treba naci samo rip sa titlovima ...da se bacim na posaoOfficer Crabtree wrote:Vani je i ova Netflixova serija Marseille (http://www.imdb.com/title/tt4003966/)... na francuskom je pa ako neko bude gledao i naleti na titlove engleske nek posta' gdje ima...
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#10726 Re: Gledate seriju - preporucite je
- sema911s
- Posts: 5146
- Joined: 04/03/2013 15:37
- Location: mene nosi mutna rijeka
#10727 Re: Gledate seriju - preporucite je
dokle si sa serijom ja pregledao prvu sezonu,.,i samo?????? sta kako,.,BJB wrote:Gledam predanosema911s wrote:Gledili li ko Lucifer, morning star... andjela na odmoru......Pocela sam gledati Man in the High Castle, cini mi se zanimljivom serijom..
cekam da kniiga stigne valjda u njoj ima sta jasnije,.,Philip je bas pravi Dick ,.,zakompikovaaa ga momackii
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#10728 Re: Gledate seriju - preporucite je
pilot mi je bio dosta da skontam da je to jedna od onih gdje je ideja i plot interesantan ali je zato egzekucija 0 bodova.
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#10729 Re: Gledate seriju - preporucite je
I ja sam skinula knjigu samo se bojim da mi ne spoila seriju..sema911s wrote:dokle si sa serijom ja pregledao prvu sezonu,.,i samo?????? sta kako,.,BJB wrote:Gledam predanosema911s wrote:Gledili li ko Lucifer, morning star... andjela na odmoru......Pocela sam gledati Man in the High Castle, cini mi se zanimljivom serijom..
cekam da kniiga stigne valjda u njoj ima sta jasnije,.,Philip je bas pravi Dick ,.,zakompikovaaa ga momackii
@karanana, trebas odgledati barem 5 epizoda da pohvatash neke stvari..
- dale cooper
- Posts: 31350
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#10730 Re: Gledate seriju - preporucite je
The Man In The High Castle je odlična. Twist na kraju zadnje epizode je...dobar.
Druga sezona je u pripremi, vjerovatno ide na jesen. Inače je bila najstrimovanija originalna
Amazon serija.
Druga sezona je u pripremi, vjerovatno ide na jesen. Inače je bila najstrimovanija originalna
Amazon serija.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10731 Re: Gledate seriju - preporucite je
dale cooper wrote:The Man In The High Castle je odlična. Twist na kraju zadnje epizode je...dobar.![]()
Druga sezona je u pripremi, vjerovatno ide na jesen. Inače je bila najstrimovanija originalna
Amazon serija.
ja odgledao tri epizode,dobra serija za sad
- dale cooper
- Posts: 31350
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#10732 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kasnije bude još bolja kako polako otkrivaju slojeve misterije i kako se radnja ubrazava. Ko bude pažljiv primjetićekakavdanakneiskustvu wrote:dale cooper wrote:The Man In The High Castle je odlična. Twist na kraju zadnje epizode je...dobar.![]()
Druga sezona je u pripremi, vjerovatno ide na jesen. Inače je bila najstrimovanija originalna
Amazon serija.
ja odgledao tri epizode,dobra serija za sad
i neke razlike i nepodudarnosti u onim propagandnim filmovima i što se tiče naše oficijelne istorije.
Jebiga, bilo bi lijepo raspravljati o ovome ali je previše rizika da se spojluje serija. Nego ćemo nekada pred
drugu sezonu kada nas većina pogleda prvu sezonu možda otvoriti zasebnu temu. Alternativna istorija je
fascinantna tema.
-
howdy
- Posts: 3605
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
#10733 Re: Gledate seriju - preporucite je
danas zavrsio sa gledanjem, serija me odusevila. niti u jednom trenutku nisam osjetio dosadu, zelju da ubrzam scenu.
preporuka.
- Bansuri
- Posts: 491
- Joined: 13/10/2013 00:36
#10734 Re: Gledate seriju - preporucite je
horace and pete! ste čekali!
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#10735 Re: Gledate seriju - preporucite je
I'm probably like 1/16 black, you think they're gonna let me play Blade?
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10736 Re: Gledate seriju - preporucite je
howdy wrote:
danas zavrsio sa gledanjem, serija me odusevila. niti u jednom trenutku nisam osjetio dosadu, zelju da ubrzam scenu.
preporuka.
WTF ??? zesci smor
-
howdy
- Posts: 3605
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
#10737 Re: Gledate seriju - preporucite je
jah.taureg71 wrote:howdy wrote:
danas zavrsio sa gledanjem, serija me odusevila. niti u jednom trenutku nisam osjetio dosadu, zelju da ubrzam scenu.
preporuka.
WTF ??? zesci smor
-
rio5
- Posts: 134
- Joined: 09/09/2014 14:34
#10738 Re: Gledate seriju - preporucite je
https://www.youtube.com/watch?v=YNep1i1r-RQ
hahah, najbolja domaca serija koju sam pogledao, ali definitivno
ima samo 20 epizoda ali je vrhunska, bolje da se i ne nastavlja jer bi je upropastili kao i uvijek
preporuka
hahah, najbolja domaca serija koju sam pogledao, ali definitivno
ima samo 20 epizoda ali je vrhunska, bolje da se i ne nastavlja jer bi je upropastili kao i uvijek
preporuka
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
#10739 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja počeo gledati Lucifera, solidna, dobar soundtrack, ono mozak na pašu i lagano. Završavam prvu sezonu. Može se gledati
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#10740 Re: Gledate seriju - preporucite je
ostavi meni mejzBuckethead wrote:Ja počeo gledati Lucifera, solidna, dobar soundtrack, ono mozak na pašu i lagano. Završavam prvu sezonu. Može se gledati
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
#10741 Re: Gledate seriju - preporucite je
može mejzsha_ba wrote:ostavi meni mejzBuckethead wrote:Ja počeo gledati Lucifera, solidna, dobar soundtrack, ono mozak na pašu i lagano. Završavam prvu sezonu. Može se gledati![]()
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#10742 Re: Gledate seriju - preporucite je
ne trpaj se okano 
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#10743 Re: Gledate seriju - preporucite je
meine je treca epizoda odnijela... ne tematikom koliko genijalnoscu i zivotnoscu price, situacija... likovi u njoj. jos sam pod utiskom i neka se slegne prije nego sto pogledam cetvrtu epizodu.Bansuri wrote:horace and pete! ste čekali!
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#10744 Re: Gledate seriju - preporucite je
ja sam pogledao tek prvu, izdvajamhadzinicasa wrote:meine je treca epizoda odnijela... ne tematikom koliko genijalnoscu i zivotnoscu price, situacija... likovi u njoj. jos sam pod utiskom i neka se slegne prije nego sto pogledam cetvrtu epizodu.Bansuri wrote:horace and pete! ste čekali!
TO!- What? Wait, why not Trump?
- 'Cause he's a jerk. Drops out of the debates, and I don't know, I think he'd ruin this country.
- Okay.
So? Why not that? Like, what's so fucking great about this country? Listen, man, if we vote for him, that just means we want to go down, so let us go down.
- Yeah, I guess.
Hi, Marsha.
- Hey, Pete.
- Yeah, listen, nothing lasts forever, man, you know? That's just how a democracy declines, right? The populace degenerates until they elect a guy like that and he just ruins what's left. I mean, we used to be great. We used to be-- have a great work force. We used to be educated.
We used to pretend to be moral, right? Now everything's made in China by fucking babies. Everybody's stupid on purpose and nobody gives a shit about anything except consumer pleasures, so why not Trump? Let's just get this shit over with.
That should be his slogan.
"Trump: Let's get this shit over with.
Alan Alda
- sig_garret
- Posts: 290
- Joined: 24/06/2009 11:48
- Location: Chozo Ruins
#10745 Re: Gledate seriju - preporucite je
Osvanuo jutros na "potočićima" - Wallander S04


-
Bodkin
- Posts: 22532
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#10746 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jel neko poceo gledati billions? Dobra serija
- pepeljara
- Posts: 7347
- Joined: 22/08/2003 00:00
#10747 Re: Gledate seriju - preporucite je
Krenula peta sezona person of interest, odlicna!
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
#10748 Re: Gledate seriju - preporucite je
Bodkin wrote:Jel neko poceo gledati billions? Dobra serija
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#10749 Re: Gledate seriju - preporucite je
a znamSaian wrote:
ja sam pogledao tek prvu, izdvajam
....
TO!"Trump: Let's get this shit over with.
Alan Alda![]()
(zapravo uvijek, i josh iz M.A.S.H.-a) al je posebno jak u ovom
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10750 Re: Gledate seriju - preporucite je
Bodkin wrote:Jel neko poceo gledati billions? Dobra serija
ima care posebna tema o toj seriji, pa se ukljuci, pozzz
