X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#1051 Re: X FACTOR Adria

Post by Averus »

Kristina ne zna odabrati pjesme kandidatima. Željko prekuc'o što se toga tiče.

Kiki je odličnu pjesmu Ilmi izabrao, ali mala me ubila u pojam pričanjem i brkovima :-)


Helem, Slavko je i dalje debil, ali bolje mu stoji uloga voditelja nego pjevača :oops:



Sve u svemu, bezveze mi ova večerašnja epizoda. Nekako su sve pjesme šuplje, publika mrtva, a kandidati nekakvi isprepadani. Prođe pjesma, oni odjednom izgubljeni (osim Ilme, koja je imala dodatni nastup :lol: )




Po meni najkompletniji nastup imala Tamara, iako je pjesma (koju straaaaaaaaašno gotivim) bila šuplja, ali pošto su sve tako djelovale, ona je najbolje odradila :)
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1052 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

vid ove dvojce violenĆelista, gHuzova mi koniniH dosad najboljšHi...slavka i baneta prebacit u hayat zmbt a fiku i malog švrakiĆa u x Faktor, znaĆi 30 p0ruka s jednog telefona...tijest kerma pa mogu na kilo jagnjetine kod gojka :oops:
edoooox
Posts: 22
Joined: 19/12/2013 01:17

#1053 Re: X FACTOR Adria

Post by edoooox »

Generalno gledajuci Ilma i Daniel su bili najbolji veceras :)

Mada je meni favorit Tamara, bila je odlicna , samo pogresan izbor pjesme.

Fifi i ona Marinela najlosiji, mislim da ce ispasti..
edoooox
Posts: 22
Joined: 19/12/2013 01:17

#1054 Re: X FACTOR Adria

Post by edoooox »

evo i mojih ocjena :D

Daniel – 10/10
Ilma – 10/10
Aleksa – 9/10
Haris – 7/10
Aleksandra – 8/10
Lukijan – 5/10
Maja – 6/10
Doktori – 3/10
Mladen – 4/10
4U – 3/10
Tamara – 7/10
H2O – 2/10
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1055 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

H2O ...ispada, mada...šHa fali tamarinoj izvedbi, dobre one KoKe iza nje, solidna pjesmica...lagana, Ilmi nije leglo ono od Dugmeta, jebtga teška pjesma za muški vokal a skoro nemoguČa za ženski pogotovo Ilmin, KiKi je dao nešto novo al ipak nek sljedeĆi put malo konsultuje izvođače. ipak oni najbolje znaju koja im je pjesma najadekvatnija za iznjet na scenu...
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#1056 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

znaci lukijan da ide dalje... znaci nidje veze :-)
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#1057 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

Ja kazem H2O i ovaj bradonja

Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#1058 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

Niđe veze ba,oj ne mogu da vjerujem ko prolazi,najlošija grupa ide dalje jbt

Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#1059 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

Neka izvadi prising,bolje bi pjevala

Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#1060 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

opcenito los izbor pjesama veceras,uzas

najlosije Fifi i ona druga
publika je ludilo :mrgreen:

Alaj je brate ova Tamara jebozovna :oops:
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#1061 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

Ma Fifi drži lgbt zajednica -.-

Sent from my LT26i using Tapatalk
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#1062 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

Aleksandra je zasluzila prolaz, ai ovaj takodjer. Ali bitno da su bezlicni likovi prosli samo zato sto Bosnjaci glasaju za svoje, Makedonci za svoje, Srbi za svoje, pederi za svoje.... Ko i uvijek.

Aleksandra dominira :thumbup:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1063 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

ode profesor...ona H2O na gHuzove...Ćisti pederluk...
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#1064 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

pici hajmo i mi u pedere.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#1065 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

Not My Idea wrote: Alaj je brate ova Tamara jebozovna :oops:
i ja sam isto prokomentarisala :oops:

Nakon vecerasnjeg izbacivanja :zid: :zid: :zid: gdje ja zivim

zasluzeno su trebale da ispadnu H2O i neko se nasao pametan da glasa :zid: :zid: :zid:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#1066 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

vidi joj avatara :sretan:


jel Fifi H2O?
ma i one grupe curica i muskicha su isto nista, al haj
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#1067 Re: X FACTOR Adria

Post by jastuk1 »

Kao što sam i trubio i trubio ovdje kad je Toni licemjer Cetinski progurao ovog dosadnjaka Mladena umjesto Maida. :!:

A šta ste se svi napalili na Tamaru? Jeste lijepa, ali ispod te površinske ljepote nema ništa sem nekog latentnog pasivno agresivnog egoizma. Ja, ja i opet ja.

Umjesto vokalno egoistične Tamare, trebala je vokalno darežljiva Aleksandra Sekulić ići dalje! Isto kao što sam prije 2 sedmice i govorio da je trebao Maid mjesto Mladena ići dalje.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#1068 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

jastuche,ko je tebi drmao kavez?
latentnog pasivno agresivnog egoizma
:-)
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#1069 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

jastuk1 wrote:Kao što sam i trubio i trubio ovdje kad je Toni licemjer Cetinski progurao ovog dosadnjaka Mladena umjesto Maida. :!:

A šta ste se svi napalili na Tamaru? Jeste lijepa, ali ispod te površinske ljepote nema ništa sem nekog latentnog pasivno agresivnog egoizma. Ja, ja i opet ja.

Umjesto vokalno egoistične Tamare, trebala je vokalno darežljiva Aleksandra Sekulić ići dalje! Isto kao što sam prije 2 sedmice i govorio da je trebao Maid mjesto Mladena ići dalje.
zato sto Tamara ima ono sto ljudi vole da gledaju, a i ono sto vole da slusaju. I prijatno zvuci u komunikaciji, a ne ko prepotentni Maid.
edoooox
Posts: 22
Joined: 19/12/2013 01:17

#1070 Re: X FACTOR Adria

Post by edoooox »

Ne seri. Aleksandra S. se ne moze mjeriti sa harizmom, ljepotom i bojom glasa sa Tamarom Milanovic.
Aleksandra dobro pjeva, ali nista specijalno, prosjek, neprepoznatljiva boja glasa ... dok Tamara ostavlja dobar utisak odmah na prvi pogled.
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#1071 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

edoooox wrote:Ne seri. Aleksandra S. se ne moze mjeriti sa harizmom, ljepotom i bojom glasa sa Tamarom Milanovic.
Aleksandra dobro pjeva, ali nista specijalno, prosjek, neprepoznatljiva boja glasa ... dok Tamara ostavlja dobar utisak odmah na prvi pogled.
izvini ali Aleksandra ima itekako prepoznatljivu boju glasa. Tamara je isto dobra. JASTUK naravno veze nema, ali necemo sada emotivno ko se kome vise dopada :mrgreen: :evil:
Bojdoo
Posts: 5
Joined: 07/01/2014 23:35

#1072 Re: X FACTOR Adria

Post by Bojdoo »

Tamara vrhunski talenat, vokalno jaka, zrači posebnom harizmom , i ima prijatan izgled!
Bojdoo
Posts: 5
Joined: 07/01/2014 23:35

#1073 Re: X FACTOR Adria

Post by Bojdoo »

Šteta što Aleksandra , ima grimase, kave ima,pa odbija vecinu ljudi , jer je jedan od jačih vokala!
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#1074 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

jastuk1 wrote:Kao što sam i trubio i trubio ovdje kad je Toni licemjer Cetinski progurao ovog dosadnjaka Mladena umjesto Maida. :!:

A šta ste se svi napalili na Tamaru? Jeste lijepa, ali ispod te površinske ljepote nema ništa sem nekog latentnog pasivno agresivnog egoizma. Ja, ja i opet ja.

Umjesto vokalno egoistične Tamare, trebala je vokalno darežljiva Aleksandra Sekulić ići dalje! Isto kao što sam prije 2 sedmice i govorio da je trebao Maid mjesto Mladena ići dalje.

hu iz ju :caocao: da nisi terapiju jutros preskocio

truth is out there

@nmi, stas ba ti mislila :ljubi: hvala
Last edited by MedenoSrce on 08/01/2014 00:53, edited 1 time in total.
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#1075 Re: X FACTOR Adria

Post by charrrmed »

Niti jedna od ovih grupa nije zasluzila da prodje dalje.
Ilma jako dobra, Haris prosjecan, Lukijan los. Aleksandra i Makedonac jako dobri.
Post Reply