Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#10701 Re: Gledate seriju - preporucite je
ja sam citala samo par intervjua i tamo je, cini mi se, rekao da nije totalni diy. ne smeta taj "amaterski" feel, ne kvari cjelokupni rad.
-
howdy
- Posts: 3605
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
#10702 Re: Gledate seriju - preporucite je
ne znam jel do mene, ali u sopranosima je bilo itekako kvalitetne zajebancije. dosta puta sam oplako 
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#10703 Re: Gledate seriju - preporucite je
Epizoda Pine Barrens je citava za oplakatihowdy wrote:ne znam jel do mene, ali u sopranosima je bilo itekako kvalitetne zajebancije. dosta puta sam oplako
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#10704 Re: Gledate seriju - preporucite je
Počeo ponovo gledat Prison Break. Za dan pregledao čitavu prvu sezonu i dvije epizode druge 
- sema911s
- Posts: 5146
- Joined: 04/03/2013 15:37
- Location: mene nosi mutna rijeka
#10705 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gledili li ko Lucifer, morning star... andjela na odmoru....
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#10706 Re: Gledate seriju - preporucite je
Počeo gledati rusku seriju - skroz ok
Proshchay, lyubimaya!
http://www.imdb.com/title/tt3764934/?ref_=fn_al_tt_1

Proshchay, lyubimaya!
http://www.imdb.com/title/tt3764934/?ref_=fn_al_tt_1

- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#10707 Re: Gledate seriju - preporucite je
Wayward Pines pocinje druga sezona 14. Maja.
OK za gledanje u cugu inace prva sezona je bila donekle zanimljiva ali vise smijesna nego zanimljiva.
Zavrsio sa drugom sezonom Knick
uz standardne danasnje serije GOT, HOC, Homeland meni je Knick medju najboljim.
OK za gledanje u cugu inace prva sezona je bila donekle zanimljiva ali vise smijesna nego zanimljiva.
Zavrsio sa drugom sezonom Knick
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#10708 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ma dobar Wayward zanimljiv..
E cuj 14 druga sezona, brzi su.
E cuj 14 druga sezona, brzi su.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10709 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jack Be Nimble wrote:Wayward Pines pocinje druga sezona 14. Maja.
OK za gledanje u cugu inace prva sezona je bila donekle zanimljiva ali vise smijesna nego zanimljiva.
Zavrsio sa drugom sezonom Knickuz standardne danasnje serije GOT, HOC, Homeland meni je Knick medju najboljim.
na imdb pise 25. maja
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 02/05/2016 08:25, edited 1 time in total.
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#10710 Re: Gledate seriju - preporucite je
gledam ja semasema911s wrote:Gledili li ko Lucifer, morning star... andjela na odmoru....
- sema911s
- Posts: 5146
- Joined: 04/03/2013 15:37
- Location: mene nosi mutna rijeka
#10711 Re: Gledate seriju - preporucite je
sha_ba wrote:gledam ja semasema911s wrote:Gledili li ko Lucifer, morning star... andjela na odmoru....![]()
![]()
zaljubih se u lucifera,., a to ne valja ,.ne ne
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#10712 Re: Gledate seriju - preporucite je
i ja sam u Mejzsema911s wrote:sha_ba wrote:gledam ja semasema911s wrote:Gledili li ko Lucifer, morning star... andjela na odmoru....![]()
![]()
zaljubih se u lucifera,., a to ne valja ,.ne ne
- sema911s
- Posts: 5146
- Joined: 04/03/2013 15:37
- Location: mene nosi mutna rijeka
#10713 Re: Gledate seriju - preporucite je
sha_ba wrote:sema911s wrote:i ja sam u Mejzsha_ba wrote:Gledili li ko Lucifer, morning star... andjela na odmoru....
gledam ja sema![]()
![]()
zaljubih se u lucifera,., a to ne valja ,.ne ne![]()
![]()
![]()
![]()
Sex adictt
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#10714 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sutra počinje najvjerovatnije poslednja, 5 sezona Person Of Interest.
- RIZVA
- Posts: 20786
- Joined: 18/03/2007 15:18
- Location: Sarajevo
#10715 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kakav je Damien? Utisci?
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#10716 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sutra pocinje treca sezona , u petak vec na torrentima
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#10717 Re: Gledate seriju - preporucite je
auu ja svakako ponovio gradivo prije par sedmica.
Inace 12tog jula ide i druga sezona mr. robot.
Inace 12tog jula ide i druga sezona mr. robot.
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#10718 Re: Gledate seriju - preporucite je
auuu e za mushtuluka ste....
za peaky blinderse, ne za ono smece od mr. robota.
vau, sutra pocinje, kakva vijest. sto sam ja konto da je spomenuto da ide nekad od oktobra.
za peaky blinderse, ne za ono smece od mr. robota.
vau, sutra pocinje, kakva vijest. sto sam ja konto da je spomenuto da ide nekad od oktobra.
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#10719 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gledam predanosema911s wrote:Gledili li ko Lucifer, morning star... andjela na odmoru....
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10720 Re: Gledate seriju - preporucite je
BJB wrote:Gledam predanosema911s wrote:Gledili li ko Lucifer, morning star... andjela na odmoru......Pocela sam gledati Man in the High Castle, cini mi se zanimljivom serijom..
i ja poceo,solidna prva epizoda
- sema911s
- Posts: 5146
- Joined: 04/03/2013 15:37
- Location: mene nosi mutna rijeka
#10721 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ono nacisti pobijedili, amerika podijeljena... Jel to ta serijaBJB wrote:Gledam predanosema911s wrote:Gledili li ko Lucifer, morning star... andjela na odmoru......Pocela sam gledati Man in the High Castle, cini mi se zanimljivom serijom..
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10722 Re: Gledate seriju - preporucite je
sema911s wrote:Ono nacisti pobijedili, amerika podijeljena... Jel to ta serijaBJB wrote:Gledam predanosema911s wrote:Gledili li ko Lucifer, morning star... andjela na odmoru......Pocela sam gledati Man in the High Castle, cini mi se zanimljivom serijom..
jeste
- edo82
- Posts: 125
- Joined: 28/04/2010 07:43
#10723 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mejz jede malu djecu, a i detektivka je vrh. Inače meni dobra serija. Nekako opuštajuća. Uopšte nije tegobnasha_ba wrote:i ja sam u Mejzsema911s wrote:sha_ba wrote: gledam ja sema![]()
![]()
zaljubih se u lucifera,., a to ne valja ,.ne ne![]()
![]()
![]()
![]()
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#10724 Re: Gledate seriju - preporucite je
Fuuukin' Peeaaaaaky Bliiiinderrrrs
krenula treca sezona ...
krenula treca sezona ...
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#10725 Re: Gledate seriju - preporucite je
Vani je i ova Netflixova serija Marseille (http://www.imdb.com/title/tt4003966/)... na francuskom je pa ako neko bude gledao i naleti na titlove engleske nek posta' gdje ima...

