Sash vidjet kad sebi isprinta majucu Regina, i Davorovu facu, i TI si dgovoranburek_in_space wrote:Skenderija, ulaz pored Koloseuma, pa odmah lijevo.JThomas wrote:znam da ima negdje u skenderiji, ima kod begove džamije, ima u kopirnici na čobaniji kod palestinca...cijene ne znam.
Ima na Charshiji na vishe mjesta, u blizini Sebilja.
Cijena 20-30 KM, zavisi od radnje do radnje.
Gdje u Sa......
-
Emi_Nevermind
- Posts: 900
- Joined: 25/05/2010 22:34
#10676 Re: Gdje u Sa......
-
Emi_Nevermind
- Posts: 900
- Joined: 25/05/2010 22:34
#10677 Re: Gdje u Sa......
hahahahaha ne daj coeku ideje 
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#10678 Re: Gdje u Sa......
Pa to je taj chovjek, pobogu.Emi_Nevermind wrote:hahahahaha ne daj coeku ideje
-
Emi_Nevermind
- Posts: 900
- Joined: 25/05/2010 22:34
#10679 Re: Gdje u Sa......
ahahahahahahahaha
oplakaah
-
el_Norte
- Posts: 142
- Joined: 18/06/2012 19:11
#10680 Re: Gdje u Sa......
Gdje gledati finale, a da nije vani i da nije gužva (mislim da ima mjesta za 5-6) ?
-
x_lecter
- Posts: 703
- Joined: 04/11/2013 16:11
#10682 Re: Gdje u Sa......
Do koliko rade butici u all shiddiju nedeljom?
-
Emi_Nevermind
- Posts: 900
- Joined: 25/05/2010 22:34
#10683 Re: Gdje u Sa......
22.00 always. 17.11 ce raditi do 00.00, bice happy hour
ako kog zanima, ja sve znam 
-
rajvosa-mitre
- Posts: 69
- Joined: 01/04/2013 19:19
#10684 Re: Gdje u Sa......
Gdje u centru imaju obucari da se moze odnijeti obuca na kalup?
-
Emi_Nevermind
- Posts: 900
- Joined: 25/05/2010 22:34
#10685 Re: Gdje u Sa......
hahaha e, bilo bi to lijepo komsija 
-
Emi_Nevermind
- Posts: 900
- Joined: 25/05/2010 22:34
#10686 Re: Gdje u Sa......
I ja se pitam, vec su uveliko snizenja u SCC, u Zari je ogromno snizenje, u Terranovi je sve za budposto, sve po 5-10 KM; isto kao i u Calipsu (jel se tako zove?) Sad da li ce jos snizavati tamo gdje je vec snizeno, ne vjerujem, tako da pretpostavljam da ce biti snizenje na stvari koje su bile po punoj cijeni. Nema puno znj stvari kako god, prilicno je ok sve. Ne znam za muske stvari doduse, ali valjda ce biti ok, pa nece valjda dzaba drzati otvoreno..
-
Emi_Nevermind
- Posts: 900
- Joined: 25/05/2010 22:34
#10687 Re: Gdje u Sa......
Samo jos tocovjek iz titove wrote:Jos samo znaci fale pare.
- Chustaa
- Posts: 188
- Joined: 03/04/2011 14:24
- Location: čekrčići
#10688 Re: Gdje u Sa......
kad vec spomenuh fred perry, koliko su im kacketi?SilvioM wrote:130-jedno 220, kvalitet nije 0, u minusu je, isto vrijedi i za LacosteChustaa wrote:zna li ko kako se krecu cijene fred perry tena
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#10689 Re: Gdje u Sa......
...uzeti bijela/crna zenska obicna majica L velicine pristojne kvalitete?
- Chustaa
- Posts: 188
- Joined: 03/04/2011 14:24
- Location: čekrčići
#10690 Re: Gdje u Sa......
ja sam jednom u new yorkeru kupio, cini mi se 6-7 maraka platio, cisto bijela, bilo je i zenskih
-
walk_M-A-N
- Posts: 2003
- Joined: 09/05/2007 16:35
#10691 Re: Gdje u Sa......
Gdje naći usisivač za auto (ili se kaže usisAvač..), sa žicom (troši k'o upaljač a jak k'o tajfun) i nastavkom za između sjedišta i druga teže dostupna mjesta?

- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#10692 Re: Gdje u Sa......
walk_M-A-N wrote:Gdje naći usisivač za auto (ili se kaže usisAvač..), sa žicom (troši k'o upaljač a jak k'o tajfun) i nastavkom za između sjedišta i druga teže dostupna mjesta?
E, taj sto trosi kao upaljac, a jak kao tajfun
Ne znam ima li sada, nekad prije 5-6 godina je bilo, mislim u robotu, kvaltet
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#10693 Re: Gdje u Sa......
bijela ima u waikikiju, okrugli izrezshandrprcSA wrote:...uzeti bijela/crna zenska obicna majica L velicine pristojne kvalitete?
- permanentan
- Posts: 493
- Joined: 30/01/2008 14:11
#10694 Re: Gdje u Sa......
Neka preporuka za iftar na Carsiji?
-
walk_M-A-N
- Posts: 2003
- Joined: 09/05/2007 16:35
#10695 Re: Gdje u Sa......
Mislim da u Robotu ima Hoover Car Handy, ovako nešto, ali je poslab i kratak mu nastavak, ne može usisati gdje treba.uglavnomja wrote:E, taj sto trosi kao upaljac, a jak kao tajfunwalk_M-A-N wrote:Gdje naći usisivač za auto (ili se kaže usisAvač..), sa žicom (troši k'o upaljač a jak k'o tajfun) i nastavkom za između sjedišta i druga teže dostupna mjesta?
![]()
![]()
loma trasu
![]()
Ne znam ima li sada, nekad prije 5-6 godina je bilo, mislim u robotu, kvaltetkolko para tolko muzike. Za prasinu i mrvice.
-
Rokavela
- Posts: 4
- Joined: 15/07/2014 08:53
#10696 Re: Gdje u Sa......
Gdje popravit hdmi izlaz od resivera?
-
el_Norte
- Posts: 142
- Joined: 18/06/2012 19:11
#10697 Re: Gdje u Sa......
ja koliko se sjećam 70 je bio, ali rijetko kad ima, ima samo onaj neki skroz plavi bezvezeChustaa wrote:kad vec spomenuh fred perry, koliko su im kacketi?SilvioM wrote:130-jedno 220, kvalitet nije 0, u minusu je, isto vrijedi i za LacosteChustaa wrote:zna li ko kako se krecu cijene fred perry tena
- Chustaa
- Posts: 188
- Joined: 03/04/2011 14:24
- Location: čekrčići
#10699 Re: Gdje u Sa......
bas jarane, da im je od zlata ne bih uzeoEmi_Nevermind wrote:70![]()
![]()
-
el_Norte
- Posts: 142
- Joined: 18/06/2012 19:11
#10700 Re: Gdje u Sa......
Ma ako ćete uzimati Fred Perry stvari, idite u Vitez u onaj tržni centar GMS prekoputa FIS-a, jeftinije strašno nego ovdje u BBI
