Što si ljubomorandidžej wrote:slagali blizanci da im je vb dao novi zadatak u kojem svako mora da kaze sta misli o svakom pojedinacno.
slavku krivo sto su ga na taj nacin izofirali jer je to dio njegove intime.![]()
blizanci me nerviraju, pravi debili, pogotovo onaj sa spustenim okom. kad pricaju nema ni zareza ni tacke, valjda se tako prica u francuskoj. iritantni su, volio bih da ih slavko isprebija.![]()
i kaskader se opasno priblizava sindi.ispocetka mi je bio cool, ali se pokazao k'o ljigavac.
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#1051 Re: Veliki Brat 2013
- Dugi nožni nokti
- Posts: 453
- Joined: 24/03/2012 17:46
- Location: Ne zna ni Google
#1052 Re: Veliki Brat 2013
Moraću je pitati kako uključi invisible mode.sonjiii wrote:Ima li neko bilo kakvo misljenje o Neveni?
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1053 Re: Veliki Brat 2013
Jooj Soraja me nervira samo tako, svako ogledalo je njeno
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1054 Re: Veliki Brat 2013
Evo na BN-u počinje pregled dana, ko ne može čekat. 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1055 Re: Veliki Brat 2013
Ma jok pregled dana...evo na B92 ide uzivo, zurka pocela, a ujedno i nominacije...
Ava nominovala Maju i Slavka
Aneta nominovala Urosa i Maju ....
Ava nominovala Maju i Slavka
Aneta nominovala Urosa i Maju ....
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#1056 Re: Veliki Brat 2013
Napiši nam i ostale_nevermind_ wrote:Ma jok pregled dana...evo na B92 ide uzivo, zurka pocela, a ujedno i nominacije...
Ava nominovala Maju i Slavka
Aneta nominovala Urosa i Maju ....
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1057 Re: Veliki Brat 2013
Znači tuka nije nomonovala Cipiripija??? Zaboravila ga je ona, aha. 
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1058 Re: Veliki Brat 2013
Pisi nam ko je koga nominovao...
Valjda ce marko mario del tintoreto biti nominovan
Valjda ce marko mario del tintoreto biti nominovan
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1059 Re: Veliki Brat 2013
Vendi nominovala naravno Marka Maria del Tintoreto
i drugi nominovani Slavko
i drugi nominovani Slavko
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1060 Re: Veliki Brat 2013
Zarko i Zeljko - Maja (joooj razloga, genijalni su, jednostavno ih covjek mora voljeti
)
drugi nominovani Dragutin (jedini razlog - nije se dosta ukljucio u kucu)
Edit:
Kaze jedan od blizanaca za Dragutina kao i on je skontao da se uopste nije ukljucio u kucu, pa zadnja dva dana sve zadatke hoce on da uradi
(a oni ne znaju da je to Dragutinov tajni zadatak)
drugi nominovani Dragutin (jedini razlog - nije se dosta ukljucio u kucu)
Edit:
Kaze jedan od blizanaca za Dragutina kao i on je skontao da se uopste nije ukljucio u kucu, pa zadnja dva dana sve zadatke hoce on da uradi
Last edited by _nevermind_ on 05/04/2013 21:38, edited 1 time in total.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1061 Re: Veliki Brat 2013
Evo zavrsi se uzivo ukljucenje na B92, vjerovatno sad ide pregled dana
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1062 Re: Veliki Brat 2013
Ostali? Nisu stigli, ukinuli, je li?
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1063 Re: Veliki Brat 2013
AhaP308 wrote:Ostali? Nisu stigli, ukinuli, je li?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#1064 Re: Veliki Brat 2013
Kad se to Sorka fatala sa Ukijem?
Ni'e joj dugo trebalo. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1065 Re: Veliki Brat 2013
dustaban wrote:Ja ovo ne gledam, odvratno mi, ali pitanje koje cu sad postaviti zaista nije zbog toga vec zaista ISKRENO pitam:
moze li u ovome ucestvovati zensko koje nije kurva?!
nevena?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1066 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Zeljko pita Milica, Bobana i Avu: ''Kako se zovu oni sto rade za kralja i spasavaju princezu?''
Milic i Boban: ''Vitezovi''
Ava: ''Robin Hud''![]()
![]()
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1067 Re: Veliki Brat 2013
dusa_raskopuša wrote:Obn i bn, biraj.
Kaskader ne odustaje.
i b92
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1068 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:gej zla kucka: "daj nek neko opali maju"
blizanac: "slavkoooo"
gej zla kucka:"imas horor zadatak".
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1070 Re: Veliki Brat 2013
Pa dobro, da je na ovoj slici prije zatvorila usta i da ima plavu kosu, i nema nekih promjena. A i davno je ovo bilo
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1071 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Vendi nominovala naravno Marka Maria del Tintoreto
i drugi nominovani Slavko
zbog čega vendi tako zove maju?
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1072 Re: Veliki Brat 2013
Ma to je lik iz serije Srecni ljudi koji se predstavlja kao nesto sto nije, ukratko.kakavdanakneiskustvu wrote:_nevermind_ wrote:Vendi nominovala naravno Marka Maria del Tintoreto
i drugi nominovani Slavko
zbog čega vendi tako zove maju?
- dječak sa šibicama
- Posts: 51180
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1073 Re: Veliki Brat 2013
kakavdanakneiskustvu wrote:_nevermind_ wrote:Vendi nominovala naravno Marka Maria del Tintoreto
i drugi nominovani Slavko
zbog čega vendi tako zove maju?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#1074 Re: Veliki Brat 2013
Uradila: nos, usne, zube i grudi. I nema promjena. Bjez' ba.
Najjace je kad krene da pametuje nest'. Ili neko nesto kaze, a ona napravi onu grimasu i nesto odbrusi, eto k'o ona nesto pametna.
Napale je ZMIJE, jer je imala kozne cizme. A ono niĐe zmija.
Steta ako je Uki smunta, bi' mi je u startu simpa.
MiĆo, Vog, Ava (zasluzila je poslije suza koje je prolila)
i Zarko do pobjede. 
Najjace je kad krene da pametuje nest'. Ili neko nesto kaze, a ona napravi onu grimasu i nesto odbrusi, eto k'o ona nesto pametna.
Napale je ZMIJE, jer je imala kozne cizme. A ono niĐe zmija.
Steta ako je Uki smunta, bi' mi je u startu simpa.
MiĆo, Vog, Ava (zasluzila je poslije suza koje je prolila)
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1075 Re: Veliki Brat 2013
Pa grudi su joj i prije bile uradjene, za zube nema nista lose - to je pametna investicijadusa_raskopuša wrote:Uradila: nos, usne, zube i grudi. I nema promjena. Bjez' ba.![]()
Najjace je kad krene da pametuje nest'. Ili neko nesto kaze, a ona napravi onu grimasu i nesto odbrusi, eto k'o ona nesto pametna.![]()
Napale je ZMIJE, jer je imala kozne cizme. A ono niĐe zmija.![]()
Steta ako je Uki smunta, bi' mi je u startu simpa.
MiĆo, Vog, Ava (zasluzila je poslije suza koje je prolila)i Zarko do pobjede.
Meni nije losa kakvih sve ima likova
Valjda ce Ava pobijediti, nekako bi mi najdraze bilo...

