Desavanja u Hrvatskoj

Post Reply
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10701 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dale cooper »

kamberovica polje wrote:
dale cooper wrote:
kamberovica polje wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/mila ... 17065.aspx
E ovo mi je sumnjivo! Da nema možda par ćevap-špijuna kod nas? :?
Milanoviću kretenčino. Koji će kurac ko tražiti recept za ćevape po Beogradu? :angry: Zna se gdje su na Balkanu najbolji ćevapi. :D
Ko zna, možda je ovaj u BGu služi za odvlačenje pažnje dok ostale ćelije djeluju u Bosni. :oops:
Hmmm...može biti. :zoka: Zoki skreće pažnju ovom izjavom sa pravih špijuna. Koga su onda poslali u Bosnu? Čvorovića? :mrgreen:
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4111
Joined: 28/01/2012 11:38

#10702 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kamberovica polje »

dale cooper wrote: Hmmm...može biti. :zoka: Zoki skreće pažnju ovom izjavom sa pravih špijuna. Koga su onda poslali u Bosnu? Čvorovića? :mrgreen:
Šu(n)ker mi se čini najsposobniji za ovaj zadatak... :D
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10703 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dale cooper »

kamberovica polje wrote:
dale cooper wrote: Hmmm...može biti. :zoka: Zoki skreće pažnju ovom izjavom sa pravih špijuna. Koga su onda poslali u Bosnu? Čvorovića? :mrgreen:
Šu(n)ker mi se čini najsposobniji za ovaj zadatak... :D
Da, čini se kao čovjek sa ogromnim...apetitom, što je potrebno za jednu ovako delikatnu misiju. :mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51319
Joined: 29/06/2011 23:39

#10704 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »

dale cooper wrote:
kamberovica polje wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/mila ... 17065.aspx
E ovo mi je sumnjivo! Da nema možda par ćevap-špijuna kod nas? :?
Milanoviću kretenčino. Koji će kurac ko tražiti recept za ćevape po Beogradu? :angry: Zna se gdje su na Balkanu najbolji ćevapi. :D
Milanovic nije spominjao cevape vec leskovacke pljeskavice. Index lupa napamet.
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10705 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dale cooper »

dječak sa šibicama wrote:
dale cooper wrote:
kamberovica polje wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/mila ... 17065.aspx
E ovo mi je sumnjivo! Da nema možda par ćevap-špijuna kod nas? :?
Milanoviću kretenčino. Koji će kurac ko tražiti recept za ćevape po Beogradu? :angry: Zna se gdje su na Balkanu najbolji ćevapi. :D
Milanovic nije spominjao cevape vec leskovacke pljeskavice. Index lupa napamet.
Onda ima smisla Čedina misija. :mrgreen: :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#10706 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »


Kakvi su, dakle, stvarni efekti slučaja Milanović? SDP prema anketama relativno uvjerljivo vodi
Što dosadašnje ankete govore o aferi tajnog snimanja

TELEGRAM
31.08.2016.

Od petka do nedjelje dvije od tri nacionalne televizije objavile su konačne rezultate predizbornih istraživanja, provedenih u izbornim jedinicima. I HRT-ovo i RTL-ovo istraživanje suglasni su u procjeni da će Narodna koalicija, predvođena Zoranom Milanovićem, osvojiti najviše mandata na predstojećim parlamentarnim izborima. HRT Milanoviću predviđa šest mandata prednosti, a RTL sedam.

Radi se o deset postotnom povećanju u usporedbi s izborima 2015. godine, kad je SDP osvojio 56 mandata (sada bi trebao osvojiti 61 ili 62 zastupnička mjesta). HDZ je, s druge strane, pao za nekoliko mandata.

Istodobno, SDP, ako su ankete precizne, osvaja vlast u šest izbornih jedinica, dok HDZ zadržava vlast u četiri. Pokažu li se istraživanja točnima, Zoran Milanović zabilježit će najbolji izborni rezultat unatrag skoro pet godina, od parlamentarnih izbora 2011. na kojima je uvjerljivo trijumfirao.

Svi ovi, nesumnjivo dobri podaci za Zorana Milanovića i Socijaldemokratsku partiju, došli su poslije slučaja tajnog snimanja Milanovićeva razgovora s predstavnicima braniteljskih udruga, koji su onda te snimke odnijeli u Jutarnji list.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51319
Joined: 29/06/2011 23:39

#10707 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »

Relativno uvjerljivo je oksimoron, ali od SDP glasila Telegrama i ocekivane jezicke vratolomije.
User avatar
Toto
Posts: 8193
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#10709 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Toto »

sherbett wrote:Gospon, baš ste gadno zaje*** :skoljka:

http://narod.hr/hrvatska/video-fijasko- ... la-pljacku
Becka skola bontona - defektno odjeljenje Rijeka
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#10710 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by basicm »

dječak sa šibicama wrote:Za 11. izbornu jedinicu bar nebi trebalo imati dileme

Image
On je vojnik, a ne politicar, zapeo u nekakvom vremenu frankopana i ostale raje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
privremeni
Posts: 1522
Joined: 29/07/2003 00:00

#10711 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by privremeni »

Toto wrote:
sherbett wrote:Gospon, baš ste gadno zaje*** :skoljka:

http://narod.hr/hrvatska/video-fijasko- ... la-pljacku
Becka skola bontona - defektno odjeljenje Rijeka
Kako god, Becka ili ne, da mi je takvo sta dozivjet u Sarajevu. Ne znam ko je gori, narod zatupljen, zaglupljen, prodan,kupljen, unesrecen, koji se bolji svoje sjene ili politicari koji ne bi ni primjetili takav ispad iz automobila ili koridora tjelohranitelja, paralelan univerzum.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51319
Joined: 29/06/2011 23:39

#10712 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »

basicm wrote:
dječak sa šibicama wrote:Za 11. izbornu jedinicu bar nebi trebalo imati dileme

Image
On je vojnik, a ne politicar, zapeo u nekakvom vremenu frankopana i ostale raje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bolje i on nego Bozo Ljubic, HDZ ili Ciro i Bandic.

Neka im uzme mandate na koje sigurno racunaju.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#10713 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »


Glasnović uz potporu pravaša na čelu neovisne liste za dijasporu

ŽELJKO GLASNOVIĆ: Dosta je Hrvatskoj političkih jugoslovena i orjunaša


General HV-a i HVO-a Željko Glasnović, koji je u bivšem sazivu Hrvatskog sabora izabran na listi Domoljubne koalicije za dijasporu, predvodit će neovisnu listu za 11. izbornu jedinicu na prijevremenim izborima za Hrvatski sabor 11. rujna, koju će poduprijeti većina pravaških stranaka iz Hrvatske među kojima su,
pored pravaških opcija, i HDZ 1990. i HKDU-Hrast te dio Udruga iz Domovinskog rata, koje su i na proteklim hrvatskim parlamentarnim izborima podržale generala, objavili su u utorak iz HSP-a BiH.
Krasno društvo...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51319
Joined: 29/06/2011 23:39

#10714 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »

U cemu je problem, to su sve Lagumdzijini koalicioni partneri :oops:
User avatar
Toto
Posts: 8193
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#10715 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Toto »

Je li Karamarsko izaso na izbore??
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#10716 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Challenger__ »

Istraživanja najavljuju rast "Živog zida". Nadam se da će izborni rezultati to potvrditi.

Image


:wink:
User avatar
Truba
Posts: 93850
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10717 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

maxmagnus
opet ispocetka
sve isto
doktor78
Posts: 3950
Joined: 14/09/2006 11:02

#10718 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by doktor78 »

Black swan wrote:maxmagnus
opet ispocetka
sve isto
:thumbup:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#10719 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by annoy »

A jebote pa opet isto sranje :-)
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#10720 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

gledam danas glasace u bih kako idu na izbore jer se nadaju poboljsat stanje hrvata u bih :-) i jer idu ostvarit svoju gradjansku duznost :-)
benjen
Posts: 940
Joined: 17/07/2016 12:05

#10721 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by benjen »

Zoran Milanovic: "shit",na rezultat izlaznih anketa :mrgreen:
doktor78
Posts: 3950
Joined: 14/09/2006 11:02

#10722 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by doktor78 »

Tako to biva kad se pravis veci katolik od pape,odnosno veci desnicar od HDZ-a. Drago mi je sto ce i Milanovic na politicko smetljiste kao i njegov kolega iz Srbije Tadic
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4111
Joined: 28/01/2012 11:38

#10723 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kamberovica polje »

Image
I haaajmo opet.
I svi se mijenjaju, rastu i padaju samo HDZ ko žohari poslije nuklearne detonacije ostaju zahvaljujući rulji bezglavih zombija.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#10724 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by cyprus »

Milanović je baš ispao glupan na kvadrat... Gdje je logika u tome da se ideš udvarat desnom glasačkom tijelu, kad oni neće glasat za tebe dok si crveni, taman da dubiš na glavi... Možeš samo otjerat naštetit svom ciljanom korpusu, koji u Hrvatskoj realno nije ni mali, te je kao takav dovoljan da ne moraš ići na catch-all...

Glupan godine, definitivno...
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#10725 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

cyprus wrote:Milanović je baš ispao glupan na kvadrat... Gdje je logika u tome da se ideš udvarat desnom glasačkom tijelu, kad oni neće glasat za tebe dok si crveni, taman da dubiš na glavi... Možeš samo otjerat naštetit svom ciljanom korpusu, koji u Hrvatskoj realno nije ni mali, te je kao takav dovoljan da ne moraš ići na catch-all...

Glupan godine, definitivno...
ne bih stel branit milanovica, al lijevima je puno teze doci na vlast. vecina glasackog tijela u rh se percipira vise desnima no lijevima, tome treba dodati i dijasporu koja je apsolutno desno te cinjenicu da su desni poslusniji glasaci koje manje treba animirati za izlazak na izbore. ne treba zaboravit da hdz broji daleko najvise clanova. uostalom, lijevi su dosada vladali 2 mandata, ostalo desni. poanta, tesko ce lijevi dobit vlast ukoliko hdz bas ekstremno jako ne kiksaju

http://www.vecernji.hr/hrvatska/jesu-li ... ru-1096694

nedavno nesto slicno procitah - 40ak % bi se opisalo desnima, 30ak% glasacima centra i 25% lijevima... ili tako nesto. po sjecanju...

na ovim izborima opet klasika - trojedino kraljevstvo - hrvati lijevo, dalmatinci i slavonci desno :D
Post Reply