Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#10501 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by P308 »

DoradO wrote:Ljudi sta je ovo... ja sa stupa prema kosevskom evo ravno 50min i stigao do envera sehovica :(

Od Zelenih beretki do Envera Sehovica, sat i 20 minuta
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#10502 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by seoBIH »

Dope_Man wrote:
triconja wrote: Ne kontam kako do toga dodje, imaju semafori :?
Nw vidim na ovoj slici da li je to, ali obicno mala kisa i prestanu raditi.
Radi se o tome da udju u raskrsnicu ne razmisljajuci koliko auta ima ispred sebe i ne gledajuci koliko ima auta iz suprotnog smijera. Jednostavno, bolkurac za ostale. Ulaze u raskrsnicu iako vide da 5 auta stoji ispred, gdje zdrav mozak moze skontati da ce šesti napraviti zastoj.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#10503 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

@ gorane

Jes to za Sarajevo reko da je selo :?
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#10504 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

seoBIH wrote:
Dope_Man wrote:
triconja wrote: Ne kontam kako do toga dodje, imaju semafori :?
Nw vidim na ovoj slici da li je to, ali obicno mala kisa i prestanu raditi.
Radi se o tome da udju u raskrsnicu ne razmisljajuci koliko auta ima ispred sebe i ne gledajuci koliko ima auta iz suprotnog smijera. Jednostavno, bolkurac za ostale. Ulaze u raskrsnicu iako vide da 5 auta stoji ispred, gdje zdrav mozak moze skontati da ce šesti napraviti zastoj.
To vidim, i to bas na ovoj raskrsnici, svaki dan. Ali mislim da to nije ipak dovoljno za ovo sa slike, obicno to samo uspori kretanje ovih po glavnoj jer ovi koji se ukljucuju od stadiona prema Ilidzi zatvore glavnu.
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#10505 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sid the sloth »

Nije radio semafor na Pofalicima pa je nastala havarija. Jos je bio neki udes tamo blizu Konzuma u Lozionickoj tako da se sve sastalo pa je ovdje na ovoj raskrsnici sa slike policija morala regulisati saobracaj iako je semafor radio.
A da nemamo osjecaj za druge ljude u saobracaju to je istina 100%, nevjerovatno je da Bosnjo nece da saceka sljedecu turu na semaforu pa taman da mora ostati na tramvajskim sinama i zaustaviti sve zivo :-)
User avatar
muz66
Posts: 17984
Joined: 24/03/2009 00:33
Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka

#10506 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muz66 »

NediM17 wrote:
insomnia78 wrote: Pa dobro, mentalitetom, bojom, kulturom i jos nekim sitnicama ste vec odavno tamo
:lol:
Kalkuta na Haparatima
Zato si ti Francuz 1/1.
On je jedna karina.
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#10507 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Nepass »

Sid the sloth wrote:Nije radio semafor na Pofalicima pa je nastala havarija. Jos je bio neki udes tamo blizu Konzuma u Lozionickoj tako da se sve sastalo pa je ovdje na ovoj raskrsnici sa slike policija morala regulisati saobracaj iako je semafor radio.
A da nemamo osjecaj za druge ljude u saobracaju to je istina 100%, nevjerovatno je da Bosnjo nece da saceka sljedecu turu na semaforu pa taman da mora ostati na tramvajskim sinama i zaustaviti sve zivo :-)
Najzalosnije na sledecem semaforu ga ceka crveno.
Ja sam znaci uspio izbjeci guzvu. 30min vratnik-stup jos svratio u moj san na otoci i isprobavao madrace :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140446
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#10508 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Nepass wrote:
Sid the sloth wrote:Nije radio semafor na Pofalicima pa je nastala havarija. Jos je bio neki udes tamo blizu Konzuma u Lozionickoj tako da se sve sastalo pa je ovdje na ovoj raskrsnici sa slike policija morala regulisati saobracaj iako je semafor radio.
A da nemamo osjecaj za druge ljude u saobracaju to je istina 100%, nevjerovatno je da Bosnjo nece da saceka sljedecu turu na semaforu pa taman da mora ostati na tramvajskim sinama i zaustaviti sve zivo :-)
Najzalosnije na sledecem semaforu ga ceka crveno.
Ja sam znaci uspio izbjeci guzvu. 30min vratnik-stup jos svratio u moj san na otoci i isprobavao madrace :D
šta mai na Vratniku :? otkad bio nisam :-)
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#10509 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjesticanametli »

muz66 wrote:
NediM17 wrote:
insomnia78 wrote: Pa dobro, mentalitetom, bojom, kulturom i jos nekim sitnicama ste vec odavno tamo
:lol:
Kalkuta na Haparatima
Zato si ti Francuz 1/1.
On je jedna karina.
:mrgreen:
LM od hotela evrope do otoke skoro 2 sata hahhaha sta ovo bi danas qq
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#10510 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Nepass »

Sve po starom, sve iste face ne znam ni je li ih pozelim ili su mi mrske :D
Kaldrma niz plocu u bas losem stanju :D
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#10511 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Zoya »

_BataZiv_0809 wrote:
Zoya wrote:
Ne znam kako je kod vas, ovdje je mene pitalo samo znam li da upalim auto i brzine mijenjati i odmah tras preko grada u neko selo :-) Kad ne satrah pjesaka na pjesackom. Brkala sam u to vrijeme kocnicu sa gasom :-) :facepalm:
Jes mi ovo nesto seksi :D
:lol: :facepalm: Koji ti je dio najseksi?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83469
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#10512 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by _BataZiv_0809 »

Zoya wrote:
:lol: :facepalm: Koji ti je dio najseksi?
Mozda ovo mjesanje kocnice i gasa...nekako iskonsko zenski, a mozda je i do toga sto mi je jedna pticica prisapnula da si vrh macka :wink:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#10513 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Vidi Bate što zabacuje :mrgreen:
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#10514 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

Pitanje je jel na glistu il na crva :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10515 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

:lol: :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10516 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by supercali »

Zoya wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Zoya wrote:
Ne znam kako je kod vas, ovdje je mene pitalo samo znam li da upalim auto i brzine mijenjati i odmah tras preko grada u neko selo :-) Kad ne satrah pjesaka na pjesackom. Brkala sam u to vrijeme kocnicu sa gasom :-) :facepalm:
Jes mi ovo nesto seksi :D
:lol: :facepalm: Koji ti je dio najseksi?
Kad je on ispred auta a ti vozis ne zna hoce li biti ponosni il pokojni
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#10517 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

muha_sa wrote:
Nepass wrote:
Sid the sloth wrote:Nije radio semafor na Pofalicima pa je nastala havarija. Jos je bio neki udes tamo blizu Konzuma u Lozionickoj tako da se sve sastalo pa je ovdje na ovoj raskrsnici sa slike policija morala regulisati saobracaj iako je semafor radio.
A da nemamo osjecaj za druge ljude u saobracaju to je istina 100%, nevjerovatno je da Bosnjo nece da saceka sljedecu turu na semaforu pa taman da mora ostati na tramvajskim sinama i zaustaviti sve zivo :-)
Najzalosnije na sledecem semaforu ga ceka crveno.
Ja sam znaci uspio izbjeci guzvu. 30min vratnik-stup jos svratio u moj san na otoci i isprobavao madrace :D
šta mai na Vratniku :? otkad bio nisam :-)
Nema samo starosjedioca Muha.
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#10518 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Zoya »

_BataZiv_0809 wrote:
Zoya wrote:
:lol: :facepalm: Koji ti je dio najseksi?
Mozda ovo mjesanje kocnice i gasa...nekako iskonsko zenski, a mozda je i do toga sto mi je jedna pticica prisapnula da si vrh macka :wink:
Oh stop it, you :oops:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83469
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#10519 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by _BataZiv_0809 »

Zoya wrote:
Oh stop it, you :oops:
:oops: :evil:

Radiš me k'o alkohola poplava
Nisi moja, zato si mi se i dopala

A ti si kazino
I voziš me opasno po život
Noćas me pomešaj sa vinom
Ti mi vrediš, mala, kao milion
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#10520 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Leon16v »

:lol: :lol:
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#10521 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Zoya »

_BataZiv_0809 wrote:
Zoya wrote:
Oh stop it, you :oops:
:oops: :evil:

Radiš me k'o alkohola poplava
Nisi moja, zato si mi se i dopala

A ti si kazino
I voziš me opasno po život
Noćas me pomešaj sa vinom
Ti mi vrediš, mala, kao milion
:D :srce:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10522 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by supercali »

Bato ne pada ona na to
User avatar
konektovan
Posts: 51440
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#10523 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Zna Respo, on se k'o djecak jos na ovom forumu, lozio na Zoyu i njene drugarice. :D :D :D ;-) ;-) ;-)
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#10524 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by triconja »

_BataZiv_0809 wrote:
Zoya wrote:
:lol: :facepalm: Koji ti je dio najseksi?
Mozda ovo mjesanje kocnice i gasa...nekako iskonsko zenski, a mozda je i do toga sto mi je jedna pticica prisapnula da si vrh macka :wink:
Zato ja kad vidim da zensko vozi usporim i dobro gledam pokrete :lol:
User avatar
DoradO
Posts: 4635
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#10525 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by DoradO »

P308 wrote:
DoradO wrote:Ljudi sta je ovo... ja sa stupa prema kosevskom evo ravno 50min i stigao do envera sehovica :(

Od Zelenih beretki do Envera Sehovica, sat i 20 minuta
I meni je na kraju toliko trebalo do kosevskog... neponovilo se :sad:
Post Reply