Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Moglo se vozit al bolje da nisam , sprzio bi i lamelu i diskove zadnje
Jebena sestica benzin sa 600000km dodje , nikad nikakvih vanrednih kvarova , samo potrosni materijal , bolan ja da kupim Ferrari kvario bi se , peh , jutros mi i graficka na pc crkla
amar1994 wrote:Ma jebat ga , nesto je bezveze 100%
Moglo se vozit al bolje da nisam , sprzio bi i lamelu i diskove zadnje
Jebena sestica benzin sa 600000km dodje , nikad nikakvih vanrednih kvarova , samo potrosni materijal , bolan ja da kupim Ferrari kvario bi se , peh , jutros mi i graficka na pc crkla
Jeli rucna zapela? Treba auto vrtiti pod rucnom i nece se desavati.
Kakva je to graficka koja brazzerz hd ne izdrzi?
amar1994 wrote:Ma jebat ga , nesto je bezveze 100%
Moglo se vozit al bolje da nisam , sprzio bi i lamelu i diskove zadnje
Jebena sestica benzin sa 600000km dodje , nikad nikakvih vanrednih kvarova , samo potrosni materijal , bolan ja da kupim Ferrari kvario bi se , peh , jutros mi i graficka na pc crkla
Jeli rucna zapela? Treba auto vrtiti pod rucnom i nece se desavati.
Kakva je to graficka koja brazzerz hd ne izdrzi?
Popustili sajle skroz , nije do rucne , isto stanje , a upaljena lampica od TC , kad smo je resetovali popustili , a cim se vratila odma steglo i tvrda kocnica .
Uh treba mi pomoc
Sad stao na parking kad ispod auta lokva, kapa voda i g12 iz hladnjaka. Ma ne da kapa nego lije :/ Prosle godine kad sam mijenjao kuciste termostata isto je kapalo iz hladnjaka ali je majstor nasuo neku tecnost i prestalo je. Cini mi se da je tad rekao da se ti hladnjaci ne vare. U pitanju je Peugeot 207 1.4 benzin. Neki savjet sta da radim? Varenje ili kupovina novog? Koja je cijena novog? Auto je preslo 115000, mozda koju hiljadu vise.
Ps kad sam otvorio cep od posude gdje se dosipa tecnost umanjilo je kapanje...
Nazovi ovlastene, Motorex, itd., raspitaj se pa vidi sta ti najbolje odgovara. Ako nije velika razlika u cijeni izmedju originalnog hladnjaka i nekog zamjenskog, radije onda kupi originalni.
A Bitangi najbolje posalji privatnu poruku pa se dogovorite oko zamjene.
Mislim da Motorex drzi danske Nissens hladnjake, i nisu nimalo losi.
Last edited by NediM17 on 24/09/2017 18:35, edited 1 time in total.
Kolko je realno da me izadje permant + da mi se to uradi ovo ispusti sta ima to stavi i tu da kupim permant jel ok cifra 50 km kolko mi je ponudjeno ? citroen c4
adodbr wrote:Kolko je realno da me izadje permant + da mi se to uradi ovo ispusti sta ima to stavi i tu da kupim permant jel ok cifra 50 km kolko mi je ponudjeno ? citroen c4
adodbr wrote:Kolko je realno da me izadje permant + da mi se to uradi ovo ispusti sta ima to stavi i tu da kupim permant jel ok cifra 50 km kolko mi je ponudjeno ? citroen c4
Dole u servisu gdje sam radio blizu autopijace ove ostale stvari i pito za permant posto mi to treba i rekose mi oko 50-tak maraka da mi oni zamjene to ovo staro sta ima unutra valjda izliju , i da kod njih uzmem taj permant od citroena , tj valjda od renola sta ja znam koji ej valjda orginalni , pa nako da vidim jel to realno nisu me dosad ni oko cega zajebali pa ne znam
3 litra 100% permanta max 15 KM, znači 35 markica platiš da čiko odvrne čep na hladnjaku ispusti stari permant, otvori čep na boci uspe novi i ozrači sistem.
LikeLike wrote:Uh treba mi pomoc
Sad stao na parking kad ispod auta lokva, kapa voda i g12 iz hladnjaka. Ma ne da kapa nego lije :/ Prosle godine kad sam mijenjao kuciste termostata isto je kapalo iz hladnjaka ali je majstor nasuo neku tecnost i prestalo je. Cini mi se da je tad rekao da se ti hladnjaci ne vare. U pitanju je Peugeot 207 1.4 benzin. Neki savjet sta da radim? Varenje ili kupovina novog? Koja je cijena novog? Auto je preslo 115000, mozda koju hiljadu vise.
Ps kad sam otvorio cep od posude gdje se dosipa tecnost umanjilo je kapanje...
prvo odeš tom mehanicaru što ti je nasuo taj neki prah za zacepljenje rupa kažeš mu da je idiot-klasicni idiot taj prašak zna napravit tešku havariju
onda odeš drugom majstoru da ti skine hladnjak pa taj hladnjak odneseš u Hotonj kod Gabeljica--ispitaju da li se može popravit i ako može poprave ga---al ti to nije neka garancija koliko ce izdržat--može mjesec može godinu a može i za heftu procurit
možeš kod njih i novi narucit
bleee_sa wrote:3 litra 100% permanta max 15 KM, znači 35 markica platiš da čiko odvrne čep na hladnjaku ispusti stari permant, otvori čep na boci uspe novi i ozrači sistem.
Ti sam skontaj jel puno
To kad naspem jel to stoji godinama tako do maxa ili se to trosi vremenom ? pitam ovo jer mi je spominjo kao dobijem da mi to naspu zamjene i daju 2 boce jos (?) ako sam dobro skonto
NediM17 wrote:Nazovi ovlastene, Motorex, itd., raspitaj se pa vidi sta ti najbolje odgovara. Ako nije velika razlika u cijeni izmedju originalnog hladnjaka i nekog zamjenskog, radije onda kupi originalni.
A Bitangi najbolje posalji privatnu poruku pa se dogovorite oko zamjene.
Mislim da Motorex drzi danske Nissens hladnjake, i nisu nimalo losi.
Sutra cu se raspitati za cijene, a bitangi cu poslati privatnu poruku. Ako mi bitanga bude daleko, ima li preporuka za jos nekog majstora ovdje s foruma?
adodbr wrote:Dole u servisu gdje sam radio blizu autopijace ove ostale stvari i pito za permant posto mi to treba i rekose mi oko 50-tak maraka da mi oni zamjene to ovo staro sta ima unutra valjda izliju , i da kod njih uzmem taj permant od citroena , tj valjda od renola sta ja znam koji ej valjda orginalni , pa nako da vidim jel to realno nisu me dosad ni oko cega zajebali pa ne znam
bleee_sa wrote:3 litra 100% permanta max 15 KM, znači 35 markica platiš da čiko odvrne čep na hladnjaku ispusti stari permant, otvori čep na boci uspe novi i ozrači sistem.
Ti sam skontaj jel puno
To kad naspem jel to stoji godinama tako do maxa ili se to trosi vremenom ? pitam ovo jer mi je spominjo kao dobijem da mi to naspu zamjene i daju 2 boce jos (?) ako sam dobro skonto
Vremenski bi ga trebao mjenjati svake 3 godine, ili pri velikom servisu, šta te prije stigne.
Ako je sve uredu ne bi trebalo išta da se troši, to je zatvoreni sistem kroz koji tečnost kruži.