Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10626 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sopranosi...2x pocinjao i oba puta odustajao na 4. epizodi..nesto mi ne ide...mada je jedna od naaaj u istoriji 
- Truba
- Posts: 93799
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10627 Re: Gledate seriju - preporucite je
nikad ovo nisam gledao... sjećam se da je bio hit na hajatu ili mreži onoj plus...
odbojno mi je...
do mene je
odbojno mi je...
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#10628 Re: Gledate seriju - preporucite je
+1Black swan wrote:nikad ovo nisam gledao... sjećam se da je bio hit na hajatu ili mreži onoj plus...
odbojno mi je...![]()
![]()
do mene je
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#10629 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jesi li svjestan sta si napisao?taureg71 wrote:Sopranosi...2x pocinjao i oba puta odustajao na 4. epizodi..nesto mi ne ide...mada je jedna od naaaj u istoriji
-
howdy
- Posts: 3605
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
#10630 Re: Gledate seriju - preporucite je
i ja sam ih odgadjao 3-4 puta. ovog puta, poslije 3 epizode, ide ko mlijeko. predobra serija.
dr. melfi je bila vrh. ne bih joj marke uzeo.

dr. melfi je bila vrh. ne bih joj marke uzeo.

- dulekrele
- Posts: 4733
- Joined: 10/04/2014 18:25
#10631 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sarah Shahiomar little wrote:SanskiBiser wrote:
Sarah Shahi je #beton
p.s.
ferguson je triput betonskiji od nje.
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65961
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10633 Re: Gledate seriju - preporucite je
howdy wrote:i ja sam ih odgadjao 3-4 puta. ovog puta, poslije 3 epizode, ide ko mlijeko. predobra serija.
dr. melfi je bila vrh. ne bih joj marke uzeo.
- Bansuri
- Posts: 491
- Joined: 13/10/2013 00:36
#10634 Re: Gledate seriju - preporucite je
nek si smorio s njima, dobra jeSaian wrote:http://www.theguardian.com/tv-and-radio ... depression
http://www.nytimes.com/2015/06/18/arts/ ... .html?_r=0
(3rd wedding anniversary)
-Do you ever think about cheating on me now?
-Mhm.
-But you haven't ever cheated on me?
-No.
-Why not?
-Why have I never cheated on you, because loads of reasons. I mean the biggest is you've been pregnant so much, to not fucking some prostitute is the least I can do, when you've been carting around our babies in your body.
-Haha, why does it have to be a prostitute?
-Because if you think I'm gonna put time, money and effort into maybe getting into some woman's pants, you're crazy. If I ever do cheat on you, it's gonna be a cash transaction, with a guaranteed ejaculation, after which she immediately leaves, so I can ponder suicide because of how guilty I feel.
-Aw that's so sweet!
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#10635 Re: Gledate seriju - preporucite je
ma nemas na chemu 
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#10636 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja gledao Sopranos 10 (mislim da je bilo 11 ili 12 puta samo ne smijem sebi priznati) puta od pocetka do kraja. Prava serija kada te ufati gripa i nemozes nigdje 
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#10637 Re: Gledate seriju - preporucite je
10, 11 puta? na stranu Sopranosi, neg' ti vidi da uzmes sta za jacanje imuniteta 
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#10638 Re: Gledate seriju - preporucite je
Samo jednom sam imao gripu od 2000Saian wrote:10, 11 puta? na stranu Sopranosi, neg' ti vidi da uzmes sta za jacanje imuniteta
A Wire sam gledao 6 ili 7 puta.
True Detective (prva sezona naravno) 3 puta.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#10639 Re: Gledate seriju - preporucite je
shvacam, samo sam iskoristio jeftinu priliku za oplichu shalu
mi nedoskochni moramo vrebat svaku priliku
, a po opisu izgleda da su tebi sopranos i wire sto su meni Seinfeld i Curb Your Enthusiam 
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#10641 Re: Gledate seriju - preporucite je
+1Saian wrote:shvacam, samo sam iskoristio jeftinu priliku za oplichu shalumi nedoskochni moramo vrebat svaku priliku
, a po opisu izgleda da su tebi sopranos i wire sto su meni Seinfeld i Curb Your Enthusiam
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#10643 Re: Gledate seriju - preporucite je
ono, kad ti je toliko dosadno u zivotu pa pored milion drugih, gledas istu stvar 10 ili 11 puta
ko moj stari, sjedne za dnevnike pa od 6 do 8 svaki dan gleda iste vijesti poredane drugacije
ko moj stari, sjedne za dnevnike pa od 6 do 8 svaki dan gleda iste vijesti poredane drugacije
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65961
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10644 Re: Gledate seriju - preporucite je
Raigor Stonehoof wrote:ono, kad ti je toliko dosadno u zivotu pa pored milion drugih, gledas istu stvar 10 ili 11 puta![]()
ko moj stari, sjedne za dnevnike pa od 6 do 8 svaki dan gleda iste vijesti poredane drugacije
otkud mu toliko slobodnog vremena
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#10645 Re: Gledate seriju - preporucite je
konacno pogledo s01e01 black sailsa. likeujem je, ja mislim.
ne znam koliko ce biti na nivou svoga starz prethodnika spartacusa, ali ono sto sam u prvoj sezoni vidio mi se cini da bi mogla biti ok. krv, sise, lezbeisanje.....ima "potencijal".
ne znam koliko ce biti na nivou svoga starz prethodnika spartacusa, ali ono sto sam u prvoj sezoni vidio mi se cini da bi mogla biti ok. krv, sise, lezbeisanje.....ima "potencijal".
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#10646 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nije im cilj uopste da bude na tragu Spartacus skontaces to u drugoj sezoni brzo, i meni je vuklo malo na Spartacus u toj prvoj sezoni ali inace prva sezona je sva bila u trazenju nekog identiteta serije, nadrobili su i seksa i komedije i akcije ali opet i previse toga se desavalo u zatvorenom prostoru... Druga sezona je produkcijski puno jaca, i serija postaje solidna akciona avantura i drama, i od druge sezone serija postaje pravi prequel za Otok s blagom i da te razocaram golotinje ima manje tj. u prvoj sezoni si imao golotinju radi golotinje da popuni minutazukaranana wrote:konacno pogledo s01e01 black sailsa. likeujem je, ja mislim.
ne znam koliko ce biti na nivou svoga starz prethodnika spartacusa, ali ono sto sam u prvoj sezoni vidio mi se cini da bi mogla biti ok. krv, sise, lezbeisanje.....ima "potencijal".
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#10647 Re: Gledate seriju - preporucite je
novi sadcom od louis ck. to je više za ove što vole "serije za mozak"


- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#10648 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jedva zavrsih Haven, sta uradise od sasvim solidne serije u zadnjoj sezoni 
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#10649 Re: Gledate seriju - preporucite je
nisam jos pogledala (iduca na listi), ali sam je upratila od pocetka. sta velis na njegov kompletni pristup ovoj seriji? bez promocije, reklama, pedlanja po talk/radio shows, tvitera, bas nista od te sto klasicne sto "moderne" marketinske masinerije nije uposlio. platio svojim parama produkciju u pocetku i mislio da ce od zaradjenih para prodajom downloads moci isfinancirati ostatak. pa se malo zeznuozomri wrote:novi sadcom od louis ck. to je više za ove što vole "serije za mozak"
ne znam, meni se te promotivne masinerije gade, ali ne znam da se moze iznaci nacin bez njih. na kratke staze. na duge staze berem da ce ovaj sou naci svoje ljubitelje i isplatiti sam sebe, ali ko si to moze priustiti. trebaju mu ljudi izvan njegovog kruga stovatelja, a kako ce do njih doci bez neke kampanje. nisam pametna.
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#10650 Re: Gledate seriju - preporucite je
Bloodline (Netflix) spora prvih 5 epizoda, rekao bi sapunica neka, a u stvari samo su dobro pripremali teren za ostatak serije i poslije se vidi zasto - odlicna drama/krimi-triler s naglaskom na porodicne odnose...
Uskoro izlazi druga sezona.
Uskoro izlazi druga sezona.



