Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Filter
Posts: 8665
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#10726 Re: Gdje u Sa......

Post by Filter »

bai wrote:Da li neko zna gdje se može kupiti frižider pa plin u Sarajevu ili bilo gdje u BiH. Znači isključivo na plin, treba mi za kampovanja u nedodjiji bez struje.
:( mrka kapa... kazu da se zna nekad zalomiti na piku, al ja jos nisam uspio naci
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#10727 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

mali_balon wrote:
mali_balon wrote:Gdje se ima kupiti igracka pepa prase, bez suvislih komentara plizzz

Igdje????

probaj u prodavnici igracaka na -1 spratu u importanneu (jedino mi to pada na pamet)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10728 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Emi_Nevermind wrote:Supercali, mozda ima na piku ako je kriza :lol: :D
Trebas otici na temu prevaranti s pika
Vidis da to nije sigurna opcija mozes kupiti pokvareno ili polovno nedaj boze :)
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10729 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

Iuuuuuu :qq: :lala: :lala: :lala: Grozan si :lol: :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10730 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Gdje u sa naci ovu emi nevermind :)
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10731 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

Ja znam gdje neces :D Na bazen(u/ima) :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10732 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Pa gdje cu naci mozes reci i na pp :)
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#10733 Re: Gdje u Sa......

Post by jedna tamo »

Emi_Nevermind wrote:
jedna tamo wrote:Ne tražim ovakav izgled stola, već oblik, ovalni...

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
Nadati se :lol:
:shmizla1: :lol: a koliko ti imaš godina? jel tlinaest? možda si ljubomorna na moju novu lutkicu?
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#10734 Re: Gdje u Sa......

Post by Maharadza »

SPEJ LJEPILO?
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10735 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

Nisam bubomojna, vec sam se bavila interijer dizajnom, a ovaj look je malo ono ejti-najn :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#10736 Re: Gdje u Sa......

Post by bitanga_sa_otesa »

Maharadza wrote:SPEJ LJEPILO?
imas u skoro svim bolje opremljenim prodavnicama boja i lakova
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#10737 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Gdje bih mogao naći slušalice sa dugim kablom da ih utaknem u TV? Bežične su sve preko 100 KM.
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#10738 Re: Gdje u Sa......

Post by jedna tamo »

Pa ako si već velika,onda bi trebala znati da je onaj tvoj post "nadati se" klasično ironično provociranje i ne pokazuje nimalo kulture ni odgoja, a što se tiče interijera ja tražim ono što mi odgovara i što mi je praktično, ko ganja modu može svake godine namještaj mijenjati jer stalno nešto novo izlazi isto kao i tehnika.

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10739 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Eborg wrote:Gdje bih mogao naći slušalice sa dugim kablom da ih utaknem u TV? Bežične su sve preko 100 KM.
kupis obicne slusalice i kupis produzni za slusalice to ti je najjeftinija varijanta
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10740 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

neke stvari ne izlaze iz mode ;)
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#10741 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

supercali wrote:
Eborg wrote:Gdje bih mogao naći slušalice sa dugim kablom da ih utaknem u TV? Bežične su sve preko 100 KM.
kupis obicne slusalice i kupis produzni za slusalice to ti je najjeftinija varijanta
A gdje to da nabavim? Treba mi preko 2 m.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10742 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Eborg wrote:
supercali wrote:
Eborg wrote:Gdje bih mogao naći slušalice sa dugim kablom da ih utaknem u TV? Bežične su sve preko 100 KM.
kupis obicne slusalice i kupis produzni za slusalice to ti je najjeftinija varijanta
A gdje to da nabavim? Treba mi preko 2 m.
pa imas to u svakoj ovoj prodavnici tehnicke opreme pa mozes i stiklati produzni na produzni mada bi onda moglo gubiti na kvaliteti
to nek ti objasne ovi sto vise znaju o tome
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#10743 Re: Gdje u Sa......

Post by chengaba »

Eborg wrote:Gdje bih mogao naći slušalice sa dugim kablom da ih utaknem u TV? Bežične su sve preko 100 KM.
Imaš u electronic centru produžnih kablova za slushe (EC je kod sarajevo osiguranja kod vječne vatre, i dole na Marijin dvoru na tramvajskoj), oko 4-5 maraka ti dođe... Ja sam uzimao 2 metra, ako nema dužih, uzmi dva :D
User avatar
otherside
Posts: 4922
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#10744 Re: Gdje u Sa......

Post by otherside »

mali_balon wrote:
mali_balon wrote:Gdje se ima kupiti igracka pepa prase, bez suvislih komentara plizzz

Igdje????
cini mi se da vidjeh pepu u onoj radnji sa igrackama na zadnjem spratu u BBI (gdje je hrana).
to je bilo prije 3-4 dana.
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#10745 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Hvala!
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10746 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

otherside wrote:
mali_balon wrote:
mali_balon wrote:Gdje se ima kupiti igracka pepa prase, bez suvislih komentara plizzz

Igdje????
cini mi se da vidjeh pepu u onoj radnji sa igrackama na zadnjem spratu u BBI (gdje je hrana).
to je bilo prije 3-4 dana.
zar su opet otvorili?
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#10747 Re: Gdje u Sa......

Post by Zovem se Zelena »

Mogu li se u Sarajevu naći Sobranie cigare?
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#10748 Re: Gdje u Sa......

Post by shandrprcSA »

Zovem se Zelena wrote:Mogu li se u Sarajevu naći Sobranie cigare?
PIK
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#10749 Re: Gdje u Sa......

Post by Ujedam »

Zovem se Zelena wrote:Mogu li se u Sarajevu naći Sobranie cigare?
pa imaš u bolje opremljenom kiosku :) a inače su 5ojra.. pazi da te ne zajebu ovi što preprodaju po piku :D
staradis
Posts: 1873
Joined: 03/04/2012 17:40

#10750 Re: Gdje u Sa......

Post by staradis »

Kupio sam onaj grčki jogurt. Dukat ga proizvodi i zove se dukatos. 150 ml košta 85 kf sto je jako skupo
Post Reply