Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Tomahawk11 wrote:11.22.63. Pregledano. Isto izgleda zbrzali. Ili su ostavili dio radnje za 2. sezonu, ali nema naznaka da ce biti snimana.
Meni je bila ok, dobra, ima nesto svoje.
Najbolja stvar je sto uvijek cekas da se nesto spektakularno desi a ono nista .
Serija je ok ali James Franco je po mojim kriterijima uzasan glumac,koordinacija izmedju emocija i facijalne ekspresije je ravna nuli,ne lezi mu drama ,ne lezi komedija.
Serija je imala veci potencijal,al sta bi sad
Sta znam, meni je ok za ovu ulogu.
Istina je da sam ocekivao vise, cak da ce ovo biti polusezona, ali puno ranije se vidjelo da idu na to da je zavrse. Zasto, ko ce ga znati?
Realno su potrosili pricu u ovih 8 epizoda i spustili joj rejting s tim brzanjem kako bi zavrsili. Moglo je i moralo bolje.
Tomahawk11 wrote:11.22.63. Pregledano. Isto izgleda zbrzali. Ili su ostavili dio radnje za 2. sezonu, ali nema naznaka da ce biti snimana.
Meni je bila ok, dobra, ima nesto svoje.
Najbolja stvar je sto uvijek cekas da se nesto spektakularno desi a ono nista .
Serija je ok ali James Franco je po mojim kriterijima uzasan glumac,koordinacija izmedju emocija i facijalne ekspresije je ravna nuli,ne lezi mu drama ,ne lezi komedija.
Serija je imala veci potencijal,al sta bi sad
Sta znam, meni je ok za ovu ulogu.
Istina je da sam ocekivao vise, cak da ce ovo biti polusezona, ali puno ranije se vidjelo da idu na to da je zavrse. Zasto, ko ce ga znati?
Realno su potrosili pricu u ovih 8 epizoda i spustili joj rejting s tim brzanjem kako bi zavrsili. Moglo je i moralo bolje.
Moglo i moralo.Ovako ispade ko kakva ljubavna prica.Da je bar neku lovu na kladionici uzeo
I treba da bude "sporo". A kako drugacije izgraditi likove nego detaljima? Nazalost, nase vrijeme je naucilo ljude na brzinu koja stvara iluziju dogadjanja. Mislim na brzu montazu i tras-bum efekte.
Mad Men mi se svidja zbog odlicne zajebancije koja je komentar Amerike tog vremena. Sav onaj dim, zene u kuhinji, strah mahale od raspustenice, malogradjanstina. Haman svijet ko i svaki drugi.
(3rd wedding anniversary)
-Do you ever think about cheating on me now?
-Mhm.
-But you haven't ever cheated on me?
-No.
-Why not?
-Why have I never cheated on you, because loads of reasons. I mean the biggest is you've been pregnant so much, to not fucking some prostitute is the least I can do, when you've been carting around our babies in your body.
-Haha, why does it have to be a prostitute?
-Because if you think I'm gonna put time, money and effort into maybe getting into some woman's pants, you're crazy. If I ever do cheat on you, it's gonna be a cash transaction, with a guaranteed ejaculation, after which she immediately leaves, so I can ponder suicide because of how guilty I feel.
-Aw that's so sweet!
kao sto je gore receno, serija je imala potencijal ali ga nije ispunila.
na kraju prica o kenediju postade totalno nebitna. mogo se vratiti i da sprijeci svoju babu od kakljenja u gace 14.9.1961. i poenta i kraj serije bi mogli biti isti. nikakvog razvijanja plota kada je u pitanju ubistvo nije bilo. pojavi se cia i nikakvog razloga, nema poente mnogim dogadjajima. ko sto neko rece, puno interesantnije bi bilo da su nam vise pokazivali njegov zivot te 3 godine u proslosti sa njegovim znanjem buducnosti, tipa da se kladi ili nesto slicno pa da pratimo te dogodovstine a ne da gledamo ono sto smo vidjeli.
kao sto je gore receno, serija je imala potencijal ali ga nije ispunila.
na kraju prica o kenediju postade totalno nebitna. mogo se vratiti i da sprijeci svoju babu od kakljenja u gace 14.9.1961. i poenta i kraj serije bi mogli biti isti. nikakvog razvijanja plota kada je u pitanju ubistvo nije bilo. pojavi se cia i nikakvog razloga, nema poente mnogim dogadjajima. ko sto neko rece, puno interesantnije bi bilo da su nam vise pokazivali njegov zivot te 3 godine u proslosti sa njegovim znanjem buducnosti, tipa da se kladi ili nesto slicno pa da pratimo te dogodovstine a ne da gledamo ono sto smo vidjeli.
Serije je rađena po romanu Stephena Kinga i tu nije bilo mnogo odstupanja u odnosu na literarni predložak.Sam King je izjavio kako ovo jedna od najvjernijih ekranizacija njegovih knjiga .Postoji i naš prevod knjige ,pa kome je stalo može i da uporedi....
11 22 63 meni nije ispala lose
SAm kraj nosi poruku bilo je super sve u proslosti sto je lik radio, naso trebu pokusao spasiti svijet i onda je shvatio da bi svijet jos vise najebo pa je sve vratio
Meni je to super, pokgotovo ako se radi o knjizevnom radu poenta je zaokruzena ismislena