bai wrote:Da li neko zna gdje se može kupiti frižider pa plin u Sarajevu ili bilo gdje u BiH. Znači isključivo na plin, treba mi za kampovanja u nedodjiji bez struje.
Gdje u Sa......
- Filter
- Posts: 8665
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#10726 Re: Gdje u Sa......
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#10727 Re: Gdje u Sa......
mali_balon wrote:mali_balon wrote:Gdje se ima kupiti igracka pepa prase, bez suvislih komentara plizzz
Igdje????
probaj u prodavnici igracaka na -1 spratu u importanneu (jedino mi to pada na pamet)
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#10728 Re: Gdje u Sa......
Trebas otici na temu prevaranti s pikaEmi_Nevermind wrote:Supercali, mozda ima na piku ako je kriza![]()
Vidis da to nije sigurna opcija mozes kupiti pokvareno ili polovno nedaj boze
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#10730 Re: Gdje u Sa......
Gdje u sa naci ovu emi nevermind 
-
Emi_Nevermind
- Posts: 900
- Joined: 25/05/2010 22:34
#10731 Re: Gdje u Sa......
Ja znam gdje neces
Na bazen(u/ima) 
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#10732 Re: Gdje u Sa......
Pa gdje cu naci mozes reci i na pp 
- jedna tamo
- Posts: 7569
- Joined: 09/10/2009 10:48
- Location: tamo gdje je sve po mom
#10733 Re: Gdje u Sa......
Emi_Nevermind wrote:Nadati sejedna tamo wrote:Ne tražim ovakav izgled stola, već oblik, ovalni...
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
-
Emi_Nevermind
- Posts: 900
- Joined: 25/05/2010 22:34
#10735 Re: Gdje u Sa......
Nisam bubomojna, vec sam se bavila interijer dizajnom, a ovaj look je malo ono ejti-najn 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#10736 Re: Gdje u Sa......
imas u skoro svim bolje opremljenim prodavnicama boja i lakovaMaharadza wrote:SPEJ LJEPILO?
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#10737 Re: Gdje u Sa......
Gdje bih mogao naći slušalice sa dugim kablom da ih utaknem u TV? Bežične su sve preko 100 KM.
- jedna tamo
- Posts: 7569
- Joined: 09/10/2009 10:48
- Location: tamo gdje je sve po mom
#10738 Re: Gdje u Sa......
Pa ako si već velika,onda bi trebala znati da je onaj tvoj post "nadati se" klasično ironično provociranje i ne pokazuje nimalo kulture ni odgoja, a što se tiče interijera ja tražim ono što mi odgovara i što mi je praktično, ko ganja modu može svake godine namještaj mijenjati jer stalno nešto novo izlazi isto kao i tehnika.
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#10739 Re: Gdje u Sa......
kupis obicne slusalice i kupis produzni za slusalice to ti je najjeftinija varijantaEborg wrote:Gdje bih mogao naći slušalice sa dugim kablom da ih utaknem u TV? Bežične su sve preko 100 KM.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#10740 Re: Gdje u Sa......
neke stvari ne izlaze iz mode 
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#10741 Re: Gdje u Sa......
A gdje to da nabavim? Treba mi preko 2 m.supercali wrote:kupis obicne slusalice i kupis produzni za slusalice to ti je najjeftinija varijantaEborg wrote:Gdje bih mogao naći slušalice sa dugim kablom da ih utaknem u TV? Bežične su sve preko 100 KM.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#10742 Re: Gdje u Sa......
pa imas to u svakoj ovoj prodavnici tehnicke opreme pa mozes i stiklati produzni na produzni mada bi onda moglo gubiti na kvalitetiEborg wrote:A gdje to da nabavim? Treba mi preko 2 m.supercali wrote:kupis obicne slusalice i kupis produzni za slusalice to ti je najjeftinija varijantaEborg wrote:Gdje bih mogao naći slušalice sa dugim kablom da ih utaknem u TV? Bežične su sve preko 100 KM.
to nek ti objasne ovi sto vise znaju o tome
- chengaba
- Posts: 1870
- Joined: 08/10/2003 00:00
#10743 Re: Gdje u Sa......
Imaš u electronic centru produžnih kablova za slushe (EC je kod sarajevo osiguranja kod vječne vatre, i dole na Marijin dvoru na tramvajskoj), oko 4-5 maraka ti dođe... Ja sam uzimao 2 metra, ako nema dužih, uzmi dvaEborg wrote:Gdje bih mogao naći slušalice sa dugim kablom da ih utaknem u TV? Bežične su sve preko 100 KM.
- otherside
- Posts: 4922
- Joined: 30/10/2004 00:32
- Location: sarajevo
#10744 Re: Gdje u Sa......
cini mi se da vidjeh pepu u onoj radnji sa igrackama na zadnjem spratu u BBI (gdje je hrana).mali_balon wrote:mali_balon wrote:Gdje se ima kupiti igracka pepa prase, bez suvislih komentara plizzz
Igdje????
to je bilo prije 3-4 dana.
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#10745 Re: Gdje u Sa......
Hvala!
-
Emi_Nevermind
- Posts: 900
- Joined: 25/05/2010 22:34
#10746 Re: Gdje u Sa......
zar su opet otvorili?otherside wrote:cini mi se da vidjeh pepu u onoj radnji sa igrackama na zadnjem spratu u BBI (gdje je hrana).mali_balon wrote:mali_balon wrote:Gdje se ima kupiti igracka pepa prase, bez suvislih komentara plizzz
Igdje????
to je bilo prije 3-4 dana.
- Zovem se Zelena
- Posts: 3461
- Joined: 23/09/2010 13:17
#10747 Re: Gdje u Sa......
Mogu li se u Sarajevu naći Sobranie cigare?
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#10748 Re: Gdje u Sa......
PIKZovem se Zelena wrote:Mogu li se u Sarajevu naći Sobranie cigare?
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#10749 Re: Gdje u Sa......
pa imaš u bolje opremljenom kioskuZovem se Zelena wrote:Mogu li se u Sarajevu naći Sobranie cigare?
-
staradis
- Posts: 1873
- Joined: 03/04/2012 17:40
#10750 Re: Gdje u Sa......
Kupio sam onaj grčki jogurt. Dukat ga proizvodi i zove se dukatos. 150 ml košta 85 kf sto je jako skupo
