuvaj,nista ne kontam!

- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1098 Re: Veliki Brat 2013
Šta ju je ovog puta navelo na to? Ne da joj treba puno, al eto.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79547
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1099 Re: Veliki Brat 2013
sha je to bilo 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1100 Re: Veliki Brat 2013
Haj nek neka od ovih žena pojasni šta se desilo, ne pravite se lude! 
