SanskiBiser wrote:Banshee, 4ta ujedno i finalna sezona je pocela...
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#10576 Re: Gledate seriju - preporucite je
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#10577 Re: Gledate seriju - preporucite je


sto mene cini jako donjim u toj konstelaciji
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#10578 Re: Gledate seriju - preporucite je
Saian wrote:![]()

not bad
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#10580 Re: Gledate seriju - preporucite je
jadan jarelativno84 wrote:

- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#10581 Re: Gledate seriju - preporucite je
ooj, pa ovaj ni sebe nije znao odbraniti, kako li će tek mene?Saian wrote:![]()

Jedino možda na priču nešto uspije
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#10582 Re: Gledate seriju - preporucite je
People vs OJ
Zavrsila serija i solidno su prikazali citavu pricu. Dobra gluma.
Zavrsila serija i solidno su prikazali citavu pricu. Dobra gluma.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#10584 Re: Gledate seriju - preporucite je
pozitivno sam iznenadjen serijom. malo mi je na neku stvar isla ta prica kad se desavala, ali serija nije davila previse nego su isli poprilicno brzo preko najbitnijih stvari gdje se moze vidjeti kako tuziteljstvo od slucaja koji bih i ja dobio, lagano klizi i propada do gubljenja slucaja.Jack Be Nimble wrote:People vs OJ![]()
Zavrsila serija i solidno su prikazali citavu pricu. Dobra gluma.
e ako je ovo bila oslobadjajuca presuda, kao onda averyju nije nakon onih silnih postavljenjih nerijesenih pitanja i sumnji?
mada, ja vjerujem da su obojica ubice.
hoce li biti druga sezona?
mislim, ne znam ni sta bi prikazivali u drugoj sezoni, ali na imdb-u pise "season 2"
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#10585 Re: Gledate seriju - preporucite je
ma pod onim okolnostima u kojima je radilo tuzilastvo, sumnjam da bi bilo ko dobio... jedino pozivanje onog policajca je greška, al hajd ga znaj jer je bio ključni svjedok...
nova sezona će biti o događanjima vezanim za uragan katrinu
nova sezona će biti o događanjima vezanim za uragan katrinu
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#10586 Re: Gledate seriju - preporucite je
Saian wrote:


Iako bih od ovog prvog sasvim sigurno dobio od Lucille po glavi što su me uopšte kidnapovali.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#10587 Re: Gledate seriju - preporucite je
Meni ovi dolaze u pomoc


-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#10588 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jack Be Nimble wrote:Meni ovi dolaze u pomoc
Bez Michaela nista
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10589 Re: Gledate seriju - preporucite je
karanana wrote:pozitivno sam iznenadjen serijom. malo mi je na neku stvar isla ta prica kad se desavala, ali serija nije davila previse nego su isli poprilicno brzo preko najbitnijih stvari gdje se moze vidjeti kako tuziteljstvo od slucaja koji bih i ja dobio, lagano klizi i propada do gubljenja slucaja.Jack Be Nimble wrote:People vs OJ![]()
Zavrsila serija i solidno su prikazali citavu pricu. Dobra gluma.
e ako je ovo bila oslobadjajuca presuda, kao onda averyju nije nakon onih silnih postavljenjih nerijesenih pitanja i sumnji?
mada, ja vjerujem da su obojica ubice.
hoce li biti druga sezona?
mislim, ne znam ni sta bi prikazivali u drugoj sezoni, ali na imdb-u pise "season 2"
toliko je OJ "nevin" da je sad u bajbokani narednih///ma ko Karadzic do kraja zivota...hahaha....toliko o Tuzilastvu u US
progooglajte dalje sta je bilo sa O.J. Simpsonom
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#10590 Re: Gledate seriju - preporucite je
evo odgledah i ja zadnju OJ-a.
opet kazem, sasvim prijatno sam iznenadjen serijom. uopste je nisam imao namjeru gledati, onda sam procitao par preporuka pa upalio bez nekih velikih ocekivanja. i na kraju serija od mene ima solidnu 8icu.
veoma dobra gluma. jedino mi se cuba nije nesto previse dojmio kao OJ. Cockran preslikan, marcia preslikana, darden preslikan, ito preslikan. i travolta/shapiro mi je bio simpatican.
koje sranje ona porota, cudi me da je "vjestica" popustila tako brzo ali nije mogla protiv onih koji su vec odavno znali kako ce glasati. e taj sam dio zaboravio da su nakon samo 4 sata donijeli odluku.
jebi ga sto jest jest, nakon rodney kinga i svih rasistickih ispada lapd-a, ovo ne bi ni trebalo da bude iznenadjenje da je porota donijela politicku odluku, ali jeste nepravda za zrtve i pokazuje da ne treba mnogo da i u americi planu etnicki/rasni sukobi i da je to mozda u buducnosti vrlo moguca stvar. pa eno i prosle godine je bilo dosta frke.
pise na kraju da OJ ima pravo na zahtjev za prijevremeno pustanje 2017.
opet kazem, sasvim prijatno sam iznenadjen serijom. uopste je nisam imao namjeru gledati, onda sam procitao par preporuka pa upalio bez nekih velikih ocekivanja. i na kraju serija od mene ima solidnu 8icu.
veoma dobra gluma. jedino mi se cuba nije nesto previse dojmio kao OJ. Cockran preslikan, marcia preslikana, darden preslikan, ito preslikan. i travolta/shapiro mi je bio simpatican.
koje sranje ona porota, cudi me da je "vjestica" popustila tako brzo ali nije mogla protiv onih koji su vec odavno znali kako ce glasati. e taj sam dio zaboravio da su nakon samo 4 sata donijeli odluku.
jebi ga sto jest jest, nakon rodney kinga i svih rasistickih ispada lapd-a, ovo ne bi ni trebalo da bude iznenadjenje da je porota donijela politicku odluku, ali jeste nepravda za zrtve i pokazuje da ne treba mnogo da i u americi planu etnicki/rasni sukobi i da je to mozda u buducnosti vrlo moguca stvar. pa eno i prosle godine je bilo dosta frke.
pise na kraju da OJ ima pravo na zahtjev za prijevremeno pustanje 2017.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10591 Re: Gledate seriju - preporucite je
11.22.63. Pregledano. Isto izgleda zbrzali. Ili su ostavili dio radnje za 2. sezonu, ali nema naznaka da ce biti snimana.
Meni je bila ok, dobra, ima nesto svoje.
Meni je bila ok, dobra, ima nesto svoje.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#10592 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kada ti treba pomoc najvaznije je imati Creeda na svojoj stranicassius wrote: Bez Michaela nista
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#10594 Re: Gledate seriju - preporucite je
dobra je serija, opuštajuća.... mada jedino nema neke radnje koja se razvija, vrti se jedno te isto, al fina komedija za 20+
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#10595 Re: Gledate seriju - preporucite je
U Maju sad, treca sezona 
- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#10596 Re: Gledate seriju - preporucite je
odlicna serija, uloga kao stvorena za njeg, a nakon te serije ne mozes ga vise zamislit kao mulderaskafiskafsnjak wrote:Drug mi preporucio ovu seriju, sta vi mislite?
http://www.imdb.com/title/tt0904208/
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#10597 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pregledao dvije prve epizode..dobro sam se nasmijao, nije losavejza00 wrote:odlicna serija, uloga kao stvorena za njeg, a nakon te serije ne mozes ga vise zamislit kao mulderaskafiskafsnjak wrote:Drug mi preporucio ovu seriju, sta vi mislite?
http://www.imdb.com/title/tt0904208/
-
Yapi Yapo
- Posts: 1074
- Joined: 06/11/2013 02:19
#10598 Re: Gledate seriju - preporucite je
The Night Manager
- Kinesko prkno
- Posts: 951
- Joined: 04/12/2013 00:12
#10599 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pa karijeru je i zapoceo u pornicima.vejza00 wrote:odlicna serija, uloga kao stvorena za njeg, a nakon te serije ne mozes ga vise zamislit kao mulderaskafiskafsnjak wrote:Drug mi preporucio ovu seriju, sta vi mislite?
http://www.imdb.com/title/tt0904208/
Najbolja stvar je sto uvijek cekas da se nesto spektakularno desi a ono nistaTomahawk11 wrote:11.22.63. Pregledano. Isto izgleda zbrzali. Ili su ostavili dio radnje za 2. sezonu, ali nema naznaka da ce biti snimana.
Meni je bila ok, dobra, ima nesto svoje.
Serija je ok ali James Franco je po mojim kriterijima uzasan glumac,koordinacija izmedju emocija i facijalne ekspresije je ravna nuli,ne lezi mu drama ,ne lezi komedija.
Serija je imala veci potencijal,al sta bi sad
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53


