Kiki je odličnu pjesmu Ilmi izabrao, ali mala me ubila u pojam pričanjem i brkovima
Helem, Slavko je i dalje debil, ali bolje mu stoji uloga voditelja nego pjevača
Sve u svemu, bezveze mi ova večerašnja epizoda. Nekako su sve pjesme šuplje, publika mrtva, a kandidati nekakvi isprepadani. Prođe pjesma, oni odjednom izgubljeni (osim Ilme, koja je imala dodatni nastup
Po meni najkompletniji nastup imala Tamara, iako je pjesma (koju straaaaaaaaašno gotivim) bila šuplja, ali pošto su sve tako djelovale, ona je najbolje odradila
