A kada sam osporio pravo žene na promiskuitet?pustopoljina wrote: ↑10/06/2020 12:35Uporno pokusavas obezvrijediti zensku borbu.Hakiz wrote: ↑10/06/2020 12:30Ništa. Samo, možda ću ti pomoći da spasiš život, ali neću trošiti svoju energiju da ti pomognem da postaneš bogatija.
Kojoj Evropljanki je dosadilo da ljetuje na Ibici pa poželi Bahame, slobodno može da se baci u privatni biznis i prostituiše sa arapskim šeicima ili ruskim oligarsima. Koristiti feminizam za to je ne ne.
Sve bi to bilo ok, da zastupas borbu za Covjeka..pa ono NE RAZLIKUJES po spolu. Ali razlikujes. Pricate o biologiji, o muskom pravu na promiskuitet, trivijalnosti...
Ja hoću da se ne desi da se borba muškarca za veću lovu zove karijerizam što ima čak i negativnu konotaciju, a borba žene za veću lovu da se zove feminizam što bi kao trebalo biti pozitivno.
Nego da smo ravnopravni. Apsolutno i potpuno u svemu osim u onome šta nas biološki ne može izjednačiti, trudnoća itd.
