Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#10726 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

Officer Crabtree wrote:Vani je i ova Netflixova serija Marseille (http://www.imdb.com/title/tt4003966/)... na francuskom je pa ako neko bude gledao i naleti na titlove engleske nek posta' gdje ima...

:sax:
treba naci samo rip sa titlovima ...da se bacim na posao :lol:
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#10727 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sema911s »

BJB wrote:
sema911s wrote:Gledili li ko Lucifer, morning star... andjela na odmoru....
Gledam predano :thumbup: ..Pocela sam gledati Man in the High Castle, cini mi se zanimljivom serijom..
dokle si sa serijom ja pregledao prvu sezonu,.,i samo?????? sta kako,.,

cekam da kniiga stigne valjda u njoj ima sta jasnije,.,Philip je bas pravi Dick ,.,zakompikovaaa ga momackii
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#10728 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

pilot mi je bio dosta da skontam da je to jedna od onih gdje je ideja i plot interesantan ali je zato egzekucija 0 bodova.
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#10729 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

sema911s wrote:
BJB wrote:
sema911s wrote:Gledili li ko Lucifer, morning star... andjela na odmoru....
Gledam predano :thumbup: ..Pocela sam gledati Man in the High Castle, cini mi se zanimljivom serijom..
dokle si sa serijom ja pregledao prvu sezonu,.,i samo?????? sta kako,.,

cekam da kniiga stigne valjda u njoj ima sta jasnije,.,Philip je bas pravi Dick ,.,zakompikovaaa ga momackii
I ja sam skinula knjigu samo se bojim da mi ne spoila seriju..
@karanana, trebas odgledati barem 5 epizoda da pohvatash neke stvari..
User avatar
dale cooper
Posts: 31350
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10730 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

The Man In The High Castle je odlična. Twist na kraju zadnje epizode je...dobar. :mrgreen:
Druga sezona je u pripremi, vjerovatno ide na jesen. Inače je bila najstrimovanija originalna
Amazon serija.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#10731 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

dale cooper wrote:The Man In The High Castle je odlična. Twist na kraju zadnje epizode je...dobar. :mrgreen:
Druga sezona je u pripremi, vjerovatno ide na jesen. Inače je bila najstrimovanija originalna
Amazon serija.

ja odgledao tri epizode,dobra serija za sad
User avatar
dale cooper
Posts: 31350
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10732 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

kakavdanakneiskustvu wrote:
dale cooper wrote:The Man In The High Castle je odlična. Twist na kraju zadnje epizode je...dobar. :mrgreen:
Druga sezona je u pripremi, vjerovatno ide na jesen. Inače je bila najstrimovanija originalna
Amazon serija.

ja odgledao tri epizode,dobra serija za sad
Kasnije bude još bolja kako polako otkrivaju slojeve misterije i kako se radnja ubrazava. Ko bude pažljiv primjetiće
i neke razlike i nepodudarnosti u onim propagandnim filmovima i što se tiče naše oficijelne istorije.
Jebiga, bilo bi lijepo raspravljati o ovome ali je previše rizika da se spojluje serija. Nego ćemo nekada pred
drugu sezonu kada nas većina pogleda prvu sezonu možda otvoriti zasebnu temu. Alternativna istorija je
fascinantna tema.
howdy
Posts: 3605
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#10733 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by howdy »



danas zavrsio sa gledanjem, serija me odusevila. niti u jednom trenutku nisam osjetio dosadu, zelju da ubrzam scenu.
preporuka.
User avatar
Bansuri
Posts: 491
Joined: 13/10/2013 00:36

#10734 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bansuri »

horace and pete! ste čekali!
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#10735 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

I'm probably like 1/16 black, you think they're gonna let me play Blade?
:D
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10736 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

howdy wrote:

danas zavrsio sa gledanjem, serija me odusevila. niti u jednom trenutku nisam osjetio dosadu, zelju da ubrzam scenu.
preporuka.

WTF ??? zesci smor
howdy
Posts: 3605
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#10737 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by howdy »

taureg71 wrote:
howdy wrote:

danas zavrsio sa gledanjem, serija me odusevila. niti u jednom trenutku nisam osjetio dosadu, zelju da ubrzam scenu.
preporuka.

WTF ??? zesci smor
jah.
rio5
Posts: 134
Joined: 09/09/2014 14:34

#10738 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by rio5 »

https://www.youtube.com/watch?v=YNep1i1r-RQ

hahah, najbolja domaca serija koju sam pogledao, ali definitivno
ima samo 20 epizoda ali je vrhunska, bolje da se i ne nastavlja jer bi je upropastili kao i uvijek
preporuka :D
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#10739 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dr Kova »

Ja počeo gledati Lucifera, solidna, dobar soundtrack, ono mozak na pašu i lagano. Završavam prvu sezonu. Može se gledati
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#10740 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sha_ba »

Buckethead wrote:Ja počeo gledati Lucifera, solidna, dobar soundtrack, ono mozak na pašu i lagano. Završavam prvu sezonu. Može se gledati
ostavi meni mejz :oops: :mrgreen:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#10741 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dr Kova »

sha_ba wrote:
Buckethead wrote:Ja počeo gledati Lucifera, solidna, dobar soundtrack, ono mozak na pašu i lagano. Završavam prvu sezonu. Može se gledati
ostavi meni mejz :oops: :mrgreen:
može mejz :izet:
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#10742 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sha_ba »

ne trpaj se okano :mrgreen:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#10743 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by hadzinicasa »

Bansuri wrote:horace and pete! ste čekali!
meine je treca epizoda odnijela... ne tematikom koliko genijalnoscu i zivotnoscu price, situacija... likovi u njoj. jos sam pod utiskom i neka se slegne prije nego sto pogledam cetvrtu epizodu.
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#10744 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

hadzinicasa wrote:
Bansuri wrote:horace and pete! ste čekali!
meine je treca epizoda odnijela... ne tematikom koliko genijalnoscu i zivotnoscu price, situacija... likovi u njoj. jos sam pod utiskom i neka se slegne prije nego sto pogledam cetvrtu epizodu.
ja sam pogledao tek prvu, izdvajam
- What? Wait, why not Trump?
- 'Cause he's a jerk. Drops out of the debates, and I don't know, I think he'd ruin this country.
- Okay.
So? Why not that? Like, what's so fucking great about this country? Listen, man, if we vote for him, that just means we want to go down, so let us go down.
- Yeah, I guess.
Hi, Marsha.
- Hey, Pete.

- Yeah, listen, nothing lasts forever, man, you know? That's just how a democracy declines, right? The populace degenerates until they elect a guy like that and he just ruins what's left. I mean, we used to be great. We used to be-- have a great work force. We used to be educated.
We used to pretend to be moral, right? Now everything's made in China by fucking babies. Everybody's stupid on purpose and nobody gives a shit about anything except consumer pleasures, so why not Trump? Let's just get this shit over with.
That should be his slogan.
"Trump: Let's get this shit over with.
TO!

Alan Alda :kravata: :srce: (zapravo uvijek, i josh iz M.A.S.H.-a) al je posebno jak u ovom
User avatar
sig_garret
Posts: 290
Joined: 24/06/2009 11:48
Location: Chozo Ruins

#10745 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sig_garret »

Osvanuo jutros na "potočićima" - Wallander S04
Image
Bodkin
Posts: 22532
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#10746 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

Jel neko poceo gledati billions? Dobra serija
User avatar
pepeljara
Posts: 7347
Joined: 22/08/2003 00:00

#10747 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pepeljara »

Krenula peta sezona person of interest, odlicna!
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#10748 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dr Kova »

Bodkin wrote:Jel neko poceo gledati billions? Dobra serija
:thumbup: meni baš dobra, pogledao sam sve epizode do sada
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#10749 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by hadzinicasa »

Saian wrote:
ja sam pogledao tek prvu, izdvajam

....
"Trump: Let's get this shit over with.
TO!

Alan Alda :kravata: :srce: (zapravo uvijek, i josh iz M.A.S.H.-a) al je posebno jak u ovom
a znam :) bas me zanima sta ces reci na trecu koja uopce nije na ovom fonu.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10750 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

Bodkin wrote:Jel neko poceo gledati billions? Dobra serija

ima care posebna tema o toj seriji, pa se ukljuci, pozzz :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Post Reply