Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10676 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

burek_in_space wrote:
JThomas wrote:znam da ima negdje u skenderiji, ima kod begove džamije, ima u kopirnici na čobaniji kod palestinca...cijene ne znam.
Skenderija, ulaz pored Koloseuma, pa odmah lijevo.
Ima na Charshiji na vishe mjesta, u blizini Sebilja.

Cijena 20-30 KM, zavisi od radnje do radnje.
Sash vidjet kad sebi isprinta majucu Regina, i Davorovu facu, i TI si dgovoran :lol:
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10677 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

hahahahaha ne daj coeku ideje :lol:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#10678 Re: Gdje u Sa......

Post by burek_in_space »

Emi_Nevermind wrote:hahahahaha ne daj coeku ideje :lol:
Pa to je taj chovjek, pobogu. :lol:
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10679 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

ahahahahahahahaha :lol: :lol: oplakaah
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#10680 Re: Gdje u Sa......

Post by el_Norte »

Gdje gledati finale, a da nije vani i da nije gužva (mislim da ima mjesta za 5-6) ?
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10681 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

SCC ?
x_lecter
Posts: 703
Joined: 04/11/2013 16:11

#10682 Re: Gdje u Sa......

Post by x_lecter »

Do koliko rade butici u all shiddiju nedeljom?
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10683 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

22.00 always. 17.11 ce raditi do 00.00, bice happy hour :D ako kog zanima, ja sve znam :-D
rajvosa-mitre
Posts: 69
Joined: 01/04/2013 19:19

#10684 Re: Gdje u Sa......

Post by rajvosa-mitre »

Gdje u centru imaju obucari da se moze odnijeti obuca na kalup?
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10685 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

hahaha e, bilo bi to lijepo komsija :D
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10686 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

I ja se pitam, vec su uveliko snizenja u SCC, u Zari je ogromno snizenje, u Terranovi je sve za budposto, sve po 5-10 KM; isto kao i u Calipsu (jel se tako zove?) Sad da li ce jos snizavati tamo gdje je vec snizeno, ne vjerujem, tako da pretpostavljam da ce biti snizenje na stvari koje su bile po punoj cijeni. Nema puno znj stvari kako god, prilicno je ok sve. Ne znam za muske stvari doduse, ali valjda ce biti ok, pa nece valjda dzaba drzati otvoreno..
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10687 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

covjek iz titove wrote:Jos samo znaci fale pare.
Samo jos to :lol:
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#10688 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

SilvioM wrote:
Chustaa wrote:zna li ko kako se krecu cijene fred perry tena :?:
130-jedno 220, kvalitet nije 0, u minusu je, isto vrijedi i za Lacoste
kad vec spomenuh fred perry, koliko su im kacketi?
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#10689 Re: Gdje u Sa......

Post by shandrprcSA »

...uzeti bijela/crna zenska obicna majica L velicine pristojne kvalitete?
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#10690 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

ja sam jednom u new yorkeru kupio, cini mi se 6-7 maraka platio, cisto bijela, bilo je i zenskih
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#10691 Re: Gdje u Sa......

Post by walk_M-A-N »

Gdje naći usisivač za auto (ili se kaže usisAvač..), sa žicom (troši k'o upaljač a jak k'o tajfun) i nastavkom za između sjedišta i druga teže dostupna mjesta?
Image
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#10692 Re: Gdje u Sa......

Post by uglavnomja »

walk_M-A-N wrote:Gdje naći usisivač za auto (ili se kaže usisAvač..), sa žicom (troši k'o upaljač a jak k'o tajfun) i nastavkom za između sjedišta i druga teže dostupna mjesta?
Image

E, taj sto trosi kao upaljac, a jak kao tajfun :lol: :lol: :lol: loma trasu :D

Ne znam ima li sada, nekad prije 5-6 godina je bilo, mislim u robotu, kvaltet :-) kolko para tolko muzike. Za prasinu i mrvice.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#10693 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

shandrprcSA wrote:...uzeti bijela/crna zenska obicna majica L velicine pristojne kvalitete?
bijela ima u waikikiju, okrugli izrez
User avatar
permanentan
Posts: 493
Joined: 30/01/2008 14:11

#10694 Re: Gdje u Sa......

Post by permanentan »

Neka preporuka za iftar na Carsiji?
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#10695 Re: Gdje u Sa......

Post by walk_M-A-N »

uglavnomja wrote:
walk_M-A-N wrote:Gdje naći usisivač za auto (ili se kaže usisAvač..), sa žicom (troši k'o upaljač a jak k'o tajfun) i nastavkom za između sjedišta i druga teže dostupna mjesta?
Image
E, taj sto trosi kao upaljac, a jak kao tajfun :lol: :lol: :lol: loma trasu :D

Ne znam ima li sada, nekad prije 5-6 godina je bilo, mislim u robotu, kvaltet :-) kolko para tolko muzike. Za prasinu i mrvice.
Mislim da u Robotu ima Hoover Car Handy, ovako nešto, ali je poslab i kratak mu nastavak, ne može usisati gdje treba.
Rokavela
Posts: 4
Joined: 15/07/2014 08:53

#10696 Re: Gdje u Sa......

Post by Rokavela »

Gdje popravit hdmi izlaz od resivera?
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#10697 Re: Gdje u Sa......

Post by el_Norte »

Chustaa wrote:
SilvioM wrote:
Chustaa wrote:zna li ko kako se krecu cijene fred perry tena :?:
130-jedno 220, kvalitet nije 0, u minusu je, isto vrijedi i za Lacoste
kad vec spomenuh fred perry, koliko su im kacketi?
ja koliko se sjećam 70 je bio, ali rijetko kad ima, ima samo onaj neki skroz plavi bezveze
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10698 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

70 :shock: :shock: :shock:
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#10699 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

Emi_Nevermind wrote:70 :shock: :shock: :shock:
bas jarane, da im je od zlata ne bih uzeo
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#10700 Re: Gdje u Sa......

Post by el_Norte »

Ma ako ćete uzimati Fred Perry stvari, idite u Vitez u onaj tržni centar GMS prekoputa FIS-a, jeftinije strašno nego ovdje u BBI
Post Reply