Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10576 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Romeo 80 wrote:A najbolje da se kreće negdje oko 60! Trkači su izumrla kategorija, barem u Sarajevu. Sad je nova furka aktuelna. Tipkanje po mob., surfanje i selfijanje. Spora i totalno nesigurna vožnja u kojoj akteri ni ne gledaju kuda idu je samo posljedica opšteg hipsteraja na našim cestama!

Bradicu im jareću! :D
:D :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#10577 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

Romeo 80 wrote:A najbolje da se kreće negdje oko 60! Trkači su izumrla kategorija, barem u Sarajevu. Sad je nova furka aktuelna. Tipkanje po mob., surfanje i selfijanje. Spora i totalno nesigurna vožnja u kojoj akteri ni ne gledaju kuda idu je samo posljedica opšteg hipsteraja na našim cestama!

Bradicu im jareću! :D
Poruka poruka poruka pa napravi nekih 15m razmaka i po gasu pa naglo kočnica,e to mi nije jasno nikako koji je fazon :-)
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#10578 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Nepass »

Ma ovi sto voze 140 poginu kad tad ovi sa 40 nikad :D

Kaze zena sto se zivciras, a i ona bi isto vozila 40, oko gluposti.
I fakat nije mi hocu li doci 3-5min ranije/kasnije, nego me zivcira bezobrazluk vozaca, pa nisi ba sam na cesti, pogledaj spiglu, naprijed, prilagodi voznju uslovima.
Pa lik se svadja sa trebom, jebe joj dje sta ima i vozi 20km/h. Stani negdje, izvedi je iz auta, ostavi, ubi, jebi joj mater, boli me kurac nemoj mene jebati.
I onda pocnem svirati i granati pa onda prica kako samo ja blicam i sviram i da ljudi ispravno voze.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#10579 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »


Evo čiko u žutom bibiju sve objasnio.
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#10580 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

MOSALJOZE wrote:
Romeo 80 wrote:A najbolje da se kreće negdje oko 60! Trkači su izumrla kategorija, barem u Sarajevu. Sad je nova furka aktuelna. Tipkanje po mob., surfanje i selfijanje. Spora i totalno nesigurna vožnja u kojoj akteri ni ne gledaju kuda idu je samo posljedica opšteg hipsteraja na našim cestama!

Bradicu im jareću! :D
Poruka poruka poruka pa napravi nekih 15m razmaka i po gasu pa naglo kočnica,e to mi nije jasno nikako koji je fazon :-)
Nema tu fazona, vec policija ne radi svoj posao. Ja da se pitam (kao sto se nazalost ne pitam) pucao bih drakonske kazne za koristenje mob. isto pa mozda ako ne i vise nego za voznju u alkoholisanom stanju!

Debil koji je u stanju 5 sekundi blejiti u mob. dok upravlja masom od skoro dvije tone je po mom shvatanju za psiholoskog vjestacenja! Sto je najgore, ljudi izgleda fakat nisu svjesni opasnosti dok se instagramisu za vrijeme voznje :-) :run:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10581 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Tacno bi bio sevap da neki nabavi kakvu grtalicu i zgrce s ceste ove 40 kmh vozace :roll:
U 11 ujutro nisi u stanju normalno odvesti lokaciju Otoka-Stari Grad :roll:
Milion puta stanes na semaforu, onaj se prestroji i bukvalno stane, vozi strogo 40, jer je cesta njegova i boli ga chuna....da je jedan, neko takvih koliko hoces. Samo bager i zgrtati. Nemoj ni voziti kad neces kako treba.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#10582 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

Romeo 80 wrote:
Nema tu fazona, vec policija ne radi svoj posao. Ja da se pitam (kao sto se nazalost ne pitam) pucao bih drakonske kazne za koristenje mob. isto pa mozda ako ne i vise nego za voznju u alkoholisanom stanju!

Debil koji je u stanju 5 sekundi blejiti u mob. dok upravlja masom od skoro dvije tone je po mom shvatanju za psiholoskog vjestacenja! Sto je najgore, ljudi izgleda fakat nisu svjesni opasnosti dok se instagramisu za vrijeme voznje :-) :run:
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#10583 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

Jaka stvar, ali najtuznije od svega je sto oni kojih se ovo najvise tice nece ovo ni htjeti pogledati. Oni sve znaju! :roll:

Dok ne bude prekasno...
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#10584 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

bezveze7 wrote:I nervira me kad vidim da neko passata voza. Ja seljoberskog auta, tito dragi.

:pisnuo: :run:
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#10585 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by commendatore »

Nepass wrote:Ma ovi sto voze 140 poginu kad tad ovi sa 40 nikad :D

Kaze zena sto se zivciras, a i ona bi isto vozila 40, oko gluposti.
I fakat nije mi hocu li doci 3-5min ranije/kasnije, nego me zivcira bezobrazluk vozaca, pa nisi ba sam na cesti, pogledaj spiglu, naprijed, prilagodi voznju uslovima.
Pa lik se svadja sa trebom, jebe joj dje sta ima i vozi 20km/h. Stani negdje, izvedi je iz auta, ostavi, ubi, jebi joj mater, boli me kurac nemoj mene jebati.
I onda pocnem svirati i granati pa onda prica kako samo ja blicam i sviram i da ljudi ispravno voze.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ko da sam film pogledo hvala ti :lol:
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#10586 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zforumas »

Nepass wrote:Ma ovi sto voze 140 poginu kad tad ovi sa 40 nikad :D

Kaze zena sto se zivciras, a i ona bi isto vozila 40, oko gluposti.
I fakat nije mi hocu li doci 3-5min ranije/kasnije, nego me zivcira bezobrazluk vozaca, pa nisi ba sam na cesti, pogledaj spiglu, naprijed, prilagodi voznju uslovima.
Pa lik se svadja sa trebom, jebe joj dje sta ima i vozi 20km/h. Stani negdje, izvedi je iz auta, ostavi, ubi, jebi joj mater, boli me kurac nemoj mene jebati.
I onda pocnem svirati i granati pa onda prica kako samo ja blicam i sviram i da ljudi ispravno voze.
Zato se moja zena sa mnom vozi samo kad mora :mrgreen:
User avatar
Filter
Posts: 8674
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#10587 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Filter »

pored nicim izazvanog ubrzavanja i kocenja, sad je valjda furka i voznja u dvije trake :?
pola auta u jednoj traci, pola u drugoj... valjda neodlucni...


a mozda i nisu :mrgreen:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#10588 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by triconja »

Ne kontam ove sto ne razumiju kruzne tokove. Ja ulazim iz pozicije 1 i hocu da skrenem desno po pravilima a jedan ulazi sa pozicije 4 i pravi takvu putanju i jos mi svira da se sklonim da on moze proci i da izadje. Pitao sam ljude i trazio po internetu i dosao do zakljucka kad ulazis u unutrasnju traku u kruznom toku moras izaci na lijevu traku ako ima izlaz dvije trake. Evo i slika

Image

Zanima me da li je to tako kod nas ili su svi budale a ljudi sto to rade pametni?
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10589 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Truba »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sarajevo-x.com
Posts: 860
Joined: 19/04/2013 08:42
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina

#10590 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by sarajevo-x.com »

Auu biČe materijala za čitati :mrgreen:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#10591 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by triconja »

Black swan wrote::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sarajevo-x.com wrote:Auu biČe materijala za čitati :mrgreen:
Sad cemo vidjeti ko vozi po pravilima a ko ne :lol:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#10592 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Nije vozac, al jest pjesak.
Jutros vozim lijevom trakom Grbavickom ulicom prema Zagrebackoj pored Borova i Konzuma i vidim s lijeve strabe balkanoidnog neandertalca kako nekog pokusava da dozove preko ulice. Dolazim do njega i debil mrtav hladan bez gledanja i bukvalno na 20 cm od mog auta krece da prelazi ulicu, naravno daleko od pjesackog. Jedva ga nekako ful, iza lik vrti glavom, ovaj se kao nesto izvinjava. Izvinjavaj se ti qurcu mom, da sam te udario niko me ne bi opr'o.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#10593 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

triconja wrote:Ne kontam ove sto ne razumiju kruzne tokove. Ja ulazim iz pozicije 1 i hocu da skrenem desno po pravilima a jedan ulazi sa pozicije 4 i pravi takvu putanju i jos mi svira da se sklonim da on moze proci i da izadje. Pitao sam ljude i trazio po internetu i dosao do zakljucka kad ulazis u unutrasnju traku u kruznom toku moras izaci na lijevu traku ako ima izlaz dvije trake. Evo i slika

Image

Zanima me da li je to tako kod nas ili su svi budale a ljudi sto to rade pametni?
Stvar je jednostavna, da je dao zmigavac da se prestrojava u vanjsku traku prije dolaska do tvog kraka 1 on bi imao prednost, ako nije i ako je iz unutranje trake krenuo izlaziti desnom trakom u krak br. 2 onda ti imas prednost.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#10594 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by triconja »

tempuser wrote:
triconja wrote:Ne kontam ove sto ne razumiju kruzne tokove. Ja ulazim iz pozicije 1 i hocu da skrenem desno po pravilima a jedan ulazi sa pozicije 4 i pravi takvu putanju i jos mi svira da se sklonim da on moze proci i da izadje. Pitao sam ljude i trazio po internetu i dosao do zakljucka kad ulazis u unutrasnju traku u kruznom toku moras izaci na lijevu traku ako ima izlaz dvije trake. Evo i slika

Image

Zanima me da li je to tako kod nas ili su svi budale a ljudi sto to rade pametni?
Stvar je jednostavna, da je dao zmigavac da se prestrojava u vanjsku traku prije dolaska do tvog kraka 1 on bi imao prednost, ako nije i ako je iz unutranje trake krenuo izlaziti desnom trakom u krak br. 2 onda ti imas prednost.
Jebo majku ili ne daju zmigavac nikako pa moras grah bacati gdje ce izaci ili ga da u zadnji tren. Ovaj ga je dao u zadnji tren i jos mi nesto svira :lol:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#10595 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

Drugi put, kad budes isao mak na konac, neko će ti razbit auto :)

Stvari jest jasna, ali kako voze, sačekaj nek prođe, bolje i to nego, da ti razbije auto. Tako se najčešće kucnu u kružnom, neki dan sam vidio.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#10596 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

tempuser wrote:Nije vozac, al jest pjesak.
Jutros vozim lijevom trakom Grbavickom ulicom prema Zagrebackoj pored Borova i Konzuma i vidim s lijeve strabe balkanoidnog neandertalca kako nekog pokusava da dozove preko ulice. Dolazim do njega i debil mrtav hladan bez gledanja i bukvalno na 20 cm od mog auta krece da prelazi ulicu, naravno daleko od pjesackog. Jedva ga nekako ful, iza lik vrti glavom, ovaj se kao nesto izvinjava. Izvinjavaj se ti qurcu mom, da sam te udario niko me ne bi opr'o.
U zadnje vrijeme vidim u Zenici, a prije je to bilo i po Sarajevu, sjećam se da je pisalo o tome, policija kažnjava pješake kada prelaze ulicu mimo pješačkog prelaza. I to baš ciljano idu na pješake. I to je dobro, neka se malo nauče nekim stvarima, a ne da čekaš kad će neko od njih ko kamikaza izletit na cestu, pa se snalazi ili ako se šta nedaj bože desi, eto ti belaja i dokazivanja šta je i kako bilo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10597 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

U kruznom toku su najgori oni sto kruze cijeli krug vanjskom i onda ti moras paziti da on prodje da bi se ti mogao iskljuciti :roll:
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#10598 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

Kruzni su ovdje prozvakana tema. Hebiga, 90% raje ne zna, ili se jednostavno, a onih 10% koji znaju se boje neznanja onih 10% pa lakse obici citav vanjskom nego uci u unutrasnju u strahu da te nece pustiti levati da se iskljucis, pa ces napraviti par krugova dok se uvalis.

I sam sam ispocetka isao tako, ali danas se trudim max po pravilima, pa ko koga pukne :D
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10599 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Truba »

pasha buraz đaba ti znanje madzarskog
:mrgreen:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#10600 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

neki dan u hrasnom kod palme onaj kruzni taxista lezerno stade da pokupi musteriju :izet:
Post Reply