Najveci problem u svemu kod nas je to sto prosjecmom bosanacu je najvaznije da:tempuser wrote: Bitno je samo da se ima za registracije, goriva i 2 KM za kladinice da se misli kako nam je pravo dobro, sve ostalo nije bitno!
Ima cokalj rakije navece
Par listova suhog mesa
Kiseli krastavac
Da moze naprdjivati kako je u zvezdama granda pobjedio bosanac
Da se zavrti nesto na raznju ili rostilju za prvi maj
Da ga dzeko zabije pod precku
Da ibra odgurne nekoga na tekmi tako da moze reci "e jes vidio naseg bosnje sto ga odgurnu, e nek da na se'
Da zna cjene svih transfera u fudbalskim krugovima
Ida ga moze zeni zabiti dva-tri puta sedmicno.
Ako samo nesto od toga fali onda ce zena vjerovatno fasovati bar jednom sedmicno.
I eto ga socijalni mir. Davno izmisljena filozofija: "hljeba i igara"
