Ima u Butik Bademu.terra_incognita wrote:gde mogu naci zeleni caj u rinfuzi ?
tnx
Gdje u Sa......
- de facto.
- Posts: 3077
- Joined: 10/07/2011 18:49
- Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.
#10601 Re: Gdje u Sa......
- Ciprol
- Posts: 981
- Joined: 18/04/2009 01:43
#10602 Re: Gdje u Sa......
Franz&sophie, imaš i aromatiziranih.de facto. wrote:Ima u Butik Bademu.terra_incognita wrote:gde mogu naci zeleni caj u rinfuzi ?
tnx
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
-
Emi_Nevermind
- Posts: 900
- Joined: 25/05/2010 22:34
#10603 Re: Gdje u Sa......
Ima i cajdzinica Dzirlo zeleni caj ja mislim..
- Mayhem
- Posts: 149
- Joined: 01/11/2013 11:12
- Angel_of...
- Posts: 311
- Joined: 24/07/2009 18:43
#10605 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti svjezu mentu?
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#10606 Re: Gdje u Sa......
ako mislis u saksijici ne znam, a ako mislis svjezu ubranu imas na pijacama, konkretno na ciglanama u onom dijelu gdje seljaci donose svoje proizvode 
- ja nisam ja
- Posts: 1023
- Joined: 03/06/2014 09:30
- Location: Genije iz Kenije
#10607 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti bosiljak?Ne zacin vec biljku?
- Angel_of...
- Posts: 311
- Joined: 24/07/2009 18:43
#10608 Re: Gdje u Sa......
Mislim na svjezu, treba mi kao zacin:D hvalaaaaa:D
- Mayhem
- Posts: 149
- Joined: 01/11/2013 11:12
#10609 Re: Gdje u Sa......
mentu, bosiljak, sta god svjeze - na pijaci. markale sigurno, ali i ostale pijace ih imaju. bosiljak i ruzmarin imaju i u mercatoru u alti...
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#10610 Re: Gdje u Sa......
?hodža wrote:u kojoj slastičarnoj vrše "štampanje" slika na torte i kol'ko košta ?
-
stup metropola
- Posts: 699
- Joined: 20/02/2014 21:03
#10611 Re: Odg: Gdje u Sa......
Vido sam ja u prodavnici u tibri 1 na stupu. Lijevo do kase imas dosta zacina u bocicama sa zutim poklopcem.Angel_of... wrote:Mislim na svjezu, treba mi kao zacin:D hvalaaaaa:D
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#10612 Re: Gdje u Sa......
Samoljepljive tapete???
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#10613 Re: Gdje u Sa......
OBI ali su zara...
-
Oxygenn
- Posts: 369
- Joined: 07/05/2005 22:34
#10614 Re: Gdje u Sa......
Nema u Almaras bila valjda kolekcija prije dvije tri godine - jos uvijek sam u potrazibrown.sugar wrote:Alma Ras (Mercator, Konzum i radnje Alma Ras, znam za one u Papagajci i BBI, a ima i na Dobrinji i Ilidzi), Galeb (preko puta Sebilja, Kundurdziluk)...Oxygenn wrote:Gdje kupiti ovakve bokserice, nikakvi smileyi, cvjetici, tigjovi i javovi samo bijele
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#10615 Re: Gdje u Sa......
manekenka u penziji wrote:OBI ali su zara...
Ne znam ima li po drugim trznim centrima, a nemam bas vremena od posla da obidjem sve...vrijedi pogledati i gdje boje prodaju...
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#10616 Re: Gdje u Sa......
Može još neka informacija oko Aeroplana i Morića Han konkretno ? Valjda je neko bio na nekom iftaru na Baščaršiji ove godineDr Baltazar wrote:Kako se kreću cijene iftara na Baščaršiji po restoranima ? Zanimaju me cijene iftarskih menija za Aeroplan i Morića han, a može preporuka i za neko drugo mjesto ali da može prostorno obezbijediti 15-tak osoba![]()
Hvala
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#10617 Re: Gdje u Sa......
E kupon, city deal, imas finih mjesta po povoljnim cijenama.Dr Baltazar wrote:Može još neka informacija oko Aeroplana i Morića Han konkretno ? Valjda je neko bio na nekom iftaru na Baščaršiji ove godineDr Baltazar wrote:Kako se kreću cijene iftara na Baščaršiji po restoranima ? Zanimaju me cijene iftarskih menija za Aeroplan i Morića han, a može preporuka i za neko drugo mjesto ali da može prostorno obezbijediti 15-tak osoba![]()
Hvala
Kupis 15 kupona.
-
stup metropola
- Posts: 699
- Joined: 20/02/2014 21:03
#10618 Re: Gdje u Sa......
9 KM je u Tarcinu iftar ako se predomislis za lokaciju
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#10619 Re: Gdje u Sa......
Ma treba mi na Baščaršiji zato što je većini tu najbliže(srednjoškolci su u pitanju), a nemamo logično ni autastup metropola wrote:9 KM je u Tarcinu iftar ako se predomislis za lokaciju
-
Emi_Nevermind
- Posts: 900
- Joined: 25/05/2010 22:34
#10620 Re: Gdje u Sa......
Pa koliko si udario na temu, mogao si dosad nazvati i Morica Han i Aero,i triput se iftariti 
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#10621 Re: Gdje u Sa......
Imas super iftar u Staklu kod bascarsijske dzamije i preko puta u ascinici...15 KM u Staklu, 20 u toj ascinici...
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#10622 Re: Gdje u Sa......
Ma znam druže, ali kontam neko je već bio na iftaru pa ima informacije iz prve ruke. Svakako se mora otići i lično rezervisati, nego je ovako lakše nego da se hoda po ovoj vrućini vani, a posti seAmirEmira wrote:Pa koliko si udario na temu, mogao si dosad nazvati i Morica Han i Aero,i triput se iftariti
Hvala svima, a i ovom posljednjem za cijene u Staklu i aščinici preko puta
-
stup metropola
- Posts: 699
- Joined: 20/02/2014 21:03
#10623 Re: Gdje u Sa......
Ako ne mozes do tarcina mozes tramvajem do stupa i kod hamida na iftar. Jeftinije je
-
FMDzem
- Posts: 651
- Joined: 23/07/2011 20:30
#10624 Re: Gdje u Sa......
Može kupiti cvijet srebrenice?
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#10625 Re: Gdje u Sa......
Mislim da u Nahli mozes uzeti.Pronadji na fb Udruženje Gračaničko Keranje oni su JEDINI OVLAŠTENI za pravljenje cvijeta,i oni znaju,sva prodajna mjest.Cijena je 3 kmFMDzem wrote:Može kupiti cvijet srebrenice?

