Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10476 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Inace nemamo kabadahija na cestama, al eto, to je Dzeko, pa hajmo o njemu.
De ba, bice tu koji dan i ode, a nama ostase ovi sto nas gaze svaki dan.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#10477 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

Tomahawk11 wrote:Inace nemamo kabadahija na cestama, al eto, to je Dzeko, pa hajmo o njemu.
De ba, bice tu koji dan i ode, a nama ostase ovi sto nas gaze svaki dan.
ma druze vise je sprdancija ali eto ... hahahaha
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#10478 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Tomahawk11 wrote:Inace nemamo kabadahija na cestama, al eto, to je Dzeko, pa hajmo o njemu.
De ba, bice tu koji dan i ode, a nama ostase ovi sto nas gaze svaki dan.
Ne kontam, ako je poznat i dobar fudbaler treba ga abolirati?
Zato i jesmo ovdje gdje jesmo. :bih:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#10479 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

tempuser wrote:
Tomahawk11 wrote:Inace nemamo kabadahija na cestama, al eto, to je Dzeko, pa hajmo o njemu.
De ba, bice tu koji dan i ode, a nama ostase ovi sto nas gaze svaki dan.
Ne kontam, ako je poznat i dobar fudbaler treba ga abolirati?
Zato i jesmo ovdje gdje jesmo. :bih:
Sto se mene tice, oni bi trebali vise paziti na takve stvari nego obicni ljudi ... ali bahatost ono, moze mu se jbg
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10480 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

tempuser wrote:
Tomahawk11 wrote:Inace nemamo kabadahija na cestama, al eto, to je Dzeko, pa hajmo o njemu.
De ba, bice tu koji dan i ode, a nama ostase ovi sto nas gaze svaki dan.
Ne kontam, ako je poznat i dobar fudbaler treba ga abolirati?
Zato i jesmo ovdje gdje jesmo. :bih:
Ne treba ga abolirati.
Ali upravo zato sto je poznat i ovolika prasina.
Blago nama kad nam je Edin jedini problem.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#10481 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Tomahawk11 wrote:
Ne treba ga abolirati.
Ali upravo zato sto je poznat i ovolika prasina.
Blago nama kad nam je Edin jedini problem.
Kao sto je @skafisnkafnjak napisao, ako si javna licnost tim prije moras povesti racuna o ponasanju, a ne nastaviti biti papak!
Kao sto je Rambo nekad rekao, od kako sam doso do slave i para pustaju me preko reda da kupim cigara je ja sam Balkan Boy...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10482 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

tempuser wrote:
Tomahawk11 wrote:
Ne treba ga abolirati.
Ali upravo zato sto je poznat i ovolika prasina.
Blago nama kad nam je Edin jedini problem.
Kao sto je @skafisnkafnjak napisao, ako si javna licnost tim prije moras povesti racuna o ponasanju, a ne nastaviti biti papak!
Kao sto je Rambo nekad rekao, od kako sam doso do slave i para pustaju me preko reda da kupim cigara je ja sam Balkan Boy...
Pa ne znam sto te to cudi, ovdje se qrce i oni sto se napinju kao zabe da kupe kakvog auta, kakav bolji telefon, poslije se nema za guma ili kredita, ali koga briga....
Edin Dzeko je jos jedan Balkanac u nizu koji se docepao para i onda ide ona pishaj po sirotinji. To je tako, zivimo u takvoj sredini, mozemo pjevati borbene.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#10483 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Tomahawk11 wrote:
Pa ne znam sto te to cudi, ovdje se qrce i oni sto se napinju kao zabe da kupe kakvog auta, kakav bolji telefon, poslije se nema za guma ili kredita, ali koga briga....
Edin Dzeko je jos jedan Balkanac u nizu koji se docepao para i onda ide ona pishaj po sirotinji. To je tako, zivimo u takvoj sredini, mozemo pjevati borbene.
Ne cudi nista nego cisto konstatacija da izreka mozes seljaka iz sela, ali nikad ne mozes selo iz seljaka, nije bez razloga. Dzaba Wolfsburg, dzaba London, dzaba Rim, dzaba pare, dzaba manekenka kad ti je dusevna hrana da nasilu obidjes kolonu...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10484 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by supercali »

tempuser wrote:
Tuzla111 wrote:
tempuser wrote:Sto bi se reklo, mozes ti njega iz Sokolja u Rim 100 godina, al ne mozes Sokolje iz njega, da se ne uvrijede kulturni ljudi iz Sokolja.
Zar nije Dzekson sa Otoke?
Nije, na Otoci je bio izbjeglica kod daidze Husa.
Na cengic vili
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#10485 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

Ovo zna da nervira covjeka..
Image
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#10486 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

Dope_Man wrote:Ovo zna da nervira covjeka..
Image
Kao da smo Indija, Kina ili neke od tih, pa prikazu one slike sa stotinama auta koja se slijevaju na raskrsnicu.. a ono 30tak auta i belaj za cijeli grad, zaustave i tramvaje i sve.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10487 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Dope_Man wrote:Ovo zna da nervira covjeka..
Image
Zato ja cekam da se to razidje, pa lagano.
Nema smisla se nervirati.
User avatar
Romeo 80
Posts: 4627
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#10488 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

Navrla papkadija da se uvali na silu. Nema to osjecaja za drugoga niti ikakve kulture. Po zakonu u ovakvim situacijama ne smijes ni uci u raskrsnicu ako nisi siguran da mozes iz nje izaci bez problema. Kad bi se ljudi toga pridrzavali, ne bi bilo problema, ali gdje da papak ceka!

Nego uvali se kako znas i unijes. Zakrci raskrsnicu i legni na sirenu! :zzzz:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#10489 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by triconja »

Dope_Man wrote:
Dope_Man wrote:Ovo zna da nervira covjeka..
Image
Kao da smo Indija, Kina ili neke od tih, pa prikazu one slike sa stotinama auta koja se slijevaju na raskrsnicu.. a ono 30tak auta i belaj za cijeli grad, zaustave i tramvaje i sve.
Ne kontam kako do toga dodje, imaju semafori :?
User avatar
DoradO
Posts: 4635
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#10490 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by DoradO »

Ljudi sta je ovo... ja sa stupa prema kosevskom evo ravno 50min i stigao do envera sehovica :(
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#10491 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by insomnia78 »

Dope_Man wrote:
Dope_Man wrote:Ovo zna da nervira covjeka..
Image
Kao da smo Indija, Kina ili neke od tih, pa prikazu one slike sa stotinama auta koja se slijevaju na raskrsnicu.. a ono 30tak auta i belaj za cijeli grad, zaustave i tramvaje i sve.
Pa dobro, mentalitetom, bojom, kulturom i jos nekim sitnicama ste vec odavno tamo
:lol:
Kalkuta na Haparatima
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#10492 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

Tomahawk11 wrote:
Dope_Man wrote:Ovo zna da nervira covjeka..
Image
Zato ja cekam da se to razidje, pa lagano.
Nema smisla se nervirati.
Isti sam, svratio na kafu i ne idem bar prije 7, da se dooobro rascisti.
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#10493 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

triconja wrote: Ne kontam kako do toga dodje, imaju semafori :?
Nw vidim na ovoj slici da li je to, ali obicno mala kisa i prestanu raditi.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#10494 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by triconja »

Dope_Man wrote:
triconja wrote: Ne kontam kako do toga dodje, imaju semafori :?
Nw vidim na ovoj slici da li je to, ali obicno mala kisa i prestanu raditi.
Kako prestanu raditi? :-)
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#10495 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

insomnia78 wrote: Pa dobro, mentalitetom, bojom, kulturom i jos nekim sitnicama ste vec odavno tamo
:lol:
Kalkuta na Haparatima
Zato si ti Francuz 1/1.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#10496 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by insomnia78 »

Originale
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#10497 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Ko i babo sto ti je Francuz. :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10498 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by supercali »

insomnia78 wrote:Originale
Kao sydney govou i svi njegovi preci do koljena sedmog
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83452
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#10499 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by _BataZiv_0809 »

Zoya wrote:
Ne znam kako je kod vas, ovdje je mene pitalo samo znam li da upalim auto i brzine mijenjati i odmah tras preko grada u neko selo :-) Kad ne satrah pjesaka na pjesackom. Brkala sam u to vrijeme kocnicu sa gasom :-) :facepalm:
Jes mi ovo nesto seksi :D
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#10500 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

triconja wrote:
Dope_Man wrote:
triconja wrote: Ne kontam kako do toga dodje, imaju semafori :?
Nw vidim na ovoj slici da li je to, ali obicno mala kisa i prestanu raditi.
Kako prestanu raditi? :-)
'ta ja znam, znam samo da precesto naidjem na blinkajuce zuto na semaforima cim pocne kisa. :-?

E onda spojis kisu i blinkajuce zuto, plus poslijepodnevnu guzvu i nema te kuci do 9 :)
Post Reply