Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
de facto.
Posts: 3077
Joined: 10/07/2011 18:49
Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.

#10601 Re: Gdje u Sa......

Post by de facto. »

terra_incognita wrote:gde mogu naci zeleni caj u rinfuzi ?

tnx
Ima u Butik Bademu.
User avatar
Ciprol
Posts: 981
Joined: 18/04/2009 01:43

#10602 Re: Gdje u Sa......

Post by Ciprol »

de facto. wrote:
terra_incognita wrote:gde mogu naci zeleni caj u rinfuzi ?

tnx
Ima u Butik Bademu.
Franz&sophie, imaš i aromatiziranih.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10603 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

Ima i cajdzinica Dzirlo zeleni caj ja mislim..
User avatar
Mayhem
Posts: 149
Joined: 01/11/2013 11:12

#10604 Re: Gdje u Sa......

Post by Mayhem »

ima i butik badem i dzirlo, ali i franz i sophie su super :)

http://www.franz-sophie.ba/ :)
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#10605 Re: Gdje u Sa......

Post by Angel_of... »

Gdje kupiti svjezu mentu?
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#10606 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

ako mislis u saksijici ne znam, a ako mislis svjezu ubranu imas na pijacama, konkretno na ciglanama u onom dijelu gdje seljaci donose svoje proizvode :)
User avatar
ja nisam ja
Posts: 1023
Joined: 03/06/2014 09:30
Location: Genije iz Kenije

#10607 Re: Gdje u Sa......

Post by ja nisam ja »

Gdje kupiti bosiljak?Ne zacin vec biljku?
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#10608 Re: Gdje u Sa......

Post by Angel_of... »

Mislim na svjezu, treba mi kao zacin:D hvalaaaaa:D
User avatar
Mayhem
Posts: 149
Joined: 01/11/2013 11:12

#10609 Re: Gdje u Sa......

Post by Mayhem »

mentu, bosiljak, sta god svjeze - na pijaci. markale sigurno, ali i ostale pijace ih imaju. bosiljak i ruzmarin imaju i u mercatoru u alti...
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#10610 Re: Gdje u Sa......

Post by hodža »

hodža wrote:u kojoj slastičarnoj vrše "štampanje" slika na torte i kol'ko košta ?
?

:mrgreen:
stup metropola
Posts: 699
Joined: 20/02/2014 21:03

#10611 Re: Odg: Gdje u Sa......

Post by stup metropola »

Angel_of... wrote:Mislim na svjezu, treba mi kao zacin:D hvalaaaaa:D
Vido sam ja u prodavnici u tibri 1 na stupu. Lijevo do kase imas dosta zacina u bocicama sa zutim poklopcem.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#10612 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

Samoljepljive tapete???
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#10613 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

OBI ali su zara...
Oxygenn
Posts: 369
Joined: 07/05/2005 22:34

#10614 Re: Gdje u Sa......

Post by Oxygenn »

brown.sugar wrote:
Oxygenn wrote:Gdje kupiti ovakve bokserice, nikakvi smileyi, cvjetici, tigjovi i javovi samo bijele


Image
Alma Ras (Mercator, Konzum i radnje Alma Ras, znam za one u Papagajci i BBI, a ima i na Dobrinji i Ilidzi), Galeb (preko puta Sebilja, Kundurdziluk)...
Nema u Almaras bila valjda kolekcija prije dvije tri godine - jos uvijek sam u potrazi :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#10615 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

manekenka u penziji wrote:OBI ali su zara...

Ne znam ima li po drugim trznim centrima, a nemam bas vremena od posla da obidjem sve...vrijedi pogledati i gdje boje prodaju...
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#10616 Re: Gdje u Sa......

Post by Dr Baltazar »

Dr Baltazar wrote:Kako se kreću cijene iftara na Baščaršiji po restoranima ? Zanimaju me cijene iftarskih menija za Aeroplan i Morića han, a može preporuka i za neko drugo mjesto ali da može prostorno obezbijediti 15-tak osoba :)

Hvala
Može još neka informacija oko Aeroplana i Morića Han konkretno ? Valjda je neko bio na nekom iftaru na Baščaršiji ove godine :D
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#10617 Re: Gdje u Sa......

Post by _Reds_ »

Dr Baltazar wrote:
Dr Baltazar wrote:Kako se kreću cijene iftara na Baščaršiji po restoranima ? Zanimaju me cijene iftarskih menija za Aeroplan i Morića han, a može preporuka i za neko drugo mjesto ali da može prostorno obezbijediti 15-tak osoba :)

Hvala
Može još neka informacija oko Aeroplana i Morića Han konkretno ? Valjda je neko bio na nekom iftaru na Baščaršiji ove godine :D
E kupon, city deal, imas finih mjesta po povoljnim cijenama.

Kupis 15 kupona.
stup metropola
Posts: 699
Joined: 20/02/2014 21:03

#10618 Re: Gdje u Sa......

Post by stup metropola »

9 KM je u Tarcinu iftar ako se predomislis za lokaciju
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#10619 Re: Gdje u Sa......

Post by Dr Baltazar »

stup metropola wrote:9 KM je u Tarcinu iftar ako se predomislis za lokaciju
Ma treba mi na Baščaršiji zato što je većini tu najbliže(srednjoškolci su u pitanju), a nemamo logično ni auta :D
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#10620 Re: Gdje u Sa......

Post by Emi_Nevermind »

Pa koliko si udario na temu, mogao si dosad nazvati i Morica Han i Aero,i triput se iftariti :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#10621 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

Imas super iftar u Staklu kod bascarsijske dzamije i preko puta u ascinici...15 KM u Staklu, 20 u toj ascinici...
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#10622 Re: Gdje u Sa......

Post by Dr Baltazar »

AmirEmira wrote:Pa koliko si udario na temu, mogao si dosad nazvati i Morica Han i Aero,i triput se iftariti :D
Ma znam druže, ali kontam neko je već bio na iftaru pa ima informacije iz prve ruke. Svakako se mora otići i lično rezervisati, nego je ovako lakše nego da se hoda po ovoj vrućini vani, a posti se :)

Hvala svima, a i ovom posljednjem za cijene u Staklu i aščinici preko puta :D
stup metropola
Posts: 699
Joined: 20/02/2014 21:03

#10623 Re: Gdje u Sa......

Post by stup metropola »

Ako ne mozes do tarcina mozes tramvajem do stupa i kod hamida na iftar. Jeftinije je
FMDzem
Posts: 651
Joined: 23/07/2011 20:30

#10624 Re: Gdje u Sa......

Post by FMDzem »

Može kupiti cvijet srebrenice?
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#10625 Re: Gdje u Sa......

Post by MOSALJOZE »

FMDzem wrote:Može kupiti cvijet srebrenice?
Mislim da u Nahli mozes uzeti.Pronadji na fb Udruženje Gračaničko Keranje oni su JEDINI OVLAŠTENI za pravljenje cvijeta,i oni znaju,sva prodajna mjest.Cijena je 3 km
Post Reply